24° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantılarının sonuncusunu Atakumda gerçekleştiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bu memlekete, insanlarımıza borcumuz var. Vebalimiz çok büyük dedi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantılarının sonuncusunu Atakum İlçesinde gerçekleştirdi. Atakumlu muhtarlarla bir araya gelen Demir, Hepimizin bu ülkeye, bu memlekete, 1 milyon 350 bin insanımıza, çoluk çocuğumuzun geleceğine borcu var. Omuzlarımızda çok büyük bir vebal bulunuyor. Bu vebalin hakkını yerine getirmek için buradayız dedi.

ARTIK SAMSUN PARTİSİNİN ÜYESİYİZ!

Atakumda Yalı Kafede gerçekleştirilen ve İlçe Belediye Başkanı Cemil Devecinin de katıldığı toplantıda Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, söz alan muhtarların talep, istek ve önerilerini dinledi. İlçe genelinde mahallelerdeki sorunların tartışılıp masaya yatırıldığı toplantıda konuşan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Büyükşehir, Samsunda ilk kez düzenlenen bu tür toplantılar, Büyükşehir Belediye Başkanımızın öncülüğünde tüm ilçelerde yapıldı. Atakumda birlikte yapılabilecek işlerin tamamını burada konuşacağız. Kentin sorunlarıınn çözümünün konuşulacağı bu toplantı başarılı bir çalışma olacak. Yerel yöneticiler, muhtarlar, her iki belediyenin yöneticileri, bürokratları dayanışma içerisinde olursak Samsun kazanır. 31 Marttan sonra hepimiz Samsun Partisinin üyesiyiz. Samsun bu birliktelikten başarı sağlayabilirse, sorunları çözebilirse herkes kazanır dedi.

EN VERİMLİ TOPLANTILARIMIZDAN...

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise, Seçim bitti. Atakumun siyasi ve icra sorumlusu belli oldu. Bu toplantıda tüm muhtarlarımıza söz vereceğiz. Talep, öneri ve isteklerini dinleyeceğiz. Bugün 17nci ilçedeki toplantımızı gerçekleştiriyoruz. 16 ilçede yaptığımız toplantıların birikimiyle birlikte inşallah en verimli toplantılarımızdan biri olacak. Atakum İlçesiyle ilgili en üst sorumlular ve Büyükşehir Belediyesi yöneticileri olarak biz buradayız. Ekiplerimiz kendileriyle ilgili kısımları not alacaklar. Muhtarlarımızın taleplerini aldıktan sonra biz ilçe ve Büyükşehir Belediyesi ekiplerimiz ve kaymakamımızla birlikte önümüzdeki 4.5 yılda neler yapacağımızı planlayacağız diye konuştu.

OMUZLARIMIZDA BÜYÜK VEBAL VAR

Atakumun Karadenizin marka yüzü olduğunu belirterek sözlerine devam eden Başkan Demir, Atakum adeta Karadeniz Bölgesinin gelecek vizyonu.  Geldiğimiz nokta itibariyle verimlilik çok önemli. Yetişmiş insan gücü Samsunda oldukça iyi durumda. Hepimizin bu ülkeye, bu memlekete, 1 milyon 350 bin insanımıza, çoluk çocuğumuzun geleceğine borcu var. Omuzlarımızda çok büyük bir vebal bulunuyor. Bu vebalin hakkını yerine getirmek için buradayız.  Katılım sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum. Bu formatta bir toplantıya en üst düzeyde katılım olsa olsa Samsun’da olurdu ve de bu gerçekleşti dedi.

İLÇELERDE SİNERJİ OLUŞTURULDU

Başkan Mustafa Demir, ilçe toplantılarının çok faydalı olduğunu da belirterek, Toplantılarımızdan çok verim aldık. Toplantıları yaptığımız ilçelerde, sahada bir sinerji oluştu. Etkin bir şekilde hizmet için çalışılıyor. Başkanımızla ve meclis üyelerimizle çalışmalarımızı bir taraftan bu ruha uygun olarak devam ettiriyoruz dediPaylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.