22° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Türkiye Sakatlar Derneği(TSD) Samsun Şubesi Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, beraberinde yöneticiler ile birlikte SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacıya Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundu

TSD Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, Şube Sekreteri Recep Çağlayan Güner ve dernek yöneticilerinden Sevilay Morçol ile birliktte SAMULAŞa gelerek Genel Müdür Enver Sedat Tamgacıya Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundu. Hakyemezoğlu, SAMULAŞın hizmetlerinden genel olarak memnunuz dedi.

OTOBÜS VE TRAMVAYLARDA ENGELLİ HASSASİYETİ

Dernek Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, SAMULAŞın yeni Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacıya yaptıkları ziyaretle ilgili olarak, Sayın Genel Müdürümüze Samsunumuza hoş geldiniz dedik. Ayrıca bilgi alış verişinde bulunduk. Engelli yurttaşlar olarak otobüslerde ve tramvaylarda yaşadığımız sıkıntıları anlattık. Engelli yurttaşların otobüslerden ve tramvaylardan daha fazla ve daha rahat bir şekilde yararlanabilmesi noktasında yapılması gerekenleri sayın Genel Müdüre aktardık. Örneğin tramvaylarda 2inci kapı engelliler için önceliklidir. Maalesef vatandaşlarımız bu konuda son derece duyarsız. Rampalı olan bu kapılardan engelliler öncelikli olarak yararlanmalıdır. Bu yönde bir farkındalık oluşturulması gerektiğini de sayın Genel Müdüre belirttik değerlendirmesinde bulundu.

BÜYÜKŞEHİRE İNANCIMIZ TAMDIR

Genel anlamıyla SAMULAŞın otobüs ve tramvay hizmetlerinden memnun olduklarını da dile getiren Hayriye Hakyemezoğlu, Yeni bir döneme başlayan Samsun Büyükşehir Belediyesinin, başta SAMULAŞ olmak üzere tüm hizmet birimlerinde biz engellilere yönelik hizmetlerinin aksamadan ve daha da kaliteli olarak sürdürüleceğine inancımız tamdır. Bu vesileyle SAMULAŞa bir kez daha teşekkür ediyor, sayın Enver Sedat Tamgacıya yeni görevinde başarı diliyoruz dedi.

TAMGACI: HER ŞEY KALİTELİ ULAŞIM İÇİN

Sakatlar Derneği yöneticilerine ziyaretleri için teşekkür eden SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı ise, Samsunlulara konforlu ve kaliteli ulaşım imkanları sağlamak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Engelli vatandaşlarımızın da bu imkanlardan azami ölçüde yararlanabilmesi bizim için son derece önemli. SAMULAŞ, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Sakatlar Derneği başta olmak üzere diğer engelli dernek ve kuruluşlarının teklif ve önerilerine daima açık olacaktır diye konuştu.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.