24° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

ÇOCUKLAR İSTEDİ, BAŞKAN GÖNDERDİ
Samsunun Vezirköprü ilçesinden Vefa Destek Grubunu telefonla arayarak çocukları için oyuncak isteyen Yılmaz ailesinin talebini Büyükşehir Belediyesi yerine getirdi. Başkan Mustafa Demirin talimatı doğrultusunda harekete geçen zabıta ekipleri, Vezirköprü ilçesine giderek, 9 yaşındaki Semih Yılmaz ile devamı..


TERMEDE TAMAMLANAN YOLLAR İŞARETLENDİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Terme ilçesinde yapımı tamamlanan yollarda çizgi çalışması yaptı.Pandemi sürecini fırsata çeviren Samsun Büyükşehir Belediyesi tüm ekipleriyle 7/24 hizmetlerini sürdürüyor. Ulaşım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, bu süreçte yollarda çizgi ve işaretleme çalışması yapt devamı..


MEZARLIKLARDA BAYRAM TEMİZLİĞİ
Samsun il genelinde bulunan mezarlıklarda Ramazan Bayramı öncesi temizlik, bakım ve düzenleme çalışması yapıldı.Samsun Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü, vatandaşların bayram öncesi ziyaretlerini rahat ve huzur ortamında gerçekleştirmeleri için bakım ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor. İ devamı..


BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, AFAD KAVŞAĞINI YENİDEN DÜZENLEDİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların güvenli, rahat ve konforlu ulaşım imkanına sahip olması adına AFAD Kavşağında yeni bir düzenleme yaptı.Ulaşımın kesintisiz hale gelebilmesi için hizmetlerini sürdüren Samsun Büyükşehir Belediyesi, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı üzerindeki AFAD Kavşağında çal devamı..


BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ NDEN ÜRETİCİYE DESTEK
Samsun Büyükşehir Belediyesi, kanatlı hayvan yetiştiriciliği yaparak geçimini sağlayan 44 yaşındaki Resul Çalıka Kuluçka Makinesi hibe etti. Çalık, Başkanımıza teşekkür ediyorum. Sayesinde üretimimiz arttı dedi.Samsunun Çarşamba ilçesi Konukluk Mahallesinde kanatlı hayvan yetiştiriciliği yapan 2 çoc devamı..


BAŞKAN DEMİR, GENÇLERLE CANLI YAYINDA BULUŞTU
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Milli Mücadelenin 101. yılında 17 ilçeye canlı yayında bağlanıp gençlerle buluştu. Onların ilçeleriyle ilgili talep ve önerilerini dinleyen Başkan Demir, Şehrimizi bizimle birlikte güzelleştirmek için çalışan gençlerimize katılımları ve görüşleri içi devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR, ŞEHİTLERİ UNUTMADI
Samsun Büyükşehir Belediyesi Doğaltaş Elemanları Üretim Tesisinde şehitler için yapılan mezar ve anıt taşlar yerlerine konuldu.Samsun un 19 Mayıs İlçe Mezarlığı ndaki şehit mezarlarının taşları, Büyükşehir Belediyesi Doğaltaş Elemanları Üretim Tesisi tarafından hazırlanan yeni mezar taşları ile deği devamı..


ÇÖZÜLMEMİŞ SORUN, TAMAMLANMAMIŞ HİZMET KALMAYACAK
Samsun Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçenin dört bir tarafında yol çalışmalarını, salgına rağmen aralıksız sürdürüyor.Tüm birimleri ile koronavirüs salgını ile mücadele eden Samsun Büyükşehir Belediyesi, bir taraftan da yol yapım hizmetlerine ara vermeden devam ediyor. Çözülememiş sorun, tamamlanmamış devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ NDEN LARVA TEMİZLİĞİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların daha rahat bir yaz sezonu geçirmesi amacıyla larva, sivrisinek ve haşere ilaçlama çalışmalarını hızlandırdı.Samsun Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından havaların ısınmaya başlaması ve yaz aylarının gelmesiyle devamı..


BAŞKAN DEMİR DEN HALKA TEŞEKKÜR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirlere ve yasaklara büyük ölçüde uyan tüm vatandaşlara teşekkür etti. Başkan Demir, hem vaka hem de tedavi edilen hasta sayısında ve kurallara uyulma noktasında Samsunun Türkiyenin en iyi illerden biri old devamı..


HİÇBİR TALEP GERİ ÇEVRİLMEDİ!
Başkan Mustafa Demir: Salgınla mücadeleye devam. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, koronavirüs salgını ile mücadeleyi tüm hızıyla sürdürdüklerini belirterek, Bu süre içerisinde her kesimden vatandaşa el uzattık. Hiçbir talebi geri çevirmedik dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mu devamı..


BAŞKAN DEMİRDEN CANİKE MÜJDE
Canikte Kentsel Dönüşüm Projesi Mayıs ayında başlıyor. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik ilçesi Yeni Mahallede uygulanacak olan Kentsel Dönüşüm Projesinde ilk kazmanın Mayıs ayında vurulacağını müjdeledi.Canikte yapımı uzun süredir beklenen Yeni Mahalle Kentsel Dönüşüm Projesi, devamı..


BÜYÜKŞEHİRDEN SAMSUNSPOR TEMALI PARK!
Samsun Büyükşehir Belediyesi, il merkezinde yenilediği bazı çocuk parklarını Samsunspor temalı oyun gruplarıyla süslüyor. Başkan Mustafa Demir, Amacımız minik kalplere Samsunspor sevgisini aşılamak dedi.Samsunda özellikle merkez ilçelerdeki çocuk parklarını yeniden inşa eden Büyükşehir Belediyesi, S devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR DEN ORGANİK KÖY E ORGANİK DESTEK
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Organik Ürünler Pazarı olarak büyük ün kazanan Sürmeli Mahallesindeki üreticilere Organik İlaç ve gübre desteğinde bulundu.Samsun Büyükşehir Belediyesi, Bafra İlçesinde organik tarım yapan ve ürettikleri sebze ve meyveleri her hafta sonu kurdukları Organik Ürünler Pazar devamı..


BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ NDEN ANNELER GÜNÜ SÜRPRİZİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinden dışarı çıkamayan anneleri unutmadı. Evlerinde ziyaret ettikleri annelere çiçek ve hediyeler takdim edildi.Samsun Büyükşehir Belediyesi Kadın, Aile ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından kadın personellerden devamı..


BAŞKANIMIZ MUSTAFA DEMİRİN ANNELER GÜNÜ MESAJI
Bir toplumun temeli aile, ailenin temeli ise annedir. Dünyada hiçbir şeyle kıyaslanamayacak kadar yüce bir duygu olan annelik, sınırsız sevginin, şefkatin, merhametin, fedakarlığın ve hoşgörünün sembolüdür.Aile hayatının birleştirici unsuru olan annelerimiz, ilk öğretmenimiz ve hayat boyu yol göster devamı..


VİRÜSÜN AYIRDIĞI ÇİFTİ, BÜYÜKŞEHİR ZABITA KAVUŞTURDU
Yeni tip Koronavirüsle mücadele tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağıyla ayrı kalan Nurdan (68) ve eşi Hasan Demirel (68) çifti, yaklaşık 3 ay sonra zabıta ekiplerinin yardımıyla kavuştu.Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri, koronavirüsle mücadele kapsamında 65 yaş üzeri, 20 yaş altı devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİRDEN DOĞUPARKA YÜRÜYEN MERDİVENLİ ÜST GEÇİT
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Doğuparkta önemli bir projeyi hayata geçiriyor. Yaşlı ve engelli vatandaşların hayatını kolaylaştıracak olan yürüyen merdivenli üst geçidin ilk etabı kısa süre içinde tamamlanarak hizmete açılacak.Samsun Büyükşehir Belediyesi, yaşlı ve engelli vatandaşların hayatını kol devamı..


SAMSUN PROJELERLE ŞAHLANACAK, TÜRKİYE NİN CAZİBE MERKEZİ OLACAK
Başkan Demir : Kaliteli ve çağdaş yaşam herkesin hakkıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslana kente yapılacak projelerle ilgili bilgi verdi. Kaliteli ve çağdaş yaşam herkesin hakkı mottosu ile hareket ettiklerini ifa devamı..


BAŞKAN DEMİR DEN HALKA TEŞEKKÜR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirlere ve yasaklara büyük ölçüde uyan tüm vatandaşlara teşekkür etti. Başkan Demir, hem vaka hem de tedavi edilen hasta sayısında ve kurallara uyulma noktasında Samsunun Türkiyenin en iyi illerden biri old devamı..


BÜYÜKŞEHİR DEN VATANDAŞLARA ÜCRETSİZ MASKE
Koronavirüs salgınına karşı sıkı tedbirler uygulayan Samsun Büyükşehir Belediyesi, 4 günlük sokağa çıkma yasağının ardından korumasız şekilde dışarı çıkan vatandaşlara maske dağıttı.Koronavirüs ile mücadele çalışmaları kapsamında Samsunda sağlıktan ulaşıma kadar birçok alanda tedbirler alan Büyükşeh devamı..


BATIPARK A YENİ YÜZ
Samsun Büyükşehir Belediyesi, küresel bir salgın haline gelen koronavirüse önlem amacıyla yasaklanan park ve piknik yerlerini adeta yeniden ele alarak çok daha kaliteli kullanım sahalarına dönüştürüyor.Samsun Büyükşehir Belediyesi, tüm dünyayı saran koronavirüs salgını nedeniyle alınan sıkı önlemler devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİRE HAKİMİYET-İ MİLLİYE TEŞEKKÜRÜ!
FOX TV de Çalar Saat programını sunan İsmail Küçükkaya, 23 Nisan 1920 tarihli Hakimiyet-i Milliye Gazetesinin hem orjinal Osmanlıca hem de Türkçe basımını gerçekleştirerek halka dağıtan Başkan Mustafa Demir e teşekkür ettiFOX TVde İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına, canlı yayın konuğu olarak devamı..


BAŞKAN DEMİR DEN 23 NİSAN TURU
Samsun Büyükşehirden BAYRAM etkinliği. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle düzenlenen etkinliğe katıldı. Marşlar ve şarkılar eşliğinde şehrin caddelerini otobüsle dolaşan Başkan Demir, çocuklara el sallayarak bayramlarını kutladıKoro devamı..


