19° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

TOPLU TAŞIMA DA KALİTE ARTACAK
Akademi bünyesinde Sınav ve Belgelendirme birimi. Samsunda Büyükşehir Belediyesi adına toplu taşıma hizmetlerini yürüten SAMULAŞ, hizmet kalitesi ve vatandaş memnuniyetini artırmaya yönelik çalışmalarını ara vermeden sürdürüyorSamsun Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Samsun Proje Ulaşım İmar İnşaa devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR DEN KORONAVİRÜS ÖNLEMİ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, küresel bir salgın haline gelen Koronavirüs önlemleri kapsamında belediyeye bağlı tesislerin bir kısmının geçici olarak kapattıklarını vurgulayarak, Tedbirleri ne kadar sıkı tutarsak, tehdit o kadar zayıflar dedi.Dünya genelinde etkili olan ve Türkiy devamı..


BÜYÜKŞEHİR ZABITASINDAN KORONAVİRÜS DENETİMİ
Samsun Büyükşehir Zabıtası haksız kazanca karşı denetimde. Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri Samsunda fırsatçılara geçit vermiyor.Küresel bir salgın haline gelen ve Türkiyede de etkisini gösteren koronavirüse karşı vatandaşların tedbir almak amaçlı alışverişini yaptığı ma devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR’DEN TELEFONLA HALK GÜNÜ!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, haftada 2 gün gerçekleştirdiği Halk Gününü Koronavirüs Önlemleri nedeniyle bu kez telefon ile gerçekleştirdiSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, küresel salgın haline gelen koronavirüse karşı önlemler kapsamında Halk Gününü telefonla ger devamı..


PANİK YOK, BİRLİKTE ATLATACAĞIZ!
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Salgın Hastalıklarla Mücadele konusunda önlemlerini artırırken Başkan Mustafa Demir, Küresel salgın haline gelen koronavirüsü paniğe kapılmadan elbirliğiyle atlatacağız dediSamsunda Büyükşehir Belediyesi, merkez binasındaki hizmet birimlerinin yanısıra kamu hizmeti vere devamı..


ATATÜRK Ü YERLERDE Mİ ÇİĞNETELİM?
Son günlerde gündeme getirilen Atatürk Logosu ve Kirli içme suyu iddialarını yanıtlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bilerek ve isteyerek algı oluşturanlara Samsun halkı prim vermez.  dediSamsun Büyükşehir Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısı, Mustafa Demir başkanlığında to devamı..


HEDEFE ULAŞANA KADAR DURMAK YOK!
Eğitim ve Tanıtım Toplantısında yönetici kadrolarına seslenen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Motivasyon, inanmışlık, bilim ve teknoloji ile çok çalışarak Samsuna hizmet edeceğiz. Bunun için hepiniz katkı sağlayacaksınız dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Belediy devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR DEN 8 MART MESAJI
Kadınlarımız Türkiyenin gerçek gücü. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, Güçlü, müreffeh, büyük Türkiye, kadınlarımızın azmi ve gücü sayesinde gerçekleşecektir dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kadınların, devamı..


DEMİR, TOPLU ULAŞIMI YENİDEN PLANLAYACAĞIZ
Samsunda toplu ulaşım sorununu çözüme kavuşturacaklarının altını çizen Mustafa Demir, 2021 yılının sonuna kadar dolmuş ve minibüslerin güzergahını yeniden planlayacağız dediCezaevi ve Hasköy minibüsçüleri ile bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Dolmuş ve minibüs güzerga devamı..


ÖĞRENCİLERE BİLİNÇLİ TÜKETİCİ EĞİTİMİ
Samsun Büyükşehir Belediyesinin Bilinçli bir tüketici olmaları amacıyla öğrencilere yönelik başlattığı Zabıta ve Bilinçli Tüketici eğitimleri sürüyorBilinçli bir tüketicinin çocukluktan yetişmesi gerektiği düşüncesiyle hareket eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, 6502 Sayılı Tü devamı..


YÖRESEL ÜRÜNLER MARKALAŞACAK
Başkan Mustafa Demir, Üretim Atölyeleri kurulacağını açıkladı. Samsun Büyükşehir Belediyesinin hazırladığı Yerel Ürünler Projesi, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından kabul gördü ve Hibe Desteği aldı. Başkan Mustafa Demir, Açacağımız Üretim Atölyeleri ile yöresel ürünlerimiz markalaşacak dediSamsun Büy devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR'DEN SASKİ LOGOSU AÇIKLAMASI
İDDİALAR KASITLI VE ASILSIZIDR! SASKİnin bugüne kadar Logosunun bulunmadığını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bu nedenle logodan Atatürkün çıkarılması da mümkün değildir dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İ devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR DEN ATAKUM A MÜJDE
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Atakum İlçesindeki Türk-İş Eğitim Merkezinin kütüphaneye çevrileceğini açıkladı.Samsun Okuma Vakti projesine büyük destek veren ve eğitim alanındaki faaliyetlere katkı sağlamaya devam eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Atakum İlçesindeki devamı..


SEVDİKLERİNİZ İÇİN SİGARAYI BIRAKIN!
SAMULAŞ Genel Müdürü Tamgacıdan personele çağrı: SEVDİKLERİNİZ İÇİN SİGARAYI BIRAKIN! Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ ve SASKİ personeline yönelik düzenlenen Kanser ve Sigara başlıklı eğitimlerde SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacıdan Sigarayı bırakın çağrısı geldiSamsun İl Sağlık Müdürlüğ devamı..


SAMSUN İÇİN BİRLİKTE HAREKET ETMELİYİZ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve yönetim kurulu üyeleriyle kahvaltı programında bir araya geldi. Demir, Samsunumuza bir değer katacaksak, bu çok çalışmayla ve birlikte hareket etmeyle olur dedi19 Mayıs Gazeteciler Cemiyetinin devamı..


BAŞKAN DEMİR, BADMİNTON AVRUPA 3 ÜNCÜSÜNÜ AĞIRLADI
GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI Avrupa 15 Yaş Altı Badminton Şampiyonasında Karışık Çiftler kategorisinde Avrupa 3sü Buğra Aktaşı makamında kabul eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bayrağımızın Fransada dalgalanması göğsümüzü kabarttı dedi.Fransanın Lievin kentinde 14-16 Şubat tarihleri arası devamı..


TRAMVAYLAR VİRÜSLERE KARŞI HER GÜN DEZENFEKTE EDİLİYOR
Samsunda binlerce kişinin kullandığı tramvaylar virüslere karşı her gün dezenfekte ediliyor.Her gün 100 bini aşkın kişinin kullandığı Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ A.Ş.ye bağlı tramvay ve otobüsler tepeden tırnağa temizlenerek virüs ve mikroplardan arındırılıyor. İnsana bir zararı olmayan mal devamı..


BAŞKAN DEMİR, MEKTUP ARKADAŞLARI İLE BULUŞTU
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Uğur Okulları Canik Kampüsünün hayata geçirdiği Uğurlu Mektuplar Projesi kapsamında kendisine mektup yazan öğrencileri ziyaret etti.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun Uğur Okulları Canik Kampüsü tarafından unutulmaya yüz tutmuş devamı..


JAPON TURİSTTEN BAŞKAN DEMİR E KARDEŞ ŞEHİR TEKLİFİ
Japonya nın Ise şehrinden Samsun a turist olarak gelen Shinji Nakamura, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir i ziyaret etti. Ziyarette Nakamura, yaşadığı şehir ile Samsun u kardeş yapmak istediğini belirterek yardım ve destek istedi.Japonya nın 123 bin nüfuslu tarihi kıyı şehri Ise de mimarlık devamı..


SAMULAŞ KALİTESİNİ TESCİLLEDİ
Samsunlulara kaliteli ulaşım hedefleyen SAMULAŞ A.Ş., aldığı belgelerle kalitesini tescilledi. ‘Entegre Yönetim Sistemi Belgelerini alan Genel Müdür Enver Sedat Tamgacı, Hedefimiz kaliteli ulaşım dedi.Kurumsal değerler ve yasal mevzuatları çerçevesinde ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 devamı..


BAŞKAN DEMİR, YILPORT SAMSUNSPOR A DESTEK İÇİN MANİSA YA GİDİYOR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Şampiyonluk mücadelesi veren lider Yılport Samsunsporu Manisa FK deplasmasınında yalnız bırakmayacak. Manisaya gidecek olan ve maç öncesinde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcularla da bir araya gelecek olan Demir, tribündeki yerini de alacak devamı..


BAŞKAN DEMİR: BÜYÜK CAMİ NİN ÇEVRESİ ESTETİK BİR GÖRÜNÜME KAVUŞACAK
Büyük Camii nin çehresi değişecek. Büyük Camii nin çehresi Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir in girişimleriyle değişecek. Başkan Demir, Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi tarafından yaptırılacak rekreasyon çalışması sonunda Büyük Camii çevresinin estetik görünüme kavuşacağını söyledi.Samsun un öze devamı..


BAŞKAN DEMİR, MİMARLARLA BULUŞTU
EL ELE BAŞARACAĞIZ Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Şehir Buluşmalarında bu kez mimarlarla bir araya geldi. Ortak akla ve birlikteliğe dikkat çeken Başkan Demir, Bir şehrin gelişiminde ortak akıl çok önemli. El ele vererek şehrimizi birlikte daha ileriye taşıyacağız dedi.Samsun Büyü devamı..


SAMULAŞ TAN KAR MESAİSİ
Samsunda dün itibariyle etkili olan kar yağışı nedeniyle vatandaşların mağduriyet yaşamaması için SAMULAŞ ekipleri sabaha kadar tramvay seferi yaptı.Yoğun kar yağışının etkili olduğu Samsunda otobüs seferlerinde gecikmeler yaşanması nedeniyle SAMULAŞ ekipleri 2 tramvay ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR DEN KAR SEFERBERLİĞİ
Yoğun kar yağışının etkili olduğu Samsunda, Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler teyakkuza geçti.Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri başta şehir merkezi olmak üzere yoğun kar yağışını yaşandığı ilçede karla mücadele çalışmaları kapsamında gece boyunca çalışmalarını s devamı..


