23° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

BÜYÜKŞEHİRDE HALK GÜNÜ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demirin her perşembe gerçekleştirdiği Halk Günü Buluşmalarında vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Başkan Demir, Halkımızla karşılıklı istişare ederek sorunların çözümüne hız kazandırıyoruz dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, her perşembe H devamı..


İŞ MAKİNELERİ SAHAYA İNİYOR!
19 Mayıs İlçesinde muhtarlarla bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlçe belediyesi ve Büyükşehirin imkanlarını birleştirdik. İş makineleri haftaya mahallelere iniyor. İyi bir hizmet dönemini hedefliyoruz dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, tüm ilçelerd devamı..


HAŞEREYE KARŞI MOTORİZE İLAÇLAMA
Samsun Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol ekipleri, Haşerelerle Mücadele kapsamında 4 merkez ilçede açık hava sivrisinek ilaçlama çalışmalarını artırdıTemiz hava, temiz su ve temiz toprak ilkesi doğrultusunda gelecek nesillere daha sağlıklı bir çevreyi miras olarak bırakmayı hedefleyen Sa devamı..


SAHİLDE İŞGAL E SON!
Samsunun Atakum İlçesinde sahil boyunca yer alan Bisiklet Yolundaki işgalleri önlemek için Büyükşehir Belediyesi tarafından Bisikletli Zabıtalar görevlendirildiSamsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, büyük tepkilere yol açan Atakum İlçesi sahil şeridinde yer alan Bisiklet Yolundaki işg devamı..


SAMSUNDA KENTSEL DÖNÜŞÜM
Ayvacık İlçesinde muhtarlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Büyükşehir ve ilçe belediyelerimizin bütün imkanlarını birleştirerek hizmet yoluna koyulduk dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçelerde başlattığı Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplan devamı..


BAŞKAN DEMİR: DÜNYAYA ÖRNEK OLACAĞIZ!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Tüm dünyaya örnek olacak kentsel dönüşüm projelerini Samsunda hayata geçireceğiz açıklamasında bulunduGeçtiğimiz günlerde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurumu ziyaret ederek Samsunda gerçekleştirilmesi planlanan Kentsel Dönüşüm ile ilgili istişare devamı..


ŞEHİT AİLELERİNDEN BAŞKAN DEMİRE BAĞIŞ ÇAĞRISI TEŞEKKÜRÜ
Samsunda, Türkiye Polis Emeklileri Derneği ile EMŞAV, tebrik çiçekleri yerine şehit aileleri ve gaziler için Bağış Yapılması çağrısında bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demire teşekkür ziyaretinde bulundu.Şehit Ailelerinden Başkan Demire Bağış Çağrısı Teşekkürü  Samsunda, Türkiye Pol devamı..


SAMULAŞ TA AKADEMİ ZAMANI!
Samsunda toplu taşıma hizmetlerini yürüten SAMULAŞ, hizmet kalitesini ve vatandaş memnuniyetini artırmak amacıyla SAMULAŞ AKADEMİyi faaliyete soktuSamsunda Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak ulaşım hizmetlerini sunan Büyükşehir Belediyesi Proje Ulaşım İmar İnşaat Yat. San. ve Tic. A.Ş.(SAMULAŞ), h devamı..


ÖMRÜM MİLLETİME FEDA OLSUN
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bu ülkenin, Allahın izniyle sonsuza kadar özgürce, onuruyla, şerefiyle var olması için hepimiz sorumluyuz. Ömrüm ülkemize, gelecek neslimize, devletimize feda olsun dediSamsun İlyasköy Mübadele Derneğinin geleneksel Etli Pilav Günü Şenliğine katıla B devamı..


İLTİMAS YOK, HİZMET VAR!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Haktan, hukuktan ayrılmayacağız, iltimastan uzak duracağız. Hedefimiz hizmetleriyle Türkiyede örnek bir Büyükşehir olmak dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, belediye bürokratları ile birlikte gittiği Vezirköprü İlçesinde mahalle muh devamı..


OMÜ SEFERLERİ BAŞLIYOR!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Kampüsü içerisindeki tramvay seferlerinin cuma sabahı başlayacağını açıkladıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 3üncü Etap OMÜ Kampüsiçi Raylı Sistem Hattının tamamlandığını belirterek, Üniversite içerisi devamı..


SAMSUNN KAZANACAK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sizlerle sık sık bir araya geleceğiz. Birlikte düşünüp, birlikte üreteceğiz. Bu birliktelik sayesinde Samsun kazanacak dediSamsunun tüm ilçelerinde başlattığı Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantılarının 5 incisinde Tekkeköylü muhtarlarla bi devamı..


ŞEHİT AİLELERİNDEN BAŞKAN DEMİRE BAĞIŞ ÇAĞRISI TEŞEKKÜRÜ
Samsunda, Türkiye Polis Emeklileri Derneği ile EMŞAV, tebrik çiçekleri yerine şehit aileleri ve gaziler için Bağış Yapılması çağrısında bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demire teşekkür ziyaretinde bulundu.Şehit Ailelerinden Başkan Demire Bağış Çağrısı Teşekkürü  Samsunda, Türkiye Pol devamı..


BAŞKAN DEMİR: HİZMETLERİMİZ TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLACAK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Terme AK Parti İlçe Başkanlığında yaptığı konuşmada, her anlamda Türkiyeye örnek olacak çalışmalar gerçekleştireceklerini belirterek, Samimiyet ve iyi niyet insanları memnun eder dedi.  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Terme AK devamı..


İYİ GÜNDE, KÖTÜ GÜNDE DAİMA HALKIN YANINDA!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, her ilçede muhtarlarla bir araya gelecek. Muhtarlarla İstişare Toplantılarının ilkini Canikte gerçekleştiren Demir, İyi günde de, kötü günde de daima halkımızın yanındayız. Dürüst, adil, şeffaf belediyecilik anlayışı ile hizmet ediyoruz dediSamsunun devamı..


HİZMETTE AYRIM OLMAYACAK!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik İlçesinde önce partililerle bir araya geldi, ardından Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçıyı ziyaret etti. Demir, Millete hizmet eden hayırla yad edilir. Bizler de ilçe ayrımı yapmadan gece gündüz çalışaçağız dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı devamı..


SAMULAŞ A TEŞEKKÜR!
Türkiye Sakatlar Derneği(TSD) Samsun Şubesi Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, beraberinde yöneticiler ile birlikte SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacıya Hayırlı Olsun ziyaretinde bulunduTSD Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, Şube Sekreteri Recep Çağlayan Güner ve dernek yöneticilerinden Sevi devamı..


SAMULAŞ TA YAZ DÖNEMİ
Samsun da ulaşım hizmetlerini sunan SAMULAŞ, 24 Haziran Pazartesi gününden itibaren yaz sefer programını uygulamaya başlayacağını duyurdu.Samsun da ulaşım hizmetlerini sunan SAMULAŞ, 24 Haziran Pazartesi gününden itibaren yaz sefer programını uygulamaya başlayacağını duyurdu.   Samsun Büyü devamı..


BAŞKAN DEMİR: HALKIMIZIN YAŞADIĞI MAĞDURİYET GİDERİLECEK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Terme ilçesinde yaşanan sele ilişkin, Ekiplerimiz, bölgede hayatın normale dönmesi için tüm gayretiyle çalışıyor. Halkımızın yaşadığı mağduriyet giderilecek. Yaralar sarılacak dedi.  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Terme ilçesi devamı..


TRAMVAY TEMMUZ AYINDA ÜNİVERSİTEYE ÇIKIYOR
Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Nihat Soğuk, SAMULAŞta herhangi bir zam konusunun söz konusu olmadığını bildirdi.  Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Nihat Soğuk, SAMULAŞta herhangi bir zam konusunun söz konusu olmadığını bildirdi.  Samsun Büyükşehir Belediye Mec devamı..


CANKURTARANLARDAN NEFES KESEN KURTARMA TATBİKATI
Karadenizde sık sık yaşanan boğulma vakalarının önüne geçmek için tatbikat yapan Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı cankurtaran ekipleri, nefes kesen kurtarma operasyonuna imza attı.  Karadenizde sık sık yaşanan boğulma vakalarının önüne geçmek için tatbikat yapan Sam devamı..


SAMSUNUN REFÜJLERİ KADINLARIN ELİNDE GÜZELLEŞİYOR
Samsun Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışanlar kadınlar Samsunun farklı bölgelerindeki refüjlere renkli çiçekler dikerek Samsunu güzelleştiriyor.  Samsun Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışanlar kadınlar Samsunun farklı bölgelerindeki refüjlere renkli çiçekler dikerek Samsunu güzelleştir devamı..


KARŞILIKSIZ SEVGİNİN SİMGESİ...
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Babalık kavramı, karşılıksız sevginin simgesidir. Babalar, evlatları için gerçek bir yol göstericidir dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Babalar Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, babalık kavramının sorumluluk ve fedakarlık ile devamı..


İYİLİK MELEĞİ GURUR VERDİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Voleybol Takımının 18 yaşındaki genç yıldızı, engellilere yönelik başlattığı projele ile Sporun Devleri Buluşuyor Gecesinde Jüri Özel Ödülüne layık görüldüSporun Devleri Buluşuyor ödül yarışmasında engellilere yönelik hazırladığı proje ile Jüri Özel Ödülüne l devamı..


ZABITADAN YKS ÖNLEMLERİ
Samsun da Büyükşehir Belediyesi ne bağlı zabıta ekipleri, YKS nin gerçekleştirileceği 2 gün boyunca adayların sorunsuz bir sınav süreci geçirmesi için bir dizi önlem aldı.Samsun da Büyükşehir Belediyesi ne bağlı zabıta ekipleri, YKS nin gerçekleştirileceği 2 gün boyunca adayların sorunsuz bir sınav devamı..


