21° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Samsunspor Kulübü Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaret ettiği Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunspor sevdamızdır, en değerli markamızdır. Desteğimiz sürecek dedi

Geçtiğimiz ay sonu gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul sonrası oluşan Samsunsporun yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demiri ziyaret etti. Başkan Demir, Yeni yönetim, Samsunsporumuza hayırlı olsun. Sevdamız, en değerli markamız olan Samsunsporumuza desteğimiz sürecek dedi.

İSMAİL UYANIKTAN MORAL TEŞEKKÜRÜ

29 Haziranda gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul Kongresi sonrası bir kez daha Samsunspor Kulübü Başkanlığına seçilen İsmail Uyanık, beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demiri ziyaret etti. Uyanık, Son kongremizde güven tazeleyen yeni yönetimimizle birlikte sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızı ziyaret etmiş bulunuyoruz. Sayın Başkan, Genel Kurula katılarak yaptığı konuşmayla bizlere büyük moral vermiştir. Kendisine teşekkür ediyorum diye konuştu.

MUSTAFA DEMİRDEN KENETLENELİM ÇAĞRISI

Başkan Mustafa Demir de yaptığı açıklamada, Türk futbol tarihine her zaman yetiştirdiği büyük futbolcular ile geçmiş olan bir kulübümüz var. Bu büyük kulüp yeni ve umut dolu bir futbol sezonuna girmek üzere. Tabi ki hedefimiz önce 1inci Lig, ardından Süper Lige çıkmak olacaktır. Bunun için tüm Samsunlular olarak kenetlenmek zorundayız. Tek yürek olursaz, azim gösterirsek eski günlerimize döneceğimizden kimsenin şüphesi olması. Samsunspor sevdamızdır, Samsunspor en büyük marka değerimizdir. Sayın İsmail Uyanık ve yeni yönetim kurulu üyelerine çıktıkları bu zorlu yolculukta sonsuz başarı diliyorum. Sizlerin yanınızda olduğumuz bilmenizi istiyorum. Samsunspora her türlü desteği vermeye hazırız diye konuştu.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.