22° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Voleybol Takımının 18 yaşındaki genç yıldızı, engellilere yönelik başlattığı projele ile Sporun Devleri Buluşuyor Gecesinde Jüri Özel Ödülüne layık görüldü

Sporun Devleri Buluşuyor ödül yarışmasında engellilere yönelik hazırladığı proje ile Jüri Özel Ödülüne layık görülen Anakentsporlu voleybolcu Adlin Kaymaz Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Nihat Soğuku ziyaret etti.

Ülke TV ve Spor&Spor Programı tarafından geleneksel olarak bu yıl 5incisi organize edilen Sporun Devleri Buluşuyor  yarışmasında, engellilere yönelik hazırladığı proje ile Jüri Özel Ödülüne layık görülen Anakentsporlu voleybolcu Adlin Kaymaz,  Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Nihat Soğuku ziyaret etti. 

SOĞUK: ÖZEL ÖDÜL, ÖRNEK DAVRANIŞ

Profesyonel kariyerinde kazandığı ilk maaşı ile engelli bir vatandaşa tekerlekli sandalye hediye eden genç sporcu Adlin’i makamında ağırlayan Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Nihat Soğuk, Gençlerimizin bu tür sosyal sorumluluk projeleri içinde yer alması bizleri gururlandırıyor. Adlin, ortaya koyduğu projesi ile herkese örnek oldu. Adlini bu özel ödül ve örnek davranışları nedeniyle tebrik ediyorum. Kendisine bundan sonraki kariyer hayatında başarılar diliyorum dedi.

ADLİN: UMARIM DEVAMI GELİR

Başkanvekili Nihat Soğuka hediyeleri ve tebrikleri için teşekkür eden Adlin Kaymaz ise, Profesyonel voleybol hayatıma başladığımda ilk aldığım transfer ücretimle engelli bir vatandaşa tekerlekli sandalye aldım ve bunu voleybol camiasında bir proje olarak başlatmak istedim. İnşallah bu projenin devamı gelir diye konuştu.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.