31° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Demir, yayınladığı yeni yıl mesajında, Karadenizin incisi Samsunun var olan potansiyellerini ön plana çıkartmak, değerine değer katmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Mesajında 2020 yılının projelerinin startının verileceği yıl olacağına işaret eden Demir, 2019 yılını geride bırakıyoruz. Göreve geldiğimiz yaklaşık 9 aylık süreçte Samsunun geleceğine yönelik hayata geçireceğimiz projelerin alt yapı çalışmalarını hazırladık. İnşallah yeni yılda bu projelerin start aldığını hep birlikte göreceğiz. dedi.

ENERJİMİZİ ŞEHRİMİZ İÇİN HARCIYORUZ

Samsuna hizmet etmek için 17 ilçede var güçleriyle çalıştıklarını belirten Başkan Demir, Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada tüm personelimiz ile şehrimizin değerine değer katmak için çalışmaya devam edeceğiz. Bütün enerjimizi şehrimiz ve hemşerilerimizin geleceği adına yaşam standardını daha da yukarı taşımak için harcıyoruz. Bu duygularla, 2020 yılının ülkemize, şehrimize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ederek,  tüm hemşerilerimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum ifadelerini kullandı.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.