17° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Başkan Şahin Konuklarını Ağırladı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, makamımda itfaiye mensupları, Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın ve Anakentsor Kulübü Basketbol ve Voleybol takımı sporcuları ile kulüp yöneticilerini ağıladı.Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Rıza Zengin ve beraberin devamı..


Başkan Şahin: Samsun Tarım A.ş Çiftiçimizin Yüzünü Güldürecek
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ilçelerde vatandaşlarla beraber olmaya devam ediyor.Başkan Zihni Şahin son olarak Terme ve Bafrada çeşitli etkinliklere ve programlara katıldı. İl merkezinde ise hemşeri dernekleriyle beraber oldu. Başkan Zihni Şahin Bafrada düzenlenen programda Samsun devamı..


Başkan Şahin: Birlikte Samsun İçin Her Şeye Varız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bizim için tüm görüşler önemli. Birlikte, Samsun için imkanlarımız ölçüsünde yapılabilecek her şeye varız dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kavak Dernekler Federasyonuna bağlı Kavak Hemşehri dernekleri ile buluştu. Samsun Çok Amaçlı devamı..


Başkan Şahin: Roman Vatandaşlarımızın Her Zaman Yanındayız
Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Roman vatandaşlarla bir araya geldiler.Milletvekili Köktaş ve Başkan Şahin, Sevgi Cafe Restaruantda düzenlenen kahvaltı programında Karadeniz Uluslararası Roman Federasyonu ve Samsunda faaliyetlerini sürdüren Roman Der devamı..


Başkan Şahin den Tramvay Yolcularına Aşure İkramı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Muharrem Ayı sebebiyle tramvay yolcularına kendi eliyle aşure ikram etti. Hazırlanan 3 bin kişilik aşureyi dağıtan Başkan Şahin, sürücüleri de unutmadı.Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Aşure Gününü etkinliği, Samulaş OMÜ son durak ist devamı..


Kışla Mahallesine Doğalgaz Müjdesi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin belediye tarafından yapılan yatırımları yerinde incelemeye devam ediyor.Sabahın ilk saatlerinde Büyükşehir Belediyesine ait Doğal Taş Üretim Fabrikasına giderek yapılan çalışmaları inceleyen ve yetkililerden bilgi alan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı devamı..


Uluslararası İntermodal Lojistik Zirvesi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, belediyenin büyük ortağı olduğu Tekkeköy ilçesinde bulunan Samsun Lojistik Merkezi nde yapılan Uluslararası İntermodal Lojistik Zirvesi ne katıldı.Birçok kamu kurumu görevlisi ve iş insanlarının katıldığı programda Samsun Lojistik Merkezi ve Türkiye de devamı..


Başkan Şahin: Raylı Sistemde 120 Milyonluk Yatırım Yaptık
Samsun Büyükşehir belediye Başkanı Zihni Şahin Hafif Raylı sistemin 3.etabı olan Kurupelit Son Durak- Üniversite Yaşam Merkezi arasında ki çalışmaların son durumu hakkında açıklamalarda bulundu.Başkan Zihni Şahin çalışmaları yakından takip ettiğini ve incelemelerde bulunduğunu belirterek yapılan hiz devamı..


Başkan Şahin Gaziler Günü Törenine Katıldı
Samsun da 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi.Gaziler Günü etkinlikleri sabah saatlerinde Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başladı. Samsun Valisi Osman Kaymak, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Muharip Gaziler Derneği Sams devamı..


Başkan Zihni Şahin: 4 Ayda 400 Kilometre Yol Yaptık
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yol çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkan Zihni Şahin yol çalışmalarının Beton, BSK ve satıh kaplama yol olarak devam ettiğini 4 ay içerisinde 400 kilometre yeni yol yaptıkların söyledi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, 2014 yılında çık devamı..


Başkan Şahin den İlk Ders Günü Öğrencilere Altın Öğütler
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin 2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılının ilk ders gününde İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.KENDİNİZİ HER ZAMAN GELİŞTİRİNİbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi konferans salonunda gerçekleşen İlk Dersimiz adlı progra devamı..


Samsun da Eğitim Zili Çaldı
Samsun da 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında 1063 okulda toplam 245 bin 40 öğrenci dersbaşı yaparken, ilk ders zilini Samsun protokolü birlikte çaldı.Konuşmaların ardından Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen ve Samsun devamı..


Başkan Şahin: Bu Proje Ülkemiz İçin Çok Önemli
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı nın geliştirip ülke geneline yaydıkları Sıfır Atık Projesi uygulamasında pilot kurum seçilen Samsun Büyük Belediyesi, uygulamaya yönelik adımlarını sürdürüyor.İsrafın önlenmesi, doğal ve kamu kaynaklarının daha verimli kullanılması, atık o devamı..


Şükriye Şahin: Kadınlar Olarak Her Zaman Birlikte Hareket Etmeliyiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin in eşi Şükriye Şahin, Kadınlar olarak birlikte hareket etmenin ve paylaşmanın önemine dikkat çekti.Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü nde girişimci kadınlar ve Büyükşehir Belediyesinden emekli dernek üyeleri kadınlarla öğle yemeğinde bir araya gel devamı..


Başkan Şahin: Biz Hazırız Hedefimiz Samsun 2023
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin; Samsun için çok büyük projelerin hazırlıklarının yapıldığını ve 17 ilçe içinde önemli projeleri hayata geçireceklerini söyledi.SEVGİ VE BİRLİKTELİK EN BÜYÜK VİZYONDURSamsun Büyükşehir belediye Başkanı Zihni Şahin açıklamalarını şöyle tamamladı:  İ devamı..


Başkan Şahin den Öğrenci ve Öğretmenlere İlk Gün Sürprizi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin 2018-2019 öğretim yılının başlayacağı 17 Eylül günü Samulaş ile yapılan ulaşımlarda öğrenci ve öğretmenlerden ücret alınmayacağını söyledi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi:  2018-2019 eğitim ve öğret devamı..


Kalkınma Daire Başkanlığı Kuruluyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Kalkınma Daire Başkanlığı kuruyor.İKTİSADİ ANLAMDA SAMSUNUN ÖNÜNÜ AÇMALIYIZSamsun un kalkınmasına büyük katkı sağlaması düşünülen Kalkınma Daire Başkanlığı kurulması Büyükşehir Belediyesi Komisyonunda görüşüldü. 17 ilçede birimler kurularak yörelerde üretilen ürünlerin devamı..


Yeni Cezaevi Güzergâhında Ekspres Hizmeti Başlıyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ tarafından hizmet verecek olan yeni cezaevi ekspres hattı 15 Eylül den itibaren hizmet vermeye başlayacak.Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin yeni ekspres hattı ile ilgili yaptığı açıklamada, SAMULAŞ, Samsun da halkımızın daha konforlu ve güvenli top devamı..


Başkan Şahin den Öğrenci ve Öğretmenlere İlk Gün Sürprizi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin 2018-2019 öğretim yılının başlayacağı 17 Eylül günü Samulaş ile yapılan ulaşımlarda öğrenci ve öğretmenlerden ücret alınmayacağını söyledi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi:  2018-2019 eğitim ve öğret devamı..


Başkan Zihni Şahin den Tarım A.ş Müjdesi
Türkiye nin en önemli ovalarına sahip olan, tarımın merkezi konumunda olan Samsun için önemli bir müjde geldi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunlar söyledi:  Samsun Büyükşehir Belediyesi Tarım A.Ş. İle Yerli ve milli tohum üretimine, genç nüfusun şehirlere göç devamı..


Başkan Şahin: İstihdam Sorununu Çözeceğiz
Samsun un en büyük probleminin istihdam sorunu olduğunu belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, istihdam konusunda önemli adımlar atacaklarını söyledi.BU YAZ OTELLERDE YER KALMADISamsun Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı ilk toplantısında 45 gündem maddesi oylanarak komisyonlara devamı..


Zihni Şahin:Samsun 2023 de Daha Güzel Olacak
AK Parti Samsun İl başkanlığının düzenlediği 78.il danışma meclisi Toplantısı yapıldı.Toplantı İstiklal marşımızın okunması ile başladı. İl Danışma Meclisi toplantısının basına açık bölümünde AK Parti Samsun İl başkanı Av. Hakan Karaduman, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun mille devamı..


Başkan Şahin: Samsun Bir Sağlık Kenti
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Sağlık Kenti Samsun da yaşayan insanlar olarak bizde şanslıyız. Dedi.SOĞUK ALGINLIĞI İÇİN HASTANELERE GİTMEYİN, ÖNCE AİLE HEKİMİNİZE GİDİNSamsun da Osman Gazi Ailesi Sağlığı Merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Samsun un İlkadım ilçesi Kökçüoğlu devamı..


Başkan Zihni Şahin: Hedefimiz 100.yılda 100 Yatırımcı
BAŞKAN ŞAHİN DUR DURAK BİLMİYORBAŞKAN ŞAHİN SÖZLERİNİN ARKASINDA DURUYORDUR DURAK BİLMİYORBaşkan Zihni Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçildiği 3 Mayıs 2018 tarihinden itibaren ortaya koyduğu vizyoner belediyecilik, halkla iç içe olmak, ortak akıl ve Biz, Samsun olarak büyük bir aile devamı..


Zihni Şahin: Birlik ve Beraberliğimiz ile Örnek Bir Şehiriz
AK Parti Samsun milletvekili ve Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan başkanlığında ki AK Parti Samsun heyeti AK Parti Genel Merkezini ziyaret etti.AK parti Samsun Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan başkanlığında ki heyette Büyükşehir Beledi devamı..


Büyükşehir Belediyesi nden Samsunlulara Türk Bayrağı Hediyesi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, 30 Ağustos 1922 tarihinde kazanılan Büyük Zafer, şanlı milletimizin eşsiz destanlarından biridir dedi.VATAN BAYRAK BİLİNCİNE DİKKAT ÇEKİLDİ30 Ağustos Şanlı Zaferin 96. yılının coşkusu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin in talimatı ile vatan devamı..


