24° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Asarcıklı muhtarlarla toplantıda bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Türkiye dünyanın merkezinde, Samsun ise en güzel medeniyeti temsil ediyor. Bu nedenle, bir daha 15 Temmuz yaşamamak için daha çok çalışıp kalkınacağız dedi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantısının 10uncusunu Asarcık İlçesinde gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi ile Asarcık Belediyesi bürokratlarının tam kadro yer aldığı toplantıda Başkan Demir, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Demir, Dünyanın merkezinde yaşadığımız ülkemizin bir daha 15 Temmuzu yaşamaması için daha çok çalışacağız, gelişeceğiz ve kalkınacağız. dedi.  

Asarcık Sosyal Tesislerindeki muhtarların talep ve önerilerinin dinlendiği toplantının açılış konuşmasını yapan Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, Özellikle alt yapı çalışmalarında Büyükşehir Belediyesi ile birlikte hareket edeceğiz. Büyükşehir-ilçe belediyesi ayrımını ortadan kaldırmaya hazırız. Yapılacak çalışmalara azami katkı vereceğiz dedi.

TÜRKİYE DÜŞMANLARINA MAŞALIK YAPTILAR

Toplantı öncesinde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 15 Temmuzun önemine değindi. 15 Temmuz Hain Darbe Kalkışmasının tarihine dikkat çeken Başkan Demir, Bu ülke çok önemli bir ülke.Türkiyenin her alanda en güçlü olduğu yıl olan 2016da darbeye kalkışıldı. Milletin üzerine ateş açıldı, bombalar yağdırıldı, tanklarla insanlar ezildi. Kim yaptı bunu, kendi evlatlarımızın beynini ve duygu dünyasını ele geçiren Türkiye düşmanları. Kendi evlatlarımız, bu düşmanlara maşalık yaptı. Kendilerinin yapamadıklarını, öz evlatlarımıza yaptırmaya kalktılar. 15 Temmuz böyle bir ihanetin kara günüdür. Milletimizin asil evlatları da Cumhurbaşkanımızın çağrısıyla harekete geçerek ihaneti savuşturdu. Bunu unutmayalım. Gelecek tarih bunu çok farklı okuyacak. Neyimiz varsa bu millete fedadır diye konuştu. 

TÜM KADROLARIMIZLA HALKIN EMRİNDEYİZ

Bugün Asarcıkta 32 muhtarı dinleyip ilçenin geleceğine yönelik yatırım ve hizmet planlaması yapacaklarını söyleyen Başkan Demir, Önümüzdeki 5 yılı Asarcıka pozitif ayrımcılık beklentilerini karşılayarak geçirmeye çalışacağız. 
Ama bu durup dururken olmuyor. İşi ehil olanlar yapar. Her yiğidin yoğurt yemesi farklı. Biz de Büyükşehir kadrolarımızla işin ehliyiz. Tüm kadrolarımız burada. Sorumluluk bizde ama işi yapacak olan bu kadrolarımız sizin emrinizde. Çok daha iyi hizmetler yapmak için burada sizlerin huzurundayız. 5 yılın sonunda inşallah çok güzel yerlere geleceğiz. Ne yapacağız, daha çok çalışacağız. Gayretli olacağız. Tüm imkanlarımızı seferber ederek gelişeceğiz, kalkınacağız.  Asarcıka 5 yıl içinde alt yapı, su, yol, kanalizasyon gibi halkımızın hakkı olan hizmetleri götüreceğiz dedi.

Toplantının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuzu makamında ziyaret etti. Burada yapılan toplantıda ise Büyükşehir Belediyesi ve Ayvacık Belediyesi bürokratlarıyla birlikte ilçede gerçekleştirilecek proje, hizmet ve yatırımlar görüşüldü.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.