21° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisinde meclis üyelerine Samsunspor forması dağıtılırken Kulüp Başkanvekili Kosif, Büyükşehir Belediye Başkanımızın katkıları çok büyük. Hep birlikte Samsunsporu hak ettiği yere taşıyacağız dedi

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisinin Ağustos Ayı Birinci Birleşimi, Mustafa Demir başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda Samsunspor yönetimi, meclis üyelerine forma dağıttı. Samsunspor Kulübü Başkanvekili Tahsin Raci Kosif, Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir'in katkıları çok büyük. Hep birlikte Samsunsporumuzu hak ettiği yere taşıyacağız dedi.

SAMSUNSPORA YAKIN İLGİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demire 55 numaralı formayı hediye ettikten sonra bir açıklamada bulunan Samsunspor Başkanvekili Tahsin Raci Kosif, Şehrimizin en büyük değeri Samsunsporumuza büyük katkı sunan Büyükşehir Belediye Başkanımızı ve  meclis üyelerimizi ziyarete geldik. Ziyaret nedeniyle kendilerine Samsunspor yönetimi adına forma takdim ettik. Son derece yakın ilgiyle karşılandık diye konuştu.

BÜYÜKŞEHİR İLE İŞ BİRLİĞİ

Yeni dönemde Büyükşehir Belediyesi'nin Samsunsporla ilgili çok önemli projeleri olacağını vurgulayan Kosif, Bugüne kadar Başkan Mustafa Demirin Samsunspora çok önemli katkıları oldu. Bundan sonra da olacaktır. Samsunsporun hedefleri doğrultusunda özellikle alt yapıya yönelik yatırımlar ve sahalarla ilgili kulübümüzün geleceğine yönelik ortak çalışmalarda bulunacağız. Bugüne kadar yaptığımız görüşmelerde son derece olumlu sonuçlar aldık. Bundan sonra da bu uyum devam edecek. Bundan sonraki süreçte de kendileriyle iş birliğimiz devam edecek. Bu iş birliği Samsuna çok önemli hizmetler kazandıracak. Hep birlikte Samsunsporu hak ettiği yere taşıyacağız dedi.

SÜPER LİG SAMSUNSPORU BEKLİYOR

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir de, Süper Lig başladı. Büyük takımlar puan kaybetti. Süper Lig şenlenmek için Samsunsporu bekliyor. Yeni sezondan çok iyi bir oyun ve futbolla açık ara şampiyonluk bekliyoruz dedi.

MARKAMIZ BASKETBOLDA DA ESECEK

Samsunsporun basketbol takımının bu sezon 1inci Ligde mücadele edeceğini hatırlatan Başkan Demir, Samsunspor markası basketbolda da rüzgar gibi esecek. Bu şehir sporun her dalında çok önemli bir merkez. Amatör spor noktasında belediyemizin çalışmaları devam ediyor. Amatör spor dallarını çok daha geliştireceğiz diye konuştu.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.