SAMULAŞ TA TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ, otobüs ve tramvayların yanı sıra istasyonların bakım ve temizliğine de ayrı bir önem gösteriyor. Bu konuda önce eğitim programına tabi tutulan personel, daha sonra istasyon temizliği yapıyor.  Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ, otobüs ve tramvayların yan devamı..


SAMULAŞ, BÜYÜK SINAV A HAZIR
Samsunda cumartesi ve pazar günü gerçekleştirilecek YKS öncesi Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ, adayların sorunsuz ve güvenli şekilde toplu taşımadan yararlanması için tüm tedbirleri aldı. Sınav günleri kampüs içerisindeki otobüs ring sefer sayısı artırıldıSamsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ ,15 ve 1 devamı..


BÜYÜK TÜRKİYE, GÜÇLÜ EKONOMİYLE OLUR
Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, e-ihracatın ülke ekonomisi için büyük bir öneme sahip olduğunu belirterek, Yeni ve büyük Türkiye için ekonomimizin güçlü olması şart dediBüyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram,Samsun Ticaret ve Sanayi Odası(STSO) bünyesinde faali devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: TÜRKİYENİN ÖRNEK BELEDİYESİ OLACAĞIZ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Belediye idaresini seri, bilinçli, akıllı ve geleceğe uygun şekilde yapılandırmaya devam ediyoruz. Türkiyenin örnek belediyesi olacağız dedi.  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,  Belediye idaresini seri, bilinçli, akıllı ve g devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: DAHA DA İLERİSİNE GİTMELİYİZ
Sağlık Bakanlığınca Samsuna tahsis edilen 10 adet yeni ambulansla 112 istasyonu sayısı 40a, ambulans sayısı ise 73e yükseldi.  Sağlık Bakanlığınca Samsuna tahsis edilen 10 adet yeni ambulansla 112 istasyonu sayısı 40a, ambulans sayısı ise 73e yükseldi.   Samsun 112 Acil Sağlık Hizmetl devamı..


BAŞKAN DEMİR: BİRLİKTELİĞİN GÜCÜNÜ DÜNYAYA GÖSTERDİNİZ
Samsun Büyükşehir Belediyesi Dragon Bot Takımını ağırlayan Başkan Mustafa Demir, Sizler tıpkı 100 yıl önceki Kurtuluş Mücadelesindeki ruh gibi Türk milletinin birlikteliğinin gücünü tüm dünyaya gösterdiniz dedi.  Samsun Büyükşehir Belediyesi Dragon Bot Takımını ağırlayan Başkan Mustafa Demir, S devamı..


SORUNLARI BİRLİKTE ÇÖZERİZ!
Şoför esnafıyla iftar yemeğinde buluşan Başkan Mustafa Demir, Sorunların çözümü noktasında, her ne mesele varsa karşılıklı oturacağız. çözümü bulacağız, karara bağlayacağız dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı(TŞOF) Fevzi Apaydın devamı..


SAATHANE ESNAFINDAN BAŞKAN MUSTAFA DEMİRE TEŞEKKÜR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demirin, Saathane Meydanında sürdürülen çalışmaların ortaya çıkardığı trafik sorununa çözüm getirmesi, esnafı memnun etti.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demirin, Saathane Meydanında sürdürülen çalışmaların ortaya çıkardığı trafik sorununa çözüm devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: HER ŞEY ORTAK SEVDAMIZ SAMSUN İÇİN
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, iftar yemeğinde bir araya geldiği meclis üyeleri ve belediye başkanlarına, Samsun için el ele kol kola çalışmaya devam edeceğiz diye seslendi.  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, iftar yemeğinde bir araya geldiği meclis üyeleri ve devamı..


KUZEY ANADOLU NUN SANAYİ ÜSSÜ OLACAĞIZ
Ladik ve Havza da programlara katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 25 Mayıs ta Havza da 5 sanayi tesisinin temelini atıyoruz. 20 bin dönüme çıkartılacak Havza Organize Sanayi Bölge (OSB), Kuzey Anadolunun en büyüğü olacak  müjdesini verdiSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı M devamı..


19 GÜNDE 19 MAYIS 2019
19 Mayıs 2019 Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsuna çıkışının 100. yılı onuruna düzenlenen 19 Günde 19 Mayıs 2019 etkinliği kapsamında Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Samsunlu 15 Dragon Bot sporcusu Samsuna yaklaşıyor…  100. Yıl Kutlamaları çerçevesinde Samsun ilinin hazırladığı etkinlikler ka devamı..


BÜYÜK COŞKUYU BİRLİKTE YAŞAYALIM!
Cumhurbaşkanı Erdoğanın 19 Mayıs Pazar günü Samsunda olacağını açıklayan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunlular olarak bu büyük coşkuyu Cumhurbaşkanımızla birlikte yaşayalım çağrısında bulunduSamsunda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Bakanların katılımıyla gerçekleşecek Milli devamı..


ÖNCE İFTAR, SONRA ZAFER!
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yarın akşam saat 20.30da oynanacak Yılport Samsunspor-Sakaryaspor maçı öncesi taraftarları stadyum dışında kurulacak iftar çadırlarına davet ettiYılport Samsunsporun yarın akşam saat 20.30da Sakaryaspor ile oynayacağı Play-Off Çeyrek Final Rövanş maçının bü devamı..


HERKESE ÖRNEK OLDULAR
Samsunda SMMMOnun Olağan Genel Kurul Toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, mali müşavir ve muhabecileri, birliktelikleri ve demokratlıkları nedeniyle kutladıSerbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası(SMMMO)nın 23üncü Olağan Genel Kurul Toplantısına katılan Başkan Mustafa D devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR DEN 100 ÜNCÜ YIL ARMAĞANI!
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sanat Atölyesini ziyaretinde, 100üncü yıl anısına yapılan kabartma tabloları devlet büyüklerimize hediye edeceğiz dediBüyükşehir Belediyesi Sanat Atölyesini de ziyaret eden Başkan Mustafa Demir, burada gerçekleştirilen sanatsal çalışmalara büyük ilgi g devamı..


SAMSUN, TARİH KOKACAK!..
Vakıflara sahip çıkarak gelecek nesillere aktarmayı temel bir görev olarak kabul ettiklerini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Saathanede olduğu gibi Samsunun gizli kalmış tarihini gün yüzüne çıkartacağız. Samsun tarih kokacak dediVAKIF ŞUURU VE TARİH BİLİNCİSamsun Vakıflar Bölge M devamı..


BAŞARACAKSINIZ, İNANIYORUM!..
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Play-off çeyrek final ilk maçında Sakaryaspor ile deplasmanda karşılaşacak Samsunsporlu futbolcuları uğurladıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 1inci Lige yükselme müsabakalarının ilki için yarın akşam Sakaryaspor ile deplasmanda karşılaşacak devamı..


UYULAN HER KURAL BİZİ HAYATA BAĞLAR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, trafikte yeni uygulamaya konulan Yaya Önceliği Projesini övdü ve, Trafikte uyulan her kural bizi hayata bağlar dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yaya Öncelikli Trafik Güvenliği temasıyla kutlanan Karayolları Trafik Haftası dolayıs devamı..


HAKKIMI HELAL ETMEM!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Atakum İlçesindeki AK Partili mahalle başkanlarına seslendi: Eksiğim varsa şahsen herkes bana iletsin. Bende eksik görüp iletmeyene hakkımı helal etmiyorumSamsunda, Atakum İlçesindeki AK Partili mahalle başkanları, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa devamı..


SAMSUN İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!..
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunda 10-17 Mayıs tarihlerinde OMÜnün ev sahipliğinde gerçekleştirilecek KOÇ SPOR FESTin tanıtım toplantısında konuştu19 Mayıs 1919un 100üncı yılı etkinlikleri kapsamında 10-17 Mayıs tarihlerinde Ondokuz Mayıs Üniversitesinde(OMÜ) gerçekleştirilecek olan devamı..


SAMULAŞ TAN ÇOK ÖNEMLİ DUYURU!
Samsun da raylı sistemin işleticisi Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ, Varış ve Kalkış noktalarını yeniden belirleyen plan değişikliğine gitti. Yeni planlamaya göre hafta içi OMÜden hareket eden tramvayın dönüş yapacağı nokta Belediyeevleri istasyonu olduSamsunda, Hafif Raylı Sistemin işleticisi Samsun devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: SAMSUNSPOR UN YANINDAYIZ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yılport Samsunspor un zaferle ayrıldığı Utaş Uşakspor un coşkusuna ortak oldu.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yılport Samsunspor un zaferle ayrıldığı Utaş Uşaksporun coşkusuna ortak oldu.İYİ OYUN VE GOLLERTFF 2. Lig Beyaz Grup ta mü devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: MİRASIMIZ, BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 23 Nisan coşkusunu yaşadığımız bu günlerde çocuklarımıza bırakacağımız tek mirasımız güçlü ve büyük Türkiye olacaktır. Bunun için çok çalışmalıyız dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 23 Nisan coşkusunu yaşadığımız bu günlerde çocuk devamı..


BÜYÜKŞEHİR E ÇOCUK BAŞKAN!
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Milli Mücadele nin başşehri Samsunda yine coşkuyla kutlandı. Bu anlamlı günde Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna 15 Temmuz Şehitleri İmam-Hatip Orta Okulu 6 ıncı sınıf öğrencisi Aydın Fatih Atasoy oturdu.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı,&nb devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE İNSANLIK SORUNU
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, uyuşturucuyla mücadelenin tüm insanlığın sorunu olduğunu belirterek, Kimse bu sorun ile mücadeleden kaçamaz, kimsenin böyle bir lüksü yok dedi.Hedef Olma Hedefsiz Kalma projesi kapsamında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müd devamı..


MİNİK GÖRKEM İN BAŞKAN DEMİR SEVGİSİ
Samsun da bedensel engelli 6 yaşındaki Görkem Kemal Bulut, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir i ziyaret etti.Samsun da bedensel engelli 6 yaşındaki Görkem Kemal Bulut, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir i ziyaret etti.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir e hay devamı..


