28° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Cumhur İttifakının Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, ilçedeki okulları ziyaret etti, çocukların yoğun sevgisiyle karşılandı. Şahin, Her şey onlar için. Çocuklarımızın verdiği mutluluğun tarifi yok dedi

Seçim çalışmaları kapsamında okulları ziyaret eden Cumhur İttifakının AK Partiden Belediye Başkan Adayı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Çocuklarımız için ne yapsak azdır. Onların gönlüne girmenin verdiği mutluluğun tarifi yok dedi.

Başkan Zihni Şahin, beraberinde AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve MHP İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu ile birlikte Hüseyin Avni Asal İlkokulu, Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu ile Atakum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. Özellikle öğrencilerin yoğun ilgisi ve sevgi gösterileriyle moral bulan Başkan Zihni Şahin, Bizim belediyecilik anlayışımız da tıpkı eğitimcilik gibi gönül işi. Bir çocuğun sevgisini kazanmanın, gönlüne girmenin verdiği mutluluğun tarifi anlatılmaz diye konuştu.

BİLİM MERKEZİ VE DİJİTAL KÜTÜPHANE
Çocukların ve gençlerin Atakumun geleceğinin yapı taşları olduğunu vurgulayan Zihni Şahin, Geleceğin Atakumunu çocuklarımızla, gençlerimizle birlikte inşa edeceğiz. Bu düşünceden hareket hazırladığımız projelerimizi kamuoyuna tanıtmaya devam ediyorum. Bilim Teknoloji Merkezi ile Dijital(Uyumayan) Kütüphane, bu projelerimizden sadece 2si. Bilim Teknoloji Merkezinde çocuklarımız ve gençlerimiz bilimsel konuları kolay anlaşılır ve eğlenceli bir şekilde işleyebilecek. Deney düzenekleri ve özel tasarım galerilerle, kimya, fizik atölyeleriyle, bilim kafe ile Bilim Teknoloji Merkezimiz çocuklarımızı, gençlerimizi geleceğe hazırlayacak. 24 saat aktif Dijital Kütüphanede de yine gençlerimiz ve çocuklarımız, bilgiye erişimde teknolojinin tüm imkanlarını kullanabilecek açıklamasında bulundu.

OKULLARIN BAKIMI, ÇEVRE DÜZENLEMESİ
Kendisi de bir eğitimci olan Zihni Şahin, ziyaret ettiği okullarda meslektaşlarıyla da bir araya geldi. Öğretmenlere hitap eden Zihni Şahin, Belediye başkanlığı yaptığım her dönem eğitim yuvalarına ayrı bir önem verdim. Atakumda da okullarımız başta olmak üzere tüm eğitim kurumlarımızın bize ihtiyacı olduğu her an yanlarında olacağız. Okullarımızın bakım, onarım, çevre düzenlemesi gibi konularda imkanlarımızı esirgemeyeceğiz dedi.

ÇOCUKLARIMIZA DAHA YEŞİL BİR ATAKUM
Atakumun Karadenizin turizm cenneti olduğunu hatırlatan Başkan Şahin, Bu kilometrelerce sahil, bu doğa, bu yeşillik nerede var? Çocuklarımıza çok daha yeşil bir doğa, çok daha yaşanabilir bir Atakum bırakmak, en önemli görevimiz olacak. Siz eğitimci meslektaşlarımla birlikte tüm okullarımızda insana, doğaya saygılı, yeşil bir gelecek için çevreci uygulama dönemini başlatacağız. İnsan-şehir-tabiat dengesini oluşturacak ve bu dengeyi koruyacağız diye konuştu.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.