19° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, haftada 2 gün gerçekleştirdiği Halk Gününü Koronavirüs Önlemleri nedeniyle bu kez telefon ile gerçekleştirdi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, küresel salgın haline gelen koronavirüse karşı önlemler kapsamında Halk Gününü telefonla gerçekleştirdi. Başkan Demir, Göreve geldiğimiz ilk günden beri haftada 2 gün, vatandaşlarımızla yüzyüze bir araya geliyoruz. Koronavirüs önlemleri kapsamında pazar günü yapılması planlanan Halk Gününü iptal etmek yerine telefon ile arayıp gerçekleştirdik dedi.

BAŞKAN DEMİR, İPTAL ETMEDİ

Yaklaşık 11 aydır düzenli bir şekilde haftanın 2 gününü Halk Günü olarak ayıran Başkan Mustafa Demir, vatandaşlarla bu kez telefonla buluştu. Başkan Demirin kendi özel telefonundan aradığı vatandaşlar ilk etapta şaşkınlık yaşasa da ardından görüş, öneri ve taleplerini iletti. Başkan Demir, Kapımız sonuna kadar hemşehrilerimize açık. Onlarla sık sık bir arada olmak, önerilerini dinlemek, sorunlarına çözüm bulmak önceliğimizdir. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle de olsa Halk Günü'nü iptal etmek istemedik. Vatandaşlarımızla bu kez yüzyüze değil telefon ile görüşerek sorunlarını dinledik, çözüm önerilerini not aldık diye konuştu.

SALGINA KARŞI HASSASİYET SÜRÜYOR

Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak küresel salgın koronavirüs ile ilgili tüm önlemleri aldıklarını da ifade eden Başkan Mustafa Demir, Konuyla ilgili hassasiyetimiz sürüyor. İnsan sağlığını ön planda tutmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın da salgına karşı açıklanan ve belirlenen kural ve tedbirlere uymalarını istiyoruz dedi.

Büyükşehir Belediyesindeki makamında 50 vatandaş ile telefonda görüşen Başkan Demir, iş talebinde bulunanları ise İstihdam ve Kariyer Merkezine yönlendirdi.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.