BAŞKAN DEMİR: YANLIŞ YÖNE YELKEN AÇMAYIN
Bafralı muhtarlarla buluşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yanlış olana yelken açmayın, doğru olandan şaşmayın Dedi.Bafralı muhtarlarla buluşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yanlış olana yelken açmayın, doğru olandan şaşmayın Dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Baş devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR BARİYERLERİ KALDIRTTI
Başkan Mustafa Demir, Büyükşehir Belediyesi hizmet binası girişinde uygulanan bariyer Sistemini kaldırttı. Demirin bu uygulaması vatandaşların takdiriyle karşılandı.Başkan Mustafa Demir, Büyükşehir Belediyesi hizmet binası girişinde uygulanan bariyer Sistemini kaldırttı. Demirin bu uygulaması vatand devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİ BAŞIMIZIN TACIDIR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bu ülke, uğrunda şehit olup canını, kanını veren kahramanlar sayesinde var olmuştur. Şehitlerimizin bizlere bıraktığı emanetler başımızın tacıdır. Dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bu ülke, uğrunda şehit olup canını, kanını veren devamı..


BAŞKAN DEMİR: SAMSUNU BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
Samsunlular, Büyükşehir Belediye Başkanlığındaki mesaisine başlayan Mustafa Demire hayırlı olsun ziyaretlerini sürdürüyor.  Samsunlular, Büyükşehir Belediye Başkanlığındaki mesaisine başlayan Mustafa Demire hayırlı olsun ziyaretlerini sürdürüyor.Samsunlular, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa devamı..


BAŞKAN DEMİR : SANATA DESTEĞİMİZ ARTACAK
Büyükşehir Konservatuarının Karma Resim Sergisini açan Başkan Mustafa Demir, Sanata olan ilgim ilkokulda başladı ve devam ediyor. Samsunu sanatın her alanında daha ileriye taşıyacağız dedi.     Büyükşehir Konservatuarının Karma Resim Sergisini açan Başkan Mustafa Demir, Sanata olan il devamı..


KIZILIRMAK VADİSİ TURİZM VE CAZİBE MERKEZİ OLACAK
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansının 2019 Yılı Fizibilite Destek programına Samsun Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanlığı tarafından sunulan Kızılırmak Vadisinin Doğa, Tarih ve Spor Vadisi Olarak Düzenlenmesi İçin Fizibilite Raporunun Hazırlatılması İşi Projesi destek devamı..


DÜNYANIN ÇOCUKLARI SAMSUN DA BULUŞTU
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, 40 ülkeden gelen 800 öğrencinin katılımı ile gerçekleştirilen 23 Nisan Şenlik Yürüyüşü ne katıldı.  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik v devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR DEN ANLAMLI ÇAĞRI : ÇİÇEKLER ONLARLA GÜZEL!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturarak görevine başlayan Mustafa Demir, tebrik çiçekleri yerine şehit aileleri ve gaziler için bağış yapılması çağrısında bulundu.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturarak görevine başlayan Mustafa Demir, tebrik çiçekleri yerine şehit devamı..


BAŞKAN DEMİR, ESKİ MİLLETVEKİLİ AKIN IN CENAZESİNE KATILDI
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Refah Partisinin 20. Dönem Ordu milletvekili Hüseyin Olgun Akının cenaze törenine katıldı. Akın, cenaze namazının ardından dualarla sonsuzluğa uğurlandı.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,  Refah Partisinin 20. Dönem Ordu milletvek devamı..


BAŞKAN DEMİR: GENÇLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ.
13. Uluslararası MEB Robot Yarışması Ödül törenine katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Geleceğimiz olan gençlerimize her zaman desteğimiz sürecek dedi. 13. Uluslararası MEB Robot Yarışması Ödül törenine katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Geleceğimiz devamı..


KATARLILAR, YATIRIM İÇİN SAMSUN DA
Katarlı Ulaşım ve Lojistik alanlarında faaliyet gösteren 2 şirketin yöneticileri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demiri ziyaret etti.KATARLILAR, YATIRIM İÇİN SAMSUNDAKatarlı Ulaşım ve Lojistik alanlarında faaliyet gösteren 2 şirketin yöneticileri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Musta devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR MAZBATASINI ALDI
 31 Mart yerel seçimlerinde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışında oyların yüzde 47,37 sini alarak başkan seçilen Mustafa Demir, yapılan itirazların sonlanmasının ardından bugün mazbatasını aldı.    31 Mart yerel seçimlerinde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışın devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR GÖREVİ DEVRALDI
 31 Mart yerel seçimlerinde yüzde 47,37 oy alarak Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Mustafa Demir, görevi devraldı.   Sabah, Samsun Adliyesi nde, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver den mazbatasını alan Mustafa Demir, daha sonra milletvekilleri devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DEMİR, İLK İMZASINI YA BİSMİLLAH DİYEREK ATTI.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Demir, Samsun Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver den mazbatasını aldıktan sonra Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığında gerçekleştirilen devir teslim töreninin ardından ziyaretl devamı..


DEMİR, SAMSUNSPOR UN YANINDA
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, liderlik yolunda kritik öneme sahip Keçiörengücü maçını Ankara ya giderek tribünde izledi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, liderlik yolunda kritik öneme sahip Keçiörengücü maçını Ankara ya giderek tribünde izledi.TFF 2. Lig Beyaz Gru devamı..


BU MUTLULUĞUN TARİFİ YOK!..
Cumhur İttifakının Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, ilçedeki okulları ziyaret etti, çocukların yoğun sevgisiyle karşılandı. Şahin, Her şey onlar için. Çocuklarımızın verdiği mutluluğun tarifi yok dediSeçim çalışmaları kapsamında okulları ziyaret eden Cumhur İttifakının AK Partiden Belediye devamı..


ATAKUM, EKONOMİYLE GÜÇLENECEK
Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Şehirler ekonomileriyle gelişir ve yükselir. Atakumu ekonomiyle kalkındıracağız dediCumhur İttifakının AK Partiden Atakum Belediye Başkan Adayı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan devamı..


TÜRK DONANMASI TÜRK MİLLETİ İLE BULUŞUYOR
Deniz Kuvvetleri Komutanlığının Mavi Vatan-19 Tatbikatı kapsamında 06-07 Mart 2019 tarihlerinde TCG ORUÇREİS (F-245) ve TCG BANDIRMA (F-502) askeri gemileri Samsun limanına demir atarak halkın ziyaretine açılacak.Deniz Kuvvetleri Komutanlığının Mavi Vatan-19 Tatbikatı kapsamında 06-07 Mart 2019 tari devamı..


ATAKUM, EĞİTİMİN ÜSSÜ OLACAK
Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Kuracağımız teknoloji, bilgi erişim, yetenek, üstün çocuklar, okul öncesi eğitim merkezleri ve dijital kütüphaneler ile Atakumu eğitimin üssü haline getireceğiz dediSamsunda, Cumhur İttifakının AK Partiden Atakum Belediye Başkan Adayı Büyükşe devamı..


7/24 UYUMAYAN KÜTÜPHANE!..
Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Bilim ve Teknoloji Merkezi nden sonra ilçeye 7 gün 24 saat hizmet verecek Kütüphaneler kuracaklarını açıkladıSamsunda Cumhur İttifakının Atakum Belediye Başkan Adayı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, ilçeye yönelik plan, proje v devamı..


HALKIMIZI KİMSE MAĞDUR EDEMEZ
Sebze ve meyve fiyatlarındaki fiyat artışlarını önlemek amacıyla oluşturulan Tanzim Satış Noktaları, Samsunda da faaliyete geçti. Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Ekonomik saldırılara karşı halkımızı mağdur etmeyeceğiz dediSebze ve meyve fiyatlarında yaşanan fiyat artışlarını önlemek amacıyl devamı..


ÇALIŞANLARIN GÖNLÜ RAHAT OLSUN!..
Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Atakum Belediyesi ni ziyaret etti, Belediyedeki işçimizin, emekçimizin bizden yana gönlü rahat olsun dediSamsunda, Cumhur İttifakının AK Partiden Atakum Belediye Başkan Adayı olan Zihni Şahin, Atakum Belediyesini ziyaret etti, tüm personele ö devamı..


GÜÇLÜ EKONOMİ İÇİN TEKNOLOJİ ŞART
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Ekonomik yarış dünya genelinde milletlerarası mücadelede son derece önemli. Bu mücadele ise ancak teknoloji ile mümkün olur dediSamsunda Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) tarafından düzenlenen Teknopark ve Ar-Ge Buluşmaları toplantısı başladı. Toplantını devamı..


HER ŞEY PARAYLA OLMAZ!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Toplum Gönüllüleri Vakfının(TOG) çok önemli bir sivil toplum hareketi olduğunu belirterek, TOG gönüllüleri bizlere her şeyin parayla yapılmayacağını gösterdi dediKurulduğu 29 Aralık 2002 yılından bu yana ülke genelinde özellikle üniversiteli gençler ar devamı..


KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLACAĞIZ!..
Başkan Zihni Şahin, Karayolları işçileriyle buluştu. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Sosyal belediyecilik anlayışını hakim kılacağız. Kimsesizlerin kimsesi olacağız dediSeçim çalışmalarını ara verdemen sürdüren Samsun Büyükşehir Belediy devamı..


TESTLER BAŞARIYLA SÜRÜYOR!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, 3üncü Etap Kurupelit Son Durak- Üniversite Yaşam Merkezi arasındaki Hafif Raylı Sistem projesinin çalışmalarında son aşamaya gelindi. Test sürüşleri ise başarıyla devam ediyor açıklamasında bulunduSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakıni devamı..


GÖNÜLLERDE OLACAĞIZ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Atakumun Taflan Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Şahin, Memleket işi gönül işi dedik, Atakuma gönüllere dokunmaya geldik dediSamsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakının AK Partiden Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Taf devamı..


