24° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik İlçesinde önce partililerle bir araya geldi, ardından Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçıyı ziyaret etti. Demir, Millete hizmet eden hayırla yad edilir. Bizler de ilçe ayrımı yapmadan gece gündüz çalışaçağız dedi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik AK Parti İlçe Başkanlığında partililerle buluştu, ardından da Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçıyı ziyaret etti. Başkan Demir, her 2 ziyaretinde de, Büyükşehirde ilçe ayrımı yapmadan gece gündüz çalışarak milletimize hizmet edeceğiz mesajını verdi.

HAYIRLA YAD EDİLMEK İÇİN...

Başkan Mustafa Demir, İade-i Ziyaret programlarının ilkinde AK Parti Canik İlçe Teşkilatını ziyaret etti. İlçe Başkanı Ercan Eler ve partililerle bir araya gelen Başkan Mustafa Demir, Bizim dönemimizde Canik ilçemiz çok daha iyi hizmetlere kavuşacak, olumlu yönde bir değişim yaşayacak. Büyükşehir olarak ilçe ayrımı yapmadan her yere hizmet götürmenin çabası içerisinde olacağız. Millete hayırla hizmet eden herkes hayırla yad edilir. Bizler teşkilatımızın her kademesindeki arkadaşlarımızla hizmetlerimize hizmet katmak için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz dedi.

GAYRETLERİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM

Canikte parti teşkilatının tüm üyelerine, Kadın Kolları'na gayretleri için teşekkür eden Başkan Mustafa Demir, Hepiniz seçim dönemimizde büyük gayretler içerisinde oldunuz. Bu partinin kuruluşunda, uzun yıllardır siyasetinde yer alan bir ağabeyiniz olarak şunu söylemek istiyorum ki, ben de sizler için elimden gelen ne varsa yapmaya hazırım. Sizlerle sürekli iletişim halinde olacağız diye konuştu.

BELEDİYEDE HİZMET ZİRVESİ

Başkan Mustafa Demir ardından, beraberinde AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler ile birlikte 31 Mart Yerel Seçimlerinde Belediye Başkanı seçilen İbrahim Sandıkçıyı makamında ziyaret etti. Başkan Demir, Sandıkçı ve Eler ile birlikte Canik  İlçesi'nde planlanan ve devam eden yatırım ve projelerle ilgili bilgi alış verişinde bulundu.


CANİKLİLERDEN BÜYÜK İLGİ

Öte yandan Başkan Mustafa Demir, gerek partilerle buluşması gerekse belediye ziyareti öncesi ve sonrası Caniklilerle de selamlaştı, sohbet etti. Başkan Demir, kendisine yakın ilgi ve sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlara teşekkür ederek, Caniki çok daha ileri noktalara taşımak için çaba göstereceğiz. Bunu siz Caniklilerle birlikte başaracağız dedi.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.