31° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Vezirköprü ilçesinde cumhuriyet tarihinden bu yana tam anlamıyla çözülemeyen Karkucak ve Kuşçular Mahallesi grup yolunun yapımı için düğmeye bastı.


SAMSUN DA GÜZEL İZLER BIRAKMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Vatandaşın sorunlarını yerinde incelemek ve sorunların ortadan kaldırılması noktasında çözüm üretmek yerinde incelemelerde bulunan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Vezirköprü ilçesinde bulunan ve Karkucak, Sarıyar, Taşlıyük ve Kuşçular Mahallesini birbirine bağlayan grup yolunda sorunları tespit ederek ilgililere yapımı ile ilgili gerekli talimatı verdi.

Vezirköprü ilçesinde ciddi anlamda yol sorunlarının olduğunu ve bu yolların şehre uzaklığından dolayı yapımlarında maliyetlerin çok yüksek rakamlara ulaştığını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Biz Samsun da sorumluluğumuz bulunan her metrekarede güzel izler bırakmak için çalışıyoruz. Biz istemez miyiz Vezirköprü nün tüm mahallelerindeki yol sorununu çözelim. Tabii ki isteriz. Gelen kaynaklarımız anında yatırıma dönüştürülüyor ve her ilçeye eşit şekilde çalışma yapıyoruz.  İlçelerimizde şube müdürlerimiz her sorunu tespit ediyor. Bende sürekli buralarda incelemelerde bulunuyorum. Hangi mahallenin ne sorunu var biliyorum. Cumhuriyet tarihi boyunca yapılamayan yollar var. Biz daha göreve geleli 4 yıldan az bir zaman oldu. Sadece bu süreçte bin 500 kilo metreye yakın yolu elden geçirdik. Bunu yaparken de Vezirköprü yü ötekileştirmedik. Her ilçede yapılan yol çalışması birbirine yakın rakamlardır dedi.

Kuşçular Mahallesi Muhtarı Abdulhay Şahin in misafiri olan Başkan Yılmaz, ziyarette yer alan çevre mahalle muhtarlarına da içlerinin rahat olmasını, 11 kilometrelik grup yolunun sathi kaplama ile yapılacağını ve yıllardır yaşanan yol sorunun çözüme ulaşacağını belirterek müjdeyi verdi.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.