23° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Samsun da bedensel engelli 6 yaşındaki Görkem Kemal Bulut, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir i ziyaret etti.

Samsun da bedensel engelli 6 yaşındaki Görkem Kemal Bulut, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir i ziyaret etti.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Yoğun mesaisine rağmen vatandaşları tek tek makamında ağırlayan ve tebrikleri kabul eden Başkan Demir in ziyaretçileri arasında 6 yaşındaki bedensel engelli Görkem Kemal Bulut da yer aldı.

BAYRAK VE CUMHURBAŞKANI PORTRESİ İSTEDİ

Erken doğumdan kaynaklı sıkıntılar nedeniyle belden aşağısı tutmayan ve tekerlekli sandalyede hayatına devam eden 6 yaşındaki Görkem Kemal Bulut, babaannesi Halime Bulut ile birlikte Başkan Mustafa Demir i makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında Görkem Kemal Bulut, Başkan Mustafa Demir den, Türk bayrağı, Cumhurbaşkanının portresi ve Başkan Mustafa Demir ile çekindiği çerçeveletilmiş bir fotoğraf istedi.

Görkem ile yakından ilgilenen Başkan Mustafa Demir, taleplerinin yerine getirilmesi talimatını verdi. Başkan Demir ayrıca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın Samsun da katılacağı bir iftar yemeğine Görkemin de davet edileceğini açıkladı.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.