SAMSUNLULAR A HAKİMİYET-İ MİLLİYE!
Büyükşehirden TBMM nin Açılışının 100 üncü Yılı için ÇOK ÖZEL bir armağan... Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan günü Samsunlulara, 23 Nisan 1920 tarihli Hakimiyet-i Milliye Gazetesini hem orjinal Osmanlıca hem de Türçe haliyle armağan edecek. Başkan Mustafa Demir, Ulusal bağımsızlığın ne anlama geldiğin devamı..


HEDEF, BİN 100 KİLOMETRE!
Samsunda salgına rağmen yol yapım çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Yukarı Avdan - Demircili Grup yolunu Beton Yol haline getirdi. Başkan Mustafa Demir, Samsunda 2020 yılında bin 100 kilometre yol yapılacak açıklamasında bulunduSamsun Büyükşehir Belediyesi, Koronavirüs Salgınına rağmen, devamı..


VİRÜSE KARŞI EL ELE VERDİK!
Başkan Demir, aradan geçen 1.5 aylık süreyi değerlendirdi. Samsun Büyükşehir Belediyesi, ulaşımdan sağlığa, sosyal yardımdan konaklamaya kadar her alanda aldığı tedbirlerle koronavirüs salgınına karşı mücadele ediyor. Mesai gözetmeksizin görevinin başında olan ve salgına karşı verilen mücadeleyi biz devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİRDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TAM DESTEK
Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı Anakent şirketi, salgına karşı gece gündüz demeden mücadele veren sağlık çalışanları için sabah kahvaltısı ve akşam yemeği desteği vermeye devam ediyorSamsun Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs salgını nedeniyle zorlaşan hayatı kolaylaştırmak, vatandaşların mağdur devamı..


TIBBİ ATIK SEFERBERLİĞİ!
Koronavirüsle mücadelenin başarıyla sürdürüldüğü Samsunda Büyükşehir Belediyesi, tıbbi atıkların titizlikle toplanarak bertaraf edilmesi için yoğun çaba harcıyor. Belediye, bünyesindeki Tıbbi Atık Sterilizasyon Tesisinde zararsız evsel atığa dönüştürüyorHalk sağlığı ile çevre temizliğini tehdit eden devamı..


ÇİFTÇİYE ÜCRETSİZ TOHUM
Samsun Büyükşehir den Tarımsal Kalınmaya destek. Samsun Büyükşehir Belediyesi, , kırsal ve tarımsal kalkınmayı desteklemek amacıyla çiftçilere tohum dağıtımına devam ediyor. Bu kapsamda son olarak 500 adet 20 kiloluk silajlık mısır tohumu dağıtımı gerçekleştirdi.Samsun Büyükşehir Belediyesi, şehrin devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN SİPERLİK MASKE!
Koronavirüs ile Mücadeleyi sürdüren Samsun Büyükşehir Belediyesi, oluşturduğu bir çalışma ekibi ile şimdi de Siperlik Maske üretimine başladıTüm dünyanın tehdit altında olduğu bu günlerde salgına karşı her türlü önlemi alan ve bugüne kadar başarıyla uygulayan Samsun Büyükşehir Belediyesi, şimdi de S devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EKİPLERİ YASAĞI HİSSETTİRMEDİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Sokağa Çıkma Yasağı süresince mağduriyet yaşanmaması için adeta seferber oldu. Acil ihtiyaçları belediye ekipleri tarafından anında karşılanan vatandaşlar, yasağın olumsuz etkilerini hissetmediKoronavirüs salgını nedeniyle il genelinde aldığı tedbirlerle hem hastalığın devamı..


SAĞLIKÇILARA ÜCRETSİZ ULAŞIM
SAMULAŞ otobüsleri onlar için seferde . Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı SAMULAŞ, bünyesindeki otobüsleri koronavirüs salgını ile gecelerini gündüzlerine katarak mücadele eden sağlık çalışanları için seferber etti.Samsun Büyükşehir Belediyesi, 2 günlük Sokağa Çıkma Yasağı uygulamasında, koronavi devamı..


YAŞLI ÇİFTÇİNİN TARLASINI SÜRDÜLER
Koronavirüs salgını ile mücadelede vatandaşların her bir ihtiyacı için adeta sefer olan Samsun Büyükşehir Zabıtası, bu kez de tarlaya girdi, çift sürdü!..Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıtası, tüm dünyada olduğu gibi Türkiyede de hayatı felçe uğratan Koronavirüs Salgını ile mücadelede üzerine düşen devamı..


YAŞLI ÇİFTÇİNİN TARLASINI SÜRDÜLER
Koronavirüs salgını ile mücadelede vatandaşların her bir ihtiyacı için adeta sefer olan Samsun Büyükşehir Zabıtası, bu kez de tarlaya girdi, çift sürdü!..Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıtası, tüm dünyada olduğu gibi Türkiyede de hayatı felçe uğratan Koronavirüs Salgını ile mücadelede üzerine düşen devamı..


ÇİFTÇİYE ÜCRETSİZ TOHUM
Samsun Büyükşehir den Tarımsal Kalınmaya destek. Samsun Büyükşehir Belediyesi, , kırsal ve tarımsal kalkınmayı desteklemek amacıyla çiftçilere tohum dağıtımına devam ediyor. Bu kapsamda son olarak 500 adet 20 kiloluk silajlık mısır tohumu dağıtımı gerçekleştirdi.Samsun Büyükşehir Belediyesi, şehrin devamı..


BAŞKAN DEMİR, BİRLİKTE ATLATACAĞIZ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Vali Osman Kaymak, koronavirüs salgınına karşı uygulanan tedbirler kapsamında biraraya geldi. Başkan Demir, Koordinasyon içerisinde çalışıyoruz. Bu zor günleri hep birlikte atlatacağız dedi.Samsun Valisi Osman Kaymak, İl genelinde uygulanan ve uygu devamı..


SAMSUN DA ÖRNEK DAYANIŞMA
Anemon, Neba Royal ve Kadırga Otelleri sağlık çalışanlarının hizmetinde . Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Koronavirüs ile Mücadelede fedakarca çalışan sağlık çalışanlarına otellerini ücretsiz olarak tahsis eden Erman Ilıcak, İsmail Akçura, Nejat Baran ve Ahmet Aydemir e teşekkür ed devamı..


BÜYÜKŞEHİR 4 BİN 618 VATANDAŞIN TALEBİNİ KARŞILADI
Samsun Büyükşehir Belediyesi, bugüne kadar koronavirüs (Covid-19) salgınından dolayı evden çıkmayan 4 bin 618 vatandaşın eczane, market ve pazar gibi ihtiyacını karşıladı.Samsunlular koronavirüs salgınından dolayı evlerinde kalmaya devam ederken Büyükşehir Belediyesi de 7/24 vatandaşların hizmetinde devamı..


HUZUREVİ NDE MORAL GÜNÜ
Başkan Mustafa Demirden yaşlılara ziyaret. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, koronavirüs tedbirleri nedeniyle dışarı çıkamayan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezindeki yaşlıları ziyaret etti. Sosyal mesafenin korunduğu ve gerekli tedbirlerin alındığı ziyarette Demir, huzur devamı..


MASKELER BÜYÜKŞEHİR DEN
Tramvay ve otobüslerde güvenli yolculuk Samsun Büyükşehir Belediyesi, SAMULAŞa bağlı tramvay ve otobüslerle yolculuk eden vatandaşlara Koronavirüs Tedbirleri kapsamında Ücretsiz maske dağıtıyoKoronavirüs salgının başladığı ilk günden bu yana aldığı tedbir ve önlemleri sıkı bir şekilde uygulayan Sams devamı..


BÜYÜKŞEHİR HALK SAĞLIĞI İÇİN ÇALIŞIYOR
Samsun Büyükşehir Belediyesi, vatandaşları koronavirüs tehdidinden korumak için 7/24 yoğun bir şekilde çalışıyor. Başkan Mustafa Demir, sebze, meyve ve balık hallerinde de tedbirler aldıklarını söyledi.Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, koronavirus ile mücadele kapsamında, Samsun halkının sa devamı..


BAKAN KURUMDAN TAM DESTEK
Başkan Mustafa Demir ile video konferanslı yatırım zirvesi. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Video Konferans yöntemiyle Kentsel Dönüşüm ve Gülsan Sanayi Sitesi başta olmak üzere birçok projeyi masaya yatırdı. Bakan Kurum, Her türlü desteği devamı..


TOPLU ULAŞIMA SOSYAL MESAFE DÜZENLEMESİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsunluların sağlığını korumak amacıyla koronavirus tehdidine karşı önlemleri artırıyor. SAMULAŞ, tramvay ve otobüslerin koltuklarını Sosyal Mesafe kuralına göre yeniden düzenledi.Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüsnün (Covid-19) Türkiyede ortaya çıktığı ilk günden devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, SOKAK HAYVANLARINA SAHİP ÇIKIYOR
Bulaşıcı salgına karşı Samsunlular Evde Kal uyarılarına riayet edince yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanlarına Büyükşehir Belediyesi sahip çıkıyor. Şehrin muhtelif yerlerine bırakılan mamalar, can dostların beslenmesini sağlıyorTüm dünyada olduğu gibi Türkiyede de etkisini sürdüren Koronavir devamı..


BAŞKAN DEMİRDEN MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASINA DESTEK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan Milli Dayanışma Kampanyasına 6 maaşını bağışlayarak destek verdiğini açıkladı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine toplantısının ardından yaptığı Millete Sesleniş konuşmasında Biz Bize Ye devamı..


YAŞLILARDAN BÜYÜKŞEHİRE TEŞEKKÜR!
Evde Bakım Hizmetleri tam gaz sürüyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi tarafından gerçekleştirilen Evde Sağlık ve Bakım Hizmeti hız kesmeden devam ederken yaşlı vatandaşlar kendilerine gösterilen yakın ilgi ve verilen hizmetten dolayı oldukça memnunTüm dünyayı etkisi altına ala devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR DEN ÖNEMLİ DUYURU!..
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından 20 - 30 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan KPSS ile 134 memur alımı, koronavirüs tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe ertelendi.KPSS İLE ELEMAN ALIMI ERTELENDİÇinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı tehdit etmeye devam eden Koronavirüs (COVID-19 devamı..


