Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.

ACİL İLETİŞİM BİLGİLERİUÇUŞ BİLGİLERİÇEVRENİZDEKİLER

Tümü Konaklama Yeme-İçme Ulaşım Alışveriş Kültür-Sanat Sağlık

ETKİNLİK TAKVİMİ

< January >
PztSalÇar PerCumCts Paz
123
 • Koleksiyoncu

  Hakan BOYAV ın yazmış olduğu Koleksiyoncu isimli oyun İris Sanat Tiyatrosu eşliğinde Samsunlu tiyatro severlerle buluşacak. Oyun 3 ve 4 Ocak 2020 tarihlerinde 2 kez SBB Sanat Merkezinde sahnelenecek.

  Detaylar: https://www.samsunetkinlik.com/etkinlik/koleksiyoncu

4
 • Sağlık Mutfağı Gazi Sahnesinde

  Tiyatro Küçükellerin yapımı Sağlık Mutfağı adlı çocuk tiyatrosu Gazi Sahnesinde sahneleniyor

  Tiyatro Küçükellerin yapımı olan ve Samsunlu çocuklar tarafından çok beğenilerek izlenen Harikalar Anahtarı adı oyundan sonra bu sezon çocuklar için yepyeni bir oyun daha sizlerle birlikte… Sağlıklı beslenmenin ve spor yapmanın ne denli önemli olduğunu eğlenceli bir dille anlatan Sağlık Mutfağı müzikli çocuk oyunu 4 Ocak 2019 Cuma günü Gazi Sahnesinde çocuklarla buluşuyor.

  Sağlıksız besinlerin çocuklara verdiği zararı, hazır gıda tüketen ve hareketsiz yaşayan çocukların, sağlıksız kilo alması olan obezite konusunu işlemektedir. Zeynep tam da böyle bir çocuktur. Evlerinde bulunan komik aşçı ve arkadaşları Zeynepi bu olumsuz alışkanlığından vazgeçirmeye çalışır.

  SEANSLAR

  • 09.45 (dolu)
  • 10.45
  • 13.00
  • 14.00


 • Akıllı Keçi Çocuk Tiyatrosu

  Kurt ve keçilerin macera dolu serüvenini konu alan Akıllı Keçi Çocuk Tiyatrosu 4 Ocak Cumartesi günü 15.00 da SBB Sanat Merkezi Küçük Sahnede sizi bekliyor.
  Detaylar: https://www.samsunetkinlik.com/etkinlik/akilli-keci-cocuk-tiyatrosu


5
6
 • Samsun da 2018 yılının ilk opera gösterisi; Tosca olacak

  İtalyan besteci Giacomo Puccini nin muhteşem operalarından biri olan Tosca operası, Samsun da 6 Ocak 2018 de yeniden gösterime sunuluyor.
  06 Ocak 2018 Cumartesi saat 20.00 da Tosca operası için biletler Biletiva internet sitesinden ve Samsun AKM gişeden alınabilir. Bilet fiyatları şu şekilde; I Parter: 30 TL, II Parter: 20 TL, Balkon: 15 TL


 • Türkiye Voleybol 1. Ligi 6 Ocak da

   6 Ocak Cumartesi  günü  saat 14:00 da Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda Samsun BŞB Anakent Voleybol  ile TVF Spor Lisesi   karşılaşması yapılacaktır. Maça giriş ücretsizdir. Tüm spor severler davetlidir.

 • Türkiye Basketbol 1. Ligi 6 Ocak da

  Potada, 06 Ocak Cumartesi  günü  saat 17:00 da Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda Samsun BŞB Anakent Basketbol takımı ile Bahçeşehir Koleji karşılaşması olacaktır. Maça giriş ücretsizdir. Tüm spor severler davetlidir.