BÜYÜKŞEHİR DEN KADINLARA DESTEK
Samsun Büyükşehir Belediyesinde girişimci kadınlara yönelik Kooperatifçilik Eğitimi verildi. Büyük ilgi gören eğitimde Genel Sekreter Yardımcısı Sefer Arlı, Sizleri görünce heyecanlandım. Demek ki doğru yoldayız dediSamsun Büyükşehir Belediyesi ve İl Ticaret Müdürlüğü işbirliğiyle girişimci kadınlar devamı..


ENGELLİLER, UKOME DE!
Samsun Büyükşehir Belediyesinden Türkiyede bir ilk. Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Dezavantajlı Guruplar İstişare Toplantısında, UKOME toplantılarında bir engelli dernek temsilcisinin katılması kararı alındıSamsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Baş devamı..


SASKİ, 1.3 MİLYON SAMSUNLUNUN HİZMETİNDE
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, SASKİ, 960 bin hektar alanda 1 milyon 312 bin 990 vatandaşımıza içme suyu ve altyapı hizmetlerini kesintisiz götürmeye devam ediyor dediSamsun Valisi Osman Kaymak, beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ile birlikte SASKİyi ziyaret etti. B devamı..


BAŞKAN ZİHNİ ŞAHİN, DERSE GİRDİ, MİNİK ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU.
EĞİTİM, EN BÜYÜK GÜÇTÜR Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, ziyaret ettiği özel kolejde derse girdi, öğrencilerle sohbet etti, Eğitim, elimizdeki en büyük güçtür mesajını verdi.Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Özel Samsun Sınav Kolejini ziyaret etti. Eğitim kurumunun kurucul devamı..


DELTA, YIL SONUNA TAMAM!..
Başkan Zihin Şahinden Kuş Cenneti açıklaması. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kızılırmak Deltasında OKA destekli sürdürülen Kalkınma Projesinin yıl sonuna kadar tamamlanacağını açıkladı. Şahin, Tüm alt ve üst yapı yatırımları bitirilecek dediSamsun Büyükşehir Belediyesinin Orta Karad devamı..


BÜYÜKŞEHİR DEN TARİHİ HAMLE!
Ladikte Ambarköy, Vezirköprüde Adatepe Çamaşırlığı. Samsun Büyükşehir Belediyesi, Doğu Karadenizi bir baştan bir başa turizme açacak olan Yeşil Yol Projesi üzerinde yer alan tarihi değerlere el atıyor. Başkan Zihni Şahin, Tarihi değerlerimizi turizme kazandırıyoruz dediGenel merkezi Samsunda bulunan devamı..


SAĞLIKTA DÖNÜŞÜM, KALİTEYİ ARTIRDI
Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Gelişmiş ülkelerde bile 50 yılda gerçekleştirilen sağlıkta dönüşüm Türkiyede 10 yılda gerçekleştirildi. İnsanlarımızın yaşamlarında kalite arttı dediGöreve geldiği mayıs ayından itibaren Samsunda her kesimle kucaklaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, devamı..


SAMSUNDA EĞİTİME KAMU HİZMETİ DESTEĞİ
Bir fırça da Zihni Şahinden! Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, okulda temizlik, boya-badana ve bakım faaliyetlerinde bulunan Denetimli Serbestlik yükümlüleriyle bir araya geldiAdalet Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen ve Samsunda Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli devamı..


BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN AÇIKLADI
Kültürün ve sanatın merkezi Bafra! Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafralıların yıllardır hayalini kurduğu Kültür ve Sanat Merkezi için ihaleye çıktıklarını açıkladıYıllardır Bafranın gündeminde olmasına rağmen bir türlü gerçekleştirilemeyen Bafra Kültür ve Sanat Merkezi projesi, nih devamı..


BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ NDEN TIBBİ VE AROMATİK BİTKİ ÜRETİMİNE DESTEK
Samsun, üretim merkezi olacak Başkan Zihni Şahin, 5 bin 172 dönüm alanda 819 çiftçi ile tıbbi ve aromatik bitki üretimi gerçekleştirileceğini açıklayarak, Samsun tıbbi ve aromatik bitki üretiminde merkez olacak dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Türkiyenin ünlü beyin cerrahlarından devamı..


BAŞKAN ZİHNİ ŞAHİN, SÖZÜNÜ TUTTU SUDA YÜZDE 15 İNDİRİM DÖNEMİ!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahinin kasım ayında açıkladığı Su ücretlerinde yüzde 15 indirim müjdesi faturalara yansıdıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahinin geçtiğimiz yıl kasım ayında, Konut ve iş yerlerinde kullanılan su fiyatlarında 01 Ocak 2019 tarihinden itibaren geçerli devamı..


GEYİKKOŞAN, HALKIN HİZMETİNDE!
Samsun Büyükşehir Belediyesi, 6 milyon liralık bir harcama sonrası Alaçamın simgesi Geyikkoşanı adeta yeniden inşa etti. Başkan Zihni Şahin, Bu yatırım bölge turizmini canlandıracak. Hayırlı olsun dediSamsun Büyükşehir Belediyesinin ilçelerde başlattığı proje ve yatırım hamleleri meyvelerini vermeye devamı..


BAŞKAN ZİHNİ ŞAHİN DEN BAFRA YA MÜJDE
YENİ OTOGAR HAYIRLI OLSUN!.. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafraya yeni otogar inşaatının başladığını açıklayarak, İhalesi 2 kez ertelenen projede tüm aşamalar tamamlandı. Yeni otogarımız şimdiden hayırlı olsun dediSamsun Büyükşehir Belediyesi, Bafra İlçesinde dev bir projeyi daha devamı..


BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ NDEN SU VE YOL HAMLESİ!
Başkan Zihni Şahin, Kavak, Ladik, Salıpazarı ve Çarşamba ilçelerinde 152 milyon liralık maliyeti aşan ileri teknoloji arıtma tesisi kurulacağını, Terme ve Bafrada atık su arıtma tesisi revizyonunun devam ettiğini açıkladıSamsun Büyükşehir Belediyesi, ilçelerinde genelinde başlattığı su arıtma ve atı devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ NDEN DEV PROJELER
BAFRAYA HİZMET YAĞDI! Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra İlçesine 3 Mayıs 2018 tarihinden bu yana adeta hizmet yağdığını belirterek, Bafra, 2019 ve 2020 yıllarına sorunlarını büyük ölçüde çözmüş olarak girecek dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafrada, Kızılırmak S devamı..


BAŞKAN ZİHNİ ŞAHİN, DERSE GİRDİ, MİNİK ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU.
EĞİTİM, EN BÜYÜK GÜÇTÜR Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, ziyaret ettiği özel kolejde derse girdi, öğrencilerle sohbet etti, Eğitim, elimizdeki en büyük güçtür mesajını verdi.Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Özel Samsun Sınav Kolejini ziyaret etti. Eğitim kurumunun kurucul devamı..


BAŞKAN ZİHNİ ŞAHİN, TEKNOLOJİ ZİRVESİ NDE KONUŞTU:MİLLİ VE YERLİ ÜRETİM ŞART!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Türkiyede yerli ve milli üretimin sürekli artış göstermesi şart. Bu şekilde kalkınmamız hızlanabilir ve gelişebiliriz dedi.Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Üniversitesinin düzenlediği Milli Teknoloji Zirvesinin açılış programına katıldı. devamı..


Samsun Büyükşehir in Dijital Yolculuğu.
AKILLI ŞEHİR SAMSUN! Samsun Büyükşehir Belediyesi ile Akıllı Şehir İşbirliği Protokolü imzalayan Huawei, konuyla ilgili muhteşem bir tanıtıma imza attı. Başkan Zihni Şahin, Çıktığımız bu yolculuk Samsunu akıllı şehire dönüştürecek, halkımıza daha iyi bir yaşam sunacak dedi.AMAÇ, DAHA YAŞANABİLİ devamı..


Başkan Zihni Şahin, Omüde
Raylı, prestij katacak! Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, OMÜyü ziyaret etti. Başkan Zihni Şahin, Rektör Sait Bilgiç ile raylı sistem çalışmalarını denetledi, Teknoparkı ziyaret etti.TEST SÜRÜŞLERİ DEVAM EDİYORDENETİMLER TİTİZLİKLE YAPILDIBaşkan Zihni Şahin, daha sonra Teknoparkı da zi devamı..


Başkan Şahinden Personele Çok Önemli Mesajlar.
YÜREĞİNİZİ ORTAYA KOYUN!.. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, yılın son gününde ziyaret ettiği SAMULAŞta personelin yeni yılını kutladı, çok önemli mesajlar verdi.Başkan Zihni Şahin son olarak Trafik Kontrol Merkezine geçti ve burada tramvaylarda toplu taşıma hizmeti veren vatmanla devamı..


Başkan Şahin, Karadeniz in En Modern Mezbahanesinde.
HERŞEY ÇİFTÇİMİZ İÇİN!.. Başkan Zihni Şahin, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve Bafra Ticaret Borsasına devredilen kesimhanede incelemelerde bulundu. Şahin, AB standartlarında veren kesimhanemiz, bölgede hayvancılığın hizmetinde dedi.GÜNLÜK 120 KÜÇÜKBAŞ, 90 BÜYÜKBAŞ HAYVANBÖLGEDE HAYVA devamı..


Başkan Zihni Şahin in Eşi Şükriye Şahin Ağırladı.
BAFRADA KADIN ZİRVESİ! Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahinin eşi Şükriye Şahin, İl Kadın Hakları Koordinasyonu Kurulu üyelerini Bafrada ağırladı.Samsun İl Kadın Hakları Koordinasyon Kurulu üyeleri ile Samsun Valiliği Yerel Eşitlik Birimi Sorumlusu Hicran Karadoğan Kınık, Büyükşehir Beledi devamı..