ZABITADAN HALDE FAHİŞ FİYAT DENETİMİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, Koronavirüs önlemleri kapsamında sebze ve meyve hâlinde fahiş fiyat denetimi yaptı. Denetimlerini sıklaştıran zabıta ekipleri, komisyoncuların irsaliyeleri üzerinden sebze ve meyvelerin yüksek fiyatla satılıp satılmadığını inceledi.Koronavirüs (c devamı..


YAŞLI VE KRONİK HASTALARA BÜYÜKŞEHİR İHTİYAÇLARINI GETİRİYOR
Siz isteyin biz getirelim Samsun Büyükşehir Belediyesi 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı nedeniyle dışarıya çıkamayan yalnız yaşayan vatandaşların ihtiyaçlarını evlerine teslim ediyor. Başkan Demir, Büyüklerimizin evde kalması sağlıkları için çok önemli. Biz belediye olarak ihtiyaçlarını evlerine t devamı..


SASKİ DE KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ ÜST SEVİYEDE
MOBİL EKİPLER MESAİDE! Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(SASKİ), salgın tehlikesi devam eden Koronavirüse karşı vatandaşlar ve personelin sağlık güvenliği için Üst Düzey önlemler aldıSamsun Büyükşehir Belediyesi SASKİ, küresel bir salgın haline gelen ve son günl devamı..


ULAŞIM ARAÇLARININ BELEDİYE AİDATLARI 2 AY ERTELENDİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi, özel halk otobüsü, minibüs, dolmuş ve taksilerin aidatlarını 2 ay süreyle ertelerken SAMULAŞ, toplu taşımada abonman hakkı bulunanların mağdur edilmeyeceğini açıkladıKoronavirüs salgınıyla birlikte her türlü önlemi ve başarıyla uygulayan Samsun Büyükşehir Belediyesi, ul devamı..


YAŞLILAR İÇİN SEFERBERLİK
Başkan Demir telefonla tek tek aradı, Samsun Büyükşehir ekipleri ev ev dolaştı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 65 yaş üstü vatandaşları arayarak koronavirüse karşı uyarılarda bulundu, Bizi arayın, her türlü ihtiyacınız karşılanacak diye seslenirken Büyükşehir ekipleri ise maske, ko devamı..


TOPLU TAŞIMA DA KALİTE ARTACAK
Akademi bünyesinde Sınav ve Belgelendirme birimi. Samsunda Büyükşehir Belediyesi adına toplu taşıma hizmetlerini yürüten SAMULAŞ, hizmet kalitesi ve vatandaş memnuniyetini artırmaya yönelik çalışmalarını ara vermeden sürdürüyorSamsun Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Samsun Proje Ulaşım İmar İnşaa devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR DEN KORONAVİRÜS ÖNLEMİ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, küresel bir salgın haline gelen Koronavirüs önlemleri kapsamında belediyeye bağlı tesislerin bir kısmının geçici olarak kapattıklarını vurgulayarak, Tedbirleri ne kadar sıkı tutarsak, tehdit o kadar zayıflar dedi.Dünya genelinde etkili olan ve Türkiy devamı..


BÜYÜKŞEHİR ZABITASINDAN KORONAVİRÜS DENETİMİ
Samsun Büyükşehir Zabıtası haksız kazanca karşı denetimde. Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri Samsunda fırsatçılara geçit vermiyor.Küresel bir salgın haline gelen ve Türkiyede de etkisini gösteren koronavirüse karşı vatandaşların tedbir almak amaçlı alışverişini yaptığı ma devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR’DEN TELEFONLA HALK GÜNÜ!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, haftada 2 gün gerçekleştirdiği Halk Gününü Koronavirüs Önlemleri nedeniyle bu kez telefon ile gerçekleştirdiSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, küresel salgın haline gelen koronavirüse karşı önlemler kapsamında Halk Gününü telefonla ger devamı..


PANİK YOK, BİRLİKTE ATLATACAĞIZ!
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Salgın Hastalıklarla Mücadele konusunda önlemlerini artırırken Başkan Mustafa Demir, Küresel salgın haline gelen koronavirüsü paniğe kapılmadan elbirliğiyle atlatacağız dediSamsunda Büyükşehir Belediyesi, merkez binasındaki hizmet birimlerinin yanısıra kamu hizmeti vere devamı..


ATATÜRK Ü YERLERDE Mİ ÇİĞNETELİM?
Son günlerde gündeme getirilen Atatürk Logosu ve Kirli içme suyu iddialarını yanıtlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bilerek ve isteyerek algı oluşturanlara Samsun halkı prim vermez.  dediSamsun Büyükşehir Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısı, Mustafa Demir başkanlığında to devamı..


HEDEFE ULAŞANA KADAR DURMAK YOK!
Eğitim ve Tanıtım Toplantısında yönetici kadrolarına seslenen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Motivasyon, inanmışlık, bilim ve teknoloji ile çok çalışarak Samsuna hizmet edeceğiz. Bunun için hepiniz katkı sağlayacaksınız dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Belediy devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR DEN 8 MART MESAJI
Kadınlarımız Türkiyenin gerçek gücü. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, Güçlü, müreffeh, büyük Türkiye, kadınlarımızın azmi ve gücü sayesinde gerçekleşecektir dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kadınların, devamı..


DEMİR, TOPLU ULAŞIMI YENİDEN PLANLAYACAĞIZ
Samsunda toplu ulaşım sorununu çözüme kavuşturacaklarının altını çizen Mustafa Demir, 2021 yılının sonuna kadar dolmuş ve minibüslerin güzergahını yeniden planlayacağız dediCezaevi ve Hasköy minibüsçüleri ile bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Dolmuş ve minibüs güzerga devamı..


ÖĞRENCİLERE BİLİNÇLİ TÜKETİCİ EĞİTİMİ
Samsun Büyükşehir Belediyesinin Bilinçli bir tüketici olmaları amacıyla öğrencilere yönelik başlattığı Zabıta ve Bilinçli Tüketici eğitimleri sürüyorBilinçli bir tüketicinin çocukluktan yetişmesi gerektiği düşüncesiyle hareket eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, 6502 Sayılı Tü devamı..


YÖRESEL ÜRÜNLER MARKALAŞACAK
Başkan Mustafa Demir, Üretim Atölyeleri kurulacağını açıkladı. Samsun Büyükşehir Belediyesinin hazırladığı Yerel Ürünler Projesi, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından kabul gördü ve Hibe Desteği aldı. Başkan Mustafa Demir, Açacağımız Üretim Atölyeleri ile yöresel ürünlerimiz markalaşacak dediSamsun Büy devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR'DEN SASKİ LOGOSU AÇIKLAMASI
İDDİALAR KASITLI VE ASILSIZIDR! SASKİnin bugüne kadar Logosunun bulunmadığını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bu nedenle logodan Atatürkün çıkarılması da mümkün değildir dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İ devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR DEN ATAKUM A MÜJDE
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Atakum İlçesindeki Türk-İş Eğitim Merkezinin kütüphaneye çevrileceğini açıkladı.Samsun Okuma Vakti projesine büyük destek veren ve eğitim alanındaki faaliyetlere katkı sağlamaya devam eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Atakum İlçesindeki devamı..


SEVDİKLERİNİZ İÇİN SİGARAYI BIRAKIN!
SAMULAŞ Genel Müdürü Tamgacıdan personele çağrı: SEVDİKLERİNİZ İÇİN SİGARAYI BIRAKIN! Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ ve SASKİ personeline yönelik düzenlenen Kanser ve Sigara başlıklı eğitimlerde SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacıdan Sigarayı bırakın çağrısı geldiSamsun İl Sağlık Müdürlüğ devamı..


SAMSUN İÇİN BİRLİKTE HAREKET ETMELİYİZ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve yönetim kurulu üyeleriyle kahvaltı programında bir araya geldi. Demir, Samsunumuza bir değer katacaksak, bu çok çalışmayla ve birlikte hareket etmeyle olur dedi19 Mayıs Gazeteciler Cemiyetinin devamı..


BAŞKAN DEMİR, BADMİNTON AVRUPA 3 ÜNCÜSÜNÜ AĞIRLADI
GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI Avrupa 15 Yaş Altı Badminton Şampiyonasında Karışık Çiftler kategorisinde Avrupa 3sü Buğra Aktaşı makamında kabul eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bayrağımızın Fransada dalgalanması göğsümüzü kabarttı dedi.Fransanın Lievin kentinde 14-16 Şubat tarihleri arası devamı..


TRAMVAYLAR VİRÜSLERE KARŞI HER GÜN DEZENFEKTE EDİLİYOR
Samsunda binlerce kişinin kullandığı tramvaylar virüslere karşı her gün dezenfekte ediliyor.Her gün 100 bini aşkın kişinin kullandığı Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ A.Ş.ye bağlı tramvay ve otobüsler tepeden tırnağa temizlenerek virüs ve mikroplardan arındırılıyor. İnsana bir zararı olmayan mal devamı..


BAŞKAN DEMİR, MEKTUP ARKADAŞLARI İLE BULUŞTU
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Uğur Okulları Canik Kampüsünün hayata geçirdiği Uğurlu Mektuplar Projesi kapsamında kendisine mektup yazan öğrencileri ziyaret etti.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun Uğur Okulları Canik Kampüsü tarafından unutulmaya yüz tutmuş devamı..


JAPON TURİSTTEN BAŞKAN DEMİR E KARDEŞ ŞEHİR TEKLİFİ
Japonya nın Ise şehrinden Samsun a turist olarak gelen Shinji Nakamura, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir i ziyaret etti. Ziyarette Nakamura, yaşadığı şehir ile Samsun u kardeş yapmak istediğini belirterek yardım ve destek istedi.Japonya nın 123 bin nüfuslu tarihi kıyı şehri Ise de mimarlık devamı..