Kangren Olmuş Yaraya Neşteri Vuracağız
Kentsel Dönüşüm ile ilgili çalışmaların nihayete erdirilmesi için her türlü çalışmayı yaptıklarını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kentsel dönüşüm bekleyen mahallelerimiz var. Adeta kangren haline gelmiş bir sorun bu. İnşallah neşteri vuracağız dedi.KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇİN HER devamı..


Başkan Şahin: Yüksek Hızlı Tren Ankara ile Bağlarımızı Güçlendirecek
Samsun – Ankara arası Yüksek Hızlı Tren ile 2 saat olacakGeçtiğimiz aylarda ihalesi gerçekleştirilen Samsun – Çorum – Ankara Hızlı Tren Projesi şekillenmeye başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın Samsun da verdiği hızlı tren müjdesi hayata geçtiğinde uzaklar yakın olacak.Samsun Büyükşehir Be devamı..


Başkan Şahin: Çocuklar Gülerse Şehir Güler
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Çocuklar gülerse şehir güler anlayışıyla çocuklarımıza yapılan her yatırımda varız dedi.Öğrencileri makamında ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şahin Çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak durması için sportif, kültürel ve sanatsa devamı..


Başkan Şahin: Mevzuatlar Kapsamında Üzerimize Düşeni Yaparız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Her zaman çiftçinin, emekçinin yanındayız dedi.Alaçam Belediyesi ziyaretleri sırasında Kırmızı Solucan Gübre Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Karadeniz Bölge Sorumluları Leyla Kurt ve Osman Badur ile bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zi devamı..


Büyükşehir den Aldığı Destekte Çilek Üreticisi Oldu
Kırsal kalkınma yatırımları kapsamında Samsun Büyükşehir Belediyesi nin çiftçi desteklerin yararlanan Aziz Sekban, çilek üreticisi oldu. Sekban, yetiştirdiği çilekleri Büyükşehir Belediyesi ne getirerek, Meclis Başkan Vekili Turan Çakır a ikram etti.Canik ilçesine bağlı Gökçepınar mahallesinde yaşay devamı..


Başkan Zihni Şahin: Denize Girmek Acımız Yasımız Olmasın
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin son günlerde meydana gelen boğulma olaylarından dolayı büyük üzüntü yaşadıkları ifade ederek  denize girmek, acımız ve yasımız olmasın dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamalarda şunları söyledi  Son günlerde boğu devamı..


Başkan Şahin : Bayramlaşmanın Mutluluğunu Yaşadık
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin bayram süresince dur durak bilmedi. Bayramın her gününde vatandaşlarla, sivil toplum kuruluşlarıyla ve AK Parti teşkilatlarıyla beraber oldu.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Bayramın diğer günlerinde AK parti Samsun İl Başkanlığı, İlkadım, devamı..


Şahin: Spor Aşkını Yaşatmaya Devam Edeceğiz
Vezirköprü Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında 14. Kunduz Yayla Pehlivan Güreşleri düzenlendi.65 başpehlivanın kıyasıya mücadele ettiği güreşlerde hitap eden Başkan Zihni Şahin, geleneksel festivallerin kentin kültürel birikimine ve tanıtımına büyük katkı sağladığını belirtti.  G devamı..


Büyükşehir de Kurban Bayramı Bayramlaşması
İslam alemi için büyük önem taşıyan Kurban Bayramı sebebiyle Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin in ev sahipliğinde halk bayramlaşması düzenlendi.Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen bayramlaşma merasimine Samsun Valisi Osman Kaymak, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üst devamı..


Karadeniz Bisiklet Turu 27 Eylül de Başlıyor
Türkiye Bisiklet Federasyonu Samsun İl Temsilcisi Tarık Torun ve beraberindekiler Tour Of Black Sea etkinliği hakkında bilgi vermek için Samsun Büyükşehir Belediye Başkanvekili Turan Çakır ı ziyaret etti.27 – 30 Eylül arasında düzenlenecek olan ve Uluslararası Bisiklet Birliği nin etkinlik takvimind devamı..


Osmanlı Mirası Tarihi Medresenin Restorasyonu Sürüyor
Osmanlı medreselerinin en geç tarihli eserlerinden Samsun Hazinedarzade Süleyman Paşa Medresesi nin restorasyonu tüm hızıyla devam ediyor. 205 yıllık medrese, restorasyonun ardından turizme kazandırılacak.Samsun tarihinin ilk eserlerini gün ışığına çıkarmak, kentte tarih ve kültür turizminin gelişme devamı..


Büyükşehir Destekli Domates Fideleri Çiftçinin Yüzünü Güldürüyor
Kırsal kalkınma yatırımları ve çiftçi destekleriyle Samsun Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde tarımsal üretimi artırmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı nın Vezirköprü ilçesinde Tarım Komisyonu aracığıyla yıl içinde çiftçilere dağıttığı 160 bin domates fidesinden devamı..


Başkan Şahin: Beton Yolda Atağa Geçtik
Terme ilçesindeki beton yol çalışmalarını inceleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin,Bütün grup yollarımızı asfalt veya beton yapıyoruz. Amacımız kaliteli ve uzun ömürlü yollar yapmaktır. Beton yolda atağa geçtik dedi.KALICI YOLLAR HİZMETE GİRDİBaşkan Şahin, Ambartepedeki beton yol çal devamı..


Bakan Zihni Şahin: Şahinkaya Kanyonu Dünya Harikası
Türkiye nin ilk ve tek ekstrem sporlar festivali Falcon Fest, bu yıl ikinci kez Samsun Büyükşehir Belediyesi ile Samsun ve Çevresi Turizm Alanı Altyapı Hizmet Birliği (SAMTAB) tarafından Vezirköprü Şahinkaya Kanyonu nda düzenleniyor.4-9 Ağustos 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek, Türkiye nin ilk v devamı..


Başkan Zihni Şahin: Samsun Güzellikler Şehridir
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni ve eşi Şükriye Şahin Samsun Valisi Osman Kaymak ve eşi Emine Kaymak 19 Mayıs ilçesi Aydınpınar Mahallesinde bulunan Nebiyan Doğa ve İzci Kampında incelemelerde bulundu. Daha sonra Kuşkayası Mahallesi sakinleri ile çay sohbetine konuk oldu. Programlara 19 Mayı devamı..


Samsun Falcon Fest 2. kez gerçekleşiyor
Türkiye nin ilk ve tek ekstrem sporlar festivali Falcon Fest, bu yıl ikinci kez Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Vezirköprü Şahinkaya Kanyonu nda düzenlenecekYılın 365 günü, aynı anda 6 farklı branşta ekstrem spor yapmaya olanak sağlayan kanyonda, 4-9 Ağustos tarihleri arasında Kano/Dragon, Y devamı..


Plaj Voleybolu Dünya Turu Samsun da Başladı
Samsun Büyükşehir Belediyesi nin ev sahipliğinde düzenlenen Plaj Voleybolu Dünya Turu başladı. Turnuva 29 Temmuz tarihinde sona erecek.Turnuva hakkında bilgi veren Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Yönetim Kurulu Üyesi Armağan Yıldız, Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak Türkiye Voleybol Feder devamı..


Başkan Şahin: Biz Birlikte Güçlüyüz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin önemli açıklamalar yaptı. Başkan Zihni Şahin:  Kim Samsunumuzu seviyorum diyorsa Samsunumuzun gücüne güç katmalıdır. Kim Samsunumuz için varım diyorsa birlik ve beraberlikten yana olmalıdır. Kim Samsunumuzu düşünüyorum diyorsa sevgiyle yürümelidir. devamı..


Başkan Şahin Küçük Misafirlerini Ağırladı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvasında yaşayan çocuklara Atlı Binicilik Tesislerinde unutamayacakları bir gün yaşattı.Sabah kahvaltısının ardından tesiste gezen çocukların ata binmelerine yardımcı olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, sosya devamı..


Başkan Şahin: Sendikalar Büyük Aşama Kaydetti
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin MEMURSEN e bağlı BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanlığı tarafından düzenlenen Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Toplantısına katıldı.MEMURSEN in Türkiye nin en güçlü sendikası olduğunu ifade eden BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay, Her geçen gün üye sayı devamı..


Bizim Babamız Yok. Babam Olsa Ancak Bu Kadar İlgilenirdi
Geçtiğimiz günlerde Go Kart pistinde sürüş sırasında herkesi derinden üzen bir kaza geçiren Türkmenistan uyruklu ve OMÜ biyoloji bölümünde okuyan Nurjemal Annalyyevaın tedavisi Samsun Büyükşehir Belediye başkanı Zihni Şahinin yakın ilgi ve desteği ile OMÜ TIP fakültesinde devam ediyor.Başkan Zihni Ş devamı..


Başkan Şahin: Nerede Bir Sorun Varsa Oraya Neşter Vuracağız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, sevgi, saygı ve birliktelik sayesinde bütün zorlukların kolayca aşılabileceğini belirterek, Samsunu ortak akılla yönetip nerede bir sorun varsa oraya hep birlikte neşter vuracağız dedi.TOPLUMSAL DAYANIŞMANIN EN GÜZEL ÖRNEĞİDİR BİR ARAYA GELMEKSamsun Bü devamı..


Başkan Şahin: Trafik ve Otopark Konusunu Kesinlikle Çözeceğiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Samsun için önemli açıklamalar yaptı.GÜLSANDA HİÇ BİR ESNAFIMIZ MAĞDUR OLMAYACAKBaşkan Şahin şunları söyledi: 2023 yılında Cumhuriyetimizin 100.yılını kutlayacağız. Cumhurbaşkanımız ve genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ülkemizin önüne 2023, 20 devamı..


Kırkpınar İkincisi Şaban YILMAZ dan Başkan Şahin e Ziyaret
Edirne de düzenlenen 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri nde 2. olan Şaban Yılmaz Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin i ziyaret etti.Başkan Şahin in kendisine desteklerini hiçbir zaman esirgemediğini söyleyen Şaban Yılmaz ise, Gerek Bafra Belediye Başkanlığınız, gerekse Samsun Büyükşehi devamı..


