21° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Katarlı Ulaşım ve Lojistik alanlarında faaliyet gösteren 2 şirketin yöneticileri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demiri ziyaret etti.

KATARLILAR, YATIRIM İÇİN SAMSUNDA

Katarlı Ulaşım ve Lojistik alanlarında faaliyet gösteren 2 şirketin yöneticileri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demiri ziyaret etti.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaşın daveti üzerine Samsuna gelen Katar ekibini makamında ağırladı. Demir, Tüm yatırımcılara kapılarımız sonuna kadar açık olacak dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaşın daveti üzerine Samsuna gelen Katar heyeti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demiri ziyaret etti. Yatırım ve iş fırsatları üzerine istişarelerde bulunmak üzere Samsuna gelen Ulaşım ve Lojistik alanlarında faaliyet gösteren Katar Milaha ve Q-Terminals şirketlerinin yetkilileri, Mustafa Demir ile makamında buluştu.

KATARLI İŞ ADAMLARI: İŞ BİRLİĞİ YAPALIM
Mustafa Demiri Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kutlayan Katarlı iş adamları, Samsun her yönüyle çok güzel bir şehir. Yatırım anlamında da birlikte güzel işler yapabileceğimizi düşünüyoruz. Bu anlamda sizlerle her türlü iş birliğine açık olduğumuzu belirtmek isteriz. dediler.

DEMİR: KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIK
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise, Samsunun gerek coğrafi gerekse sosyo-kültürel nimetlere sahip olduğunu belirterek şunları söyledi: Şehrimize yatırım yapmak isteyen tüm yatırımcılarımıza kapılarımızı sonuna kadar açtık. Samsun’un her alanda kalkınması öncelikli hedeflerimiz arasında. Bu nedenle ziyaretinizi son derece önemli buluyorum. Karşılıklı iş birliği içerisinde olmalıyız. Birlikte oluşturacağımız kalkınma ve yatırım modelleri ülkelerimiz arasındaki iş birliğine de büyük güç katacaktır.Paylaş :

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.