BAŞKAN DEMİR, TURİZM CANLANACAK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Bafra ilçesinde gerçekleştirdiği incelemelerde Kapıkaya ve Asarda tarih ve doğa turizmini canlandıracak adımlar atacağız dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bafra İlçesi Kapıkaya Mahallesinde bulunan yamaç paraşütü alanı ile Asar Ma devamı..


BAŞKAN DEMİR, ASIL HEDEFİMİZ VATANDAŞIN MENFAATİ
Terminal Projesi ne 2021 yılında start alacak... Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun trafiğini rahatlatmak için çalıştıklarını belirterek, İlçe minibüslerinin şehir merkezine giriş yapmalarını sağlayacak olan Terminal Projesine 2021 yılında başlayacağız dedi.Samsun Büyükşehir Belediye devamı..


SAMULAŞ BİLİNÇLENDİRİYOR
Samsun un ulaşım ihtiyacını karşılayan SAMULAŞ A.Ş., bir yandan da gelecek nesilleri bilinçlendiriyor. Eğitim Projesi kapsamında bugüne kadar 13 okulda 600 öğrenciye uygulamalı eğitim verildi.SAMULAŞ A.Ş.de Gelecek Nesiller Bilinçleniyor projesi kapsamında çocuklara toplu taşıma araçlarının daha güv devamı..


BÜYÜKŞEHİR TAKSİ İHALESİNE ÇIKACAK
Samsunda taksi ihtiyacını ve vatandaşların beklentilerini karşılamayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, taksi ihalesine çıkacak. Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan raporda taksi ihtiyacı gözler önüne serilirken, ihale tarihinin önümüzdeki günlerde duyurulacağı öğrenildi.Samsunda ulaşım devamı..


BAŞKAN DEMİR: SAMSUN DAN TÜRKİYE YE FUTBOLCU YETİŞTİRELİM
Samsunda bulunan spor taban birlikleri ile bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Amatör sporcuların yetiştirilmesinde Büyükşehir Belediyesi olarak gereken desteği vermeye her zaman hazırız dedi.AMATÖR SPORU VE SPORCUYU DESTEKLEYECEĞİZSamsun ve ilçelerinde faaliyette bulun devamı..


SAMSUN İTFAİYESİ, ELAZIĞ DA
Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı 12 personel ve 2 kaza kırım aracı, deprem bölgesine ulaştı.24 Ocak tarihinde Elazığ ve Malatyada yaşanan 6.8 şiddetindeki depremin ardından bölgeye kurulan çadır kentlerde görev yapmak üzere yola çıkan Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye devamı..


SAMSUN DAN ELAZIĞ A 3 ÜNCÜ TIR
Samsun Büyükşehir Belediyesi Elazığ ve Malatyada meydana gelen depremde vatandaşların ihtiyaçlarını gidermek için 3üncü yardım tırıda yola çıktı.24 Ocak tarihinde Elazığ ve Malatyada yaşanan 6.8 şiddetindeki depremin ardından Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan kampanya ile hazırlanan devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ NDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI
Başkan Demir: Samsun kan bağışında en verimli kentlerden... Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Türk Kızılayı Samsun Şubesi işbirliğiyle gerçekleştirilen Kan Bağışı Kampanyasına Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve belediye personeli de destek verdi.Sabah saatlerinde Samsun Büyükşehir Belediyesi devamı..


ANAKENT VOLEYBOL TAKIMI ASTOR’U 3-1 YENDİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Kadın Voleybol Takımı evinde misafir ettiği Astor Voleybol takımını 3-1 yendi.Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig Kadınlar B Grubu 16. hafta maçlarında evinde Astor Voleybol Takımını ağırlayan Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Kadın Voleybol Takımı 3-1 devamı..


BÜYÜKŞEHİR DEN ÖĞRENCİLERE MÜJDE
Samsun Büyükşehir Belediyesi özellikle öğrencileri sevindirecek bir karara imza attı. Büyükşehir Belediyesi, Başkan Mustafa Demir in talimatıyla tramvay, belediye otobüsü, halk otobüsü ve teleferik işletmelerinde geçerli abonmanlık tarifesinde indirim yaptı. Öğrenciler artık ulaşımdan yüzde 33 indir devamı..


BAŞKAN DEMİR DEN DEPREM BÖLGESİNE ÜCRETSİZ ULAŞIM
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, afet bölgesinde ailesi bulunan öğrencilere ulaşım imkanı sağlayacaklarını açıkladı.Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunda öğrenim gören öğrencilere Elazığ ve Malatyadaki ailelerinin yanına gitmeleri için ulaşım noktasında yardımcı olacak devamı..


BAŞKAN DEMİR, GÜN BİRLİK GÜNÜ
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Elazığ ve Malatyayı vuran 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından yardım kampanyası başlattı.Elazığ ve Malatyada yaşanan depremin ardından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve belediyenin sosyal medya hesaplarından vatandaşlara yardım çağrısında bulunuldu. K devamı..


BÜYÜKŞEHİR KARLA MÜCADELE EDİYOR
Samsunda kar yüksek kesimlerde etkisini gösterirken Büyükşehir Belediyesi vatandaşların mağdur olmaması için yoğun mesai yapıyor. SASKİ ise sayaçların donmaması için önlem alınması konusunda vatandaşları uyardı.Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ekipleri, yüksek kesimlerde etkisini göstermeye b devamı..


BAŞKAN DEMİR ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
Demirden öğrencilere Kuş Cenneti gezisi sözü. Emine Ahmet Yeni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri ile bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Dünyada omuzları üzerinde en fazla sorumluluk olan nesil sizsiniz. Ama bunun üstesinden kolaylıkla geleceğinize eminim dedi.E devamı..


BÜYÜKŞEHİR ZABITASI İŞİ SIKI TUTUYOR
Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı zabıta ekipleri denetimlerini sürdürüyor. Özellikle öğrenci sağlığı açısından okul kantinlerinde işi sıkı tutan Büyükşehir zabıtası, 52 okul kantininde fiyat etiketlerini tek tek kontrol etti.Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığına bağlı Tüketici devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR, VEZİRKÖPRÜ DE
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Vezirköprü İlçesini ziyaret etti. 2020 yılında yapılması planlanan projelerin konuşulduğu toplantıda Başkan Demir, Bizim için aslolan şehrimize ve bu şehrin insanına hizmet etmektir dedi.Kalkınan ve büyüyen bir SamsunAslolan şehrimize ve bu şehrin in devamı..


BAŞKAN DEMİR, SANATÇILARLA BULUŞTU
Samsun, sanatta adından söz ettirmeli. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Şehir Buluşmaları na devam ediyor. Demir in bu seferki konukları ses ve sahne sanatları eğitmenleri oldu. Başkan Demir, Sanat, bir şehrin gelişmişliğini gösteren önemli kriterdir. Sanatta da adından söz ettiren devamı..


BAŞKAN DEMİR: LADİK İN KIŞ TURİZM POTANSİYELİNİ GELİŞTİRECEĞİZ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Karadeniz Bölgesi nin kış turizm merkezlerinden Ladik ilçesinde çok sayıda incelemede bulundu. Akdağ kayak tesislerini ziyaret eden Başkan Demir, tesisin sorunları ve eksiklerle ilgili yetkililerden bilgi aldı.Karadeniz in metropol kenti Samsun un tu devamı..


BÜYÜKŞEHİR DEN ESNAF VE SANATKARLAR İÇİN THM KONSERİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarının, 40. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında esnaf ve sanatkarlar için verdiği Bozkırın Sesi isimli Türk Halk Müziği (THM) Konseri büyük beğeni topladı.Neşat Ertaş, Muharrem Ertaş, Çekiç Ali ve Hacı Taşan dan derlenen deyiş, bozlak ve türküler, Bozkı devamı..


PROJELER 2020 DE START ALACAK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Demir, yayınladığı yeni yıl mesajında, Karadenizin incisi Samsunun var olan potansiyellerini ön plana çıkartmak, değerine değer katmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi.Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama devamı..


SAMULAŞ 30 MİLYONUN ÜZERİNDE YOLCU TAŞIDI
Samsun da trafiğin akıcı ve sorunsuz bir şekilde işlemesi için çalışmalarını sürdüren Samsun Proje Ulaşım İmar İnşaat Yat. San. Ve Tic. A.Ş (SAMULAŞ) 2019 yılında 30 milyon 220 bin 954 yolcuya ulaşım hizmeti sağladı.29 tramvay ve 111 otobüsü bünyesinde barındıran SAMULAŞ, Samsunda binlerce kilometre devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KONSERVATUVARI 2020 OCAK AYI ETKİNLİK PROGRAMI
devamı..


BÜYÜKŞEHİRDEN ZABITAYA HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ
Başkan Demir: Her alanda örnek olacağız. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, her alanda örnek olacak bir belediyeciliği sergileyeceklerini söyledi.Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı 17 ilçe zabıtasında görev yapan 200 personele hizmet içi eğitim semineri düzenledi. devamı..


SAMSUN UN GELECEĞİ PARLAK
Orta Karadeniz Basım ve Ambalaj Sanayicileri ile buluşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sanayi yatırımları noktasında önümüzdeki 3 – 4 yıl çok verimli geçecek. Samsunun geleceği parlak. dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Orta Karadeniz Basım ve Ambalaj Sanayici devamı..