Kuş Cenneti Araç Trafiğine Kapatıldı
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Kızılırmak Deltası Yörükler jandarma kontrol noktası ile doğanca ziyaretçi merkezi arasındaki alanın taşıt trafiğine kapatıldığını bildirdi.Samsun Valiliğimizin 16.07.2018 tarihinde internet sitesinden de duyurduğu gibi Kızılırmak Deltası Yörükler Jandarma Kontrol Nokta devamı..


15 Temmuz da Şehitler Anıldı
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Samsun da şehitliklerde anma töreni düzenlendi.Törene Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün, AK Parti İl Başkanı H devamı..


Başkan Şahin: Samsunspor Sevdamızdır
Samsun Büyükşehir belediye Başkanı Zihni Şahin Samsunsporlu aileler platformunun onuruna verdiği akşam yemeğine katıldı.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi:  Samsunsporumuz bizim sevdamızdır. Şehrimizin en önemli markasıdır. İsmail Uyanık başkanımız devamı..


Başkan Şahin: Spora ve Sporcuya Her Zaman Destekçiyiz
Buz Pateni Milli Takımını makamında ağırlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Şanlı Türk bayrağımızı dünyanın çeşitli ülkelerinde dalgalandıran milli sporcularımıza teşekkür ederim dedi.Türkiye Buz Pateni Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Davut Numanoğlu, Short Track yani Sürat Pateni devamı..


Başkan Şahin: Toprağa Alın Teri Döken Karşılığını Almalı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, tarım ve üretim olmazsa olmazımız. Üreticimiz alın terinin karşılığını almalı. Eğer üreticimiz zenginleşirse hem kentimiz hem de ülkemiz kazanır dedi.ÜRETENİN HER ZAMAN DESTEKÇİSİYİZÇarşamba temaslarını sürdüren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı  devamı..


Başkan Şahin: Hizmet Seferberliği Artarak Devam Edecek
Samsun un Çarşamba ilçesinde dolu dolu bir programa imza atan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, hizmet seferberliğinin artarak devam edeceğini söyledi.VATANDAŞIMIZIN İÇİ RAHAT OLSUNSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, sabah erken saatlerde Çarşamba ilçesini ziyaret ederek he devamı..


Başkan Şahin: Esnaflar Kentin En Önemli Değerleridir
Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin iş birliği ve istişare ile çözülmeyecek sorun olmadığını vurguladı.Şehir ekonomilerinin gelişmesinde esnafların yerinin büyük önem taşıdığını ifade eden devamı..


Başkan Şahin Tarihi Anlara Şahitlik Etti
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ın davetlisi olarak yemin törenine ve Cumhurbaşkanlığı külliyesinde ki programlara katılarak tarihi ana şahitlik etti.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: Biz paylaş devamı..


Bilgi ve Kültür Evleri nden Yılsonu Sergisi
Samsun Büyükşehir Belediyesi nin kentin dezavantajlı mahallelerinde hayata geçirdiği Bilgi ve Kültür Evleri Projesine katılan anne ve çocuklar yılsonu sergisi açtı. Büyükşehir Belediyesi Sanat Galeri sinde açılan sergi, büyük ilgi görüyor.Çocuklara bilişsel, sosyal, fiziksel, kas ve dil gelişimi kaz devamı..


Başkan Şahin: Felsefemiz 7/25 Çalışmak
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, En güzel ve doğru hizmetleri yapmak için tam kadro 7/24 değil, tabiri caizse 7/25 çalışacağız. Dedi.Başkan Şahin yaptığı açıklamada AK Partinin yerel yönetimlerde temel anlayışının millete hizmet etmekten geçtiğini ifade ederek; Cumhurbaşkanımız ve Gen devamı..


Başkan Şahin : Ülkemize ve Milletimize Hayırlı Olsun
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın yemin etme ve göreve başlama törenine katıldı.Başkan Şahin açıklamalarını şöyle sürdürdü: Milletimiz, 24 Haziran tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminde 26 milyon 330 bin 823 geçerli oy ve yüzde 52,56 oy oranıy devamı..


Hollandalı İtfaiyeciler Samsun da
Hollanda da yaşayan Samsunlu belediyeci İzzet Asar, memleketinin tanıtımına katkı vermek amacıyla gönüllü turizm elçiliği yapıyor. Gurbetçi Türk öncülüğünde kente gelen Hollandalı itfaiyeciler, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel i ziyaret etti.Çalışmaları neticesinde Samsun a çok kez devamı..


Başkan Şahin: Spor Gençliğimiz İçin Çok Önemli
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Terme Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Açık Su Yarışması programına katıldı.Başkan Şahin buradaki organizasyonun ardından Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ile birlikte Sakarlı Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Çay o devamı..


Başkan Şahin: Samsun a Yapılan Her Yatırımın Destekçisiyiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun da topyekûn bir birlik ve beraberlik anlayışına sahip olmak gerektiğini söyledi.ŞEHRİMİZ İÇİN ÜLKEMİZ İÇİN BİRLİKTELİK ÖNEMLİBaşkan Şahin, Samsunlu sanayici ve iş adamları ile birlikte Amisos Restoran da kahvaltıda bir araya geldi. Daha fazla ya devamı..


Başkan Şahin Çiftlik Caddesi Esnafı İle Bir Araya Geldi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Çiftlik Caddesini Koruma ve Güzelleştirme Derneği üyeleriyle bir araya geldiği kahvaltıda cadde esnaflarını dinledi.Çiftlik Caddesi üzerinde dükkânı bulunan vatandaşların sorunlarını dinleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, yapılması ger devamı..


Bu Tesis Türkiye de Tek
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından engelliler için hayata geçirilen Mavi Işıklar Engelliler Eğitim, Dinlenme ve Rehabilitasyon Merkezinde engelliler para ödemeden 5 yıldızlı otel ve tatil hizmeti alıyor.Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından denizin doldurulması sonucu oluşan alanda yapılan Ma devamı..


Başkan Şahin: Çok Güzel Bir Çalışma
Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından her yıl Türkiye genelindeki değişik illerde düzenlenen İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı nın bu yıl ikincisi Samsun da açıldı.Fuarda açılış konuşması yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bu tarz ç devamı..


Kızılırmak Deltası Bahreyn de Tanıtıldı
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) tarafından Bahreyn in başkenti Manama da düzenlenen 42. Dünya Miras Komitesi toplantısına katılım sağlayarak Kızılırmak Deltası nın tanıtımını yaptı.Dünya doğal mirası geçici listesinde yer alan Kızılırmak Delt devamı..


Büyükşehir Belediyesi Estonya da Türkiye Bahçesi Kurdu
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Estonya 10. Uluslararası Çiçek Festivali nde Antalya ve Konya ile birlikte Türkiye bahçesi oluşturdu.HEYET OLUŞTURULDUEstonya nın Tallin kentinde Tower Square Park ta düzenlenen 10. Uluslararası Çiçek Festivali başladı. Dünyanın birçok ülkesinin katıldığı festivalde kül devamı..


Başkan Şahin: Onlar Şehrimizi Güzelleştiriyorlar
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Makine İkmal ve Onarım Daire Başkanlığı nı ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldi.Başkan Şahin ziyareti sırasında atölyelerde devam eden çalışmaları da yakından inceleyerek alçıdan yapılan kabartma bir çiçeğin boyasını yaptı ve ahşap bir masanın v devamı..


Başkan Şahin den İşçilere Sürpriz Ziyaret
Başkanlık görevine seçildiği günden itibaren çalışmalarını aralıksız sürdüren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, sabahın erken saatlerinde Fen İşleri Daire Başkanlığı şantiyesinde göreve çıkacak işçilerle bir araya gelerek kendilerine çalışmalarında kolaylıklar diledi.KALICI ESERLER BIR devamı..


Başkan Şahin: Bu Tesis Samsun Tarihine Geçecek
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Avrupa Birliği Delegasyonu Lojistik Merkezden Sorumlu üyeleri ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yetkililerini Samsun Lojistik Merkezinde ağırladı.Türkiye nin en büyük lojistik merkezlerinden birisinin Samsun a kazandırılmasının Samsun la birlikte devamı..


Başkan Şahin Oyunu Torunuyla Beraber Kullandı
Samsun un Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve eşi Şükriye Şahin oylarını Fatih İlkokulu nda 1224 nolu sandıkta kullandılar.Oy kullanmadan önce seçim sandıklarını torunu Ömer Zihni Şahin ile gezen Samsun Büyük Şehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, oy kullanan tüm seçmenlere hayırlı olsun dilekle devamı..


Başkan Şahin: ABD nin DE Batının Da Oyunları Bitmez
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bu ülkede ABD nin ve Batının oynadığı oyunlar bitmez. Bunların insanlık için yaptığı hiçbir şey yok. Dedi.Başkan Şahin yaptığı konuşmada 16 Nisan Cumhurbaşkanlığı referandumu ile Cumhurbaşkanlığı sistemine geçmeye karar verdiklerini hatırlatarak;  devamı..


Başkan Şahin: Yangının Sebebi Araştırılıyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Amisos Tepesi nde çıkan yangının sebebinin araştırıldığını söyledi.Yaklaşık 4 dönüm alanı etkileyen yangında herhangi bir can kaybının olmadığını ve ağaçların zarar görmediğini öğrenince rahat bir nefes alan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şah devamı..


Başkan Şahin: Büyük Türkiye İçin Destek Olun
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin; Dün PKK vardı, Bugün FETÖ var, yarın ne olacağı belli değil. Büyük ve güçlü Türkiye için Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti ye destek olmamız lazım. dedi.Başkan Şahin buradaki sohbet sırasında AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ın ne kadar güçlü olursa Türki devamı..


Başkan Şahin Kavak İlçesini Ziyaret Etti
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu nu ziyaret etti.Öğlen namazını ilçede kılan Başkan Şahin, vatandaşlar ve esnafla da bir araya geldikten sonra ilçeden ayrıldı.Başkan Şahin ilçelere yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Kavak ilçesinde temaslarda bu devamı..


Başkan Şahin : Kulübümüzün Arkasında Olacağız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Samsunspor Kulüp Başkanı İsmail Uyanık ı ziyaret etti.Kulüp tesislerinde samimi bir havada gerçekleşen ziyaret sırasında Kulüp Başkanı Uyanık, Başkan Şahin e yönetim olarak yaptıkları çalışmalar ve hazırlıklar konusunda bilgi verdi. Başkan Şahin ise Sam devamı..


