22° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI Avrupa 15 Yaş Altı Badminton Şampiyonasında Karışık Çiftler kategorisinde Avrupa 3sü Buğra Aktaşı makamında kabul eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bayrağımızın Fransada dalgalanması göğsümüzü kabarttı dedi.

Fransanın Lievin kentinde 14-16 Şubat tarihleri arasında yapılan Avrupa 15 Yaş Altı Badminton Şampiyonasında Karışık Çiftler kategorisinde Avrupa 3sü olan Buğra Aktaş, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demiri ziyaret etti. Anakentspor Kulübü Badminton Takımından Milli Takıma giren ve Badminton kategorisinde Türkiyeye ilk madalya kazandıran Buğra Aktaşı altınla ödüllendiren Başkan Demir, Sizler gibi gençler bizim gurur kaynağımız. Hepinizi tebrik ediyorum dedi.

AVRUPA 3 SÜNE ve ANTRENÖRLERİNE TEŞEKKÜR

Spora ve sporcuya verdiği önemi her fırsatta dile getiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Türkiye uzun yıllardır sporun her alanında başarılar elde eden, dünyanın dört bir yanında ülkemizi temsil eden başarılı sporcularla dolu. Önceden Samsun denilince belki sadece futbol ve güreş akla gelirdi. Şehrimizde başarılı antrenörlerimiz sayesinde her alanda kaliteli sporcular yetiştiriliyor. Sizlerde onlardan birisiniz. Avrupa 3 sü olarak şanlı bayrağımızı Fransa’da dalgalandırarak bizleri onurlandırdığınız için size ne kadar teşekkür etsek azdır diye konuştu.

Başkan Demir Avrupa 3 sü olan Buğra Aktaş ile şampiyonaya katılan badminton sporcuları Arda Atan ve Kerem Acu yu altınla ödüllendirdi. Ziyarette genç sporcuya Badminton Milli Takım Antrenörleri Şaban Kırcalı, Yaşar Kaya ve Ömer Aydoğmuş eşlik etti.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.