21° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunluları, yarın akşam oynanacak Türkiye-Andorra maçını Cumhuriyet Meydanındaki dev ekranda izlemeye davet etti

Türkiye Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu 5 inci maçında yarın akşam İstanbulda Andorra ile karşı karşıya gelecek. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise Samsunlulara, karşılaşmayı Cumhuriyet Meydanındaki dev ekranda izleme çağrısında bulunarak, Milli coşkuya hep birlikte ortak olalım açıklamasını yaptı.

MİLLİ TAKIM A İNANIYORUZ

Avrupa Şampiyonası na katılma yolunda her maçına büyük önem veren A Milliler in ülkede yeni bir futbol heyecanı yaşattığını söyleyen Başkan Mustafa Demir, Milli Futbol Takımımız, hepimizin gururu. Gruplara iyi bir başlangıç yaptık. Bunun devam etmesi en büyük arzumuz. Bu nedenle ilk olarak Andorra yı, ardından Salı akşamı deplasmanda Moldova yı yenmek istiyoruz. Milli Takımımız bunu başaracak güçte. Biz de Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak milli heyecanımızı Cumhuriyet Meydanı nda hep birlikte yaşamak istedik. Tüm Samsunluları dev ekranda milli coşkuyu yaşamak için yarın akşam Cumhuriyet Meydanı na bekliyoruz dedi.

MAÇ 21.45 TE, İSTANBUL DA

Grupta Fransa ve İzlanda ile birlikte 3 galibiyeti bulanan Ay-Yıldızlılar rakibi karşısında galip gelerek puan kaybı yaşamak istemiyor. Türkiye - Andorra maçı yarın akşam saat 21.45 te Vodafone Arena da oynanacak.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.