Onlarda Can Taşıyor
Samsun da 2017 yılında bin 200, 2018 yılı ilk 5,5 ayında 640 kedi ve köpek Samsun Büyükşehir Belediyesi Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım Merkezi ne getirilerek tedavi ve rehabilite edildi. Son olarak sırtında yanık yarası bulunan ve kulakları kesilmiş bir köpek ile trafik kazası sonucu sırtında d devamı..


Başkan Şahin : Hep Beraber Ortak Akılla Bu İşi Çözeceğiz
Gülsan Sanayi esnafı ile bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Hep beraber ortak akılla bu işi çözeceğiz. Dedi.Bu konudaki gelişmeleri bildiğini ve yakından takip ettiğini dile getiren Başkan Şahin; Size rağmen burada bir şey yapmak mümkün değil. Ne olursa olsun yer problem devamı..


Kuş Yuvaları Yıkımı Durdurdu
Kızılırmak Deltası nda kaçak konteyner yapıları yıkan Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri yıkımına başladıkları yapının içindeki kuş yuvalarını fark edince yıkımı durdurdu.Dünyada ve Türkiye de çok sayıda kuş çeşidinin yuvası ve üreme yeri olan Kızılırmak Deltasında yaşam çeşitliliği hayran bırakı devamı..


Savaş Gemisi Müze Oluyor
Türk Deniz Kuvvetleri Komutanlığı nın Samsun a tahsis ettiği eski gemi Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından müze gemiye dönüştürülecek.BU YIL HİZMETE AÇMAYI PLANLIYORUZSahil Güvenlik Bölge Komutanlığı tarafından bakım onarımı yapılan gemi Mert Plajı na alındı. Büyükşehir Belediyesi tarafından iç devamı..


Medikal Cerrahi Aletler Müzesi nde Sona Yaklaşılıyor
Samsun Valiliği ve Samsun Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle Türkiye de bir ilk olarak Medikal Cerrahi Aletler Müzesi yapılacak binada restorasyon çalışmalarında sona yaklaşıldı.Restorasyon çalışmalarının ardından binanın Medikal Cerrahi Aletler Müzesi olarak hizmete açılması bekleniyor.Türkiye devamı..


Başkan Şahin: 24 Haziran da İkinci Bayramı Yaşayacağız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Yakakent sahilinde vatandaşlarla ve esnaflarla bayramlaşarak, 24 Haziran da ikinci bayramı yaşayacaklarını ifade etti.Seçimlerin Türkiye Başkan Şahin, Bayramlar birlik ve beraberliğin en güzel sembolüdür. Hepimizin mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum. devamı..


Başkan Şahin : Biz Bu Oyunları Bozarız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bu ülkenin başında güçlü bir hükümet ve güçlü bir Meclis oldukça biz bu oyunları her zaman bozarız dedi.Burada bir konuşma yapan Başkan Şahin memleket üzerinde emelleri olanların bu emellerinin hiçbir zaman bitmeyeceğini ifade ederek  O bakımdan b devamı..


Başkan Şahin: Güçlü Türkiye İçin İstikrar Lazım
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ilçe belediye başkanı olarak önemli başarılara imza attığı Bafra İlçesi ni ziyaret ederek hemşerilerinden 24 Haziran seçimleri için destek istedi.GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN İSTİKRAR LAZIMBaşkan Şahin Bafra daki temasları kapsamında Çarşı Camiinde öğlen namazını devamı..


KUŞ CENNETİ, UNESCO NUN PARİS’DEKİ MERKEZİNDE TANITILDI
Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti fotoğraf sergisi Samsun Büyükşehir Belediyesinin katkıları ve Türkiye nin UNESCO Nezdindeki Daimi Temsilcisi Büyükelçi Ahmet Altay Cengizer in ev sahipliğinde UNESCO nun merkezi Paris te açıldı.Halen ulusal ve uluslararası öneme sahip UNESCO Dünya Kültür Mirası Geçici devamı..


Başkan Şahin: Memleket Şehitlerimiz Sayesinde Ayakta Duruyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin 1997 yılında Kuzey Irak ta şehit düşen Jandarma Komando Er Erdal Artut un ailesini ziyaret etti.Şehidimizin babası Şerif Artut ve annesi Cemile Artut u Kadıköy mahallesindeki evlerinde ziyaret eden Başkan Şahin, Şehit anası ve babası olmak zor olduğu ka devamı..


Başkan Şahin: 25 Haziran da Daha Güçlü Bir Türkiye ye Uyanalım
İlkadım ilçesinde esnafları ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin; 25 Haziran sabahı daha güçlü, yarınlara daha umutlu bakan bir Türkiye ye uyanalım dedi.İşyerlerini tek tek gezen, sokaklarda vatandaşlarla kucaklaşan Başkan Şahin, Ramazan ın bereketi işlerinize de yansır inşall devamı..


Başkan Şahin: Bu Ülke Kolay Kazanılmadı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bağımsız ve özgür yaşamayı en çok hak etmiş bir millet olduğumuza gönülden inanıyorum. Çünkü bunun bedelini ödemiş bir toplumuz. Dedi.Başkan Şahin burada yaptığı konuşmada, özellikle şehit ve gazi aileleri ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifa devamı..


Liseli Öğrencilerden Anlamlı Proje
İstanbul Kabataş erkek lisesi CIP kulübü öğrencileri hayal elçileri adı altında düzenledikleri şehir dışı sosyal sorumluluk projesiyle Samsun da anlamlı etkinliklere imza attılar.ALBAYRAK: BU ÖĞRENCİLER ÖVÜNÇ KAYNAĞIMIZLiseli gençler Samsunda köy okulu, rehabilitasyon merkezi gibi birçok kurumu ziya devamı..


Başkan Şahin den Samsun Basınına İftar
Başkan Şahin: Samsun un potansiyelinin harekete geçirilmesi adına elimizden gelen her şeyi yapacağız dedi.Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından, basın mensuplarına yönelik iftar programı düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi Anakent Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar programına, Samsun da görev yapa devamı..


Başkan Şahin: Yollarla Gönülleri Birbirine Bağlıyoruz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Asarcık ilçesine bağlı mahallelerde yapımı süren ve tamamlanan alt yapı çalışmalarını inceledi.Asarcık AK Parti İlçe Başkanı Hami Karakaş, belediye meclis üyeleri ile muhtarların da katıldığı gezide yol, su ve restorasyon yatırımlarını değerlendiren Ba devamı..


Başkan Şahin : Esnafımızın Daima Yanında Olacağız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, seçim çalışmaları kapsamında gezdiği İlkadım ilçesinde esnafları ziyaret ederek sohbet etti.Çarşı esnafından büyük bir ilgi ve yakınlık gören Başkan Şahin; Her zaman halkımızın yanında ve içinde olmaya dikkat ediyorum. Yaptığımız hizmet görevini ve sor devamı..


Ayrıştırma Konteynırı Makam Katına Konuldu
Samsun Büyük Belediyesi, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı nın geliştirip ülke geneline yaydıkları Sıfır Atık Projesi nde uygulanma sahasında pilot kurum seçildi. İlk somut adımı Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin in attığı projede özel kalem katına konulan mini atık devamı..


Çocuklar Suçtan Uzaklaşıyor, Anneler Para Kazanıyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından suç oranı yüksek kenar mahallelerde hayata geçirilen Bilgi ve Kültür Evleri projesi ile 3-5 yaş arası çocuklara eğitim verilirken, anneler de el işleri yaparak aile ekonomisine katkı sağlıyor.Proje ile Samsun da sosyoekonomik olarak geri kalmış mahallerde otur devamı..


Başkan Şahin: O Güzel Denize Artık Kanalizasyon Akmayacak
Başbakan Binali Yıldırım ın tele konferansla canlı bağlandığı Samsun daki Yakakent Atıksu Arıtma Tesisi nin açılışı gerçekleştirildi.Açılışa katılan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, yaptığı konuşmada, çevreyi yalnızca korumak için değil aynı zamanda yaşatmak adına çok önemli proje devamı..


Başkan Şahin : Gurbetteki Hemşerilerimiz Bizin İçin Güç Kaynağı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin bir dizi temasta bulunmak için gittiği İstanbulda Samsunlu hemşerileri ile buluştu, iftar ve sahur programlarına iştirak etti.Başkan Şahin yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, Biz Samsunlular ülkenin ya da dünyanın neresinde olursak o devamı..


Başkan Şahin: Allah Güvenlik Güçlerimize Kuvvet Versin
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Mardin in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK ya yönelik operasyonda şehit düşen Jandarma Astsubay Üstçavuş Selçuk Karabakla nın eşi Ayşegül Karabakla ve ailesini Mevlana mahallesindeki evinde ziyaret etti.Ziyarete Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı d devamı..


Başkan Şahin Öğrencilerimiz Artık Gecikmeyecek
Samsun hafif raylı sistem hattı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) kampüs hattının tamamlanması ile 36,2 km ye çıkacak. Yaklaşık 130 milyon TL lik yatırımın yüzde 87 lik kısmı tamamlandı.ÖĞRENCİLERİN SINAVLARA VE DERSLERE GEÇ KALMA SORUNU ORTADAN KALKACAKSamsun hafif raylı sistemle 2010 yılında tanış devamı..


Başkan Şahin: Muhtarlar En Yakın Mesai Arkadaşlarım
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin toplumun çeşitli kesimlerinden gelen ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.Başkan Şahin, muhtarların ardından İlkadım sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Kuru ve Sanayi sitesi esnaflarını kabul etti. Esnafların daima yanlarında olduğunu belirt devamı..


Çöpten Gelen Ekonomi Fark Yaratıyor
Evlerde israfın önlenmesi ve atık oluşumunun minimize edilmesi amacıyla ülke genelinde yürütülen Sıfır Atık Projesi devam ediyor. Sosyal sorumluluk projesine büyük önem veren Samsun Büyükşehir Belediyesi, Mekanik Geri Dönüşüm Ön Ayrıştırma Tesisi nde yılda 13 bin 680 ton katı atığı ekonomiye geri ka devamı..