SAMULAŞ KALİTESİNİ TESCİLLEDİ
Samsunlulara kaliteli ulaşım hedefleyen SAMULAŞ A.Ş., aldığı belgelerle kalitesini tescilledi. ‘Entegre Yönetim Sistemi Belgelerini alan Genel Müdür Enver Sedat Tamgacı, Hedefimiz kaliteli ulaşım dedi.Kurumsal değerler ve yasal mevzuatları çerçevesinde ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 devamı..


BAŞKAN DEMİR, YILPORT SAMSUNSPOR A DESTEK İÇİN MANİSA YA GİDİYOR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Şampiyonluk mücadelesi veren lider Yılport Samsunsporu Manisa FK deplasmasınında yalnız bırakmayacak. Manisaya gidecek olan ve maç öncesinde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcularla da bir araya gelecek olan Demir, tribündeki yerini de alacak devamı..


BAŞKAN DEMİR: BÜYÜK CAMİ NİN ÇEVRESİ ESTETİK BİR GÖRÜNÜME KAVUŞACAK
Büyük Camii nin çehresi değişecek. Büyük Camii nin çehresi Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir in girişimleriyle değişecek. Başkan Demir, Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi tarafından yaptırılacak rekreasyon çalışması sonunda Büyük Camii çevresinin estetik görünüme kavuşacağını söyledi.Samsun un öze devamı..


BAŞKAN DEMİR, MİMARLARLA BULUŞTU
EL ELE BAŞARACAĞIZ Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Şehir Buluşmalarında bu kez mimarlarla bir araya geldi. Ortak akla ve birlikteliğe dikkat çeken Başkan Demir, Bir şehrin gelişiminde ortak akıl çok önemli. El ele vererek şehrimizi birlikte daha ileriye taşıyacağız dedi.Samsun Büyü devamı..


SAMULAŞ TAN KAR MESAİSİ
Samsunda dün itibariyle etkili olan kar yağışı nedeniyle vatandaşların mağduriyet yaşamaması için SAMULAŞ ekipleri sabaha kadar tramvay seferi yaptı.Yoğun kar yağışının etkili olduğu Samsunda otobüs seferlerinde gecikmeler yaşanması nedeniyle SAMULAŞ ekipleri 2 tramvay ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR DEN KAR SEFERBERLİĞİ
Yoğun kar yağışının etkili olduğu Samsunda, Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler teyakkuza geçti.Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri başta şehir merkezi olmak üzere yoğun kar yağışını yaşandığı ilçede karla mücadele çalışmaları kapsamında gece boyunca çalışmalarını s devamı..


BAŞKAN DEMİR, TURİZM CANLANACAK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Bafra ilçesinde gerçekleştirdiği incelemelerde Kapıkaya ve Asarda tarih ve doğa turizmini canlandıracak adımlar atacağız dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bafra İlçesi Kapıkaya Mahallesinde bulunan yamaç paraşütü alanı ile Asar Ma devamı..


BAŞKAN DEMİR, ASIL HEDEFİMİZ VATANDAŞIN MENFAATİ
Terminal Projesi ne 2021 yılında start alacak... Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun trafiğini rahatlatmak için çalıştıklarını belirterek, İlçe minibüslerinin şehir merkezine giriş yapmalarını sağlayacak olan Terminal Projesine 2021 yılında başlayacağız dedi.Samsun Büyükşehir Belediye devamı..


SAMULAŞ BİLİNÇLENDİRİYOR
Samsun un ulaşım ihtiyacını karşılayan SAMULAŞ A.Ş., bir yandan da gelecek nesilleri bilinçlendiriyor. Eğitim Projesi kapsamında bugüne kadar 13 okulda 600 öğrenciye uygulamalı eğitim verildi.SAMULAŞ A.Ş.de Gelecek Nesiller Bilinçleniyor projesi kapsamında çocuklara toplu taşıma araçlarının daha güv devamı..


BÜYÜKŞEHİR TAKSİ İHALESİNE ÇIKACAK
Samsunda taksi ihtiyacını ve vatandaşların beklentilerini karşılamayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, taksi ihalesine çıkacak. Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan raporda taksi ihtiyacı gözler önüne serilirken, ihale tarihinin önümüzdeki günlerde duyurulacağı öğrenildi.Samsunda ulaşım devamı..


BAŞKAN DEMİR: SAMSUN DAN TÜRKİYE YE FUTBOLCU YETİŞTİRELİM
Samsunda bulunan spor taban birlikleri ile bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Amatör sporcuların yetiştirilmesinde Büyükşehir Belediyesi olarak gereken desteği vermeye her zaman hazırız dedi.AMATÖR SPORU VE SPORCUYU DESTEKLEYECEĞİZSamsun ve ilçelerinde faaliyette bulun devamı..


SAMSUN İTFAİYESİ, ELAZIĞ DA
Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı 12 personel ve 2 kaza kırım aracı, deprem bölgesine ulaştı.24 Ocak tarihinde Elazığ ve Malatyada yaşanan 6.8 şiddetindeki depremin ardından bölgeye kurulan çadır kentlerde görev yapmak üzere yola çıkan Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye devamı..


SAMSUN DAN ELAZIĞ A 3 ÜNCÜ TIR
Samsun Büyükşehir Belediyesi Elazığ ve Malatyada meydana gelen depremde vatandaşların ihtiyaçlarını gidermek için 3üncü yardım tırıda yola çıktı.24 Ocak tarihinde Elazığ ve Malatyada yaşanan 6.8 şiddetindeki depremin ardından Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan kampanya ile hazırlanan devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ NDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI
Başkan Demir: Samsun kan bağışında en verimli kentlerden... Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Türk Kızılayı Samsun Şubesi işbirliğiyle gerçekleştirilen Kan Bağışı Kampanyasına Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve belediye personeli de destek verdi.Sabah saatlerinde Samsun Büyükşehir Belediyesi devamı..


ANAKENT VOLEYBOL TAKIMI ASTOR’U 3-1 YENDİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Kadın Voleybol Takımı evinde misafir ettiği Astor Voleybol takımını 3-1 yendi.Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig Kadınlar B Grubu 16. hafta maçlarında evinde Astor Voleybol Takımını ağırlayan Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Kadın Voleybol Takımı 3-1 devamı..


BÜYÜKŞEHİR DEN ÖĞRENCİLERE MÜJDE
Samsun Büyükşehir Belediyesi özellikle öğrencileri sevindirecek bir karara imza attı. Büyükşehir Belediyesi, Başkan Mustafa Demir in talimatıyla tramvay, belediye otobüsü, halk otobüsü ve teleferik işletmelerinde geçerli abonmanlık tarifesinde indirim yaptı. Öğrenciler artık ulaşımdan yüzde 33 indir devamı..


BAŞKAN DEMİR DEN DEPREM BÖLGESİNE ÜCRETSİZ ULAŞIM
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, afet bölgesinde ailesi bulunan öğrencilere ulaşım imkanı sağlayacaklarını açıkladı.Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunda öğrenim gören öğrencilere Elazığ ve Malatyadaki ailelerinin yanına gitmeleri için ulaşım noktasında yardımcı olacak devamı..


BAŞKAN DEMİR, GÜN BİRLİK GÜNÜ
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Elazığ ve Malatyayı vuran 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından yardım kampanyası başlattı.Elazığ ve Malatyada yaşanan depremin ardından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve belediyenin sosyal medya hesaplarından vatandaşlara yardım çağrısında bulunuldu. K devamı..


BÜYÜKŞEHİR KARLA MÜCADELE EDİYOR
Samsunda kar yüksek kesimlerde etkisini gösterirken Büyükşehir Belediyesi vatandaşların mağdur olmaması için yoğun mesai yapıyor. SASKİ ise sayaçların donmaması için önlem alınması konusunda vatandaşları uyardı.Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ekipleri, yüksek kesimlerde etkisini göstermeye b devamı..


BAŞKAN DEMİR ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
Demirden öğrencilere Kuş Cenneti gezisi sözü. Emine Ahmet Yeni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri ile bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Dünyada omuzları üzerinde en fazla sorumluluk olan nesil sizsiniz. Ama bunun üstesinden kolaylıkla geleceğinize eminim dedi.E devamı..


BÜYÜKŞEHİR ZABITASI İŞİ SIKI TUTUYOR
Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı zabıta ekipleri denetimlerini sürdürüyor. Özellikle öğrenci sağlığı açısından okul kantinlerinde işi sıkı tutan Büyükşehir zabıtası, 52 okul kantininde fiyat etiketlerini tek tek kontrol etti.Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığına bağlı Tüketici devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR, VEZİRKÖPRÜ DE
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Vezirköprü İlçesini ziyaret etti. 2020 yılında yapılması planlanan projelerin konuşulduğu toplantıda Başkan Demir, Bizim için aslolan şehrimize ve bu şehrin insanına hizmet etmektir dedi.Kalkınan ve büyüyen bir SamsunAslolan şehrimize ve bu şehrin in devamı..


BAŞKAN DEMİR, SANATÇILARLA BULUŞTU
Samsun, sanatta adından söz ettirmeli. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Şehir Buluşmaları na devam ediyor. Demir in bu seferki konukları ses ve sahne sanatları eğitmenleri oldu. Başkan Demir, Sanat, bir şehrin gelişmişliğini gösteren önemli kriterdir. Sanatta da adından söz ettiren devamı..


BAŞKAN DEMİR: LADİK İN KIŞ TURİZM POTANSİYELİNİ GELİŞTİRECEĞİZ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Karadeniz Bölgesi nin kış turizm merkezlerinden Ladik ilçesinde çok sayıda incelemede bulundu. Akdağ kayak tesislerini ziyaret eden Başkan Demir, tesisin sorunları ve eksiklerle ilgili yetkililerden bilgi aldı.Karadeniz in metropol kenti Samsun un tu devamı..


BÜYÜKŞEHİR DEN ESNAF VE SANATKARLAR İÇİN THM KONSERİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarının, 40. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında esnaf ve sanatkarlar için verdiği Bozkırın Sesi isimli Türk Halk Müziği (THM) Konseri büyük beğeni topladı.Neşat Ertaş, Muharrem Ertaş, Çekiç Ali ve Hacı Taşan dan derlenen deyiş, bozlak ve türküler, Bozkı devamı..


PROJELER 2020 DE START ALACAK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Demir, yayınladığı yeni yıl mesajında, Karadenizin incisi Samsunun var olan potansiyellerini ön plana çıkartmak, değerine değer katmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi.Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama devamı..