Başkan Zihni Şahin, OKA Toplantısında.
KALKINMANIN ADRESİ SAMSUN!.. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Başta Yeşilırmak Gelişim Projesi olmak üzere Samsun ve komşu illeri topyekün kalkındıracak bölgesel kalkınma modellerine ihtiyaç var dedi.YENİ VALİYE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİTOPYEKÜN GELİŞME VE KALKINMA İÇİN...HEP BİRLİK devamı..


Başkan Zihni Şahin, Hayata İmza Atan Kadınlar Toplantısında Konuştu.
SAMSUNA DA İMZA ATACAKSINIZ!.. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Üreten, girişimci kadınlarımıza iş hayatlarında destek olmak zorundayız. Hayata İmza Atan Kadınları aşarak Samsuna imza atan kadınlar olacağınıza inanıyorum. Bunu yaptığımızda hep birlikte Samsunu geliştirir ve kalkı devamı..


Başkan Zihni Şahin e Minik Öğrencilerden Sevgi Seli.
Sorunları çözmek boynumuzun borcu!..Yerli Malı Haftası etkinliği kapsamında Kalkancı İlkokuluna giden Başkan Zihni Şahin, sevgi gösterileriyle karşılandı. Başkan Zihni Şahin, Milli eğitimde yaşanan sorunları çözmek boynumuzun borcudur dedi.TÜRKİYENİN HER YERİNDE ÖĞRENCİM VARMODERN VE ÇAĞDAŞ EĞİTİM, devamı..


Başkan Zihni Şahin den Mehmet Akif Ersoy a Anma
DİK DURMAYI, ZALİMLE MÜCADELEYİ ÖĞRETTİ!.. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, İstiklal Marşı, milletimizin yeniden dirilişinin belgesi ve simgesidir. İstiklal Şairimiz Mehmet Akif Ersoyu büyük bir saygıyla anıyorum dedi.Başkan Zihni Şahinden Mehmet Akif Ersoya AnmaSamsun Büyükşehir Bele devamı..


Büyükşehir de Kar Mesaisi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, kırsal kesimlerde karla mücadelenin gece boyunca sürdürüldüğünü, yağışın devam ettiği her bölgede kapanan yolların açıldığını, her türlü olumsuzluğa anında müdahale edildiğini açıkladı. Hastalar hastaneye yetiştirildi, mahsur kalan 3 kardeş kurtarıldı, devamı..


Zihni Şahine Ziyaretçi Akını
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, ADDden Ülkü Ocaklarına, şehit yakınlarından lösemili ve otistik çocuklara toplumun hemen her kesiminden vatandaşın adeta ziyaretçi akınına uğramaya devam ediyor. Başkan Şahin, Zengin, fakir, yaşlı, genç demeden halkımız için seferber olduk dedi.Çünkü i devamı..


Başkan Zihni Şahin den Üreten Kadınlara Söz!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, kadınların el ürünlerini sergileyebilecekleri ve satışını yapabilecekleri bir sergi alanının sözünü verdi.Başkan Zihni Şahin ayrıca, Samsunda kadınların el emeği ürünlerini sergileyebilecekleri, satışını gerçekleştirebilecekleri, böylece ekonomik anlam devamı..


Samsun da Su ve Kanalizasyon Zirvesi
Başkan Şahin: Yatırımlara devam. Başkan Zihni Şahin, Samsunda düzenlenen Karadeniz Bölgesi 9uncu Su ve Kanalizasyon İdareleri Koordinasyon Toplantısına katılanlarla kahvaltıda buluştu, Özellikle kırsal bölgelerde kurumlarımızın yatırımları ve hizmetleri sürecek dediSamsun Büyükşehir Belediyesi Su ve devamı..


Samsun Büyükşehir Belediyesi nde 3 Bin 500 Çalışana Müjde
Promosyon sevinci! Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni şahin, Vakıflar Bankası ile düzenlenen ve 3 bin 479 çalışanı eşit bir şekilde kapsayan protokole imza atarak işçileri bir kez daha sevince boğdu.Samsun Büyükşehir Belediyesi ile Vakıflar Bankası arasında 4 yıl süre ile yapılan Maaş Promosyo devamı..


Başkan Zihni Şahin, Derse Girdi, Minik Öğrencilerle Buluştu
EĞİTİM, EN BÜYÜK GÜÇTÜR Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, ziyaret ettiği özel kolejde derse girdi, öğrencilerle sohbet etti, Eğitim, elimizdeki en büyük güçtür mesajını verdi.FİZİK ŞARTLAR DÜZELDİBüyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Özel Samsun Sınav Kolejini ziyaret etti. Eğitim k devamı..


Başkan Zihni Şahin, Özel Harekat ta
NE KADAR GURUR DUYSAK AZDIR!.. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, öğle yemeğini Özel Harekat polisleriyle yedi, Sizlerle ne kadar gurur duysak azdır diye konuştu.POLİSLERLE KARAVANA YEMEĞİGECE GÜNDÜZ DEMEDEN, HALK İÇİN...Samsunda polis teşkilatının çok başarılı çalışmalara imza atarak v devamı..


Başkan Şahnin den İnsan Hakları Günü Mesajı
En büyük sevgi, insanlık sevgisidir!.. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, İnsanı yaşat ki devlet yaşasın, anlayışının temsilcileriyiz. Dünyada en büyük sevgi, insanlık sevgidir dedi.DOĞUŞTAN SAHİP OLUNAN HAKLARMÜSLÜMANLARI KATLEDENLERE LANETSAMSUNLULARIN HAK VE HUKUKUNU KORUYORUZSamsun devamı..


Başkan Zihni Şahin e Sevgi Seli
Hepimiz aynı gemideyiz!.. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Demirci Mahallesindeki Yöresel Yemek Tanıtım etkinliğine katıldı. Halkın yakın ilgisiyle karşılanan Şahin, Samsun a hizmet için mücadele ediyoruz. Bu şehir hepimizin, hepimiz aynı gemideyiz dediSamsun un Canik İlçesi ne bağlı devamı..


Başkan Zihni Şahin'den Omü lü Öğrencilere Tavsiye
Samsun un güzelliklerini keşfedin!.. OMÜ de öğrenim gören çoğunluğu uluslararası öğrenci ile bir araya gelen Başkan Zihni Şahin, Samsunun turizm ve tarihi zenginliklerini keşfedin önerisinde bulundu.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Öğrenci Konseyinin or devamı..


Başkan Zihni Şahin Açıkladı: Tarım, Sanayi, Turizm.
Samsun için 3 büyük hedef! Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun un 3 büyük hedefi vardır. Tarım, sanayi ve turizm. Bu alanlarda çok önemli gelişmeler yaşanacak dediSamsun Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu tarafından düzenlenen  Cumhuriyet Tarihind devamı..


Başkan Zihni Şahin den Samsunlu Arıcılara Övgü
Türkiye Arıcılar Birliği tarafından Sektöre Katkı ödülü verilen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Halkımız üreticiden sağlıklı, kaliteli, güvenilir ürün istiyor. Samsunlu arıcılar bu konuda kendilerini ispatladı dediBüyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun İli Arı Yetiştiriciler devamı..


Başkan Zihni Şahin den Yılport Holding e Kutlama
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, dünyada Yılın Liman İşletmecisi ödülünü kazanan Yılport Holdingi kutladı.SAMSUNSPORUMUZUN SPONSORU...Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, dünyanın 4 kıtasında 51 ülkede faaliyetleri bulunan Yıldırım Şirketler Grubunun limancılık şirketi Yılp devamı..


Samsun da, 1 Milyar 152 Milyon Liralık Yatırımlar Devam Ediyor.
BÜYÜKŞEHİR HIZ KESMİYOR! Samsun da Büyükşehir Belediyesi nin 17 ilçede başlattığı hizmet ve yatırım rüzgarı devam ediyor. Başkan Zihni Şahin, atık su arıtmadan içme suyuna, hafif raylıdan Kuş Cenneti ne kadar bir çok alanda dev yatırımların tüm hızıyla sürdürüldüğünü açıkladı.7/24 ÇALIŞMAYA DEV devamı..


Zihni Şahin: Gelecek Tarımsal Kalkınmada!
Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunda yüzde 18lere varan tarım toprağı zayiatı için gerekli önlemler alındı. Samsunun geleceği de, kurtuluşu da tarımsal sanayidedir. Tarım A.Ş.yi bu yüzden kurduk dediSamsun ovalar şehridir, tarım şehridir diyen Zihni Şahin, sözlerini, Türkiyenin en öneml devamı..


Başkan Zihni Şahinden 5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajı
Modern Türkiyenin simgesi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Geçen zaman içerisinde kadınlarımız, eğitimden iş dünyasına kadar her alanda görevlerini başarıyla yerine getirerek modern Türkiyenin simgesi olmuştur dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, 5 Aralık Dünya Kadın H devamı..


Başkan Zihni Şahin den Plaka Müjdesi
BENİM İŞİM ÇÖZÜM ÜRETMEK!.. Özel Halk Otobüsçüleri Derneği yöneticileriyle bir araya gelen Başkan Zihni Şahnin, Tahditli ve Tahsisli Plaka müjdesi verdi, Amerikayı yeniden keşfetmiyor, çözüm üretiyorum dedi.SAMSUNLULAR BİZİ SAHİPLENDİBÜTÜN ŞARTLARI ZORLAYARAK HİZMEThizmet etmeye çalıştık dedi.OTOBÜS devamı..


Samsunspor Taraftarı Büyükşehir de
Samsunspor taraftar grupları, Büyükşehir Belediyesine gelerek Başkan Zihni Şahini ziyaret etti. Taraftarlar, En büyük desteği sizden gördük. Yanındayız mesajı verdiSAMSUN BÜYÜKŞEHİRE TARAFTAR AKINIZİHNİ BAŞKAN GÖNLÜMÜZDE TAHT KURDUŞAHİN: NE KADAR DESTEK OLSAK AZDIR!Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı devamı..