Başkan Şahin den Kıbrıs Gazisine Sürpriz Ziyaret
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, kendisini görmeyi arzu eden Kıbrıs gazisi Şaban Yıldırım ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Toplantı Salonu nda düzenlenen Şehit ve Gazi aileleri iftar programına katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahi devamı..


Başkan Şahin Halk Pazarında
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, İlkadım ilçesinde açılan Doğumevi Halk Pazarını ziyaret ederek pazar esnafı ile bir araya geldi.İlkadım ilçesinde kurulan Doğumevi Halk Pazarı na sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Şahin, Pazar esnafının büyük ilgisi ve sevgisiyle karşılandı. Es devamı..


Başkan Şahin: Havza Göç Veren Değil Göç Alan İlçe Olacak
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, yapılan yatırımlarla Havza ilçesinin göç veren değil göç alan bir ilçe haline geleceğine inandığını söyledi.Başkan Şahin yaptığı konuşmada tüm Havza ve Samsun halkının 25 Mayıs Atatürk ün Havza ya geliş yıldönümünü kutlayarak; Bu programın hazırlanması devamı..


Kızılırmak Deltası Su Ayakizi Raporu Değerlendirme Çalıştayı
Samsun un İklim Değişikliğine Adaptasyonu Sürecinde Kızılırmak Deltası Su Yönetiminin Modellenmesi Projesi kapsamında Su Ayakizi Raporu hazırlandı.Geçen yılın eylül ayında başlayan Kızılırmak Deltası Su ayakizi çalışması tamamlandı. Jeolog, hidrobiyolog, ornitolog, botanik uzmanı, ziraat mühendisi, devamı..


3 Kırsal Mahallenin İçme Suyu Hasreti Sona Eriyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, Terme ilçesinin kırsal kesimindeki 3 mahallenin içme suyu hasretinin sona ereceğini söyledi.Terme ilçesi Akçagün, Dereyol ve Oğuzlu Mahalleleri içme suyu inşaatının 2 milyon liraya mal olacağını belirten devamı..


Başkan Şahin: Samsun a Hizmet Etmek Bizim İçin Onurdur
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun hepimiz için çok özel bir yer. Hep birlikte bu kente hizmet ediyor olmaktan onur duyuyoruz dedi.HİZMET ATAĞINDA HIZ KESMEK YOKBaşkan Şahin, Salıpazarı ilçesinden gelen 20 mahalle muhtarını makamında ağırladı. Hem hayırlı olsun dileklerini ileten devamı..


GOLF TURNUVASI SONA ERDİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü nde düzenlenen Türkiye Golf Federasyonu (TGF) Aslı Nemutlu Türkiye Gençler Şampiyonası nda kazanan sporcular kupalarını Federasyon Başkanı Ahmet Ağaoğlu ndan aldı.AĞAOĞLU: SAMSUN GOLF SAHASI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİBu yıl 7. si düzenlenen TGF Aslı Nemutlu Türkiy devamı..


Samsun da Çocuklar Denizle Buluştu
Samsun Büyükşehir Belediyesi TURMEPA ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü deniz görmemiş minikler için bir araya geldi.Etkinlikte çocuklar TURMEPA eğitimleriyle deniz ile ilgili konularda bilgilendirildi. Hafıza kartı, yüz boyama ve tanışma oyunlarıyla eğlencenin tadını çıkardı. Etkinlik hakkında bil devamı..


Büyükşehirden Hayvanlara Mama Üretim Fabrikası
Sokak hayvanlarının doğal yaşam alanlarında bakılmaları amacıyla Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım Merkezi ni hayata geçiren Samsun Büyükşehir Belediyesi bir ilke daha imza atıyor. Belediye, hayvanların proteinli besin ihtiyacının düzenli karşılanması için mama üretim fabrikası kuruyor.Ameliyathan devamı..


Karadeniz de İlk Kuşkonmaz Üretimi Samsun da
Samsun Büyükşehir Belediyesi nce başlatılan çalışma kapsamında, Karadeniz Bölgesi nde ilk defa kuşkonmaz üretimi yapılmaya başlandı. Çiftçilere ücretsiz verilen 33 bin kuşkonmaz fidesi, 18 dekarlık alanda toprakla buluşturuldu.Bafra da 13 dekarlık alanda 5, 19 Mayıs ta 2 dekarlık alanda 1 ve Te devamı..


Başkan Şahin: Bu Tesis Hiç Bir Belediyede Yok
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, belediyeye ait Doğal Taş Elemanları Üretim tesisini gezerek çalışanlara kolaylıklar diledi.Başkan Şahin e ziyareti sırasında Genel Sekreter Coşkun Öncel, Genel Sekreter Yardımcısı Zennube Albayrak, ilgili daire başkanları ve fabrika yetkilileri eşlik e devamı..


Büyükşehir Belediyesinde Yangın Tatbikatı
Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, yangın ve tedbirleri konusunda personelini bilinçlendirmek ve toplumsal duyarlılığı artırmak amacıyla yangın söndürme eğitimi ve tatbikatı düzenledi.Belediye personeli, yangın tüpü kullanarak temsili ateşi başarıyla söndürdü.Belediye binası önün devamı..


Büyükşehir den Doğal Vitamin Deposu
Samsun Adnan Kahveci Parkı içerisindeki atıl durumda olan alan Vitamin Kafe olarak Samsun halkının hizmetine sunuluyor.AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz ve Büyükşehir Belediye bürokratları ile birlikte Samsun a kazandırılan Vitamin Kafe yi gezen Samsun Büyükşehir Belediye Başka devamı..


Bafra Ovası nda Çeltik Tohumları Suyla Buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, 4. Çeltik Ekimi Festivali ne katılarak tohum ekti.Balıklar Mahallesi nde düzenlenen etkinlikte Vali Osman Kaymak, AK Parti Milletvekili Orhan Kırcalı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin çeltik ekimi yaptı. Öğrencilerin folklor gösterileriyle baş devamı..


Başkan Şahin: Şehidimizin Adı Ebediyen Yaşayacak
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bu toprakları şehadetleriyle vatan yapan tüm kahramanlarımızdan Allah Razı Olsun dedi.Batman da teröristler tarafından yola döşenen el yapımı patlayıcının (EYP) askeri konvoyun geçişi sırasında patlatılması sonucu şehit düşen askerlerden Bafralı Uzman devamı..


Başkan Şahin ve Eşi Engelli Aileleri İle Buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve eşi Şükriye Şahin, Samsun da AK Parti İl Kadın Kolları tarafından düzenlenen piknikte engelli anneler ve çocukları ile bir araya geldiler.Bakan Demircan ve Başkan Şahin daha sonra piknikteki anneler ile fotoğraf çektirdi. Piknik, yemek sonrası düzenl devamı..


Samsun da Dragon Bot Yarışları Heyecanı
Samsun da, 19 Mayıs Atatürk ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen 5. Samsun Dragon Bot Yarışları başladı.Organizasyon öncesinde tüm takım kaptanları sahneye çıkarak birbirlerine başarılar diledi. Yarışlarda, 23 takım yer aldı.Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Batıp devamı..


Başkan Şahin: Samsun a Hizmette Beraber Çalışacağız
AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.SAMSUN A HİZMETTE BERABER ÇALIŞACAĞIZBafra Belediyesi nde gerçekleştirilen devir teslim törenin ardından Samsun Büyükşehir Belediyesi nde buluşan Mil devamı..


Başkan Şahin: Bol Bereketli Günler Bizi Bekliyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Bafra ilçesinde gerçekleştirilen şenlikte yakılan ateşin üzerine atladıktan sonra Terme ilçesinde düzenlenen Rahvan At Yarışlarını izledi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin davetleri geri çevirmeyerek tüm programlara katılmaya çalışıyor. Baf devamı..


Başkan Şahin den Anneler Günü Mesajı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda Kadına şiddete hayır dediBaşkan Şahin Anneler Günü için yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi, Her gün aldığımız kadına şiddet haberlerine Dur demek için elimizden geleni yapacağız. Kadına şiddetin olmad devamı..


Büyükşehirden Anneler Günü Etkinliği
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Anneler Günü sebebiyle kutlama programı düzenledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin in eşi Şükriye Şahin in öncülük ettiği Anne Olmak temalı etkinlikte anneliğin yeri ve önemi vurgulandı.Etkinliğe davet edilen anneleri güllerle karşılayan Samsun Büyükşehir Beledi devamı..


Başkan Şahin den Sağlıklı Beslenme Uyarısı
4. Samsun Yöresel Ot Yemekleri Festival inin açılış programına iştirak eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, düzensiz beslenmeye dikkat çekerek sağlıklı yiyeceklerin tüketilmesi uyarısında bulundu.ARLI:  75 YENİLEBİLİR OT ÇEŞİDİ TOPLANDIBu yıl dördüncüsü düzenlenen festivalin açı devamı..


Yavru Tilki Emin Ellerde
Ordu nun Ünye ilçesinde ormanlık alanda bulunan tilki yavrusunun bakımı, Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti ndeki Samsun Büyükşehir Belediyesi veteriner kliniğinde görevli veteriner hekim Paria Tabatabaei tarafından özenle yapılıyor.Ordu nun Ünye ilçesinde 3 hafta önce doğada tek başına gezinen 15 günlü devamı..


Deltada Bisiklet Gezisi
Türkiye de İklim Değişikliği Alanında Kapasitenin Geliştirilmesi Hibe Programı kapsamında Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanan Samsun un İklim Değişikliğine Adaptasyonu Sürecinde Kızılırmak Deltası Su Yönetiminin Modellenmesi Projesi devam ediyor. Projenin farkındalık faaliyetleri çerçe devamı..


Başkan Şahin: Samsun a Kazanç Sağlayacaksa Kimse Hayır Demez
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, ilk kez Samsun Büyükşehir Belediye Meclisine başkanlık etti.Bütün gücüyle Samsun a hizmet edeceğini ifade eden Başkan Zihni Şahin, Bizde bir tabir vardır, kanımızın son damlasına kadar mücadele edilir derler. Ben de tüm gücümle ve varlığımla Samsun a h devamı..


