22° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Ortaklık Projesi kapsamında düzenlenen Ulusal Sürdürülebilir Şehircilik Konferansı 2 Aralık Pazartesi günü Samsunda başlayacak.

Samsun Büyükşehir Belediyesi,  Türkiye ve Avrupa Birliği Arasında Şehir Eşleştirme Hibe Programı kapsamında 15 Ocak tarihinden itibaren yürüttüğü Sürdürülebilir Bir Gelecek için Ortaklık projesi, çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda düzenlenen Ulusal Sürdürülebilir Şehircilik Toplantısı, 2-3 Aralık 2019 tarihlerinde Samsun Büyükşehir Belediyesi Çok Amaçlı Salonunda gerçekleştirilecek. AB Türkiye Delegasyonu Başkanı, Büyükelçisi Christian BERGERin katılımıyla gerçekleştirilecek olan konferansta akıllı şehir, kentsel dönüşüm, çevre ve iklim değişikliği konuları konuşulacak.

2 gün sürecek olan konferansın ilk gününde sürdürülebilir şehirler başlığı altında sunumlar gerçekleştirilecek. İkinci gün ise Sürdürülebilir Ortaklık başlığı altında yurtdışından gelen kurumlarla Samsun ve Türkiyenin çeşitli kurumlarından katılan uzmanların fikir alışverişi yapabilecekleri ve ileriye dönük yeni proje fikirleri gerçekleştirebileceği ortam sağlamak amacıyla yuvarlak masa çalışmaları yapılacak.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.