İTFAİYEDEN ENGELLİ VE YABANCI UYRUKLU VATANDAŞLAR İÇİN WHATSAPP İHBAR HATTI
Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, kendini ifade edemeyecek durumda olan bedensel engelli vatandaşlar ile yabancı uyruklu vatandaşlar için Whatsapp İhbar Hattı kurdu. Türkiyede ilk olma özelliği taşıyan engelli ve yabancı uyruklu vatandaşlar için 112 Acil Çağrı Merkezinde görevli devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN KIŞ ÖNLEMLERİ
Yağmur suyu hatları temizleniyor. Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) ekipleri yağışların artması ile birlikte meydana gelebilecek su baskını ve taşkınlara tedbir almak amacıyla şehir genelinde mazgal temizliklerini sürdürüyor.Samsun Büyükşehir Belediyesi SASKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Dai devamı..


ANAKENT SPORDA HEDEF ŞAMPİYONLUK
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent spor Kadın Voleybol Takımı ligden başarı ile ayrılarak şampiyon olmayı hedefliyor.Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent spor Kadın Voleybol Takımı, Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 1. Liginde 1. devrenin son maçında evinde Merinos ile yapacağı karşılaşma için devamı..


ANAKENT, NEVŞEHİR BELEDİYE MAÇINA KİLİTLENDİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü, Nevşehir Belediyespor maçına kilitlendi. Pazar günü deplasmanda oynanacak müsabakaya hazırlanan BŞB Anakent Bayan Voleybol Takımı, hazırlıklarını sürdürüyor.Voleybol Kadınlar 1. Ligi B Grubunda mücadele tüm hızıyla sürüyor. Ligin güçlü takımlarından devamı..


BAŞKAN DEMİR, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU
GELECEK SİZSİNİZ. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Zoru Başaranlar Akran Sohbetleri kapsamında üniversite öğrencileriyle buluştu. Öğrencilerin sorularını yanıtlayarak tavsiyelerde bulunan başkan Demir, program sonunda ise selfi çekerek sosyal medya hesaplarında paylaştı.Yüksek Öğret devamı..


SAMSUN, KARLA MÜCADELEYE HAZIR
Samsun Büyükşehir Belediyesi, kış mevsiminin başlamasıyla birlikte teyakkuza geçti. Tüm hazırlıklarını tamamlayan belediye, Samsun genelinde 308 kişilik ekip ve 178 iş makinesiyle karla mücadeleye hazır.Kış mevsiminin başlaması ile birlikte Samsun da karla mücadele çalışmalarına ilişkin hazırlıklar devamı..


BÜYÜKŞEHİR DEN ÖZEL PROJE
Samsun Büyükşehir Belediyesi, köy ve özel eğitim kurumlarında eğitim gören öğrenciler için anlamlı bir proje hayata geçirdi. Projenin ilk gününde öğrencilere kişisel bakım hizmeti sunulurken, Başkan Mustafa Demir, amaçlarının yüzleri güldürmek olduğunu söyledi.Samsun Büyükşehir Belediyesi Proje Geli devamı..


SAMSUN ANAKENT HAYATİ GALİBİYET: 3-0
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü, Ankara Kahramankazan Belediyespor engelini, 3-0 lık skorla geçti. Zirve yarışında hayati önem taşıyan galibiyet elde eden Kırmızı-Beyazlı ekip, puanını ise 16ya çıkardı.2019-2020  Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Voleybol Kadınlar 1. Ligi B Gr devamı..


ÖĞRENCİLERE TOPLU TAŞIMANIN FAYDALARI ANLATILIYOR
SAMULAŞ bilgilendirmeye devam ediyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ Genel Müdürlüğü, ilköğretim okulu öğrencilerine toplu taşıma araçlarında uyulması gereken kurallar ile toplu ulaşımın kente, çevreye ve ülke ekonomisine sağladığı faydalar anlatıldı.Samsun Büyükşehir Belediyesi Proje Ulaşım İ devamı..


ULUSLARARASI SÜRDÜRÜLEBİLİR ŞEHİRCİLİK KONFERANSI SAMSUN DA YAPILACAK
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Ortaklık Projesi kapsamında düzenlenen Ulusal Sürdürülebilir Şehircilik Konferansı 2 Aralık Pazartesi günü Samsunda başlayacak.Samsun Büyükşehir Belediyesi,  Türkiye ve Avrupa Birliği Arasında Şehir Eşleştirme Hib devamı..


BÜYÜKŞEHİR ANAKENTTE DÖNER HAZIRLIĞI
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü, pazar günü karşılaşacağı Berlin Döner Antalyaspor maçına hazırlanıyor. 3-0lık Kahramankazan galibiyeti ile moralleri yerinde olan Büyükşehir Anakent Bayan Voleybol Takımı, Berlin Döner engelini geçip Nevşehire daha güçlü gitmek istiyor.Kıyasıya mücad devamı..


2020 PROJELERİ HAYATA GEÇİRECEĞİMİZ YIL OLACAK
İlkadım ilçesinin en önemli sorunlarının kentsel dönüşüm, ulaşım ve otopark olduğunun altını çizen Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Mustafa Demir, 2020 projelerimizi hayata geçirdiğimiz yıl olacak dedi.İLKADIM KENTSEL DÖNÜŞÜM İLE NEFES ALACAKSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Mahalle devamı..


BAŞKAN DEMİR DEN TERME YE MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE
Terme yeni bir kimlik kazanacak. Terme İlçesi nde yapılan yatırımları ve planlanan çalışmaları yerinde inceleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Belediye Hizmeti Binası, Kaymakamlık Kampüsü, Otel ve Kongre Merkezi, 25 metrelik yeni bulvar yolunu projelerini hayata geçireceklerini b devamı..


BAŞKAN DEMİRDEN ENGELLİLERE ŞARJ İSTASYONU MÜJDESİ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, şehrin belirli noktalarına Engelli Araç Şarj İstasyonu yapacaklarının müjdesini verdi.3 Aralık Dünya Engeliler Günü dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, şehrin belirli noktalarına Engelli Araç Şar devamı..


ANAKENT TE HEDEF GALİBİYET
Voleybol Kadınlar 1. Liginde mücadele eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü, ligin 8. haftasında evinde Ankara Kahramankazan Belediyespor Kadın Voleybol Takımı ile karşı karşıya gelecek. Müsabakaya hazırlanan ev sahibi ekip, sahaya mutlak galibiyet için çıkacak.Türkiye Voleybol Feder devamı..


SAMSUN TERSANE ALANI SANAYİ BÖLGESİ OLACAK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, tersane alanının sanayi bölgesi olmasına karar verildiğini belirterek, Samsunda 30 bin kişiye iş kapısı sağlayacaklarını söylediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Tarım ve Orman Bakanı Beki devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR, ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU
Samsunu Vizyonuna Kavuşturacağız .Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, göreve gelir gelmez belediyenin kapılarını sonuna kadar açtıklarının altını çizerek, Samsunun vizyonunu ortaya çıkartmalıyız dedi.Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Şehir Buluşmaları adı altında düzenlenen progr devamı..


BAŞKAN DEMİR E HİZMET TEŞEKKÜRÜ!
Canikli muhtarlar gelecekten umutlu. Samsunun Canik İlçesinde muhtarlar, Yerel Seçimler sonrası özellikle yol ve alt yapıya yönelik yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirterek Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demire teşekkür ettiSamsun Büyükşehir Belediyesinin 31 Mart Yerel Seçimleri sonr devamı..


SAMSUN ANAKENT SERİYE BAĞLADI
Voleybol Kadınlar 1. Ligi takımlarından Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü, misafir ettiği Kahramanmaraş Elbistanı 3-1 yendi. Üst üste üçüncü galibiyetini alan bayan voleybol takımı, puanını 9 a çıkardı.Samsun Anakent Seriye Bağladı2019-2020 Türkiye Voleybol Federasyonu Voleybol Kadınl devamı..


SAMSUN ANAKENT VOLEYBOL TAKIMI, ELBİSTAN MAÇINA HAZIRLANIYOR
Voleybol Kadınlar 1. Liginde mücadele eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü, ligin 4. haftasında Kahramanmaraş Elbistanı ağırlayacak.Samsun Anakent Voleybol Takımı, Elbistan Maçına HazırlanıyorTürkiye Voleybol Federasyonu Voleybol Kadınlar 1. Ligi B Grubunun en iddialı takımlarından devamı..


BAŞKAN DEMİR, İŞ İNSANLARIYLA BULUŞTU YATIRIMCIYA TAM DESTEK!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sanayicilerimize, iş insanlarımıza yatırım yapmaları, istihdam oluşturmaları anlamında her türlü desteği vermeye hazırız dediBaşkan Demir, iş insanlarıyla buluştuYATIRIMCIYA TAM DESTEK!İş insanları ve sanayicilerle bir araya gelen Samsun Büyükşehir B devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR, YAŞAM TECRÜBESİNİ PAYLAŞTI DAİMA ÇOK ÇALIŞTIM!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, YEPAŞ çalışanlarıyla, çocukluğundan bugüne kadar yaşadığı tecrübeleri paylaştı. Demir, Çocukluğumdan bugüne hep çok çalıştım dediBaşkan Mustafa Demir, Yaşam Tecrübesini paylaştıDAİMA ÇOK ÇALIŞTIM!..Genel merkezi Samsunda bulunan Yeşilırmak Elektrik P devamı..


PAZAR GÜNLERİNİ HALKA AYIRAN BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: EN İYİSİNİ VATANDAŞ BİLİR!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, pazar günleri makamında ağırladığı vatandaşların dertlerine, sorunlarına ilgili birimler aracılığıyla çözümler buluyor. Demir, Bu şehrin sıkıntısını, derdini en iyi halkımız bilir dediPazar günlerini halka ayıran Başkan Mustafa Demir:EN İYİSİNİ VATAN devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR, BALAÇLILAR LA BULUŞTU
BÜYÜKŞEHİR DE HEDEF, LİDERLİK! Samsun Büyükşehir Belediyesinin Belediye-Vatandaş koordinasyonunu hızlandıracak yeni bir sisteme geçeceğini açıklayan Başkan Mustafa Demir, Türkiye de bu sistemi en iyi uygulayan il olmayı hedefliyoruz dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Mahalle Buluş devamı..