Başkan Şahin: Engeller Hayatın Akışını Yakalamaya Engel Değildir
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Birleşmiş Milletlere bağlı 156 devlet tarafından kabul edilen ve 10-16 Mayıs tarihleri arasında çeşitli programlarla farkındalık yaratmayı amaçlayan Engelliler Haftası münasebetiyle bir mesaj yayınladı.Başkan Şahin mesajında Engeller hayatın akışını ya devamı..


Başkan Şahin: Samsun Deyince Akan Sular Durur
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin e hayırlı olun ziyaretleri sürüyor.SAMSUN DEYİNCE AKAN SULAR DURURSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı olarak göreve başladığı andan itibaren yoğun bir tempo ile çalışan ve fırsat buldukça hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden Samsun Büyükşehir Belediye devamı..


Başkan Şahin Birlikten Kuvvet Doğar
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ilçe ziyaretlerine Kavak, Lâdik, Havza ve Vezirköprü ilçeleri ile devam etti.BERABER OLURSAK HER GÜÇLÜĞÜN ALTINDAN KALKARIZDaha önce başlayan, devam eden ve bitirilen hizmetleri yerinde görmek, ilçe teşkilatları ve Büyükşehir belediyesi yetkililerinden devamı..


Başkan Şahin: Hizmet Atağına Kaldığı Yerden Devam Ediyoruz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ilçelerin sorunlarını istişare etmek ve devam eden çalışmaları incelemek üzere gerçekleştirilen toplantılara doğu bölgesinde devam ediyor.SASKİ Salıpazarı Hizmet Binasında gerçekleştirilen toplantıda ilçede yapılan ve yapılması planlanan hizmetler masay devamı..


Başkan Şahin : Çiftçimizin Her Zaman Yanında Olacağız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, mantar üretiminin ve tüketiminin arttırılması amacıyla düzenlenen Yemeklik Kültür Mantarı Şenliğinde üreticilerle bir araya geldi.Samsun Valisi Osman Kaymak ile birlikte mantar üreticilerini dinleyen ve bilgi alan Başkan Şahin,  Üreteni her zaman devamı..


Başkan Şahin: İlişkilerimizi Geliştirmeliyiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kuveytli turizm acentesi temsilcileriyle tanıtım toplantısında bir araya geldi. Acente sahipleri, Samsun-Kuveyt direk uçuş seferleri öncesinde turizm ve sanayi yatırımları konusunda Başkan Şahin den bilgi aldı.Kent ekonomisine ve Müslüman iki ülke aras devamı..


Başkan Şahin 626. Geyikkoşan Güreşleri ne Katıldı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Alaçam ilçesinde Hıdrellez şenlikleri kapsamında gerçekleşen 626. Geyikkoşan Güreşleri ne iştirak etti.600 yılı aşkın geçmişi olan Geyikkoşan Yağlı Güreşleri nde Türkiye nin çeşitli bölgelerinden gelen güreşçiler kıyasıya mücadele etti. Miniklerin karş devamı..


Hem Eğlendiler Hem Öğrendiler
Türkiye de İklim Değişikliği Alanında Kapasitenin Geliştirilmesi Hibe Programı kapsamında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığınca uygulanmakta olan Samsun un İklim Değişikliğine Adaptasyonu Sürecinde Kızılırmak Deltası Su Yönetiminin Modellenmesi Projesi kapsamında 20 ortaokul öğrencisine 30 Nisan- devamı..


Büyükşehir den 4 Muhteşem Program
Samsun Büyükşehir Belediye Konservatuarı hazırladığı 4 muhteşem program ile Samsunlularla buluşacak.Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Oyunları Bölümü Yıl Sonu gösterisi ile sahne alacak.HALK OYUNLARI TOPLULUĞU NDAN MUHTEŞEM GÖSTERİSanat Yönetmeni İzzet Kol yönetiminde hazırlanan m devamı..


Başkan YILMAZ: Her Şeyi Birlikte Başardık
Milletvekili aday adayı olmak üzere dün görevinden istifa eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi ne bağlı birimleri gezerek personeline son kez seslendi.Belediyeye bağlı Fen İşleri Daire Başkanlığı, AKOM, SASKİ, SAMULAŞ A.Ş., Taş Eelemanları Fabrikası, İtfai devamı..


Başkan YILMAZ: Bu Kentin Karşılık Beklemeyen Hizmetkârıyız
Türkiye nin birçok ilinde görev yapan ve Düzce nin kurucu valisi olan emekli vali Fikret Güven Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ı ziyaret etti.BAŞKANIMIZ SAMSUN U SAMSUN YAPTIBir şehrin kalkınması için yerel yönetimlerin oldukça önemli bir görev ifa ettiğini belirten Vali Fikret devamı..


Başkan YILMAZ: Uzak Yakın Yok Her Yere Hizmet Var
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Vezirköprü ilçesinde bulunan Devalan Mahallesinde ulaşım ve altyapı sorunlarını yerinde inceledi.Yol taleplerinin kesinlikle bitmeyeceğini de belirten Başkan Yılmaz, Bundan 50 yıl sonra da, 100 yıl sonra da bu tür sorunlar olacak. Biz olmayacağız devamı..


Kahramanmaraş Heyeti Projelere Hayran Kaldı
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, Samsun Büyükşehir Belediyesi nin çalışmalarını incelemek için kente geldi. Düzenlenen teknik gezide heyet, çevre alanındaki yatırımlara ve sosyal sorumluluk projelerine hayran kaldı.Ziyarette Dönüşüm Müzesi ni gezen heyet, devamı..


Samsun Güzelleşiyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi, yıkılan ruhsatsız bina ve iş yerlerinden kazanılan alanları rekreasyon düzenlemesi ile çevreye kazandırıyor. Kent estetiği kazandırılmasına yönelik yürütülen çalışmada söz konusu alanlar, yeniden düzenlenerek çiçeklendirilip ağaçlandırıyor.Kadın ve erkek personellerin k devamı..


Başkan YILMAZ: Çiftçimizin ve Üreten İnsanımızın Yanındayız
MEB ve Bafra Ziraat Odası işbirliğiyle Bafra da açılan süt sığırı yetiştiriciliği kurslarında başarılı olan 142 kursiyere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.ÇİFTÇİMİZİN VE ÜRETEN İNSANIMIZIN YANINDAYIZBafra Ziraat Odası toplantı salonunda yapılan sertifika törenine katılarak kursiyerlere sesle devamı..


Bayan Üretici İstedi Başkan YILMAZ Yerine Getirdi
Yaptığı yatırım ve desteklerle kırsal bölgelerde ekonomiyi geliştirmek isteyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kendisinden kuluçka makinesi talep eden kadın girişimciyi geri çevirmedi. Girişimci Hatice Demirbilek e kuluçka makinesi aldıran Başkan Yılmaz, mavi yumurta üretiminde devamı..


Açılmadan Ödül Alan Samsun Müzesi Gurur Verecek
Samsun Büyükşehir Belediyesi nin Kültür ve Turizm Bakanlığı ile birlikte yürüttüğü Arkeoloji ve Etnografya Müzesi nin inşaatı sona yaklaşırken Büyükşehir Belediyesi tarafından projesi yaptırılan müze 16. Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri programında proje dalında ödüle layık görüldü.Samsun Müzesi devamı..


Başkan YILMAZ: Hedeflerinizi Yüksek Tutun
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, eğitime yapılan her yatırımın Türkiye nin aydınlık geleceğine yapılan yatırım olduğunu söyledi.HEDEFLERİNİZİ YÜKSEK TUTUNSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Özel Samsun TAKEV (Türk Alman Kültür Eğitim Vakfı) Anadolu Lisesi yönet devamı..


Başkan YILMAZ: Yılsonuna Hizmete Açıyoruz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kente yeni yapılacak müzenin bitiş tarihi ve adını açıkladı. Yüzde 25 i Büyükşehir Belediyesi ve yüzde 75 i Kültür ve Turizm Bakanlığı nca karşılanan müzenin adı Samsun Müzesi olacak.Başkan Yılmaz, yüzde 25 i Büyükşehir Belediyesi ve yüzde 75 i K devamı..


Samsun da 13 Mahalle İçme Suyuna Kavuşuyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, Havza ve Lâdik ilçesinin kırsal kesimdeki 13 mahallenin içme suyu sorununu çözdüklerini söyledi.Havza ve Lâdik ilçelerinin muhtelif mahalle ve caddelerinde içme suyu inşaatının geçici kabulünün geçen günl devamı..


Taşı Sanat Eserine Çeviriyorlar
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, tonlarca ağırlıktaki kayaların birer sanat eserine dönüştürüldüğü Doğal Taş Elemanları Üretim Tesisi ni ziyaret etti.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, belediye bünyesinde faaliyet gösteren Doğal Taş Elemanları Üretim Tesisini devamı..


Büyükşehirden Sertifikalı Mısır Yetiştiriciliği Projesi
Samsun da Büyükşehir Belediyesi, kırsal kalkınma yatırımları kapsamında sertifikalı mısır yetiştiriciliğini yaygınlaştırma projesi başlattı.KTAE toplantısı salonundaki sunuma Samsun Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Mehmet Akif Özdemir, Karadeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdür devamı..


Başkan YILMAZ Sözünü Tuttu, Çiftçinin Yüzü Güldü
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Alaçam ilçesi muhtarlarına verdiği sertifikalı ceviz fidanı desteği sözünü yerine getirdi. İlçeye ulaşan bin adet fidan, 25 üreticiye düzenlenen törenle dağıtıldı.Başkan Yılmaz ın talimatı üzerine harekete geçen Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizme devamı..


OMÜ Haziran Ayında Tramvay a Kavuşuyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi nce yürütülen Hafif Raylı Sistem in 3 üncü etabı haziran ayında tamamlanıyor. OMÜ ye çıkacak olan raylı sistem 6,4 kilometre uzunluğunda 10 duraklı olacak. Ayrıca belediye bu etap için 11 yeni tramvay daha alacak.Meclis Başkan Vekili Turan Çakır ın başkanlığında gerçekle devamı..