Başkan Zihni Şahin, Samsun Sakatlar Derneği nde
SİZLERE HİZMET İNSANLIK BORCUMUZ, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Engelli vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm üretmek insanlık borcumuzdur dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında Sakatlar Derneğini ziyaret etti. Derne devamı..


Başkan Zihni Şahin den Engelliler Günü Mesajı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Engelli yurttaşlarımız için herkesin yapabileceği bir şey mutlaka vardır. Günlük hayatımızda engelli vatandaşlarımız gibi de düşünmeliyiz dediENGELSİZ BİR YAŞAMAYRIŞTIRMADAN, EŞİTÇE...Bu vesileyle ve bu duygularla başta Büyükşehir Belediyesi bünyesinde devamı..


Başkan Zihni Şahin den Önemli Mesajlar
UTANILACAK SAYFAMIZ YOK! Samsunda düzenlenen Balkan Tarihi Kongresine katılanlara hitap eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bugün tarihe baktığımızda utanılacak hiç bir sayfamız yoktur dediSEVGİ KAFE DE ANLAMLI BULUŞMATÜRK MİLLETİ SÖMÜRMEZ!..ZULÜM YAPANLARI TARİH YAZACAKBAŞKA GİDECEK YERİM devamı..


VİZYONUMUZ, SAMSUNLULAR İÇİN
Hafta sonu birbirinden yoğun program ve çalışmalara imza atan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Ortaya koyduğumuz vizyon, Samsun ve Samsunlular içindir. Yeni projelerimiz Samsun için hayat bulmaya devam ediyor dediGÜZELLİĞİN, İYİLİĞİN, BARIŞIN SİMGESİ KADINLARIMIZ!25 Kasım Kadına Şidde devamı..


Başkan Zihni Şahin, Gıda Fuarında Tarım A.Ş.yi Anlattı
HEDEF, TARIMSAL SANAYİ!Samsunda bu yıl 3üncüsü düzenlenen Gıda Fuarının açılışına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunda tarımsal sanayiye yönelik önemli çalışmalar yapılıyor. Bu nedenle Tarım A.Ş.yi kurduk dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, TÜYAP Tüm Fuarcılık Ya devamı..


Başkan Zihni Şahin, Bem-bir-sen de
İşçi hakları artırıldıBEM-BİR-SENi ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, İşçimizin, emekçimizin, memurun hakları sendikalarımız sayesinde da arttı dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Belediye Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası(BEM-BİR-SEN) Samsun Şubesi n devamı..


Başkan Zihni Şahin in Vefası
Haklarını ödeyemeyiz!Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, ortaokul öğretmeni Şeref Acareli ziyaret ettiSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Mithatpaşa Lisesi ortaokul kısmında öğretmeni olan Şeref Acareli ziyaret etti. Öğretmenin elini öpen Zihni Şahin, Öğretmenlerimiz, en değe devamı..


Afrin de Gurur Tabloları
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın talimatlarıyla 20 Ocak 2018 tarihinde başlayan ve 18 Mart ta sona eren Zeytin Dalı Operasyonu ile teröristlerden temizlenen Afrin de Türk Bayrağı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ın posterleri göndermeyi sürdürüyor.Geçtiğimiz hafta Samsun d devamı..


Başkan Şahin Gülsan Esnafıyla Buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi üyeleriyle bir araya geldi. Başkan Zihni Şahin, Gülsan Sanayi Sitesi nin taşınması yönünde çalışmaların hız kazandığını açıkladı.Başkan Zihni Şahin, Samsun Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi ü devamı..


Başkan Şahin: Yatırım Artacak, İşsizlik Azalacak
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunun büyük bir sanayi ve ticaret potansiyeli var. Bunu değerlendirerek yatırımı ve üretimi artıracak, işsizliği azaltacağız dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunun sanayi ve kalkınmasına yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Ş devamı..


Başkan Şahin: Mobilyada Samsun Markasını Oluşturmalıyız
Mobilyacı esnafı ile buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Daha çok yatırım, daha çok üretim ile mobilyada Samsun markasını yaratmak zorundayız dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Mobilyacı İşadamları Derneğinin düzenlediği kahvaltıda sektör temsilcileriyle bir ara devamı..


Başkan Zihni Şahin den Samsunlulara Su İndirimi Müjdesi!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin den Su İndirimi Müjdesi geldi. Başkan Şahin, Konut ve işyerlerinde kullanılan su fiyatlarında yüzde 15, yüzde 40 ve üzeri seviyede engelli olan vatandaşımıza da yüzde 50 su indirimi yapılacak dediHer a su fiyatlarına uygulanan otomatik zam uygulamasını devamı..


Başkan Şahin Vezirköprü de Esnaflarla Buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Vezirköprüde esnaflarla buluştu.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bedesten İçi Tarihi Restoran da düzenlenen programda Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler, Ka devamı..


TCG YILDIRIM ( F243 ) Samsun a Geliyor
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı nın 3. sınıf savaş gemisi TCG YILDIRIM (F243), Samsuna geliyor.Türk Deniz Kuvvetleri nin Karadeniz uyum harekatı kapsamında 17-19 Kasım tarihlerinde TCG YILDIRIM (F243) Samsun limanına demir atarak halkın ziyaretine açılacak. Halk ziyaretlerinin sabah saat 10.00 ile 17.0 devamı..


Başkan Şahin den Afrin e Türk Bayrağı ve Erdoğan Posteri
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin in Afrin bölgesine Türk Bayrağı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan a ait posterler gönderdi.Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ın talimatlarıyla 20 Ocak 2018 tarihinde hava kuvvetlerimize bağlı uçaklarımızın bombardımanı ile başlayan Afrin Zeytin devamı..


Başkan Şahin: Seferberlik Halindeyiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunun 17 ilçesinde hizmet seferberliği ilan ettiklerini söyledi.Başkan Şahin, Tekkeköy ve Çarşamba ilçelerini ziyaret etti. Ziyaretlere Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togarda katıldı.HER GİTTİĞİ YERDE SIC devamı..


Zihni Şahin Çarşamba da Sivil Toplum Kuruluşları ile Buluştu
Başkan Şahin: Esnafın sorunlarını ortak akılla çözeceğizSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Çarşamba, Terme ve Salıpazarı ilçelerindeki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi.Çarşamba Göl Restorantta STK temsilcileri ile bir araya geldiği programda konuşan Samsun Büy devamı..


Başkan Şahin: Esnafımıza Çözüm Üretmek İçin Çalışıyoruz
Başkan Zihni Şahin Gıda Borsası esnafını ziyaret ettiSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Samsun Gıda Borsası esnafını ziyaret ederek işlerinde kolaylık diledi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine geldiği günden bu yana her kesimi kucaklayan Başkan Şahin, Samsun Gıda Borsasında f devamı..


Başkan Şahin den Özel Halk Otobüsçülerine Müjde
Özel Halk Otobüslerinin en büyük sorunu olan ücretsiz geçişlerden kaynaklanan hak kayıpları ile ilgili Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin den müjde geldi.Programa Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Şahinin yanı sıra, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fikret Vatansever, Samsun Esnaf v devamı..


Büyükşehir Her Yerde
Samsun Büyükşehir Belediyesinin 17 ilçede ki yoğun çalışmaları devam ediyor.Her ilçede Altyapı, ulaşım ve sosyal donatılara yönelik kapsamlı çalışmalar sürüyor. 17 ilçede toplam tutarı 950.000.000 lirayı aşan 180 projenin yanında alt yapıya yönelik 4 ilçede ise 152.000.000 lira tutarında ileri tekno devamı..


Başkan Şahin: Kadın Toplumun Temel Taşıdır
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, eşi Şükriye Şahin ile birlikte İl Kadın Hakları Koordinasyon Kurulu üyeleri kadınlarla bir araya geldi.Samsun Valiliği İl Kadın Hakları Koordinasyon Kurulu üyeleri kadınların sorunlarını ve taleplerini Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahine il devamı..


Başkan Şahin : Birlikte Başaracağız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin İmaretçioğlu Tıbbi İlaç Fabrikasını ziyaret ederek şirket faaliyetleri hakkında Yönetim Kurulu Üyesi Tufan Özfurat tan bilgi aldı.Samsun Serbest Bölgesinde yer alan İmaretçioğlu Tıbbi İlaç Fabrikası ziyaretinde Samsun un her sektörde dünyaya ithalat yap devamı..


Başkan Şahin Doğancalı Kadınlarla Buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, hedefinde üretmek olan herkesin destekçisi olduklarını söyledi. Başkan Şahin, Bafra ilçesi Doğanca Mahallesi nde yaşayan kadınlarla bir araya geldi.KÖYLÜ KADINLARIMIZIN BÜYÜKŞEHİR OLARAK YANINDAYIZKöylerde yaşayan kadınların ürettiği el emeği ürünlerin devamı..


Başkan Şahin: Problemi Kökünden Çözeceğiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ;  Vezirköprü ilçemizde içme suyu problemini biliyorum. Problemi azaltmak için çeşitli çalışmalar devam etmektedir. Bu çalışmalar ile problemleri azaltıyoruz. Fakat bu çalışmalar geçici çözümdür. Günü kurtarmak oluyor. Esas olan problemi kalıcı ola devamı..


Başkan Şahin den Vezirköprü ye Müjde
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Altyapı, içme suyu ve yol olmazsa olmazlarımızdır. Vezirköprü ilçemizde bu anlamda ki problemleri çözmek için ne gerekiyorsa yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Dedi.ALTYAPI, İÇME SUYU VE YOL EN TEMEL İHTİYAÇTIRSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni devamı..


Başkan Şahin: 251 Milyon Tutarında 15 Proje Hayata Geçiyor
Altyapı, içme suyu ve yol olmazsa olmazımızdır diyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin içme suyu arıtma tesisleri hakkında önemli bilgiler verdi.Başkan Zihni Şahin; Kavak, Lâdik, Salıpazarı ve Çarşamba ilçelerinde ileri teknoloji arıtma tesisi kurulacağını, 19 Mayıs, Vezirköprü ve Yakak devamı..