BAŞKAN DEMİR, YABANCILAR ÇARŞISI ESNAFIYLA BULUŞTU
MERKEZ SAMSUN a yeni dizayn! Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Doğu Park ve Yabancılar Çarşısını içine alan yeni bir konsept planlıyoruz. Merkez Samsun dediğimiz Cedit ile Canik yeni bir inşa sürecine giriyoruz dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yabancılar Çarşısı esnafın devamı..


SAMSUNDA 20 YILDIR BEKLENEN KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Samsunda Saitbey, Ulugazi ve Kökçüoğlu (Anadolu, Zeytinlik, Kadıköy) Mahallelerinde gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm çalışmaları için Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile firma arasında protokol imzalanırken, hak sahipleriyle görüşmeler başladı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demi devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: SAMSUN OLUMSUZ ETKİLENİYOR KÜRESEL ISINMA UYARISI!
Küresel İklim Değişikliği ve Samsun Konferansında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Karadenizde en güzel coğrafyaya sahip şehrimiz son yıllarda iklim değişikliğinden olumsuz yönde etkilenmeye başladı dediBaşkan Mustafa Demir: Samsun olumsuz etkileniyorKÜRESEL ISINMA UYARISI!Küresel devamı..


SAMULAŞTAN İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNE TOPLU ULAŞIM EĞİTİMİ
Toplu taşıma araçlarında uyulması gereken kurallar ve davranış şekillerine ilişkin bilinçli nesiller yetiştirmeyi hedefleyen Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ Genel Müdürlüğü, yürüttüğü proje ile öğrenci eğitimlerine devam ediyor.SAMULAŞtan İlkokul Öğrencilerine Toplu Ulaşım EğitimiToplu taşıma a devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR, ASARCIK İLÇESİ NDE AÇIKLADI 100 KONUTLUK YENİ MAHALLE!
Asarcık İlçesinde devam eden alt yapı yatırımlarını inceleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Asarcıkta kuracağımız 100 konuttan oluşan yeni mahalle, ilçenin şehirleşmesine büyük katkı sağlayacak dediBaşkan Mustafa Demir, Asarcık İlçesinde açıkladı100 Konutluk YENİ MAHALLE!Samsun B devamı..


BÜYÜKŞEHİR ULAŞIM DAİRESİ NDEN ÖNEMLİ KARAR YEŞİL FLAŞ UYGULAMASINA SON!
Samsunda özellikle ana cadde ve bulvar kavşaklarında sürücülere, kırmızı ışık yanacağı uyarısı yapmak adına yanıp sönen yeşil flaş uygulamasına son verildiBüyükşehir Ulaşım Dairesinden önemli kararYEŞİL FLAŞ UYGULAMASINA SON!Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, trafik ışıklarında ye devamı..


ATLI SPOR TESİSLERİNDE GURUR GÜNÜ!..
Samsun Büyükşehir Belediyesi Atlı Spor Tesislerindeki Binicilik Eğitimini başarıyla tamamlayan 46sı çocuk ve genç 62 sporcuya Lisans Belgeleri, Başkan Mustafa Demir tarafından verildiFaaliyetlerine 2009 yılında başlayan uluslararası standartlara sahip Samsun Büyükşehir Belediyesi Atlı Spor Tesisleri devamı..


SAMSUNDA SANAT GÜNLERİ!
Samsun Büyükşehir Belediye Konservatuvarı, bu yılki 40ıncı kuruluş yılını 40 etkinlik ile kutluyor. Etkinlikler Vali Osman Kaymak ve Başkan Mustafa Demirin açtığı sergi ile başladı.Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuarın 40ıncı yılı etkinlikleri Geçmişten Günümüze Konservatuvar temalı fotoğraf s devamı..


KENTSEL DÖNÜŞÜM BAŞLIYOR!..
Başkan Demir, Soğuksu ve Gaziosmanpaşada açıkladı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Projeler 6 ay içerisinde ihale edilip inşaat çalışmalarına başlanacak. Yollarda otopark sorunu ortadan kalkacak, insanlarımız standartları yüksek mahallelerde konutlarda yaşayacak dediSamsun Büyükşeh devamı..


ÖZEL ŞAMPİYONLAR BÜYÜKŞEHİR DE
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Türkiye Özel Sporcular Takım Sporları Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan sporcuları makamında ağırladıDEMİR: GURUR VERDİNİZ!Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından bu yıl Samsunun 19 Mayıs İlçesinde düzenlenen Türkiye Özel Sporcular Tak devamı..


TÜRKİYE NİN İLK KONSERVATUVARI 40 YAŞINDA!
Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı, 2019-2020 Sanat Dönemini ve 40ıncı Kuruluş Yıldönümü, pazar günü düzenlenecek etkinliklerle kutlayacak.Kültür ve sanatın topluma yansıtılması ve geliştirilerek gelecek kuşaklara aktarılması amacıyla kurulan Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı, 40ın devamı..


BU GURUR SAMSUN İTFAİYESİ NİN!
Eğitim alanında Türkiye 1incisi oldular. Samsun İtfaiye Eğitim Merkezi (SABİTEM), mesleğin daha bilinir ve sevilir hale getirilmesi ve toplumun bilinçlendirilmesi amacıyla başlattığı eğitim çalışmalarıyla Ankara ve İstanbulu da geride bırakarak ülke genelinde 1inci sırada yer aldıBU GURUR SAMSUN İTF devamı..


BAŞKAN DEMİR GENÇLERLE
Kapımız gençlere açık. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kendisini davet eden öğrencilerin misafiri oldu. Demir, kapısının gençlere her zaman açık olduğunu söyledi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kendisini davet eden öğrencilerin misafiri oldu. Demir, kapısının genç devamı..


SAMSUN İTFAİYESİ 94 YAŞINDA!
Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Rıza Zengin, Şehrimizde 1925 yılında kurulan İtfaiye Teşkilatımız bugün itibariyle 247 personeli ile 17 ilçemizde 24 saat hizmet vermektedir dediSamsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Rıza Zengin, 25 Eylül-01 Ekim tarihleri arasında ku devamı..


SARIGAZELE HAYVANAT BAHÇESİ!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sarıgazel Tabiat Parkı içerisinde bin 700 dönümlük alan içerisinde yapılacak olan Hayvanat Bahçesi ile hayvan dostlarımızı doğal yaşam alanına taşıyacağız dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde Samsuna devamı..


KÜMELENME MERKEZİ İÇİN HAZIRIZ!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, iş insanlarına, Samsunda Mobilya Kümelenme Merkezi kurulması için hazırız. Yer tespit edin, alt yapısını hazırlayalım çağrısında bulunduSamsun Mobilyacı İş Adamları Derneğinin(MOBİD) her ay düzenlediği Sektör Buluşması Toplantısına katılan Samsun Büy devamı..


KONYA DAN SAMSUN A TAM NOT!
Konya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Dairesinden gelen heyet, sahipsiz hayvanların bakımının yapıldığı Hayvan Bakım Merkezine övgüler yağdırarak, Samsun Büyükşehir bu alanda örnek oldu dedilerSamsunda Büyükşehir Belediyesinin sahipsiz sokak hayvanları için Güçten Düşmüş Hayvan Bakım Merkezinde o devamı..


SAMSUNSPOR İÇİN BİRLİKTE MÜCADELE
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, hafta sonu liderlik mücadelesine çıkacak olan Samsunspor ile ilgili, Samsunsporu hak ettiği yerde görmek istiyoruz. Bunun için hep birlikte mücadele edeceğiz değerlendirmesinde bulunduSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yılport Samsunsp devamı..


BÜYÜKŞEHİR ZABITASI TÜKETİCİNİN YANINDA!
Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı Tüketici Hakları Zabıta Amirliği ekipleri, il genelinde bakkal , market ve alışveriş merkezlerindeki denetimlerini sürdürüyor!Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı bünyesinde oluşturulan Tüketici Hakları Zabıta Amirliği ekipleri devamı..


HEDEF, YENİ SANAYİ ALANLARI!
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demirin Samsun Ticaret ve Sanayi Odasını(STSO) ziyaretinde şehrin ekonomik durumu masaya yatırılırken Yeni Sanayi Alanlarının oluşturulması gerektiği vurgulandıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa  Demir, Samsun TSOyu ziyaret etti. Başkan Mustafa Demir devamı..


EREN BÜLBÜL ANISINA KİTAP
Samsun Büyükşehir Belediyesi, AK Parti Bornova Gençlik Kolları nın Eren Bülbülün anısını kütüphanelerde yaşatmak için başlattığı kampanyaya kitap bağışlayarak destek olduİzmir Bornova da AK Parti Gençlik Kollarının, 11 Ağustos 2017de Trabzonun Maçka İlçesinde teröristler tarafından şehit edilen Eren devamı..


80 KİLOMETRE YOL MÜJDESİ!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, göreve geldiği günden bu yana Kavakta 40 kilometrelik yol yaptıklarını belirterek, Gelecek yılda da 80 kilometrelik yol yapacağız dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, gerçekleştirdiği toplantıların ardından ilçelerde başlattığı hizme devamı..


SAMULAŞ TA FUTBOL ŞÖLENİ!
Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞın Sosyal Etkinlikler kapsamında personel arasında düzenlediği futbol turnuvası, nefes kesen maçlara sahip oluyorSamsunda son dönemde başlattığı eğitim çalışmaları ve kurduğu SAMULAŞ AKADEMİ ile dikkatleri çeken Büyükşehir Belediyesi Proje Ulaşım İmar İnşaat Yat. devamı..


SPOR A VE SPORCU YA DESTEK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, birçok branşta antrenman yapan sporcuları ve spor eğitimi alan çocukları ziyaret etti. Demir, Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan korumak için spora yönlendirmeliyiz dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu devamı..