SAMULAŞ 30 MİLYONUN ÜZERİNDE YOLCU TAŞIDI
Samsun da trafiğin akıcı ve sorunsuz bir şekilde işlemesi için çalışmalarını sürdüren Samsun Proje Ulaşım İmar İnşaat Yat. San. Ve Tic. A.Ş (SAMULAŞ) 2019 yılında 30 milyon 220 bin 954 yolcuya ulaşım hizmeti sağladı.29 tramvay ve 111 otobüsü bünyesinde barındıran SAMULAŞ, Samsunda binlerce kilometre devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KONSERVATUVARI 2020 OCAK AYI ETKİNLİK PROGRAMI
devamı..


BÜYÜKŞEHİRDEN ZABITAYA HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ
Başkan Demir: Her alanda örnek olacağız. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, her alanda örnek olacak bir belediyeciliği sergileyeceklerini söyledi.Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı 17 ilçe zabıtasında görev yapan 200 personele hizmet içi eğitim semineri düzenledi. devamı..


SAMSUN UN GELECEĞİ PARLAK
Orta Karadeniz Basım ve Ambalaj Sanayicileri ile buluşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sanayi yatırımları noktasında önümüzdeki 3 – 4 yıl çok verimli geçecek. Samsunun geleceği parlak. dedi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Orta Karadeniz Basım ve Ambalaj Sanayici devamı..


İTFAİYEDEN ENGELLİ VE YABANCI UYRUKLU VATANDAŞLAR İÇİN WHATSAPP İHBAR HATTI
Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, kendini ifade edemeyecek durumda olan bedensel engelli vatandaşlar ile yabancı uyruklu vatandaşlar için Whatsapp İhbar Hattı kurdu. Türkiyede ilk olma özelliği taşıyan engelli ve yabancı uyruklu vatandaşlar için 112 Acil Çağrı Merkezinde görevli devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN KIŞ ÖNLEMLERİ
Yağmur suyu hatları temizleniyor. Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) ekipleri yağışların artması ile birlikte meydana gelebilecek su baskını ve taşkınlara tedbir almak amacıyla şehir genelinde mazgal temizliklerini sürdürüyor.Samsun Büyükşehir Belediyesi SASKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Dai devamı..


ANAKENT SPORDA HEDEF ŞAMPİYONLUK
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent spor Kadın Voleybol Takımı ligden başarı ile ayrılarak şampiyon olmayı hedefliyor.Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent spor Kadın Voleybol Takımı, Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 1. Liginde 1. devrenin son maçında evinde Merinos ile yapacağı karşılaşma için devamı..


ANAKENT, NEVŞEHİR BELEDİYE MAÇINA KİLİTLENDİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü, Nevşehir Belediyespor maçına kilitlendi. Pazar günü deplasmanda oynanacak müsabakaya hazırlanan BŞB Anakent Bayan Voleybol Takımı, hazırlıklarını sürdürüyor.Voleybol Kadınlar 1. Ligi B Grubunda mücadele tüm hızıyla sürüyor. Ligin güçlü takımlarından devamı..


BAŞKAN DEMİR, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU
GELECEK SİZSİNİZ. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Zoru Başaranlar Akran Sohbetleri kapsamında üniversite öğrencileriyle buluştu. Öğrencilerin sorularını yanıtlayarak tavsiyelerde bulunan başkan Demir, program sonunda ise selfi çekerek sosyal medya hesaplarında paylaştı.Yüksek Öğret devamı..


SAMSUN, KARLA MÜCADELEYE HAZIR
Samsun Büyükşehir Belediyesi, kış mevsiminin başlamasıyla birlikte teyakkuza geçti. Tüm hazırlıklarını tamamlayan belediye, Samsun genelinde 308 kişilik ekip ve 178 iş makinesiyle karla mücadeleye hazır.Kış mevsiminin başlaması ile birlikte Samsun da karla mücadele çalışmalarına ilişkin hazırlıklar devamı..


BÜYÜKŞEHİR DEN ÖZEL PROJE
Samsun Büyükşehir Belediyesi, köy ve özel eğitim kurumlarında eğitim gören öğrenciler için anlamlı bir proje hayata geçirdi. Projenin ilk gününde öğrencilere kişisel bakım hizmeti sunulurken, Başkan Mustafa Demir, amaçlarının yüzleri güldürmek olduğunu söyledi.Samsun Büyükşehir Belediyesi Proje Geli devamı..


SAMSUN ANAKENT HAYATİ GALİBİYET: 3-0
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü, Ankara Kahramankazan Belediyespor engelini, 3-0 lık skorla geçti. Zirve yarışında hayati önem taşıyan galibiyet elde eden Kırmızı-Beyazlı ekip, puanını ise 16ya çıkardı.2019-2020  Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Voleybol Kadınlar 1. Ligi B Gr devamı..


ÖĞRENCİLERE TOPLU TAŞIMANIN FAYDALARI ANLATILIYOR
SAMULAŞ bilgilendirmeye devam ediyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ Genel Müdürlüğü, ilköğretim okulu öğrencilerine toplu taşıma araçlarında uyulması gereken kurallar ile toplu ulaşımın kente, çevreye ve ülke ekonomisine sağladığı faydalar anlatıldı.Samsun Büyükşehir Belediyesi Proje Ulaşım İ devamı..


ULUSLARARASI SÜRDÜRÜLEBİLİR ŞEHİRCİLİK KONFERANSI SAMSUN DA YAPILACAK
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Ortaklık Projesi kapsamında düzenlenen Ulusal Sürdürülebilir Şehircilik Konferansı 2 Aralık Pazartesi günü Samsunda başlayacak.Samsun Büyükşehir Belediyesi,  Türkiye ve Avrupa Birliği Arasında Şehir Eşleştirme Hib devamı..


BÜYÜKŞEHİR ANAKENTTE DÖNER HAZIRLIĞI
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü, pazar günü karşılaşacağı Berlin Döner Antalyaspor maçına hazırlanıyor. 3-0lık Kahramankazan galibiyeti ile moralleri yerinde olan Büyükşehir Anakent Bayan Voleybol Takımı, Berlin Döner engelini geçip Nevşehire daha güçlü gitmek istiyor.Kıyasıya mücad devamı..


2020 PROJELERİ HAYATA GEÇİRECEĞİMİZ YIL OLACAK
İlkadım ilçesinin en önemli sorunlarının kentsel dönüşüm, ulaşım ve otopark olduğunun altını çizen Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Mustafa Demir, 2020 projelerimizi hayata geçirdiğimiz yıl olacak dedi.İLKADIM KENTSEL DÖNÜŞÜM İLE NEFES ALACAKSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Mahalle devamı..


BAŞKAN DEMİR DEN TERME YE MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE
Terme yeni bir kimlik kazanacak. Terme İlçesi nde yapılan yatırımları ve planlanan çalışmaları yerinde inceleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Belediye Hizmeti Binası, Kaymakamlık Kampüsü, Otel ve Kongre Merkezi, 25 metrelik yeni bulvar yolunu projelerini hayata geçireceklerini b devamı..


BAŞKAN DEMİRDEN ENGELLİLERE ŞARJ İSTASYONU MÜJDESİ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, şehrin belirli noktalarına Engelli Araç Şarj İstasyonu yapacaklarının müjdesini verdi.3 Aralık Dünya Engeliler Günü dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, şehrin belirli noktalarına Engelli Araç Şar devamı..


ANAKENT TE HEDEF GALİBİYET
Voleybol Kadınlar 1. Liginde mücadele eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü, ligin 8. haftasında evinde Ankara Kahramankazan Belediyespor Kadın Voleybol Takımı ile karşı karşıya gelecek. Müsabakaya hazırlanan ev sahibi ekip, sahaya mutlak galibiyet için çıkacak.Türkiye Voleybol Feder devamı..


SAMSUN TERSANE ALANI SANAYİ BÖLGESİ OLACAK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, tersane alanının sanayi bölgesi olmasına karar verildiğini belirterek, Samsunda 30 bin kişiye iş kapısı sağlayacaklarını söylediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Tarım ve Orman Bakanı Beki devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR, ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU
Samsunu Vizyonuna Kavuşturacağız .Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, göreve gelir gelmez belediyenin kapılarını sonuna kadar açtıklarının altını çizerek, Samsunun vizyonunu ortaya çıkartmalıyız dedi.Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Şehir Buluşmaları adı altında düzenlenen progr devamı..


BAŞKAN DEMİR E HİZMET TEŞEKKÜRÜ!
Canikli muhtarlar gelecekten umutlu. Samsunun Canik İlçesinde muhtarlar, Yerel Seçimler sonrası özellikle yol ve alt yapıya yönelik yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirterek Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demire teşekkür ettiSamsun Büyükşehir Belediyesinin 31 Mart Yerel Seçimleri sonr devamı..


SAMSUN ANAKENT SERİYE BAĞLADI
Voleybol Kadınlar 1. Ligi takımlarından Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü, misafir ettiği Kahramanmaraş Elbistanı 3-1 yendi. Üst üste üçüncü galibiyetini alan bayan voleybol takımı, puanını 9 a çıkardı.Samsun Anakent Seriye Bağladı2019-2020 Türkiye Voleybol Federasyonu Voleybol Kadınl devamı..


SAMSUN ANAKENT VOLEYBOL TAKIMI, ELBİSTAN MAÇINA HAZIRLANIYOR
Voleybol Kadınlar 1. Liginde mücadele eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü, ligin 4. haftasında Kahramanmaraş Elbistanı ağırlayacak.Samsun Anakent Voleybol Takımı, Elbistan Maçına HazırlanıyorTürkiye Voleybol Federasyonu Voleybol Kadınlar 1. Ligi B Grubunun en iddialı takımlarından devamı..