Bafra İkinci Köprüsüne Kavuşuyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Bafra ilçesinin iki yakasını birbirine bağlayacak olan Fener Köprüsü nde incelemeler yaptı.Bafra Kızılırmak nehrinin iki yakasını birbirine bağlayan 2. Köprü olacak olan Fener köprüsü açılış için gün sayıyor. Köprü inşaatında inceleme yapan Samsun devamı..


Başkan YILMAZ Hız Kesmiyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Kapıkaya Festivali nin yapıldığı Yun Dağına çıkan yolu çile olmaktan çıkaracağız dedi.Gün boyunca Bafra ilçesinde yer alan mahalleleri ziyaret ederek muhtarlar ve vatandaşlar ile bir araya gelen Samsun Büyükşehir Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Kapıka devamı..


Başkan YILMAZ: Samsun Türkiye Ortalamasının Üzerinde Bir Şehir
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Dostluk Turnuvası sona erdi.SAHAMIZ PARMAKLA GÖSTERİLECEKTurnuvanın kapanış törenine katılarak misafirlere hitap eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, turnuvaya katılan sporcular ve yakınlarını Samsun da ağırlamaktan duyduğu mem devamı..


Bakan Demircan Tesislere Hayran Kaldı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Sağlık Bakanı Demircan, Gençlik ve Spor Eski Bakanı Kılıç ve Samsun Valisi Kaymak a Büyükşehir Belediyesi Atlı Binicilik Tesislerini gezdirdi.Konuklarına tesisi gezdiren ve bilgi veren Başkan Yılmaz, burada gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili b devamı..


Dünyanın Denize Dolgu İlk Golf Sahası Artık 18 Çukur
Samsun Golf Kulübü Başkanı Kadir Koçak, dünyada ilk ve tek olan deniz doldurularak yapılan Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Sahası nın 18 çukura çıkarma işleminde sona gelindiğini, 18 çukurlu ilk turnuvanın 23 Haziran da yapılacağını söyledi.Bugün yapılan ulusal golf turnuvası hakkında bilgiler ver devamı..


Başkan YILMAZ Türkiye nin Gündeminde
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiyenin marka ve en başarılı belediye başkanları arasında gösterildi.Türkiye nin en önemli araştırma şirketi temsilcilerinin katıldığı programda yerel seçimlerde kimler aday olur, kimler başarılı, uzun süre görevde olanlar değişecek mi ? gibi devamı..


Kuş Cenneti nde Büyükşehir-YEDAŞ İşbirliği
Samsun Büyükşehir Belediyesi ile YEDAŞ Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti nde yaşanan ve özellikle leyleklerin hayatını tehdit eden elektrik çarpmalarını önlemek için harekete geçti.Samsun Büyükşehir Belediyesince deltada 2016 yılı itibari ile başlatılan çalışmalar doğal hayatın korunmasına yönelik fark devamı..


Başkan YILMAZ: Liseyi Bitirene Kadar İngilizceyi Öğrenin
Model Birleşmiş Milletler Konferansı için Türkiye nin dört bir yanından Samsun a gelen öğrenciler dünyanın gündemindeki sorunlara çözüm önerileri sunacak.5 bölge 9 il 22 farklı liseden gelen 140 öğrenci ve 20 öğretmen; Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi nin düzenlediği MUN konferansına katılıyor. Tafl devamı..


Büyükşehir den Otizm Farkındalık Günü ne Destek
Samsun Büyükşehir Belediyesi Otizm Farkındalık Günü ne destek olmak için Belediye binası ve şehrin belirli yerlerini mavi ışık ile aydınlattı.Kampanya kapsamında Büyükşehir Belediyesi binası, Tütün İskelesi ve İlkadım Anıtı akşam saatlerinde mavi ışık ile aydınlatıldı.Samsun Büyükşehir Belediyesi, B devamı..


Başkan YILMAZ: Üreticilerimizin Yanındayız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kırsal mahallelerde tarım ve hayvancılığın canlandırılması ve gelişiminin sağlanması konusunda üreticilerin yanında olduklarını söyledi.Aynı zamanda mahalle muhtarı olan çiftlik sahibi İdris Gökhan Şen den çiftlik hakkında bilgi alan Başkan Yılma devamı..


Samsun-Krasnodar Uçak Seferleri Başladı
Geçen yıl Samsun-Çarşamba Havaalanının bakım onarıma alınması dolayısıyla ertelenen Samsun-Krasnodar arası uçak seferleri bugün yeniden başladı.Uçuşlar haftada iki gün (salı ve cumartesi) tarifeli olarak gerçekleştirilecek. Karşılıklı düzenlenen seferlerle; Türkiye ve Samsun için büyük bir pazar kon devamı..


Başkan YILMAZ: Dostluklarımız Büyük Bir Boyuta Ulaşacak
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Krasnodar ile dostluklarımız büyük bir boyuta ulaşacak dedi.Toplantıda konuşma yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İnşallah Krasnodar ile olan ikili ilişkilerimiz en iyi şekilde devam edecektir. Burada sizleri misafir etme devamı..


Başkan YILMAZ: Allah Nasip Ederse Susuz Köy Bırakmayacağız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İçinde bulunduğumuz zamanda bunu konuşuyor olmamız bile doğru değil ama Allah nasip ederse susuz köy bırakmayacağız dedi.Başkan Yılmaz ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiği Alaçamlı muhtarlara seslenerek; Köylerimizde su sorunu bırakmamak için b devamı..


Büyükşehir in Kırsal Kalkınmaya Destekleri Devam Ediyor
Milli tarım politikası kapsamında ilçelerde kırsal kalkınma yatırımlarına devam eden Samsun Büyükşehir Belediyesi, Vezirköprü ilçesinde çiftçilere sertifikalı nohut ve fasulye tohumu dağıttı.Eğitimin ardından çiftçilere, Vezirköprü Kültür Merkezi nde 4 ton nohut ve 2 ton fasulye tohumu dağıtıldı.Kır devamı..


Şehit Pilot ve Tüm Şehitler İçin Dualar Okundu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Nevşehir de eğitim uçuşu sırasında düşen uçakta şehit olan Samsunlu Pilot Üsteğmen Yasin Boy için okutulan Mevlid-i Şerif e katıldı.Nevşehir de eğitim uçuşu sırasında düşen uçakta şehit olan Samsunlu Pilot Üsteğmen Yasin Boy un baba ocağında Mevl devamı..


Cumhurbaşkanı Erdoğan dan Başkan YILMAZ a Teşekkür
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun 6. olağan il kongresinde yaptığı konuşmada ; Ben Samsun da da değerli belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Gerçekten Samsun bizim iktidarımızda çok daha farklı bir yere geldi. Çok daha farklı bir konuma geldi. İnanıyorum ki çok daha iyi bir duruma ge devamı..


Başkan YILMAZ: Tek Derdim Samsun ve Samsun Halkına Hizmet
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Kurtuluş Mücadelesinin sembol isimlerinden Sefer Bey in Sıralı Mahallesi nde bulunan tarihi evini yakınlarıyla birlikte ziyaret ederek incelemelerde bulundu.ESKİ YAPILAR RESTORE EDİLDİMustafa Kemal Atatürk ün 19 Mayıs 1919 da Milli Mücadeleyi baş devamı..


Büyükşehir in Acı Günü
Samsun Büyükşehir Belediyesi nin sevilen simalarından Çözüm Merkezi personeli Hüseyin Sancar geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.Saygılı kişiliğiyle tanınan ve her personelin kalbinde yer edinen Hüseyin Sancar ın naaşı Dikbıyık Camii nde kılınan öğle namazı ve cenaze namazının ardından San devamı..


70 YIL SONRA SUYA KAVUŞTULAR
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Vezirköprü ilçesinde 70 yıldır içme suyuna hasret olan 6 mahalleye içme suyu bağladı.BAŞKAN YILMAZ: SU YOKSA HİÇBİR İŞ YOKTURVezirköprünün Sinopa yakın Çorakdere, Conukderesi, Değirmenyanı, Kuzuderesi, Kuz ve Karaağaç Mahalleleri 70 yıldır içme suyuna hasret yaşıyordu. devamı..


Kuş Cennetinde Salep Mekanı Delta Kafe
Samsun Büyükşehir Belediyesinin  tamamen doğayla uyumlu olarak inşa ettiği Delta Kafe Kuş Cennetine gelen doğa severlerin dinlenebileceği, alan ile ilgili hediyelik eşyaları bulabileceği şirin doğal bir mekandır. Delta Kafe karavan park alanına 20 mt mesafede olup doğal salep, yöresel kahvaltı, devamı..


Başkan YILMAZ: Tıbbi Cihaz Üretiminde Söz Sahibi Olacağız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Dünyanın üçüncü ülkemizin ise tek Cerrahi El Aletleri üretim üssü olan Samsun da tıbbi cihaz ihtiyacını güdümlü olarak üreterek kamunun hizmetine sunacak olan Mediclust A.Ş. ortaklarından MEDİKÜM Yönetimini ağırladı.TIBBİ CİHAZDA YERLİ VE MİLLİ Ü devamı..


Başkan YILMAZ: Soframızın Bereketi Çiftçilerimizin Alın Teridir
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Soframızın bereketi çiftçimizin alın teridir diyerek çıktığımız yolda desteklerimizle daima üreticilerimizin yanındayız dedi.ALIN TERİNİN NE DEMEK OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİRİMYakakent Belediyesi tarafından 21 Mart Dünya Ormancılık Günü vesilesiyle dü devamı..


Nevruz Renkli Görüntülerle Başladı
Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Alaçam ilçesine bağlı 1100 rakımlı Umutlu Mahallesi nde düzenlenen Nevruz Bayramı kutlamalarına katıldı. Kutlamalar renkli görüntülere sahne oldu.Nevruz Bayramı kutlamaları, saygı duruşu ve İstiklal Marşı nın okunmas devamı..


31 Yıllık Ulaşım Çilesi Son Buluyor
Samsun un Vezirköprü ilçesi ile karşı yakadaki mahallelerde yaşayan vatandaşların araç taşıma ve ulaşım sorunu çözülüyor. Yoğun talep üzerine teknik çalışma gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, araç taşımacılığı yapacak feribotun dizayn ve mühendislik aşamalarını tamamladı. Vezirköprü feribotunun a devamı..


