22° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Şampiyonluk mücadelesi veren lider Yılport Samsunsporu Manisa FK deplasmasınında yalnız bırakmayacak. Manisaya gidecek olan ve maç öncesinde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcularla da bir araya gelecek olan Demir, tribündeki yerini de alacak.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Ligde 55 puanla şampiyonluğa koşan Yılport Samsunsporu zorlu Manisa FK deplasmanında taraftarların yanısıra Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir de yalnız bırakmayacak. Manisa FK maçını kazanması halinde puan farkını 5e çıkararak büyük avantaj elde edecek olan Yılport Samsunspora her fırsatta destek veren Demir, Manisaya giderek teknik heyet ve futbolculara destek verecek. 

DEPLASMANDA YALNIZ BIRAKMAYACAK

Cumartesi günü saat 13.30da oynanacak maç öncesi Samsunlular şampiyonluk için kenetlenirken, kritik karşılaşma için sabah uçağıyla Manisaya gidecek olan Demir, maç öncesinde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcularla biraraya gelerek onlara moral verecek. Ayrıca taraftarların deplasman ulaşım ihtiyaçlarını karşılayan Başkan Demirin deplasmanda Yılport Samsunsporu yalnız bırakmayacak olması Samsunluları da mutlu etti. Öte yandan çok sayıda belediye başkanı, bürokrat, sivil toplum kuruluşu yöneticisi, akademisyen ve işadamının Manisa FK maçı için yola çıktığı öğrenildi.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.