BAŞKAN DEMİR, İŞ İNSANLARIYLA BULUŞTU YATIRIMCIYA TAM DESTEK!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sanayicilerimize, iş insanlarımıza yatırım yapmaları, istihdam oluşturmaları anlamında her türlü desteği vermeye hazırız dediBaşkan Demir, iş insanlarıyla buluştuYATIRIMCIYA TAM DESTEK!İş insanları ve sanayicilerle bir araya gelen Samsun Büyükşehir B devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR, YAŞAM TECRÜBESİNİ PAYLAŞTI DAİMA ÇOK ÇALIŞTIM!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, YEPAŞ çalışanlarıyla, çocukluğundan bugüne kadar yaşadığı tecrübeleri paylaştı. Demir, Çocukluğumdan bugüne hep çok çalıştım dediBaşkan Mustafa Demir, Yaşam Tecrübesini paylaştıDAİMA ÇOK ÇALIŞTIM!..Genel merkezi Samsunda bulunan Yeşilırmak Elektrik P devamı..


PAZAR GÜNLERİNİ HALKA AYIRAN BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: EN İYİSİNİ VATANDAŞ BİLİR!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, pazar günleri makamında ağırladığı vatandaşların dertlerine, sorunlarına ilgili birimler aracılığıyla çözümler buluyor. Demir, Bu şehrin sıkıntısını, derdini en iyi halkımız bilir dediPazar günlerini halka ayıran Başkan Mustafa Demir:EN İYİSİNİ VATAN devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR, BALAÇLILAR LA BULUŞTU
BÜYÜKŞEHİR DE HEDEF, LİDERLİK! Samsun Büyükşehir Belediyesinin Belediye-Vatandaş koordinasyonunu hızlandıracak yeni bir sisteme geçeceğini açıklayan Başkan Mustafa Demir, Türkiye de bu sistemi en iyi uygulayan il olmayı hedefliyoruz dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Mahalle Buluş devamı..


BAŞKAN DEMİR, YABANCILAR ÇARŞISI ESNAFIYLA BULUŞTU
MERKEZ SAMSUN a yeni dizayn! Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Doğu Park ve Yabancılar Çarşısını içine alan yeni bir konsept planlıyoruz. Merkez Samsun dediğimiz Cedit ile Canik yeni bir inşa sürecine giriyoruz dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yabancılar Çarşısı esnafın devamı..


SAMSUNDA 20 YILDIR BEKLENEN KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Samsunda Saitbey, Ulugazi ve Kökçüoğlu (Anadolu, Zeytinlik, Kadıköy) Mahallelerinde gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm çalışmaları için Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile firma arasında protokol imzalanırken, hak sahipleriyle görüşmeler başladı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demi devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR: SAMSUN OLUMSUZ ETKİLENİYOR KÜRESEL ISINMA UYARISI!
Küresel İklim Değişikliği ve Samsun Konferansında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Karadenizde en güzel coğrafyaya sahip şehrimiz son yıllarda iklim değişikliğinden olumsuz yönde etkilenmeye başladı dediBaşkan Mustafa Demir: Samsun olumsuz etkileniyorKÜRESEL ISINMA UYARISI!Küresel devamı..


SAMULAŞTAN İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNE TOPLU ULAŞIM EĞİTİMİ
Toplu taşıma araçlarında uyulması gereken kurallar ve davranış şekillerine ilişkin bilinçli nesiller yetiştirmeyi hedefleyen Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ Genel Müdürlüğü, yürüttüğü proje ile öğrenci eğitimlerine devam ediyor.SAMULAŞtan İlkokul Öğrencilerine Toplu Ulaşım EğitimiToplu taşıma a devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR, ASARCIK İLÇESİ NDE AÇIKLADI 100 KONUTLUK YENİ MAHALLE!
Asarcık İlçesinde devam eden alt yapı yatırımlarını inceleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Asarcıkta kuracağımız 100 konuttan oluşan yeni mahalle, ilçenin şehirleşmesine büyük katkı sağlayacak dediBaşkan Mustafa Demir, Asarcık İlçesinde açıkladı100 Konutluk YENİ MAHALLE!Samsun B devamı..


BÜYÜKŞEHİR ULAŞIM DAİRESİ NDEN ÖNEMLİ KARAR YEŞİL FLAŞ UYGULAMASINA SON!
Samsunda özellikle ana cadde ve bulvar kavşaklarında sürücülere, kırmızı ışık yanacağı uyarısı yapmak adına yanıp sönen yeşil flaş uygulamasına son verildiBüyükşehir Ulaşım Dairesinden önemli kararYEŞİL FLAŞ UYGULAMASINA SON!Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, trafik ışıklarında ye devamı..


ATLI SPOR TESİSLERİNDE GURUR GÜNÜ!..
Samsun Büyükşehir Belediyesi Atlı Spor Tesislerindeki Binicilik Eğitimini başarıyla tamamlayan 46sı çocuk ve genç 62 sporcuya Lisans Belgeleri, Başkan Mustafa Demir tarafından verildiFaaliyetlerine 2009 yılında başlayan uluslararası standartlara sahip Samsun Büyükşehir Belediyesi Atlı Spor Tesisleri devamı..


SAMSUNDA SANAT GÜNLERİ!
Samsun Büyükşehir Belediye Konservatuvarı, bu yılki 40ıncı kuruluş yılını 40 etkinlik ile kutluyor. Etkinlikler Vali Osman Kaymak ve Başkan Mustafa Demirin açtığı sergi ile başladı.Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuarın 40ıncı yılı etkinlikleri Geçmişten Günümüze Konservatuvar temalı fotoğraf s devamı..


KENTSEL DÖNÜŞÜM BAŞLIYOR!..
Başkan Demir, Soğuksu ve Gaziosmanpaşada açıkladı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Projeler 6 ay içerisinde ihale edilip inşaat çalışmalarına başlanacak. Yollarda otopark sorunu ortadan kalkacak, insanlarımız standartları yüksek mahallelerde konutlarda yaşayacak dediSamsun Büyükşeh devamı..


ÖZEL ŞAMPİYONLAR BÜYÜKŞEHİR DE
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Türkiye Özel Sporcular Takım Sporları Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan sporcuları makamında ağırladıDEMİR: GURUR VERDİNİZ!Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından bu yıl Samsunun 19 Mayıs İlçesinde düzenlenen Türkiye Özel Sporcular Tak devamı..


TÜRKİYE NİN İLK KONSERVATUVARI 40 YAŞINDA!
Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı, 2019-2020 Sanat Dönemini ve 40ıncı Kuruluş Yıldönümü, pazar günü düzenlenecek etkinliklerle kutlayacak.Kültür ve sanatın topluma yansıtılması ve geliştirilerek gelecek kuşaklara aktarılması amacıyla kurulan Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı, 40ın devamı..


BU GURUR SAMSUN İTFAİYESİ NİN!
Eğitim alanında Türkiye 1incisi oldular. Samsun İtfaiye Eğitim Merkezi (SABİTEM), mesleğin daha bilinir ve sevilir hale getirilmesi ve toplumun bilinçlendirilmesi amacıyla başlattığı eğitim çalışmalarıyla Ankara ve İstanbulu da geride bırakarak ülke genelinde 1inci sırada yer aldıBU GURUR SAMSUN İTF devamı..


BAŞKAN DEMİR GENÇLERLE
Kapımız gençlere açık. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kendisini davet eden öğrencilerin misafiri oldu. Demir, kapısının gençlere her zaman açık olduğunu söyledi.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kendisini davet eden öğrencilerin misafiri oldu. Demir, kapısının genç devamı..


SAMSUN İTFAİYESİ 94 YAŞINDA!
Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Rıza Zengin, Şehrimizde 1925 yılında kurulan İtfaiye Teşkilatımız bugün itibariyle 247 personeli ile 17 ilçemizde 24 saat hizmet vermektedir dediSamsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Rıza Zengin, 25 Eylül-01 Ekim tarihleri arasında ku devamı..


SARIGAZELE HAYVANAT BAHÇESİ!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sarıgazel Tabiat Parkı içerisinde bin 700 dönümlük alan içerisinde yapılacak olan Hayvanat Bahçesi ile hayvan dostlarımızı doğal yaşam alanına taşıyacağız dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde Samsuna devamı..


KÜMELENME MERKEZİ İÇİN HAZIRIZ!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, iş insanlarına, Samsunda Mobilya Kümelenme Merkezi kurulması için hazırız. Yer tespit edin, alt yapısını hazırlayalım çağrısında bulunduSamsun Mobilyacı İş Adamları Derneğinin(MOBİD) her ay düzenlediği Sektör Buluşması Toplantısına katılan Samsun Büy devamı..


KONYA DAN SAMSUN A TAM NOT!
Konya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Dairesinden gelen heyet, sahipsiz hayvanların bakımının yapıldığı Hayvan Bakım Merkezine övgüler yağdırarak, Samsun Büyükşehir bu alanda örnek oldu dedilerSamsunda Büyükşehir Belediyesinin sahipsiz sokak hayvanları için Güçten Düşmüş Hayvan Bakım Merkezinde o devamı..


SAMSUNSPOR İÇİN BİRLİKTE MÜCADELE
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, hafta sonu liderlik mücadelesine çıkacak olan Samsunspor ile ilgili, Samsunsporu hak ettiği yerde görmek istiyoruz. Bunun için hep birlikte mücadele edeceğiz değerlendirmesinde bulunduSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yılport Samsunsp devamı..


BÜYÜKŞEHİR ZABITASI TÜKETİCİNİN YANINDA!
Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı Tüketici Hakları Zabıta Amirliği ekipleri, il genelinde bakkal , market ve alışveriş merkezlerindeki denetimlerini sürdürüyor!Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı bünyesinde oluşturulan Tüketici Hakları Zabıta Amirliği ekipleri devamı..


HEDEF, YENİ SANAYİ ALANLARI!
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demirin Samsun Ticaret ve Sanayi Odasını(STSO) ziyaretinde şehrin ekonomik durumu masaya yatırılırken Yeni Sanayi Alanlarının oluşturulması gerektiği vurgulandıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa  Demir, Samsun TSOyu ziyaret etti. Başkan Mustafa Demir devamı..


EREN BÜLBÜL ANISINA KİTAP
Samsun Büyükşehir Belediyesi, AK Parti Bornova Gençlik Kolları nın Eren Bülbülün anısını kütüphanelerde yaşatmak için başlattığı kampanyaya kitap bağışlayarak destek olduİzmir Bornova da AK Parti Gençlik Kollarının, 11 Ağustos 2017de Trabzonun Maçka İlçesinde teröristler tarafından şehit edilen Eren devamı..