LADİK AKDAĞ A NEŞTER!
Karadeniz in en büyük metropol kenti Samsun da Büyükşehir Belediyesi, turizm alanında önemli potansiyel barındıran Ladik İlçesi nde sektöre yönelik ilave yatırımlar yapma kararı aldıSamsun Büyükşehir Belediyesi, Ladik İlçesi ndeki turizm potansiyelini artırmak ve geliştirmek amacıyla ilave yatırımla devamı..


SAMULAŞ TA İLK YARDIM!
Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ, İlk yardım hayat kurtarır ilkesinden yola çıkarak personeline yönelik Sertifikalı İlk Yardım Eğitimleri düzenliyor. İlk etapta 40 personel ilk yardım eğitimi aldıSamsunda son dönemde hız kazandırdığı personele yönelik eğitim programlarıyla dikkati çeken Büyükşeh devamı..


ATTIĞIM HİÇ BİR ADIM RASTGELE DEĞİL!..
İş insanları ve STK temsilcileriyle bir araya gelen Başkan Mustafa Demir, Samsunu her alanda ön plana çıkartacağız. Her türlü öneriye açığız. Rastgele, düşünülmeden hiç bir adım atmıyoruz dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, bazı Sivil Toplum Kuruluşları(STK) temsilcileri ve iş insa devamı..


CUMHURBAŞKANIMIZ MORAL VERDİ!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhurbaşkanımız, belediyelerimizin mali sıkıntılarının çözülmesi başta olmak üzere birbirinden önemli mesajlarıyla biz belediye başkanlarına hem moral hem güç verdi dediCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştird devamı..


SAMSUN İÇİN GÜÇ BİRLİĞİ YAPMALIYIZ!
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfının(TEGV) üst düzey yöneticilerini ağırlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunun kalkınması için siyasetçisinden sivil toplum kuruluşları temsilcilerine kadar herkesin gücünü birleştirmesi gerekiyor dediTürkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Yönetim K devamı..


GELECEĞİN SAMSUNU İNŞA EDİYORUZ!..
Sürdürülebilirlik Şehircilik Toplantısında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhurbaşkanlığı Yeni Hükümet Sistemi paralelinde Samsunu yeni vizyonuyla geleceğe hazırlıyoruz dediTürkiye ve Avrupa Birliği Şehir Eşleştirme Hibe Programı kapsamındaki Sürdürülebilir Bir Gelecek için Orta devamı..


BÜYÜKŞEHİRDEN ÇOK ÖNEMLİ TOPLANTI!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yürüttükleri Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Ortaklık Projesi kapsamında düzenlenen Ulusal Sürdürülebilir Şehircilik Toplantısının, yarın Samsunda başlayacağını açıkladıTürkiye ve Avrupa Birliği Arasında Şehir Eşleştirme Hibe Programı kapsamında Sürd devamı..


SASKİ DEN MOBİL EKİP UYGULAMASI
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demirin seçim öncesi açıkladığı projeler arasında yer alan Mobil Ekip Uygulaması, Su ve Kanalizasyon İdaresi(SASKİ) tarafından başlatıldıSamsun Büyükşehir Belediyesi SASKİnin başlattığı Mobil Ekip Uygulaması sayesinde vatandaşlar abonelik işlemlerini şubeye devamı..


SAMULAŞ OTOBÜS SEFERLERİ KIŞ TARİFESİ BAŞLIYOR
Samsunda SAMULAŞ, yaz döneminin sona ermesi ve yeni eğitim öğretim yılının başlıyor olması nedeniyle Ekspres, Ring, Terminal otobüs seferlerinde Kış Dönemi Sefer Saatleri uygulamasının pazartesi günü uygulamayı konulacağını açıkladıSamsun Büyükşehir Belediyesi Proje Ulaşım İmar İnşaat Yat. San. ve T devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR DEN MİLLİ COŞKU YA DAVET!
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunluları, yarın akşam oynanacak Türkiye-Andorra maçını Cumhuriyet Meydanındaki dev ekranda izlemeye davet ettiTürkiye Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu 5 inci maçında yarın akşam İstanbulda Andorra ile karşı karşıya gelecek. devamı..


İLK MAÇA ÖZEL DESTEK!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ligin ilk maçının oynanayacağı pazar günü Samsunspor taraftarlarının Pendikspor maçı için tramvayları ücretsiz kullanabileceklerini açıkladıYeni sezona şampiyonluk parolasıyla giren Yılport Samsunsporda sezonun iç sahadaki ilk maçın heyecanı taraftar devamı..


ÖFKE KONTROLÜ SEMİNERİ
Samsunda Büyükşehir Zabıta ve İtfaiye personeline seslenen Psikiyatrist Gülay Oğuz, Öfkemizi kontrol etmeyi öğrenirsek yıkıcı sonuçlardan kurtulabiliriz dediSamsun Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına yönelik Öfke ve Öfke Kontrolü semineri düzenlendi. Psikiyatrist Gülay Oğuz, personele,  Öfkemiz devamı..


KEDİ KASABASI, ÖRNEK OLUYOR!
Samsun Büyükşehir Belediyesi Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım Merkezi bünyesinde 2015 yılında oluşturulan Kedi Kasabası, tüm ülkeye örnek oldu.Samsunda Büyükşehir Belediyesi tarafından Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım Merkezinin içerisinde 20 dönümlük alan üzerine kurulu Kedi Kasabasının Türki devamı..


KEYİF BAĞIŞLAMADIK, HAKKINIZI VERDİK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Vatandaşa hizmete odaklanmış durumdayız. Kimseye keyif bağışlamıyor, vatandaşımıza hakkını veriyoruz dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çatalarmut Mahallesi nde alt yapı ve yol çalışmaları tamamlanan Adalı Hilmi Caddesi sakinlerini devamı..


SAMULAŞ TAN MESLEKİ GELİŞİM EĞİTİMLERİ!
Samsun da, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde toplu taşıma hizmetlerini sürdüren SAMULAŞ, bünyesinde oluşturduğu AKADEMİ kapsamında Toplu Taşıma Şoförü Mesleki Gelişimi Programı nı uygulamaya soktuSamsunda, Ulaşımın her alanında hizmette kalite ilkesi doğrultusunda başlattığı AKADEMİ eğitimlerine deva devamı..


TERME VE SALIPAZARI NDA YARALAR SARILIYOR BÜYÜKŞEHİR, TEYAKKUZ HALİNDE
Başkan Mustafa Demir, İtfaiye ekiplerinin Salıpazarı ve Terme ilçelerindeki selde 47 mahsur vatandaşı kurtardığını, su kesintilerine karşı SASKİnin belirli noktalarda içme suyu temin ettiğini açıkladıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Salıpazarı ve Terme ilçelerinde meydana gelen sel devamı..


GELECEĞİN SANATÇILARI NDA HEYECAN
Türkiyede belediyeler bünyesinde İlk faaliyete geçen olma özelliğini taşıyan Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarında Kurs ön kayıt heyecanı yaşanıyor. 2019-2020 eğitim öğretim yılı için de konservatuar bölümlerine ilgi her geçen gün artıyorSamsunda, 1979 yılından bu yana kültür ve sanatsal fa devamı..


DÜNYANIN EN İYİSİNİ YAPMALIYIZ!
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsuna değer katacak, dünyanın en iyisi olacak projelere imza atmalıyız. İşte o zaman geleceğe güzel bir şehir bırakabiliriz dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) Karadeniz Bölge Koordinatörü Tuncer Üçüncüoğlu devamı..


BÜYÜKŞEHİR DEN 167 KİLOMETRELİK YENİ YOL!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, il genelinde başlatılan yol yapım çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü belirterek, Haziran ayı sonundan bu yana 167 kilometrelik yol yapımı tamamlandı dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demirin ilçelerde gerçekleştirdiği Muhtarlarla İstiş devamı..


HER ŞEY SAMSUN UN HUZURU İÇİN
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç ile Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alveri ziyaret ettiBüyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kısa bir süre önce Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Mehmet Sabri Kılıç ı makamında ziyaret etti.&n devamı..


SAMSUNSPOR-BÜYÜKŞEHİR EL ELE!
Samsun Büyükşehir Belediye Meclisinde meclis üyelerine Samsunspor forması dağıtılırken Kulüp Başkanvekili Kosif, Büyükşehir Belediye Başkanımızın katkıları çok büyük. Hep birlikte Samsunsporu hak ettiği yere taşıyacağız dediSamsun Büyükşehir Belediye Meclisinin Ağustos Ayı Birinci Birleşimi, Mustafa devamı..


HALKIMIZA BORCUMUZ VAR, VEBALİMİZ ÇOK BÜYÜK!..
Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantılarının sonuncusunu Atakumda gerçekleştiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bu memlekete, insanlarımıza borcumuz var. Vebalimiz çok büyük dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplan devamı..


BÜYÜKŞEHİR DEN ÇİFTLİK REFERANDUMU!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunda otopark problemini kökünden çözeceğiz. İstiklal Caddesi(Çiftlik) için ise referanduma gideceğiz açıklamasında bulunduSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım İlçesinde Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme toplantısında birb devamı..


BÜYÜKŞEHİR DE SEL MESAİSİ!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sel felaketi yaşanan Terme ve Salıpazarı ilçelerimizde Fen İşleri ekiplerimiz yollar açılması, SASKİ ekiplerimiz ise alt yapı ve temiz içme suyu temini için gece gündüz demeden çalışıyor dediSamsunda cuma günü meydana gelen aşırı yağışların sel felak devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR 4 KOLDAN!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demirin ilçelerde yol sorunu kalmayacak sözünün ardından harekete geçen ekipler, il genelinde yol genişletme, sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmaları başlattı. 19 Mayıs İlçesinde incelemelerde bulunan Başkan Demir, 4 koldan hizmet yarışına girdik dediSams devamı..


PERSONEL, EMPATİ YAPACAK!
Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ, oluşturduğu Akademi bünyesinde personele yönelik eğitim programlarına bir yenisini ekledi. SAMULAŞ personeli, Eğitici Eğitimi kapsamında Empati Eğitimi nden geçirildiSamsun Büyükşehir Belediyesi Proje Ulaşım İmar İnşaat Yat. San. ve Tic. A.Ş.(SAMULAŞ), Ulaşımın devamı..