 • Matraksiyon
  Doğaçlama komik gösteri başladığından beri Düşevi Sahnede büyük ilgi gören Matraksiyon programı bu ay tam dört gösteri yapacak.
  Gösteri Tarihleri:
  6 Ocak Pazartesi (Biletler Tükendi)
  7 Ocak Salı
  15 Ocak Çarşamba (Biletler Tükendi)
  18 Ocak Cumartesi
  Tüm gösterilerin saati 20:00dır.
  Not: Bilgi edinmek için 0362 233 3326 telefon numarasından ulaşarak öğrenebilirsiniz.
  Düşevi Sanat Merkezi: Gazi Caddesi girişi Menekşe Çiçekçilik arasında yer almaktadır.
  Düşevi Sahnesinin gişesinden bilet satın alabileceğiniz gibi Biletivadan da bilet satın alabilirsiniz. Bilet satın alma linki yazının sonunda verilmiştir.

  Bilet Satın Almak için: https://www.biletiva.com/seats/DUS_EVI_OYUNCULARI/951391

  Takvim  7 Ocak 2020 - 7 Ocak 2020

  Yer   Karadeniz, Düşevi, İlkadım/Samsun


7
 • Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Basketbol Turnuvası

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Basketbol takımı 07.01.2017  tarihinde Bursaspor  taraftarlarıyla buluşuyor. 

 • Samsunspor Yok Olmasın

  Samsunspor yok olmasın yürüyüşü, 7 Ocak Pazar günü saat 14.00 da Cumhuriyet Meydanı ndan başlayacaktır. Yürüyüşe tüm #Samsun ve #Samsunspor sevdalıları davetlidir.

 • Tarzan Müzikali

  Dünyaca Ünlü Tarzan Müzikali Samsunda..

  • Tarih: 7 Ocak 2020 Salı
  • Yer: Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi
  • Okul Seansları: 10:00 -11:15 – 14:00
  • Aile Seansı: 18:30
  • Bilet Satışı: Biletix (Yakında ) ve Etkinlik Günü Gişede

  Okul Rezervasyonu için: 0546 930 55 56 – 0539 284 85 17

  Takvim  7 Ocak 2020 - 7 Ocak 2020
  Yer  Denizevleri, SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SANAT MERKEZİ, Adnan Menderes Bulvarı, Atakum/Samsun, Türkiye

8
 • Yaşar Doğu Anma Programı

  Samsun Gençlik Merkezleri tarafından hazırlanan Türk güreşinin unutulmaz ismi Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu Yaşar Doğu’yu vefatının 55. yılında anılıyor…

  Yer: Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Atakum 

  Tarih: 8 Ocak 2016 Cuma

  Saat: 13.30


 • Türkiye de Gazeteciliğin Dünü Bugünü ve Yarını

  Usta kalemlerin ve simaların katılacağı Türkiye de Gazeteciliğin Dünü, Bugünü ve Yarını konulu panel Canik Kültür Merkezinde gerçekleşiyor.

  Canik Belediyesi tarafından düzenlenen Türkiye de Gazeteciliğin Dünü, Bugünü ve Yarını konulu panel 8 Ocak Cuma günü saat 14.00 da Canik Kültür Merkezinde…

  panele, gazeteci Savcı Sayan, spor yorumcusu Bülent Yavuz, gazeteci Mehmet Aydın konuşmacı olarak katılacak. Panelin moderatörlüğünü ise gazeteci Osman Kara yapacak. Aynı gün panelden önce sabah 09.00 da ise Canik Kültür Merkezinde Basın Çalıştayı düzenlenecek. Basın Çalıştayında ise medya ve etik, yerel medya, internet medyası, TV medyası, spor medyası gibi konular ele alınacak.

  TÜM VATANDAŞLARIMIZ DAVETLİDİR

  Programlar hakkında bilgi veren Canik Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Musa Öztürk, Canik Belediyemiz Samsunlu hemşehrilerimizin istifade edeceği iki adet güzel program hazırladı. İlk olarak Basın Çalıştayı programımız sabah olacak. Bu program medya ve etik, yerel medya, internet medyası, TV medyası, spor medyası konularını kapsayan 5 ayrı oturumda olacak. Her bölüm kendi içinde tartışılarak sonuç bildirgesi olarak bir kitap çıkartıp yayınlayacağız. Aynı gün saat 14.00’da birbirinden değerli konukların katıldığı Türkiye de Gazeteciliğin Dünü, Bugünü, Yarını panelimiz olacak.  Tüm Samsun halkını, öğrencilerimizi özellikle de Ondokuz Mayıs Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerimizi bu etkinliklerimize bekliyoruz dedi.