80 KİLOMETRE YOL MÜJDESİ!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, göreve geldiği günden bu yana Kavakta 40 kilometrelik yol yaptıklarını belirterek, Gelecek yılda da 80 kilometrelik yol yapacağız dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, gerçekleştirdiği toplantıların ardından ilçelerde başlattığı hizme devamı..


SAMULAŞ TA FUTBOL ŞÖLENİ!
Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞın Sosyal Etkinlikler kapsamında personel arasında düzenlediği futbol turnuvası, nefes kesen maçlara sahip oluyorSamsunda son dönemde başlattığı eğitim çalışmaları ve kurduğu SAMULAŞ AKADEMİ ile dikkatleri çeken Büyükşehir Belediyesi Proje Ulaşım İmar İnşaat Yat. devamı..


SPOR A VE SPORCU YA DESTEK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, birçok branşta antrenman yapan sporcuları ve spor eğitimi alan çocukları ziyaret etti. Demir, Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan korumak için spora yönlendirmeliyiz dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu devamı..


LADİK AKDAĞ A NEŞTER!
Karadeniz in en büyük metropol kenti Samsun da Büyükşehir Belediyesi, turizm alanında önemli potansiyel barındıran Ladik İlçesi nde sektöre yönelik ilave yatırımlar yapma kararı aldıSamsun Büyükşehir Belediyesi, Ladik İlçesi ndeki turizm potansiyelini artırmak ve geliştirmek amacıyla ilave yatırımla devamı..


SAMULAŞ TA İLK YARDIM!
Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ, İlk yardım hayat kurtarır ilkesinden yola çıkarak personeline yönelik Sertifikalı İlk Yardım Eğitimleri düzenliyor. İlk etapta 40 personel ilk yardım eğitimi aldıSamsunda son dönemde hız kazandırdığı personele yönelik eğitim programlarıyla dikkati çeken Büyükşeh devamı..


ATTIĞIM HİÇ BİR ADIM RASTGELE DEĞİL!..
İş insanları ve STK temsilcileriyle bir araya gelen Başkan Mustafa Demir, Samsunu her alanda ön plana çıkartacağız. Her türlü öneriye açığız. Rastgele, düşünülmeden hiç bir adım atmıyoruz dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, bazı Sivil Toplum Kuruluşları(STK) temsilcileri ve iş insa devamı..


CUMHURBAŞKANIMIZ MORAL VERDİ!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhurbaşkanımız, belediyelerimizin mali sıkıntılarının çözülmesi başta olmak üzere birbirinden önemli mesajlarıyla biz belediye başkanlarına hem moral hem güç verdi dediCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştird devamı..


SAMSUN İÇİN GÜÇ BİRLİĞİ YAPMALIYIZ!
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfının(TEGV) üst düzey yöneticilerini ağırlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunun kalkınması için siyasetçisinden sivil toplum kuruluşları temsilcilerine kadar herkesin gücünü birleştirmesi gerekiyor dediTürkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Yönetim K devamı..


GELECEĞİN SAMSUNU İNŞA EDİYORUZ!..
Sürdürülebilirlik Şehircilik Toplantısında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhurbaşkanlığı Yeni Hükümet Sistemi paralelinde Samsunu yeni vizyonuyla geleceğe hazırlıyoruz dediTürkiye ve Avrupa Birliği Şehir Eşleştirme Hibe Programı kapsamındaki Sürdürülebilir Bir Gelecek için Orta devamı..


BÜYÜKŞEHİRDEN ÇOK ÖNEMLİ TOPLANTI!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yürüttükleri Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Ortaklık Projesi kapsamında düzenlenen Ulusal Sürdürülebilir Şehircilik Toplantısının, yarın Samsunda başlayacağını açıkladıTürkiye ve Avrupa Birliği Arasında Şehir Eşleştirme Hibe Programı kapsamında Sürd devamı..


SASKİ DEN MOBİL EKİP UYGULAMASI
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demirin seçim öncesi açıkladığı projeler arasında yer alan Mobil Ekip Uygulaması, Su ve Kanalizasyon İdaresi(SASKİ) tarafından başlatıldıSamsun Büyükşehir Belediyesi SASKİnin başlattığı Mobil Ekip Uygulaması sayesinde vatandaşlar abonelik işlemlerini şubeye devamı..


SAMULAŞ OTOBÜS SEFERLERİ KIŞ TARİFESİ BAŞLIYOR
Samsunda SAMULAŞ, yaz döneminin sona ermesi ve yeni eğitim öğretim yılının başlıyor olması nedeniyle Ekspres, Ring, Terminal otobüs seferlerinde Kış Dönemi Sefer Saatleri uygulamasının pazartesi günü uygulamayı konulacağını açıkladıSamsun Büyükşehir Belediyesi Proje Ulaşım İmar İnşaat Yat. San. ve T devamı..


BAŞKAN MUSTAFA DEMİR DEN MİLLİ COŞKU YA DAVET!
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunluları, yarın akşam oynanacak Türkiye-Andorra maçını Cumhuriyet Meydanındaki dev ekranda izlemeye davet ettiTürkiye Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu 5 inci maçında yarın akşam İstanbulda Andorra ile karşı karşıya gelecek. devamı..


İLK MAÇA ÖZEL DESTEK!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ligin ilk maçının oynanayacağı pazar günü Samsunspor taraftarlarının Pendikspor maçı için tramvayları ücretsiz kullanabileceklerini açıkladıYeni sezona şampiyonluk parolasıyla giren Yılport Samsunsporda sezonun iç sahadaki ilk maçın heyecanı taraftar devamı..


ÖFKE KONTROLÜ SEMİNERİ
Samsunda Büyükşehir Zabıta ve İtfaiye personeline seslenen Psikiyatrist Gülay Oğuz, Öfkemizi kontrol etmeyi öğrenirsek yıkıcı sonuçlardan kurtulabiliriz dediSamsun Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına yönelik Öfke ve Öfke Kontrolü semineri düzenlendi. Psikiyatrist Gülay Oğuz, personele,  Öfkemiz devamı..


KEDİ KASABASI, ÖRNEK OLUYOR!
Samsun Büyükşehir Belediyesi Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım Merkezi bünyesinde 2015 yılında oluşturulan Kedi Kasabası, tüm ülkeye örnek oldu.Samsunda Büyükşehir Belediyesi tarafından Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım Merkezinin içerisinde 20 dönümlük alan üzerine kurulu Kedi Kasabasının Türki devamı..


KEYİF BAĞIŞLAMADIK, HAKKINIZI VERDİK
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Vatandaşa hizmete odaklanmış durumdayız. Kimseye keyif bağışlamıyor, vatandaşımıza hakkını veriyoruz dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çatalarmut Mahallesi nde alt yapı ve yol çalışmaları tamamlanan Adalı Hilmi Caddesi sakinlerini devamı..


SAMULAŞ TAN MESLEKİ GELİŞİM EĞİTİMLERİ!
Samsun da, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde toplu taşıma hizmetlerini sürdüren SAMULAŞ, bünyesinde oluşturduğu AKADEMİ kapsamında Toplu Taşıma Şoförü Mesleki Gelişimi Programı nı uygulamaya soktuSamsunda, Ulaşımın her alanında hizmette kalite ilkesi doğrultusunda başlattığı AKADEMİ eğitimlerine deva devamı..


TERME VE SALIPAZARI NDA YARALAR SARILIYOR BÜYÜKŞEHİR, TEYAKKUZ HALİNDE
Başkan Mustafa Demir, İtfaiye ekiplerinin Salıpazarı ve Terme ilçelerindeki selde 47 mahsur vatandaşı kurtardığını, su kesintilerine karşı SASKİnin belirli noktalarda içme suyu temin ettiğini açıkladıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Salıpazarı ve Terme ilçelerinde meydana gelen sel devamı..


GELECEĞİN SANATÇILARI NDA HEYECAN
Türkiyede belediyeler bünyesinde İlk faaliyete geçen olma özelliğini taşıyan Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarında Kurs ön kayıt heyecanı yaşanıyor. 2019-2020 eğitim öğretim yılı için de konservatuar bölümlerine ilgi her geçen gün artıyorSamsunda, 1979 yılından bu yana kültür ve sanatsal fa devamı..


DÜNYANIN EN İYİSİNİ YAPMALIYIZ!
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsuna değer katacak, dünyanın en iyisi olacak projelere imza atmalıyız. İşte o zaman geleceğe güzel bir şehir bırakabiliriz dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) Karadeniz Bölge Koordinatörü Tuncer Üçüncüoğlu devamı..


BÜYÜKŞEHİR DEN 167 KİLOMETRELİK YENİ YOL!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, il genelinde başlatılan yol yapım çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü belirterek, Haziran ayı sonundan bu yana 167 kilometrelik yol yapımı tamamlandı dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demirin ilçelerde gerçekleştirdiği Muhtarlarla İstiş devamı..


HER ŞEY SAMSUN UN HUZURU İÇİN
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç ile Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alveri ziyaret ettiBüyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kısa bir süre önce Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Mehmet Sabri Kılıç ı makamında ziyaret etti.&n devamı..


SAMSUNSPOR-BÜYÜKŞEHİR EL ELE!
Samsun Büyükşehir Belediye Meclisinde meclis üyelerine Samsunspor forması dağıtılırken Kulüp Başkanvekili Kosif, Büyükşehir Belediye Başkanımızın katkıları çok büyük. Hep birlikte Samsunsporu hak ettiği yere taşıyacağız dediSamsun Büyükşehir Belediye Meclisinin Ağustos Ayı Birinci Birleşimi, Mustafa devamı..


HALKIMIZA BORCUMUZ VAR, VEBALİMİZ ÇOK BÜYÜK!..
Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantılarının sonuncusunu Atakumda gerçekleştiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bu memlekete, insanlarımıza borcumuz var. Vebalimiz çok büyük dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplan devamı..


BÜYÜKŞEHİR DEN ÇİFTLİK REFERANDUMU!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunda otopark problemini kökünden çözeceğiz. İstiklal Caddesi(Çiftlik) için ise referanduma gideceğiz açıklamasında bulunduSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım İlçesinde Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme toplantısında birb devamı..


