24° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞın Sosyal Etkinlikler kapsamında personel arasında düzenlediği futbol turnuvası, nefes kesen maçlara sahip oluyor

Samsun'da son dönemde başlattığı eğitim çalışmaları ve kurduğu SAMULAŞ AKADEMİ ile dikkatleri çeken Büyükşehir Belediyesi Proje Ulaşım İmar İnşaat Yat. San. ve Tic. A.Ş.(SAMULAŞ), bu kez de sportif faaliyetlere yöneldi. Personele yönelik düzenlenen futbol turnuvası ilk günden büyük ilgi görürken zorlu müsabakalara da sahne oluyor.

BAŞLAMA VURUŞU TAMGACI DAN

SAMULAŞ tarafından birimler arasında personele yönelik düzenlenen futbol turnuvası, Atakum İlçesindeki Anakent Belediyespor Tesislerinde başladı. Genel Müdür Enver Sedat Tamgacının başlama vuruşunu yaptığı ilk müsabakada Karakartalspor, Bandırmasporu 2-1 mağlup etti. SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacının da formasını giydiği Hastanebaşıspor ise 2inci gün müsabakasında rakibi Façasporu 5-1 gibi farklı skorla mağlup etti.

İLK GÜNDEN ZORLU MÜCADELELER

Yaklaşık 30 gün sürecek futbol şölenine toplam 11 takım katılıyor. 8er kişilik takımlar halinde oynanan müsabakalar ilk günden nefes kesen mücadelelere sahne oluyor. 15 Ekimde Atakum İlçesi Mustafa Dağıstanlı Spor Kompleksinde oynanacak final maçıyla turnuva sona erecek. Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayacak takımın ödülü ise kupa olacak.

KURUMSAL AİDİYET VE DAYANIŞMA

SAMULAŞ olarak sosyal aktivitelere büyük önem verdiklerini söyleyen Genel Müdür Enver Sedat Tamgacı, Sporun dostluk, kardeşlik, barış olduğu, ayrıca sağlıklı yaşamın da en temel şartlarından birisi olduğu ilkelerinden hareketle futbol turnuvası düzenlemiş bulunuyoruz. Kurumsal aidiyet ve dayanışma açısından bu tür organizasyonları son derece önemsiyoruz. SAMULAŞ yönetimi olarak personelimiz arasındaki birlik ve beraberliği, dayanışmayı pekiştirecek, daha da güçlü kılacak organizasyonlara imza atmaya devam edeceğiz.  Personelimizin turnuvamıza gösterdiği yakın ilgi bizleri memnun etti. Katılan tüm takımlarımıza keyifli müsabakalar ve başarı diliyorum dedi.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.