 • Klarnet Konseri

  Türkiyede bir ilk! Klarnet hocası Bayram Karagül eşliğinde 19 kişilik klarnet korosu sizlere Klarnet Konseri sunacak. @bayramkaragulklarnetokulu nun bu eşi benzeri olmayan klarnet konseri 8 Ocak tarihinde saat 19:30 da SBB Sanat Merkezi Büyük Salon da.

  Detaylar: https://www.samsunetkinlik.com/etkinlik/bayram-karagul-klarnet-okulu-konseri

 • İlkadım Şiir Akşamları

  Samsunlu şair ve yazarları, Acem Tekkesindeki Şiir Akşamlarında sevenleri ile buluşturan İlkadım Belediyesi, şiirseverlere duygusal anlar yaşatmaya devam ediyor. İlkadım Belediyesinin kültür ve sanat faaliyetleri kapsamında her hafta şiirseverleri bekliyor.

  Etkinliği çocukların katılımı için uygundur.

  Takvim  8 Ocak 2020 - 8 Ocak 2020

  Yer  Selahiye, Samsun Acem Tekkesi, Ebu Suud Caddesi, İlkadım/Samsun, Türkiye


 • Bayram Karagül Klarnet Okulu Konseri

  Türkiyede bir ilk!

  Klarnet hocası Bayram Karagül eşliğinde 19 kişilik klarnet korosu sizlere klarnet konseri sunacak.

  Bayram Karagül Klarnet Okulu nun bu eşi benzeri olamyan klarnet konseri 8 Ocak 2020 tarihinde saat 19:30 da Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi Büyük Salon da gerçekleşecek.

  Bilet temini için 0539 400 25 60


 • Mesleki Amisos Latin Party

  Yaptığınız işlerde ki kıyafetleriniz ile dans etmek isteniyor,  çünkü işimiz her şeyimiz kıyafetleriniz ile dans etmek isteyen herkes için…

910
 • Edebiyat Nöbeti Söyleşisi

  Düşevi Sahne yeni bir söyleşiye daha ev sahipliği yapıyor. Düşevi Sahnede düzenlenecek olan Edebiyat Nöbeti söyleşisinde Semrin Şahin Öykü Yazım Süreci ve Dergicilik başlığıyla, Celal Karaca ise Edebiyat Nöbeti nin Yazın Yolculuğu başlığıyla konuşma yapacak.

  10 Ocak Cuma günü düzenlenecek olan söyleşi, 18.00 da başlayacak. Etkinlik ücretsiz olarak gerçekleşecek.

  Sınırlı bir kontenjana sahip olacak etkinliğe katılmadan önce rezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz.

  Takvim    10 Ocak 2020 - 10 Ocak 2020

  Yer   Karadeniz, Düşevi, İlkadım/Samsun, Türkiye


11
 • Bayanlar Voleybol 1. Lig Müsabakası

  Bayanlar Voleybol 1. Lig müsabakası Samsun BŞB Anakentspor - Karayolları SK, 11 Ocak Çarşamba günü saat 17.00 da Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu nda...

 • Prof.Dr.Mehmet Okuyan ile Kur an Okumaları

  Prof. Dr. Mehmet Okuyan, Samsun da Dost Eğitim Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği nde (DOSTDER) Kur an Okumaları adlı programda söyleşi yapıyor.

  Takvim  11 Ocak 2020 - 11 Ocak 2020

  Yer  Kale, Dost Eğitim Kültür Ve Sosyal Yardımlaşma Derneği, Akman İş Merkezi, Kazımpaşa Caddesi, İlkadım/Samsun, Türkiye


 • Çocuklar için Yıldız Değnek Yapımı Atölyesi

  Bafra da bulunan Çelikpark AVM çocukları eğlendirmek, eğlendirirken bir şeyler öğretmek için atölyeler düzenlemeye devam ediyor. 11 Ocak 2020 Cumartesi günü saat 16.00 da çocuklar için Yıldız Değnek Yapımı Atölyesi düzenleniyor. Atlöye, Çelikpark AVM nin 0. katında olacak.