BÜYÜKŞEHİR DE SEL MESAİSİ!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sel felaketi yaşanan Terme ve Salıpazarı ilçelerimizde Fen İşleri ekiplerimiz yollar açılması, SASKİ ekiplerimiz ise alt yapı ve temiz içme suyu temini için gece gündüz demeden çalışıyor dediSamsunda cuma günü meydana gelen aşırı yağışların sel felak devamı..


SAMSUN BÜYÜKŞEHİR 4 KOLDAN!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demirin ilçelerde yol sorunu kalmayacak sözünün ardından harekete geçen ekipler, il genelinde yol genişletme, sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmaları başlattı. 19 Mayıs İlçesinde incelemelerde bulunan Başkan Demir, 4 koldan hizmet yarışına girdik dediSams devamı..


PERSONEL, EMPATİ YAPACAK!
Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ, oluşturduğu Akademi bünyesinde personele yönelik eğitim programlarına bir yenisini ekledi. SAMULAŞ personeli, Eğitici Eğitimi kapsamında Empati Eğitimi nden geçirildiSamsun Büyükşehir Belediyesi Proje Ulaşım İmar İnşaat Yat. San. ve Tic. A.Ş.(SAMULAŞ), Ulaşımın devamı..


DENİZE KANALİZASYON AKMIYOR!
Samsun Büyükşehir Belediyesi SASKİ, Atakumda denize kanalizasyon akıtıldığı yönündeki haberler üzerine, Arızalı pompa nedeniyle kısa süreli atık su denize deşarj edildi. Sorun kısa sürede çözüldü. Denize kanalizasyon akmıyor açıklamasında bulunduSamsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdares devamı..


SAMSUN UN HER İLÇESİ BİR MARKA!
Samsunda, İstişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında Ladikli muhtarlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun Türkiyenin en önemli şehirlerinden bir tanesi. Kuzeyin merkezi. Potansiyeli yüksek. Her ilçesi ayrı bir marka dediİlçelerde başlattığı Muhtarlarla İstişar devamı..


YORULMAK DA DURMAK DA YOK!
Samsunda, Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantılarının 14üncüsünü Kavak İlçesinde gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun için, ülkemiz için var gücümüzle çalışacağız, durmak yok dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçelerde sürdürdüğü Muhtarlarla devamı..


MUSTAFA DEMİR, SAMSUN İÇİN ŞANS!
Samsun da, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, Mustafa Demir in çok güzel çalışmalar yapacağına inanıyorum. Bu nedenle Samsun şanslı bir şehir dediTürkiye Büyük Millet Meclisi nde(TBMM) 22, 23 ve 24 üncü dön devamı..


CANIMIZ BU ÜLKEYE FEDA!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Şehit Jandarma Binbaşı Zafer Akkuş un Asarcık İlçesi ndeki baba ocağı ve kabrini ziyaret ettiSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bitlis te 19 Temmuz da, korucu aracıyla üs bölgesine intikal ederken PKK terör örgütü tarafından önceden ye devamı..


SAMULAŞ TAN TELEFERİKLERE AĞIR BAKIM
Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ, işletmecisi olduğu Batı Park taki teleferikleri, halatlar, taşıyıcı makaralar, gondollar ve tüm elektro mekanik sistemine kadar Ağır Bakıma aldı. Faaliyetleri tamamen durdurulmayan teleferik, saat 13.00 ile 23.00 arasında hizmet vermeye devam ediyorSamsun un İlk devamı..


HEM DAHA GÜVENLİ HEM DAHA TASARRUFLU!
Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ ın başlattığı Akademi Eğitimlerinin sonuncusunda Otobüs İşletmesine yönelik Tasarruflu, Güvenli, Konforlu Yolculuk temaları işleniyor. Genel Müdür Tamgacı, toplam 110 otobüste Araç Telemetrisi (Karakutu) sistemine geçileceğini açıkladıUlaşımın her alanında hizmet devamı..


BASIN, VAZGEÇİLMEZ UNSUR...
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Halkın doğruları öğrenme, gerçek bilgiye ulaşma gibi çok önemli görevi bulunan basın, demokrasimizin de vazgeçilmez unsurudur dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Türk Basınında Sansürün Kaldırılışının 111inci Yıl Dönümü ve 24 Temmuz devamı..


SAMSUNSPOR MARKAMIZDIR, SEVDAMIZDIR!..
Samsunspor Kulübü Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaret ettiği Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunspor sevdamızdır, en değerli markamızdır. Desteğimiz sürecek dediGeçtiğimiz ay sonu gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul sonrası oluşan Samsunsporun yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, Samsun Büyükşeh devamı..


TERME DEN VEZİRKÖPRÜ YE YATAY KALKINMA!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Termeden Vezirköprüye tüm ilçelerde uygulayacakları Yatay Kalkınma modeliyle Türkiyede örnek olacaklarını söyledi ve, 5 yılın sonunda su ve yol gibi problemler artık konuşulmayacak dediÇarşambalı muhtarlarla bir araya gelen Samsun  Büyükşehir Be devamı..


SAMULAŞ - KYK İŞ BİRLİĞİ!
Samsunda SAMULAŞ, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu(KYK) Genel Müdürlüğü tarafından 100üncü Yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve 40 ilden 375 personelin katıldığı İl Eğitim Koordinatörleri ve Sorumluları Eğitimine ulaşım desteği sağlıyorGençlik ve Spor Bakanlığı KYK Genel Müdürl devamı..


HAİNLERE KARŞI DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ!
Asarcıklı muhtarlarla toplantıda bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Türkiye dünyanın merkezinde, Samsun ise en güzel medeniyeti temsil ediyor. Bu nedenle, bir daha 15 Temmuz yaşamamak için daha çok çalışıp kalkınacağız dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Dem devamı..


300 KONUT KALDIRILACAK!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurumun kamuoyuna açıkladığı Eylem Planını uygulmaya kararlı olduklarını belirterek, Bu kapsamda dere yataklarında bulunan 300e yakın ev kaldırılarcak dediGeçtiğimiz günlerde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurumu ma devamı..


ÇARŞAMBA YA DEV YATIRIM!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çarşamba İlçesine 150 milyon liralık Atık Su Projesi kazandıracaklarını belirterek, Bu yatırım, gelişen, büyüyen Çarşambaya şimdiden hayırlı olsun dediSamsun Büyükşehir Belediye Meclisi, Mustafa Demir başkanlığından olağanüstü toplandı. Çarşamba Atık devamı..


HİZMET VE YATIRIMDA YARIŞ ZAMANI!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlçelerimizde, önümüzdeki 5 yılı gayretle, çalışmayla nasıl geçiririz bunu planlıyoruz. Artık ilçelerimize hizmet ve yatırım götürmek için hep birlikte adeta bir yarışın içerisinde olacağız dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, her il devamı..


BÜYÜKŞEHİRDE HALK GÜNÜ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demirin her perşembe gerçekleştirdiği Halk Günü Buluşmalarında vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Başkan Demir, Halkımızla karşılıklı istişare ederek sorunların çözümüne hız kazandırıyoruz dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, her perşembe H devamı..


İŞ MAKİNELERİ SAHAYA İNİYOR!
19 Mayıs İlçesinde muhtarlarla bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlçe belediyesi ve Büyükşehirin imkanlarını birleştirdik. İş makineleri haftaya mahallelere iniyor. İyi bir hizmet dönemini hedefliyoruz dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, tüm ilçelerd devamı..


HAŞEREYE KARŞI MOTORİZE İLAÇLAMA
Samsun Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol ekipleri, Haşerelerle Mücadele kapsamında 4 merkez ilçede açık hava sivrisinek ilaçlama çalışmalarını artırdıTemiz hava, temiz su ve temiz toprak ilkesi doğrultusunda gelecek nesillere daha sağlıklı bir çevreyi miras olarak bırakmayı hedefleyen Sa devamı..


SAHİLDE İŞGAL E SON!
Samsunun Atakum İlçesinde sahil boyunca yer alan Bisiklet Yolundaki işgalleri önlemek için Büyükşehir Belediyesi tarafından Bisikletli Zabıtalar görevlendirildiSamsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, büyük tepkilere yol açan Atakum İlçesi sahil şeridinde yer alan Bisiklet Yolundaki işg devamı..


SAMSUNDA KENTSEL DÖNÜŞÜM
Ayvacık İlçesinde muhtarlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Büyükşehir ve ilçe belediyelerimizin bütün imkanlarını birleştirerek hizmet yoluna koyulduk dediSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçelerde başlattığı Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplan devamı..


BAŞKAN DEMİR: DÜNYAYA ÖRNEK OLACAĞIZ!
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Tüm dünyaya örnek olacak kentsel dönüşüm projelerini Samsunda hayata geçireceğiz açıklamasında bulunduGeçtiğimiz günlerde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurumu ziyaret ederek Samsunda gerçekleştirilmesi planlanan Kentsel Dönüşüm ile ilgili istişare devamı..


ŞEHİT AİLELERİNDEN BAŞKAN DEMİRE BAĞIŞ ÇAĞRISI TEŞEKKÜRÜ
Samsunda, Türkiye Polis Emeklileri Derneği ile EMŞAV, tebrik çiçekleri yerine şehit aileleri ve gaziler için Bağış Yapılması çağrısında bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demire teşekkür ziyaretinde bulundu.Şehit Ailelerinden Başkan Demire Bağış Çağrısı Teşekkürü  Samsunda, Türkiye Pol devamı..


SAMULAŞ TA AKADEMİ ZAMANI!
Samsunda toplu taşıma hizmetlerini yürüten SAMULAŞ, hizmet kalitesini ve vatandaş memnuniyetini artırmak amacıyla SAMULAŞ AKADEMİyi faaliyete soktuSamsunda Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak ulaşım hizmetlerini sunan Büyükşehir Belediyesi Proje Ulaşım İmar İnşaat Yat. San. ve Tic. A.Ş.(SAMULAŞ), h devamı..


ÖMRÜM MİLLETİME FEDA OLSUN
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bu ülkenin, Allahın izniyle sonsuza kadar özgürce, onuruyla, şerefiyle var olması için hepimiz sorumluyuz. Ömrüm ülkemize, gelecek neslimize, devletimize feda olsun dediSamsun İlyasköy Mübadele Derneğinin geleneksel Etli Pilav Günü Şenliğine katıla B devamı..Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.