Örnek Belediyeden Karayollarına Sıfır Atık brifingi
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı işbirliği ile yürütülen Sıfır Atık Projesinin pilot kurumu Samsun Büyük Belediyesi, başarılı uygulamalarıyla örnek alınıyor.Büyükşehir Belediyesi proje ekibi ile temasa geçerek çalışma başlatan Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü personeli, devamı..


Başkan Şahin: İşimiz Gücümüz Samsun
Samsunu ticari, turistik, ekonomik alanlarda üst sıralara taşımak için çalışan herkese minnettar olduğunu belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunun kalkınmasına destek sağlayan tüm firmalarımızın yanındayız dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Aydıner Holding devamı..


Dolandırıcılara Dikkat!
Samsun Büyükşehir Belediyesi son zamanlarda üst düzey bürokratlarının ismini kullanarak vatandaşları kandırmaya çalışan dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.Samsun Büyükşehir Belediyesi, son zamanlarda özellikle belediye üst düzey bürokratlarının adı kullanılarak vatandaşları dolandırmaya çalış devamı..


Samulaş ta Toplu Sözleşme Sevinci
Samsun Büyükşehir Beleyesi SAMULAŞ A.Ş. ile Türk-İş arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda Samulaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şahin, Her zaman işçinin yanındayız dedi.Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salonunda gerçekl devamı..


Bafra Lisesi Mezunları Bafrada Buluştu
SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN OKUL ARKADAŞLARI İLE BİR ARAYA GELDİ.1970-71-72 döneminde Bafra Lisesi nden mezun olduktan sonra Türkiye nin çeşitli illerinde yaşayan Bafralılar Mali Müsavir Ali Rıza Keçeli, İktisatçı Ali Osman Atmaca, Mali Müşavir Recep Uzun,  Diş Hekimi Güngör devamı..


Büyükşehir den Cumhuriyet Coşkusu
Samsun Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyetimizin 95.yılı kapsamında tüm ilçelerde Türk Bayrağı, broşür ve afiş dağıtımı başlattı.Büyükşehir Belediyesi ekipleri bu kapsamda esnaflara ve vatandaşlara bayrak ve broşür dağıtımıyla birlikte araçlara ve işyerlerine afiş asımı yapıyor. Büyükşehir Belediye Baş devamı..


Tcg Fatih Fırkateyni, Samsun da
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı nın 3. sınıf savaş gemisi TCG Fatih fırkateyni, düzenlenecek 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Samsun a geldi.Türk Deniz Kuvvetleri nin modernizasyonu kapsamında Gölcük Tersanesi nde yapılan ve Türkiye de üretilen ilk gemi olma özelliğini taşıyan TC devamı..


Başkan Şahin: 17 İlçemizde Seferberlik Halinde Çalışıyoruz
Samsun Büyükşehir Belediyesinin 17 ilçede BSK, Beton yol ve Satıh kaplama yol çalışmaları tam bir seferberlik halinde devam ediyor. Büyükşehir Belediyesinin iş makineleri, araç ve gereçleri 17 ilçenin değişik mahallelerinde çalışmalarını sürdürüyor.Samsun Büyükşehir Belediyesinin bu çalışmaları kaps devamı..


Başkan Şahin den 4 Büyük Projeye 152 Milyon Liralık Yatırım
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kavak, Çarşamba, Lâdik ve Salıpazarı ilçelerinde ileri teknoloji biyolojik atıksu arıtma tesisleri yapımı için 152.207.000. liralık yatırım yapılacağını, yatırımların programa alındığını ve İlbank tan kredilerinin temin edildiğini söyledi.Başkan Zihni devamı..


Başkan Şahin Samsun İçin Turizm Elçileri Ekibi Kuruyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Üniversitesi iş birliği ile Samsun un sahip olduğu tarihi ve doğal güzelliklerin yurt dışında da tanıtılması için Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulacak 15 kişilik Samsun un Turizm Elçileri Ekibi, tüm dünyada Samsun u tanıtacaklar.Hazırlanacak profesyonel r devamı..


Başkan Şahin: Bizler Çözüm İçin Bu Görevdeyiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin mahalle buluşmaları kapsamında Adalet Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek talepleri dinledi.Mahallede bulunan ve yapımı yakın zamanda tamamlanan Hz. Ömer Camii nde akşam namazı kıldıktan sonra halkla buluşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni devamı..


Başkan Şahin: Vatandaşımızı Mağdur Etmeyeceğiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, otobüs firmalarının şehir içi servislerini kaldırdığını hatırlatarak, Otogara 3 yeni hat konulmuştur. Vatandaşımızı mağdur etmeyeceğiz dedi.Şehirlerarası otobüs işlemeciliği yapan firmalarının aldığı kararlar doğrultusunda şehir içerisindeki yazıhanele devamı..


Başkan Şahin: Yaşar Doğu Bizim Gururumuz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunlu milli güreşçimiz olimpiyat şampiyonu Yaşar Doğu nun mezarını ziyaret ederek dua etti.Başkan Şahin, mezarlık ziyareti sonrasında yaptığı açıklamada Yaşar Doğu isminin kendileri için çok büyük bir anlam taşıdığını ifade ederek, Ankara programımı devamı..


Başkan Şahinden Muhtarlara Müjde
Muhtarlar günü münasebetiyle düzenlenen programda muhtarlarla ir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunlu muhtarlara belediyeye ait sosyal tesislerde indirim ve ücretsiz otopark müjdesi verdi.Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezinde düzenlenen programda muhtarlara se devamı..


Başkan Şahin: Samsun İçin Seferberlik Halindeyiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin tarafından başlatılan Samsun dışında yaşayan Samsunlu bürokrat, akademisyen, sanatçı, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve üyeleri, siyasetçi, sanayici, iş adamı ve her kesimden insanları buluşturmayı hedefleyen  SEVDAMIZ SAMSUN buluşmaların devamı..


Yeşilçam ın Şişko Nuri si Kent Müzesi nde Yaşatılacak
Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi nde yaşamını sürdürürken geçen 18 Ağustos ta hayatını kaybeden Şişko Nuri lakaplı sinema sanatçısı Sıtkı Sezgin in (68) hatırası Kent Müzesi nde yaşatılacak. Müzede Sezgin in eşyaları, fotoğrafları ve plaketlerinin yer aldığı bir bölüm oluşturulacak.ŞİŞKO NURİ S devamı..


Başkan Şahin: Biz İki Devlet Tek Milletiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Azerbaycan ın Türkiye Büyükelçisi Khazar İbrahim i ağırladı. Azerbaycan ile Türkiye nin iki ayrı devlet tek millet olduğunu belirten Başkan Şahin, Azeri Büyükelçi İbrahim i Samsun da görmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi.Karadeniz de birçok ili zi devamı..


Başkan Şahin den Yusuf Ziya YILMAZ a Raylı Sistem Teşekkürü
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Samsun Hafif Raylı sistemin 8.yılı kutlaması kapsamında bu toplu ulaşım sistemini Samsun a kazandıran Samsun milletvekili ve Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Yusuf Ziya Yılmaz a teşekkür etti.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açık devamı..


Başkan Şahin Sıfır Atık Projesini Yakından Takip Ediyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin  Sıfır Atık projesi kapsamında 7 aşamalı yol haritasının 5 aşamasını tamamladıklarını ve 6. Aşama olan uygulama safhasına geçtiklerini, belediye binasında çöp kutularını kaldırdıklarını, e uygulamaya geçerek de kâğıt kullanımını büyük oranda azaltt devamı..


Sahipsiz Sokak Hayvanlarına Ziyaret
3. Sokak Hayvanları Refahı Kongresi için Samsuna gelen katılımcılar, Samsun Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz ve Güçten Düşmüş Hayvanlar Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.Ziyarette kedi ve köpeklerin bakıldığı alanları gezen katılımcılar, Veteriner İşleri Şube Müdürü ve Kongre Koordinatör devamı..


Başkan Şahin: Ağaç Katliamı Yok Buna Da İzin Vermem
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Atakum ilçesinde ağaç katliamı yapılıyor diye gündeme gelen konu hakkında açıklamalarda bulundu.Başkan Zihni Şahin konuya duyarlı davrandığını söyleyerek; Ağaç katliamı yok. Anlayış olarak ağaç katliamına da izin vermem, vatandaşlarımızın mağdur ve hizm devamı..


Başkan Şahin: Suya Otomatik Zam Olmayacak
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin su fiyatları konusu ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.Başkan Zihni Şahin açıklamasında şunları söyledi:  Daha önceki yıllarda alınan bir kararla suya otomatik olarak yapılan zam uygulamasına son vereceğiz. Bunu ilk meclis toplantımızda gündeme ge devamı..


Başkan Şahin den İş İnsanlarına Yatırım Çağrısı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsuna daha çok yatırım, daha çok üretim ve daha çok istihdam için İstanbulda bulunan Samsunlu siyasetçi, bürokrat ve iş adamları ile buluştu.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, İstanbulda bulunan Samsunlu siyasetçi, bürokrat ve iş adamlar devamı..


Başkan Şahin: Üreterek Oyunlarını Alt Edeceğiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, MÜSİAD İl Yönetimini ziyaret etti.Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun İl Başkanlığında başkan Haluk Tan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek yerli üretimin önemi ve arttırılması gerektiği hakkında açıklamalarda bulunan Sam devamı..


Büyükşehirden Dünya Hayvanları Koruma Günü Etkinliği
4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü sebebiyle Samsun Büyükşehir Belediyesi, etkinlik düzenledi. Yaşam Onlarla Daha Güzel sloganıyla gerçekleşen etkinliğe öğrenciler ile vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.Türkiyedeki en modern barınak olarak gösterilen Samsun Büyükşehir Belediyesi Güçten Düşmüş Sahipsiz devamı..