DENİZE KANALİZASYON AKMIYOR!
Samsun Büyükşehir Belediyesi SASKİ, Atakumda denize kanalizasyon akıtıldığı yönündeki haberler üzerine, Arızalı pompa nedeniyle kısa süreli atık su denize deşarj edildi. Sorun kısa sürede çözüldü. Denize kanalizasyon akmıyor açıklamasında bulunduSamsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdares devamı..


SAMSUN UN HER İLÇESİ BİR MARKA!
Samsunda, İstişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında Ladikli muhtarlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun Türkiyenin en önemli şehirlerinden bir tanesi. Kuzeyin merkezi. Potansiyeli yüksek. Her ilçesi ayrı bir marka dediİlçelerde başlattığı Muhtarlarla İstişar devamı..


YORULMAK DA DURMAK DA YOK!
Samsunda, Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantılarının 14üncüsünü Kavak İlçesinde gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun için, ülkemiz için var gücümüzle çalışacağız, durmak yok dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçelerde sürdürdüğü Muhtarlarla devamı..


MUSTAFA DEMİR, SAMSUN İÇİN ŞANS!
Samsun da, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, Mustafa Demir in çok güzel çalışmalar yapacağına inanıyorum. Bu nedenle Samsun şanslı bir şehir dediTürkiye Büyük Millet Meclisi nde(TBMM) 22, 23 ve 24 üncü dön devamı..


CANIMIZ BU ÜLKEYE FEDA!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Şehit Jandarma Binbaşı Zafer Akkuş un Asarcık İlçesi ndeki baba ocağı ve kabrini ziyaret ettiSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bitlis te 19 Temmuz da, korucu aracıyla üs bölgesine intikal ederken PKK terör örgütü tarafından önceden ye devamı..


SAMULAŞ TAN TELEFERİKLERE AĞIR BAKIM
Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ, işletmecisi olduğu Batı Park taki teleferikleri, halatlar, taşıyıcı makaralar, gondollar ve tüm elektro mekanik sistemine kadar Ağır Bakıma aldı. Faaliyetleri tamamen durdurulmayan teleferik, saat 13.00 ile 23.00 arasında hizmet vermeye devam ediyorSamsun un İlk devamı..


HEM DAHA GÜVENLİ HEM DAHA TASARRUFLU!
Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ ın başlattığı Akademi Eğitimlerinin sonuncusunda Otobüs İşletmesine yönelik Tasarruflu, Güvenli, Konforlu Yolculuk temaları işleniyor. Genel Müdür Tamgacı, toplam 110 otobüste Araç Telemetrisi (Karakutu) sistemine geçileceğini açıkladıUlaşımın her alanında hizmet devamı..


BASIN, VAZGEÇİLMEZ UNSUR...
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Halkın doğruları öğrenme, gerçek bilgiye ulaşma gibi çok önemli görevi bulunan basın, demokrasimizin de vazgeçilmez unsurudur dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Türk Basınında Sansürün Kaldırılışının 111inci Yıl Dönümü ve 24 Temmuz devamı..


SAMSUNSPOR MARKAMIZDIR, SEVDAMIZDIR!..
Samsunspor Kulübü Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaret ettiği Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunspor sevdamızdır, en değerli markamızdır. Desteğimiz sürecek dediGeçtiğimiz ay sonu gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul sonrası oluşan Samsunsporun yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, Samsun Büyükşeh devamı..


TERME DEN VEZİRKÖPRÜ YE YATAY KALKINMA!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Termeden Vezirköprüye tüm ilçelerde uygulayacakları Yatay Kalkınma modeliyle Türkiyede örnek olacaklarını söyledi ve, 5 yılın sonunda su ve yol gibi problemler artık konuşulmayacak dediÇarşambalı muhtarlarla bir araya gelen Samsun  Büyükşehir Be devamı..


SAMULAŞ - KYK İŞ BİRLİĞİ!
Samsunda SAMULAŞ, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu(KYK) Genel Müdürlüğü tarafından 100üncü Yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve 40 ilden 375 personelin katıldığı İl Eğitim Koordinatörleri ve Sorumluları Eğitimine ulaşım desteği sağlıyorGençlik ve Spor Bakanlığı KYK Genel Müdürl devamı..


HAİNLERE KARŞI DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ!
Asarcıklı muhtarlarla toplantıda bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Türkiye dünyanın merkezinde, Samsun ise en güzel medeniyeti temsil ediyor. Bu nedenle, bir daha 15 Temmuz yaşamamak için daha çok çalışıp kalkınacağız dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Dem devamı..


300 KONUT KALDIRILACAK!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurumun kamuoyuna açıkladığı Eylem Planını uygulmaya kararlı olduklarını belirterek, Bu kapsamda dere yataklarında bulunan 300e yakın ev kaldırılarcak dediGeçtiğimiz günlerde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurumu ma devamı..


ÇARŞAMBA YA DEV YATIRIM!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çarşamba İlçesine 150 milyon liralık Atık Su Projesi kazandıracaklarını belirterek, Bu yatırım, gelişen, büyüyen Çarşambaya şimdiden hayırlı olsun dediSamsun Büyükşehir Belediye Meclisi, Mustafa Demir başkanlığından olağanüstü toplandı. Çarşamba Atık devamı..


HİZMET VE YATIRIMDA YARIŞ ZAMANI!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlçelerimizde, önümüzdeki 5 yılı gayretle, çalışmayla nasıl geçiririz bunu planlıyoruz. Artık ilçelerimize hizmet ve yatırım götürmek için hep birlikte adeta bir yarışın içerisinde olacağız dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, her il devamı..


BÜYÜKŞEHİRDE HALK GÜNÜ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demirin her perşembe gerçekleştirdiği Halk Günü Buluşmalarında vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Başkan Demir, Halkımızla karşılıklı istişare ederek sorunların çözümüne hız kazandırıyoruz dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, her perşembe H devamı..


İŞ MAKİNELERİ SAHAYA İNİYOR!
19 Mayıs İlçesinde muhtarlarla bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlçe belediyesi ve Büyükşehirin imkanlarını birleştirdik. İş makineleri haftaya mahallelere iniyor. İyi bir hizmet dönemini hedefliyoruz dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, tüm ilçelerd devamı..


HAŞEREYE KARŞI MOTORİZE İLAÇLAMA
Samsun Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol ekipleri, Haşerelerle Mücadele kapsamında 4 merkez ilçede açık hava sivrisinek ilaçlama çalışmalarını artırdıTemiz hava, temiz su ve temiz toprak ilkesi doğrultusunda gelecek nesillere daha sağlıklı bir çevreyi miras olarak bırakmayı hedefleyen Sa devamı..


SAHİLDE İŞGAL E SON!
Samsunun Atakum İlçesinde sahil boyunca yer alan Bisiklet Yolundaki işgalleri önlemek için Büyükşehir Belediyesi tarafından Bisikletli Zabıtalar görevlendirildiSamsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, büyük tepkilere yol açan Atakum İlçesi sahil şeridinde yer alan Bisiklet Yolundaki işg devamı..


SAMSUNDA KENTSEL DÖNÜŞÜM
Ayvacık İlçesinde muhtarlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Büyükşehir ve ilçe belediyelerimizin bütün imkanlarını birleştirerek hizmet yoluna koyulduk dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçelerde başlattığı Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplan devamı..


BAŞKAN DEMİR: DÜNYAYA ÖRNEK OLACAĞIZ!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Tüm dünyaya örnek olacak kentsel dönüşüm projelerini Samsunda hayata geçireceğiz açıklamasında bulunduGeçtiğimiz günlerde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurumu ziyaret ederek Samsunda gerçekleştirilmesi planlanan Kentsel Dönüşüm ile ilgili istişare devamı..


ŞEHİT AİLELERİNDEN BAŞKAN DEMİRE BAĞIŞ ÇAĞRISI TEŞEKKÜRÜ
Samsunda, Türkiye Polis Emeklileri Derneği ile EMŞAV, tebrik çiçekleri yerine şehit aileleri ve gaziler için Bağış Yapılması çağrısında bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demire teşekkür ziyaretinde bulundu.Şehit Ailelerinden Başkan Demire Bağış Çağrısı Teşekkürü  Samsunda, Türkiye Pol devamı..


SAMULAŞ TA AKADEMİ ZAMANI!
Samsunda toplu taşıma hizmetlerini yürüten SAMULAŞ, hizmet kalitesini ve vatandaş memnuniyetini artırmak amacıyla SAMULAŞ AKADEMİyi faaliyete soktuSamsunda Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak ulaşım hizmetlerini sunan Büyükşehir Belediyesi Proje Ulaşım İmar İnşaat Yat. San. ve Tic. A.Ş.(SAMULAŞ), h devamı..


ÖMRÜM MİLLETİME FEDA OLSUN
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bu ülkenin, Allahın izniyle sonsuza kadar özgürce, onuruyla, şerefiyle var olması için hepimiz sorumluyuz. Ömrüm ülkemize, gelecek neslimize, devletimize feda olsun dediSamsun İlyasköy Mübadele Derneğinin geleneksel Etli Pilav Günü Şenliğine katıla B devamı..


İLTİMAS YOK, HİZMET VAR!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Haktan, hukuktan ayrılmayacağız, iltimastan uzak duracağız. Hedefimiz hizmetleriyle Türkiyede örnek bir Büyükşehir olmak dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, belediye bürokratları ile birlikte gittiği Vezirköprü İlçesinde mahalle muh devamı..


OMÜ SEFERLERİ BAŞLIYOR!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Kampüsü içerisindeki tramvay seferlerinin cuma sabahı başlayacağını açıkladıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 3üncü Etap OMÜ Kampüsiçi Raylı Sistem Hattının tamamlandığını belirterek, Üniversite içerisi devamı..


