24° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, hafta sonu liderlik mücadelesine çıkacak olan Samsunspor ile ilgili, Samsunsporu hak ettiği yerde görmek istiyoruz. Bunun için hep birlikte mücadele edeceğiz değerlendirmesinde bulundu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yılport Samsunsporun Taraftarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Aykut Çepninin düzenlediği kahvaltı programına katıldı. Başkan Demir, Samsunsporun bu sezon yakaladığı ivmeden memnuniyet duyduğunu belirterek, Takımımızı hak ettiği yerde görmek isityoruz dedi.

BİRLİK, BERABERLİK MESAJLARI

Başkan Mustafa Demir, Samsunspor yöneticisi Aykut Çepninin Fuariçi Derya Tesislerinde düzenlediği kahvaltı programında kulüp yöneticileri ve sivil toplum kuruluş(STK) temsilcileriyle bir araya geldi. Eski Samsunspor Kulübü başkanlarından Emin Karın da yer aldığı kahvaltıda Başkan Mustafa Demir, Samsunspor için birlik ve beraberlik mesajları verdi.

ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ

Samsunsporun bulunduğu noktadan çok daha fazlasını hak ettiğini belirten Başkan Demir, Takımımıza sevdalı iş insanı ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bugün bir aradayız. Samsunspor, hepimizin ortak paydası. Hepimiz takımımızın çok daha iyi yerlere gelmesini istiyor ve bunun için elinden gelen gayreti gösteriyor. Göstermeye de devam edecek. El ele vererek Samsunsporumuzu hak ettiği yere taşımak istiyoruz. Bunun için hep birlikte mücadele edeceğiz dedi.

LİDERLİK MAÇINA DAVET

Başkan Mustafa Demir, Samsunsporun hafta sonu oynayacağı Manisa Büyükşehir Belediyespor müsabakasıyla ilgili olarak, Takımımızın bu sezon yakaladığı ivme memnuniyet verici. Cumartesi günü rakibimizi mağlup edersek liderlik koltuğuna oturacağız. Bu nedenle çok ama çok önemli bir karşılaşma bizim için. Galibiyetle bitireceğimize inanıyorum. Taraftarlarımız, sezonun bu en önemli maçında takımlarını yalnız bırakmayacaktır. Hep birlikte galibiyeti ve liderliği kutlayalım diye konuştu.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.