Başkan Şahin, Lâdik ve Asarcık İlçelerini Ziyaret Etti
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Lâdik ve Asarcık ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.Lâdik Belediye Başkanı Selim Özbalcı ile makamında görüşen Şahin, ilçenin genel durumu, ilçede devam eden yatırımlar ve çalışmalar hakkından bilgi aldı.Daha sonra Şahin,  AK devamı..


Başkan Şahin den Kadem ve Tügva ya Ziyaret
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin KADEM ve TÜGVA yı ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında temsilcilerden bilgi aldı.Sivil toplum kuruluşlarıyla sık sık bir araya gelerek istişarelerde bulunan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) ve Türki devamı..


Başkan Şahin: Alın Terine Saygı Gösterip Gereğini Yaptık
Sendikalarla her zaman uyum içinde çalıştıklarını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, alın terine her zaman saygı gösterip gereğini yaptıklarını söyledi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Memur-Sen e bağlı sendika temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Pr devamı..


Un Sanayicileri Samsun Sektör Toplantısında Buluştu
Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (TUSAF)ın Genişletilmiş Sektör Toplantısı Samsunda yapıldı. Karadeniz Un Sanayicileri Derneği (KUSAD)ın Hasadın Ardından temasıyla gerçekleştirdiği toplantıda konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Nihat Soğuk, sanayicileri Samsunda ağırlamaktan mutlulu devamı..


Başkan Şahin: Cumhurbaşkanımıza Çok Teşekkür Ediyoruz
Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinin UNESCO daimi listesini alınması için çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor.Samsun Büyükşehir Belediyesi toplantı salonunda saat 11.00 de Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü Mehmet Ali Kahraman başkanlığında, Danışma kurulu eşgüdüm v devamı..


Başkan Şahin Konuklarını Ağırladı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, makamımda itfaiye mensupları, Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın ve Anakentsor Kulübü Basketbol ve Voleybol takımı sporcuları ile kulüp yöneticilerini ağıladı.Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Rıza Zengin ve beraberin devamı..


Başkan Şahin: Samsun Tarım A.ş Çiftiçimizin Yüzünü Güldürecek
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ilçelerde vatandaşlarla beraber olmaya devam ediyor.Başkan Zihni Şahin son olarak Terme ve Bafrada çeşitli etkinliklere ve programlara katıldı. İl merkezinde ise hemşeri dernekleriyle beraber oldu. Başkan Zihni Şahin Bafrada düzenlenen programda Samsun devamı..


Başkan Şahin: Birlikte Samsun İçin Her Şeye Varız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bizim için tüm görüşler önemli. Birlikte, Samsun için imkanlarımız ölçüsünde yapılabilecek her şeye varız dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kavak Dernekler Federasyonuna bağlı Kavak Hemşehri dernekleri ile buluştu. Samsun Çok Amaçlı devamı..


Başkan Şahin: Roman Vatandaşlarımızın Her Zaman Yanındayız
Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Roman vatandaşlarla bir araya geldiler.Milletvekili Köktaş ve Başkan Şahin, Sevgi Cafe Restaruantda düzenlenen kahvaltı programında Karadeniz Uluslararası Roman Federasyonu ve Samsunda faaliyetlerini sürdüren Roman Der devamı..


Başkan Şahin den Tramvay Yolcularına Aşure İkramı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Muharrem Ayı sebebiyle tramvay yolcularına kendi eliyle aşure ikram etti. Hazırlanan 3 bin kişilik aşureyi dağıtan Başkan Şahin, sürücüleri de unutmadı.Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Aşure Gününü etkinliği, Samulaş OMÜ son durak ist devamı..


Kışla Mahallesine Doğalgaz Müjdesi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin belediye tarafından yapılan yatırımları yerinde incelemeye devam ediyor.Sabahın ilk saatlerinde Büyükşehir Belediyesine ait Doğal Taş Üretim Fabrikasına giderek yapılan çalışmaları inceleyen ve yetkililerden bilgi alan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı devamı..


Uluslararası İntermodal Lojistik Zirvesi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, belediyenin büyük ortağı olduğu Tekkeköy ilçesinde bulunan Samsun Lojistik Merkezi nde yapılan Uluslararası İntermodal Lojistik Zirvesi ne katıldı.Birçok kamu kurumu görevlisi ve iş insanlarının katıldığı programda Samsun Lojistik Merkezi ve Türkiye de devamı..


Başkan Şahin: Raylı Sistemde 120 Milyonluk Yatırım Yaptık
Samsun Büyükşehir belediye Başkanı Zihni Şahin Hafif Raylı sistemin 3.etabı olan Kurupelit Son Durak- Üniversite Yaşam Merkezi arasında ki çalışmaların son durumu hakkında açıklamalarda bulundu.Başkan Zihni Şahin çalışmaları yakından takip ettiğini ve incelemelerde bulunduğunu belirterek yapılan hiz devamı..


Başkan Şahin Gaziler Günü Törenine Katıldı
Samsun da 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi.Gaziler Günü etkinlikleri sabah saatlerinde Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başladı. Samsun Valisi Osman Kaymak, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Muharip Gaziler Derneği Sams devamı..


Başkan Zihni Şahin: 4 Ayda 400 Kilometre Yol Yaptık
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yol çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkan Zihni Şahin yol çalışmalarının Beton, BSK ve satıh kaplama yol olarak devam ettiğini 4 ay içerisinde 400 kilometre yeni yol yaptıkların söyledi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, 2014 yılında çık devamı..


Başkan Şahin den İlk Ders Günü Öğrencilere Altın Öğütler
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin 2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılının ilk ders gününde İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.KENDİNİZİ HER ZAMAN GELİŞTİRİNİbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi konferans salonunda gerçekleşen İlk Dersimiz adlı progra devamı..


Samsun da Eğitim Zili Çaldı
Samsun da 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında 1063 okulda toplam 245 bin 40 öğrenci dersbaşı yaparken, ilk ders zilini Samsun protokolü birlikte çaldı.Konuşmaların ardından Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen ve Samsun devamı..


Başkan Şahin: Bu Proje Ülkemiz İçin Çok Önemli
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı nın geliştirip ülke geneline yaydıkları Sıfır Atık Projesi uygulamasında pilot kurum seçilen Samsun Büyük Belediyesi, uygulamaya yönelik adımlarını sürdürüyor.İsrafın önlenmesi, doğal ve kamu kaynaklarının daha verimli kullanılması, atık o devamı..


Şükriye Şahin: Kadınlar Olarak Her Zaman Birlikte Hareket Etmeliyiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin in eşi Şükriye Şahin, Kadınlar olarak birlikte hareket etmenin ve paylaşmanın önemine dikkat çekti.Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü nde girişimci kadınlar ve Büyükşehir Belediyesinden emekli dernek üyeleri kadınlarla öğle yemeğinde bir araya gel devamı..


Başkan Şahin: Biz Hazırız Hedefimiz Samsun 2023
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin; Samsun için çok büyük projelerin hazırlıklarının yapıldığını ve 17 ilçe içinde önemli projeleri hayata geçireceklerini söyledi.SEVGİ VE BİRLİKTELİK EN BÜYÜK VİZYONDURSamsun Büyükşehir belediye Başkanı Zihni Şahin açıklamalarını şöyle tamamladı:  İ devamı..


Başkan Şahin den Öğrenci ve Öğretmenlere İlk Gün Sürprizi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin 2018-2019 öğretim yılının başlayacağı 17 Eylül günü Samulaş ile yapılan ulaşımlarda öğrenci ve öğretmenlerden ücret alınmayacağını söyledi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi:  2018-2019 eğitim ve öğret devamı..


Kalkınma Daire Başkanlığı Kuruluyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Kalkınma Daire Başkanlığı kuruyor.İKTİSADİ ANLAMDA SAMSUNUN ÖNÜNÜ AÇMALIYIZSamsun un kalkınmasına büyük katkı sağlaması düşünülen Kalkınma Daire Başkanlığı kurulması Büyükşehir Belediyesi Komisyonunda görüşüldü. 17 ilçede birimler kurularak yörelerde üretilen ürünlerin devamı..


Yeni Cezaevi Güzergâhında Ekspres Hizmeti Başlıyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ tarafından hizmet verecek olan yeni cezaevi ekspres hattı 15 Eylül den itibaren hizmet vermeye başlayacak.Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin yeni ekspres hattı ile ilgili yaptığı açıklamada, SAMULAŞ, Samsun da halkımızın daha konforlu ve güvenli top devamı..


Başkan Şahin den Öğrenci ve Öğretmenlere İlk Gün Sürprizi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin 2018-2019 öğretim yılının başlayacağı 17 Eylül günü Samulaş ile yapılan ulaşımlarda öğrenci ve öğretmenlerden ücret alınmayacağını söyledi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi:  2018-2019 eğitim ve öğret devamı..


Başkan Zihni Şahin den Tarım A.ş Müjdesi
Türkiye nin en önemli ovalarına sahip olan, tarımın merkezi konumunda olan Samsun için önemli bir müjde geldi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunlar söyledi:  Samsun Büyükşehir Belediyesi Tarım A.Ş. İle Yerli ve milli tohum üretimine, genç nüfusun şehirlere göç devamı..


Başkan Şahin: İstihdam Sorununu Çözeceğiz
Samsun un en büyük probleminin istihdam sorunu olduğunu belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, istihdam konusunda önemli adımlar atacaklarını söyledi.BU YAZ OTELLERDE YER KALMADISamsun Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı ilk toplantısında 45 gündem maddesi oylanarak komisyonlara devamı..


Zihni Şahin:Samsun 2023 de Daha Güzel Olacak
AK Parti Samsun İl başkanlığının düzenlediği 78.il danışma meclisi Toplantısı yapıldı.Toplantı İstiklal marşımızın okunması ile başladı. İl Danışma Meclisi toplantısının basına açık bölümünde AK Parti Samsun İl başkanı Av. Hakan Karaduman, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun mille devamı..Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.