SAMSUNN KAZANACAK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sizlerle sık sık bir araya geleceğiz. Birlikte düşünüp, birlikte üreteceğiz. Bu birliktelik sayesinde Samsun kazanacak dediSamsunun tüm ilçelerinde başlattığı Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantılarının 5 incisinde Tekkeköylü muhtarlarla bi devamı..


ŞEHİT AİLELERİNDEN BAŞKAN DEMİRE BAĞIŞ ÇAĞRISI TEŞEKKÜRÜ
Samsunda, Türkiye Polis Emeklileri Derneği ile EMŞAV, tebrik çiçekleri yerine şehit aileleri ve gaziler için Bağış Yapılması çağrısında bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demire teşekkür ziyaretinde bulundu.Şehit Ailelerinden Başkan Demire Bağış Çağrısı Teşekkürü  Samsunda, Türkiye Pol devamı..


BAŞKAN DEMİR: HİZMETLERİMİZ TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLACAK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Terme AK Parti İlçe Başkanlığında yaptığı konuşmada, her anlamda Türkiyeye örnek olacak çalışmalar gerçekleştireceklerini belirterek, Samimiyet ve iyi niyet insanları memnun eder dedi.  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Terme AK devamı..


İYİ GÜNDE, KÖTÜ GÜNDE DAİMA HALKIN YANINDA!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, her ilçede muhtarlarla bir araya gelecek. Muhtarlarla İstişare Toplantılarının ilkini Canikte gerçekleştiren Demir, İyi günde de, kötü günde de daima halkımızın yanındayız. Dürüst, adil, şeffaf belediyecilik anlayışı ile hizmet ediyoruz dediSamsunun devamı..


HİZMETTE AYRIM OLMAYACAK!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik İlçesinde önce partililerle bir araya geldi, ardından Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçıyı ziyaret etti. Demir, Millete hizmet eden hayırla yad edilir. Bizler de ilçe ayrımı yapmadan gece gündüz çalışaçağız dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı devamı..


SAMULAŞ A TEŞEKKÜR!
Türkiye Sakatlar Derneği(TSD) Samsun Şubesi Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, beraberinde yöneticiler ile birlikte SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacıya Hayırlı Olsun ziyaretinde bulunduTSD Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, Şube Sekreteri Recep Çağlayan Güner ve dernek yöneticilerinden Sevi devamı..


SAMULAŞ TA YAZ DÖNEMİ
Samsun da ulaşım hizmetlerini sunan SAMULAŞ, 24 Haziran Pazartesi gününden itibaren yaz sefer programını uygulamaya başlayacağını duyurdu.Samsun da ulaşım hizmetlerini sunan SAMULAŞ, 24 Haziran Pazartesi gününden itibaren yaz sefer programını uygulamaya başlayacağını duyurdu.   Samsun Büyü devamı..


BAŞKAN DEMİR: HALKIMIZIN YAŞADIĞI MAĞDURİYET GİDERİLECEK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Terme ilçesinde yaşanan sele ilişkin, Ekiplerimiz, bölgede hayatın normale dönmesi için tüm gayretiyle çalışıyor. Halkımızın yaşadığı mağduriyet giderilecek. Yaralar sarılacak dedi.  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Terme ilçesi devamı..


TRAMVAY TEMMUZ AYINDA ÜNİVERSİTEYE ÇIKIYOR
Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Nihat Soğuk, SAMULAŞta herhangi bir zam konusunun söz konusu olmadığını bildirdi.  Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Nihat Soğuk, SAMULAŞta herhangi bir zam konusunun söz konusu olmadığını bildirdi.  Samsun Büyükşehir Belediye Mec devamı..


CANKURTARANLARDAN NEFES KESEN KURTARMA TATBİKATI
Karadenizde sık sık yaşanan boğulma vakalarının önüne geçmek için tatbikat yapan Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı cankurtaran ekipleri, nefes kesen kurtarma operasyonuna imza attı.  Karadenizde sık sık yaşanan boğulma vakalarının önüne geçmek için tatbikat yapan Sam devamı..


SAMSUNUN REFÜJLERİ KADINLARIN ELİNDE GÜZELLEŞİYOR
Samsun Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışanlar kadınlar Samsunun farklı bölgelerindeki refüjlere renkli çiçekler dikerek Samsunu güzelleştiriyor.  Samsun Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışanlar kadınlar Samsunun farklı bölgelerindeki refüjlere renkli çiçekler dikerek Samsunu güzelleştir devamı..


KARŞILIKSIZ SEVGİNİN SİMGESİ...
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Babalık kavramı, karşılıksız sevginin simgesidir. Babalar, evlatları için gerçek bir yol göstericidir dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Babalar Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, babalık kavramının sorumluluk ve fedakarlık ile devamı..


İYİLİK MELEĞİ GURUR VERDİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Voleybol Takımının 18 yaşındaki genç yıldızı, engellilere yönelik başlattığı projele ile Sporun Devleri Buluşuyor Gecesinde Jüri Özel Ödülüne layık görüldüSporun Devleri Buluşuyor ödül yarışmasında engellilere yönelik hazırladığı proje ile Jüri Özel Ödülüne l devamı..


ZABITADAN YKS ÖNLEMLERİ
Samsun da Büyükşehir Belediyesi ne bağlı zabıta ekipleri, YKS nin gerçekleştirileceği 2 gün boyunca adayların sorunsuz bir sınav süreci geçirmesi için bir dizi önlem aldı.Samsun da Büyükşehir Belediyesi ne bağlı zabıta ekipleri, YKS nin gerçekleştirileceği 2 gün boyunca adayların sorunsuz bir sınav devamı..


SAMULAŞ TA TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ, otobüs ve tramvayların yanı sıra istasyonların bakım ve temizliğine de ayrı bir önem gösteriyor. Bu konuda önce eğitim programına tabi tutulan personel, daha sonra istasyon temizliği yapıyor.  Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ, otobüs ve tramvayların yan devamı..


SAMULAŞ, BÜYÜK SINAV A HAZIR
Samsunda cumartesi ve pazar günü gerçekleştirilecek YKS öncesi Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ, adayların sorunsuz ve güvenli şekilde toplu taşımadan yararlanması için tüm tedbirleri aldı. Sınav günleri kampüs içerisindeki otobüs ring sefer sayısı artırıldıSamsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ ,15 ve 1 devamı..


BÜYÜK TÜRKİYE, GÜÇLÜ EKONOMİYLE OLUR
Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, e-ihracatın ülke ekonomisi için büyük bir öneme sahip olduğunu belirterek, Yeni ve büyük Türkiye için ekonomimizin güçlü olması şart dediBüyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram,Samsun Ticaret ve Sanayi Odası(STSO) bünyesinde faali devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: TÜRKİYENİN ÖRNEK BELEDİYESİ OLACAĞIZ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Belediye idaresini seri, bilinçli, akıllı ve geleceğe uygun şekilde yapılandırmaya devam ediyoruz. Türkiyenin örnek belediyesi olacağız dedi.  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,  Belediye idaresini seri, bilinçli, akıllı ve g devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: DAHA DA İLERİSİNE GİTMELİYİZ
Sağlık Bakanlığınca Samsuna tahsis edilen 10 adet yeni ambulansla 112 istasyonu sayısı 40a, ambulans sayısı ise 73e yükseldi.  Sağlık Bakanlığınca Samsuna tahsis edilen 10 adet yeni ambulansla 112 istasyonu sayısı 40a, ambulans sayısı ise 73e yükseldi.   Samsun 112 Acil Sağlık Hizmetl devamı..


BAŞKAN DEMİR: BİRLİKTELİĞİN GÜCÜNÜ DÜNYAYA GÖSTERDİNİZ
Samsun Büyükşehir Belediyesi Dragon Bot Takımını ağırlayan Başkan Mustafa Demir, Sizler tıpkı 100 yıl önceki Kurtuluş Mücadelesindeki ruh gibi Türk milletinin birlikteliğinin gücünü tüm dünyaya gösterdiniz dedi.  Samsun Büyükşehir Belediyesi Dragon Bot Takımını ağırlayan Başkan Mustafa Demir, S devamı..


SORUNLARI BİRLİKTE ÇÖZERİZ!
Şoför esnafıyla iftar yemeğinde buluşan Başkan Mustafa Demir, Sorunların çözümü noktasında, her ne mesele varsa karşılıklı oturacağız. çözümü bulacağız, karara bağlayacağız dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı(TŞOF) Fevzi Apaydın devamı..


SAATHANE ESNAFINDAN BAŞKAN MUSTAFA DEMİRE TEŞEKKÜR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demirin, Saathane Meydanında sürdürülen çalışmaların ortaya çıkardığı trafik sorununa çözüm getirmesi, esnafı memnun etti.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demirin, Saathane Meydanında sürdürülen çalışmaların ortaya çıkardığı trafik sorununa çözüm devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: HER ŞEY ORTAK SEVDAMIZ SAMSUN İÇİN
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, iftar yemeğinde bir araya geldiği meclis üyeleri ve belediye başkanlarına, Samsun için el ele kol kola çalışmaya devam edeceğiz diye seslendi.  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, iftar yemeğinde bir araya geldiği meclis üyeleri ve devamı..


KUZEY ANADOLU NUN SANAYİ ÜSSÜ OLACAĞIZ
Ladik ve Havza da programlara katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 25 Mayıs ta Havza da 5 sanayi tesisinin temelini atıyoruz. 20 bin dönüme çıkartılacak Havza Organize Sanayi Bölge (OSB), Kuzey Anadolunun en büyüğü olacak  müjdesini verdiSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı M devamı..


19 GÜNDE 19 MAYIS 2019
19 Mayıs 2019 Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsuna çıkışının 100. yılı onuruna düzenlenen 19 Günde 19 Mayıs 2019 etkinliği kapsamında Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Samsunlu 15 Dragon Bot sporcusu Samsuna yaklaşıyor…  100. Yıl Kutlamaları çerçevesinde Samsun ilinin hazırladığı etkinlikler ka devamı..


