24° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Samsunlular, Büyükşehir Belediye Başkanlığındaki mesaisine başlayan Mustafa Demire hayırlı olsun ziyaretlerini sürdürüyor.

  Samsunlular, Büyükşehir Belediye Başkanlığındaki mesaisine başlayan Mustafa Demire hayırlı olsun ziyaretlerini sürdürüyor.

Samsunlular, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demiri makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletmeyi sürdürüyor. Başkan Demir, Halkımızın sevgisi, desteği bize şimdiden büyük güç veriyor. Samsunu Samsunlularla birlikte yöneteceğiz dedi.

SİZE VE EKİBİNİZE İNANIYORUZ

Geçtiğimiz hafta perşembe günü makam koltuğuna oturan Mustafa Demir, Samsunluların adeta ziyaretçi akınına uğruyor. Büyükşehir Belediyesi'ne gelen çok sayıda vatandaşı makamında ziyaret ettikleri Başkan Demire hayırlı olsun dileklerini iletiyor. Vatandaşlar Başkan Demire, Samsunumuzun önünde artık yepyeni bir dönem var. Bu yeni dönemde sizler ve ekibiniz ile Samsunumuzun çok önemli hizmet ve yatırımlara kavuşacağına inanıyoruz mesajını veriyor.

DEMİR: HALKIMIZ MORAL VERİYOR

Halkın yoğun ilgisine teşekkür eden Mustafa Demir ise, Samsun için yeni bir başlangıça imza attık. Vatandaşlarımızın ilk günden sevgisi, desteği şimdiden mutluluk ve moral kaynağımız oldu. Her zaman söylediğim gibi Samsunu Samsunlularla yönetmek için yola çıktık ve kolları sıvadık. Gelecek güzel günlere hep birlikte uzanacağız dedi.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.