Başkan YILMAZ: Samsun u Kimse Tutamaz
Samsun 4. Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi nde açıldı.Fuarın Samsun a ve bölgeye büyük bir potansiyel oluşturduğunu belirten Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Burada yapıla devamı..


Protokol Şehit ve Gazi Aileleri ile Bir Arada
Samsun da Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Şehit Ömer Halisdemir Salonu nda 18 Mart Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında şehit yakınları ve gazilere yönelik yemek düzenlendi.Yemekte, Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili açıklamalarda bulunan Bakan Dr. Demircan, Afrin i devamı..


Samsun da Şehitlere Saygı Yürüyüşü
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) tarafından Çanakkale Deniz Zaferi nin 103 üncü yıl dönümünde Şehitlere saygı yürüyüşü düzenlendi.18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi nin 103 üncü yıl dönümünde Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) tarafından Çanakkale Deniz Zaferi nin 103 üncü yıl dönümünde Şehitlere s devamı..


Yeni Müze İnşaatı Hızla Yükseliyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi nin Kültür ve Turizm Bakanlığı ile birlikte yürüttüğü Arkeoloji ve Etnografya Müzesi nin inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.İçerisinde sergi alanı, hediyelik eşya satış reyonları, yeme-içme alanları, toplantı ve eğitim salonları gibi ortak kullanım mekânlarının bulunacağı devamı..


Samsun da Yaşlılar Unutulmadı
Samsun Büyükşehir Belediyesi, 18-24 Mart Dünya Yaşlılar Haftası dolayısıyla yaşlılar için bir dizi etkinlik düzenledi.YAŞLILARIMIZI İHMAL ETMEYELİMBir hafta boyunca yaşlılar için etkinlikler düzenleyen Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, yaşlıların yüzünü güldürüyor devamı..


Başkan YILMAZ: Bizi Onurlandıranları Selamlıyorum
Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Atakum Belediyesi tarafından hazırlanan bir tır dolusu yardım malzemesi Afrin e gönderildi.Afrin merkezinin terör unsurlarından arındırılmasıyla birlikte bölge halkının rahat bir nefes aldığını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Afrin i ter devamı..


Başkan YILMAZ, Malkoç a Golf Sahasını Tanıttı
Kamu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç, Samsun Golf Kulübünde Samsun büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ın misafiri oldu.HAZİRAN DA 18 ÇUKUR OLARAK HİZMET VERECEKOndokuz Mayıs Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Adalet, Hukuk ve Kamu Denetçiliği (Ombudsmanlık) konulu bir seminer vermek iç devamı..


Başkan YILMAZ: Yatırımcıya Destek Olmak Görevimiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Biz Samsun a bir çivi dahi çakacak tüm yatırımcılara yardımcı olmayı amaçlıyoruz dedi.YATIRIMCIYA DESTEK OLMAK GÖREVİMİZSamsunlu iş adamı Ahmet Özyazıcı nın Samsun a kazandıracağı vakıf üniversitesi için yer arayışı sürüyor. Samsun a yapılması pl devamı..


Başkan YILMAZ: Her Yatırımın Destekçisiyiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun umuzu Türkiye nin göz bebeği haline getirmemiz için ihracatımızı yükseltmemiz gerekiyor dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, POELSAN Plastik Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Dağdelenin ev sahipliğinde sanayici iş a devamı..


Başkan YILMAZ: Tüm Polis ve Askerlerimize Selam Olsun
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Afrin de Zeytin Dalı Harekatında görevli olan Astsubay Üstçavuş Sercan Büyükkal ın ailesini ziyaret etti.Afrin de gerçekleşen Zeytin Dalı Harekâtında bir destan yazıldığını ifade eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Sizlere b devamı..


Kurtuluş Yolu nu Gezdiler
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ün Samsun-Amasya arasındaki milli mücadelenin ilk yolculuğunu gerçekleştirdiği güzergâhı yeniden canlandıran Samsun Büyükşehir Belediyesi, Kurtuluş Yolu Projesi kapsamında tanıtım gezisi düzenledi.Proje çalışmalarının büyük kısmı tamamlanan güzergâha ilişkin Büyükşehir Bel devamı..


Başkan YILMAZ : Arkalarında 81 Milyonluk Ülke Var
Kavak Belediyesi tarafından düzenlenen tirit programına katılan Başkan Yılmaz, Afrin de devam eden harekâta değinerek, Onun arkasında koskoca 81 milyonluk ülke var. Dedi.ARKALARINDA 81 MİLYONLUK ÜLKE VARSaygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Kuran-ı Kerim tilaveti ile devamı..


Kızılırmak Kuş Cenneti ni Dünya ya Tanıtacaklar
Türkiye nin koruma altındaki en büyük doğal miras sulak alanlarından biri olan Samsun Kızılırmak Kuş Cenneti ni, Dünya ya tanıtacak kuş gözlemcisi Emin Yoğurtçuoğlu ile gezgin Berk Armağan, Samsun da hayranlarıyla buluştu.Kuş cennetini dünyaya tanıtacak kuş gözlemcisi Emin Yoğurtçuoğlu ile gezgin Be devamı..


Amazon Çarşısı na Büyük İlgi
Samsun Valiliği il İstihdam Kurulu ve Samsun Büyükşehir Belediyesi desteğiyle, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Samsun da Amazon Çarşısı kuruldu.Program hakkında konuşan Başkan Yılmaz, 8 Mart Kadınlar Günü ile ilgili söylenmesi gereken birçok şey var. İçtenlikle söylemem gerekirse, kadınlarımızı devamı..


Başkan YILMAZ Kadınları Deltada Ağırladı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yaklaşık 300 kadını Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti nde ağırladı.Kahvaltıdan sonra kadınların gününü kutlayan Başkan Yılmaz, Hayatımda ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı sürecinde çok ilginç anlar yaşad devamı..


SÖYLEŞİ "UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesinde Yer Alan Samsun Kızılırmak Deltası Sulak Alan ve Kuş Cenneti"
Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezinde 12 Mart Pazartesi saat 19:00 da Seyyahart Berk ARMAĞAN ve Birddetective Emin YOĞURTCUOĞLU nun katılımıyla söyleşi düzenlenecektir. devamı..


Başkan YILMAZ: Kırsal Kalkınma Katlanarak Artacak
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Sizin derdinizle dertleniyor, sevincinizle mutlu oluyorum dedi.SİZİN DERDİNİZ BİZİM DERDİMİZ, ÇÖZMEK BOYNUMUZUN BORCUSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Vezirköprü ilçesine bağlı 12 mahalle muhtarı ile bir araya gelerek sorunlar devamı..


Başkan YILMAZ dan Samsunspor a 100 Bin Lira Pirim Sözü
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunsporlu futbolculara 100 bin TL pirim müjdesi verdi.Son zamanlarda ekonomik anlamda zor zamanlar geçiren Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Samsunspor da futbolculara, Elazığspor maçı öncesi pirim müjdesi verildi. Samsun Büyükşehir Belediye Başka devamı..


Halk Oyunları Şampiyonası na Büyükşehir Damgası
Okul Sporları Halk Oyunları Samsun İl Şampiyonası nda Samsun Büyükşehir Belediyesi Samsun Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü, 6 kategoride kupa kazandı.Minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerinde gösterilerini sunan ekipler, otantik, düzenlemeli ve düzenlemesiz dallarında jüri üyeleri devamı..


Öğrencilerinden Mimarlık Günleri Etkinliği
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri tarafından geçen yıl Samsun da kurulan Mimarlık Öğrencileri Derneği (MÖD), 1. kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında Mimarlık Günleri Etkinliği düzenledi.Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezi nde başlayan 3 günlük etkinlikte, mimarlık devamı..


Rüya Şehir Samsun Standına Büyük İlgi
JTTX8 Cidde Uluslararası Tanıtım ve Seyahat Fuarı na katılan Samsun Büyükşehir Belediyesi, kendine özgü özel kurgu ve projelerle şehrini Ortadoğu ya tanıtıyor. Fuarda  Rüya Şehir Samsun standı ise büyük ilgi görüyor.4 yıl önce Samsun a gezi düzenleyen Suudi basın mensuplarının Böyle bir şehir a devamı..


Başkan YILMAZ, Kültürleri Samsun da Birleştirmek İstiyoruz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Karadeniz 4.Kitap Fuarı na katıldı. Başkan Yılmaz, kitap fuarında stantları gezdi. Samsun u önemli bir bölge olarak niteleyerek Tüm kültürleri Samsun da birleştirmek için çaba harcadıklarını söyledi.TÜRKİYE, DÜNYA YAYINCILIK SIRASINDA 11. SIRADAK devamı..


Başkan YILMAZ dan Kırsal Kalkınma İçin İşbirliği Çağrısı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Biz işin zorluğuna, yolun uzaklığına değil, vatandaşımızın memnuniyetine bakıyoruz dedi.BİZ İŞİN ZORLUĞUNA DEĞİL VATANDAŞIMIZIN MEMNUNİYETİNE BAKIYORUZSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Tekkeköy Yenidoğan Mahallesi Muhtarı Hasan devamı..


Başkan YILMAZ: Hizmetin En İyisini Hak Ediyorsunuz
Ayvacık ta Sahilköy Mahallesi nde vatandaşlarla buluşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bir tek kişinin bile ben Büyükşehir den hizmet alamadım dememesi için gece gündüz çalışıyoruz dediBURADA DOSTLUK VAR GÖNÜL BAĞI VARBaşkan Yılmaz, Ayvacık ilçesi Sahilköy Mahallesi Muhtarı Er devamı..


Kırsal Kalkınma Destekleri Meyvelerini Verdi
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Kırsal Kalkınma Programı kapsamında geçtiğimiz yıl Vezirköprü de dağıtılan saanen keçilerinden alan üretici Muharrem Karaca nın keçileri yavruladı.Geçtiğimiz yıl içerisinde Vezirköprü Boğazkoru Mahallesi nde 10 çiftçiye toplamda 220 saanen keçi dağıtımı gerçek devamı..Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.