Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç ile Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alveri ziyaret etti

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kısa bir süre önce Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Mehmet Sabri Kılıç ı makamında ziyaret etti.

 Ardından Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver ile de bir araya gelen Başkan Mustafa Demir, Samsunumuzun huzuru ve güvenliği için el birliği içerisinde çalışıyoruz dedi.

YENİ BAŞSA VCI YA ZİYARET

Başkan Mustafa Demir ilk olarak Mersinin Tarsus İlçesi Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yaparken Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) 2019 Yılı Adli ve İdari Yargı Ana Kararnamesi ile Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Mehmet Sabri Kılıçı ziyaret etti. Kılıça  Hayırlı olsun dileklerini iletip, başarı dileyen Demir, Görev yaptığı yerlerde önemli başarılara imza atan sayın Başsavcımızın bu çizgiyi Samsunda da devam ettireceğine inanıyoruz. İlimizde görev süresince yapacak olduğunuz çalışmalarda şimdiden başarı ve kolaylıklar diliyorum diye konuştu.

KURUMLARLA UYUM ÖNEMLİ

Daha sonra Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alveri de makamında ziyaret eden Mustafa Demir, Samsunda huzur ve güvenliği sağlamak için belediye olarak üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazıız. Bizim için kurumlarla uyum içinde çalışarak kentimize hizmet etmek önemli. Adalet ve hukuk sistemimizin çok değerli yöneticileri ile Samsunun huzur ve güvenliği için el birliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz dedPaylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.