BÜYÜK COŞKUYU BİRLİKTE YAŞAYALIM!
Cumhurbaşkanı Erdoğanın 19 Mayıs Pazar günü Samsunda olacağını açıklayan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunlular olarak bu büyük coşkuyu Cumhurbaşkanımızla birlikte yaşayalım çağrısında bulunduSamsunda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Bakanların katılımıyla gerçekleşecek Milli devamı..


ÖNCE İFTAR, SONRA ZAFER!
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yarın akşam saat 20.30da oynanacak Yılport Samsunspor-Sakaryaspor maçı öncesi taraftarları stadyum dışında kurulacak iftar çadırlarına davet ettiYılport Samsunsporun yarın akşam saat 20.30da Sakaryaspor ile oynayacağı Play-Off Çeyrek Final Rövanş maçının bü devamı..


HERKESE ÖRNEK OLDULAR
Samsunda SMMMOnun Olağan Genel Kurul Toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, mali müşavir ve muhabecileri, birliktelikleri ve demokratlıkları nedeniyle kutladıSerbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası(SMMMO)nın 23üncü Olağan Genel Kurul Toplantısına katılan Başkan Mustafa D devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR DEN 100 ÜNCÜ YIL ARMAĞANI!
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sanat Atölyesini ziyaretinde, 100üncü yıl anısına yapılan kabartma tabloları devlet büyüklerimize hediye edeceğiz dediBüyükşehir Belediyesi Sanat Atölyesini de ziyaret eden Başkan Mustafa Demir, burada gerçekleştirilen sanatsal çalışmalara büyük ilgi g devamı..


SAMSUN, TARİH KOKACAK!..
Vakıflara sahip çıkarak gelecek nesillere aktarmayı temel bir görev olarak kabul ettiklerini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Saathanede olduğu gibi Samsunun gizli kalmış tarihini gün yüzüne çıkartacağız. Samsun tarih kokacak dediVAKIF ŞUURU VE TARİH BİLİNCİSamsun Vakıflar Bölge M devamı..


BAŞARACAKSINIZ, İNANIYORUM!..
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Play-off çeyrek final ilk maçında Sakaryaspor ile deplasmanda karşılaşacak Samsunsporlu futbolcuları uğurladıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 1inci Lige yükselme müsabakalarının ilki için yarın akşam Sakaryaspor ile deplasmanda karşılaşacak devamı..


UYULAN HER KURAL BİZİ HAYATA BAĞLAR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, trafikte yeni uygulamaya konulan Yaya Önceliği Projesini övdü ve, Trafikte uyulan her kural bizi hayata bağlar dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yaya Öncelikli Trafik Güvenliği temasıyla kutlanan Karayolları Trafik Haftası dolayıs devamı..


HAKKIMI HELAL ETMEM!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Atakum İlçesindeki AK Partili mahalle başkanlarına seslendi: Eksiğim varsa şahsen herkes bana iletsin. Bende eksik görüp iletmeyene hakkımı helal etmiyorumSamsunda, Atakum İlçesindeki AK Partili mahalle başkanları, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa devamı..


SAMSUN İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!..
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunda 10-17 Mayıs tarihlerinde OMÜnün ev sahipliğinde gerçekleştirilecek KOÇ SPOR FESTin tanıtım toplantısında konuştu19 Mayıs 1919un 100üncı yılı etkinlikleri kapsamında 10-17 Mayıs tarihlerinde Ondokuz Mayıs Üniversitesinde(OMÜ) gerçekleştirilecek olan devamı..


SAMULAŞ TAN ÇOK ÖNEMLİ DUYURU!
Samsun da raylı sistemin işleticisi Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ, Varış ve Kalkış noktalarını yeniden belirleyen plan değişikliğine gitti. Yeni planlamaya göre hafta içi OMÜden hareket eden tramvayın dönüş yapacağı nokta Belediyeevleri istasyonu olduSamsunda, Hafif Raylı Sistemin işleticisi Samsun devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: SAMSUNSPOR UN YANINDAYIZ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yılport Samsunspor un zaferle ayrıldığı Utaş Uşakspor un coşkusuna ortak oldu.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yılport Samsunspor un zaferle ayrıldığı Utaş Uşaksporun coşkusuna ortak oldu.İYİ OYUN VE GOLLERTFF 2. Lig Beyaz Grup ta mü devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: MİRASIMIZ, BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 23 Nisan coşkusunu yaşadığımız bu günlerde çocuklarımıza bırakacağımız tek mirasımız güçlü ve büyük Türkiye olacaktır. Bunun için çok çalışmalıyız dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 23 Nisan coşkusunu yaşadığımız bu günlerde çocuk devamı..


BÜYÜKŞEHİR E ÇOCUK BAŞKAN!
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Milli Mücadele nin başşehri Samsunda yine coşkuyla kutlandı. Bu anlamlı günde Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna 15 Temmuz Şehitleri İmam-Hatip Orta Okulu 6 ıncı sınıf öğrencisi Aydın Fatih Atasoy oturdu.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı,&nb devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE İNSANLIK SORUNU
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, uyuşturucuyla mücadelenin tüm insanlığın sorunu olduğunu belirterek, Kimse bu sorun ile mücadeleden kaçamaz, kimsenin böyle bir lüksü yok dedi.Hedef Olma Hedefsiz Kalma projesi kapsamında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müd devamı..


MİNİK GÖRKEM İN BAŞKAN DEMİR SEVGİSİ
Samsun da bedensel engelli 6 yaşındaki Görkem Kemal Bulut, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir i ziyaret etti.Samsun da bedensel engelli 6 yaşındaki Görkem Kemal Bulut, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir i ziyaret etti.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir e hay devamı..


BAŞKAN DEMİR: YANLIŞ YÖNE YELKEN AÇMAYIN
Bafralı muhtarlarla buluşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yanlış olana yelken açmayın, doğru olandan şaşmayın Dedi.Bafralı muhtarlarla buluşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yanlış olana yelken açmayın, doğru olandan şaşmayın Dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Baş devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR BARİYERLERİ KALDIRTTI
Başkan Mustafa Demir, Büyükşehir Belediyesi hizmet binası girişinde uygulanan bariyer Sistemini kaldırttı. Demirin bu uygulaması vatandaşların takdiriyle karşılandı.Başkan Mustafa Demir, Büyükşehir Belediyesi hizmet binası girişinde uygulanan bariyer Sistemini kaldırttı. Demirin bu uygulaması vatand devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİ BAŞIMIZIN TACIDIR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bu ülke, uğrunda şehit olup canını, kanını veren kahramanlar sayesinde var olmuştur. Şehitlerimizin bizlere bıraktığı emanetler başımızın tacıdır. Dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bu ülke, uğrunda şehit olup canını, kanını veren devamı..


BAŞKAN DEMİR: SAMSUNU BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
Samsunlular, Büyükşehir Belediye Başkanlığındaki mesaisine başlayan Mustafa Demire hayırlı olsun ziyaretlerini sürdürüyor.  Samsunlular, Büyükşehir Belediye Başkanlığındaki mesaisine başlayan Mustafa Demire hayırlı olsun ziyaretlerini sürdürüyor.Samsunlular, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa devamı..


BAŞKAN DEMİR : SANATA DESTEĞİMİZ ARTACAK
Büyükşehir Konservatuarının Karma Resim Sergisini açan Başkan Mustafa Demir, Sanata olan ilgim ilkokulda başladı ve devam ediyor. Samsunu sanatın her alanında daha ileriye taşıyacağız dedi.     Büyükşehir Konservatuarının Karma Resim Sergisini açan Başkan Mustafa Demir, Sanata olan il devamı..


KIZILIRMAK VADİSİ TURİZM VE CAZİBE MERKEZİ OLACAK
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansının 2019 Yılı Fizibilite Destek programına Samsun Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanlığı tarafından sunulan Kızılırmak Vadisinin Doğa, Tarih ve Spor Vadisi Olarak Düzenlenmesi İçin Fizibilite Raporunun Hazırlatılması İşi Projesi destek devamı..


DÜNYANIN ÇOCUKLARI SAMSUN DA BULUŞTU
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, 40 ülkeden gelen 800 öğrencinin katılımı ile gerçekleştirilen 23 Nisan Şenlik Yürüyüşü ne katıldı.  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik v devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR DEN ANLAMLI ÇAĞRI : ÇİÇEKLER ONLARLA GÜZEL!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturarak görevine başlayan Mustafa Demir, tebrik çiçekleri yerine şehit aileleri ve gaziler için bağış yapılması çağrısında bulundu.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturarak görevine başlayan Mustafa Demir, tebrik çiçekleri yerine şehit devamı..


BAŞKAN DEMİR, ESKİ MİLLETVEKİLİ AKIN IN CENAZESİNE KATILDI
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Refah Partisinin 20. Dönem Ordu milletvekili Hüseyin Olgun Akının cenaze törenine katıldı. Akın, cenaze namazının ardından dualarla sonsuzluğa uğurlandı.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,  Refah Partisinin 20. Dönem Ordu milletvek devamı..


BAŞKAN DEMİR: GENÇLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ.
13. Uluslararası MEB Robot Yarışması Ödül törenine katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Geleceğimiz olan gençlerimize her zaman desteğimiz sürecek dedi. 13. Uluslararası MEB Robot Yarışması Ödül törenine katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Geleceğimiz devamı..


KATARLILAR, YATIRIM İÇİN SAMSUN DA
Katarlı Ulaşım ve Lojistik alanlarında faaliyet gösteren 2 şirketin yöneticileri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demiri ziyaret etti.KATARLILAR, YATIRIM İÇİN SAMSUNDAKatarlı Ulaşım ve Lojistik alanlarında faaliyet gösteren 2 şirketin yöneticileri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Musta devamı..Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.