24° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sanat Atölyesini ziyaretinde, 100üncü yıl anısına yapılan kabartma tabloları devlet büyüklerimize hediye edeceğiz dedi

Büyükşehir Belediyesi Sanat Atölyesini de ziyaret eden Başkan Mustafa Demir, burada gerçekleştirilen 
sanatsal çalışmalara büyük ilgi gösterdi. Sanat eseri üretimini artırarak satışa sunacaklarını söyleyen Demir, Atölyemizde 100üncü yıl anısına yapılan kabartma tabloları devlet büyüklerimize hediye edeceğiz açıklamasında bulundu.

DEMİRDEN MAKİNA İKMAL TURU

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kurum içi inceleme gezileri kapsamında Genel Sekreter İlhan Bayram ile birlikte Makine İkmal Bakım ve Onarım Daire Başkanlığını ziyaret etti. Daire Başkanı Mehmet Ekmekçi ve şube müdürleri ile bir araya gelen Başkan Mustafa Demir, çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgi aldı. Makine bakım, ikmal, tasarım ve grafik, yol işaretleme şube müdürlüklerini de gezen Başkan Demir, çalışmaları yerinde inceledi.

RÖLYEFLER, TABLOLAR, KABARTMALAR...

Son olarak kente estetik ve sanatsal değer kazandıran Büyükşehir Belediyesi Sanat Atölyesini de ziyaret eden Başkan Mustafa Demir, rölyeflerden heykellere, el işlemelerinden taş kabartmalara, sanatsal tablolardan hediyelik eşya ürünlerine kadar çok sayıda eserin yapılışıyla ilgili bilgi edindi.

ÇARŞAMBANIN SİMGESİ OLACAK

Çarşamba İlçesinin simgelerinden 8 köşe kasket ile topuklu ayakkabı heykeline ilgi gösteren Mustafa Demir, Bu heykel Çarşambaya götürülsün, orada sergilensin talimatını verdi. Büyük Önderin milli mücadeleyi Samsunda başlatmasının 100üncü yılı anısına yapılan kabartmalı tabloları, kutlama günü devlet büyüklerine hediye edeceğiz açıklamasında bulundu. 

ESERLER İÇ PİYASADA SATILACAK
Sanat Atölyesinde çok sayıda eserinin ustalıkla yapılabildiğini görmek beni mutlu etti. Sanatsal faaliyetlerin üretimini artırarak eserlerin kent tanıtımına ve ekonomisine katkı vermek için iç piyasada da satışa sunulmasını sağlayacağız. Ayrıca ürün ve eser çeşitliliğini çoğaltacağız.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.