  Çocuklarını Çelikpark AVM deki Yıldız Değnek Yapımı Atölyesi ne getirmek isteyen anne ve babaların iletişim numarasını aramaları ve rezervasyon yapmaları gerekmektedir.

  Rezervasyon Numarası: 0362 544 05 44

  Takvim  11 Ocak 2020 - 11 Ocak 2020

  Yer  Emirefendi, Çelikpark AVM, Bafra/Samsun, Türkiye


 • Aşk Terazisi

  Yazan: Şahin ÖRGEL
  Yönetmen: Suhacan ÖZGÜLTEKİN
  2 Perde Komedi
  Süre: 90 dk.
  Konusu: Tatile çıkmak üzere olan çiftimiz, Ceydanın anlık ayrılık kararı ile sarsılıyor. Selçuk durumu kurtarmaya çalışırken yakın aile dostları Ediz elinde valiz ile çıkıp geliyor. Emel tarafından kapı dışarı edilen Ediz, gerçeği saklayarak çareyi dostlarında ararken Emel de çiftimizin evine geliyor. Selçuk ve Ediz kafa kafaya vererek evliliklerini kurtarmaya çalışırken Eşler de oyunun içinde kalıyor. Aşk terazisi, Evlilik kuramını sorgulatırken Aşk ın Terazisinde hangi tarafın daha ağır basacağını gösteriyor.

   Yaş Sınırı: 8 yaş ve üstü seyircilerimizin izlemesi tavsiye edilir.

 • Melissa Sarıusta Cool Sahne de!

  Samsun doğumlu Melissa Sarıusta 2015 yılında katıldığı Rising Star Türkiye yarışmasında elde ettiği başarı sonrasında 2018 yılında da O Ses Türkiye nin en çok beğenilen sanatçıları arasında yer aldı. Akustik gitar ve vokal performansını ek prosesörler ve çeşitli ritmlerle zenginleştiren Melissa, bir dönem Yaşar Kurt ile birlikte Türkiye nin birçok şehrinde turneye çıkarak, konserlerde ön performanslar gerçekleştirdi.

  Hem sesiyle, hem sahne performansıyla adından bahsettiren Melissa, 11 Ocak Cumartesi akşamı 20.00 da Cool Chicken s ta Samsunlu müzikseverlerle buluşuyor.

  Takvim  11 Ocak 2020 - 11 Ocak 2020

  Yer Güzelyalı, COOL Chicken's, 3003. Sokak, Atakum/Samsun, Türkiye


 • Çocuklar için Yıldız Değnek Yapımı Atölyesi

  Bafrada bulunan Çelikpark AVM çocukları eğlendirmek, eğlendirirken bir şeyler öğretmek için atölyeler düzenlemeye devam ediyor. 11 Ocak 2020 Cumartesi günü saat 16.00’da çocuklar için Yıldız Değnek Yapımı Atölyesi düzenleniyor. Atlöye, Çelikpark AVMnin 0. katında olacak.

  Çocuklarını Çelikpark AVMdeki Yıldız Değnek Yapımı Atölyesine getirmek isteyen anne ve babaların iletişim numarasını aramaları ve rezervasyon yapmaları gerekmektedir.

  Rezervasyon Numarası: 0362 544 05 44

  Takvim  11 Ocak 2020 - 11 Ocak 2020

  Yer   Emirefendi, Çelikpark AVM, Bafra/Samsun, Türkiye

 • Ünlü Top Modeller CityMall AVM de!

  Ünlü Top Modeller Itır ESEN ve Tuğçe DURAL, 11 Ocak Cumartesi Günü 18:00da Moda’nın Buluşma Noktası CityMall AVMde!

  Ünlü tasarımcı Erol Albayrakın yeni koleksiyonunun sunulacağı, Itır Esen ve Tuğçe Dural gibi ünlü top modellerinde olacağı bu defilede, yerli ve yabancı tam 24 farklı best model podyumda yürüyecek.

  CityMall AVM; Şehrin buluşma noktasında buluşuyoruz sloganıyla bütün Samsunluları açılışa davet ediyor.

  Takvim  11 Ocak 2020 - 11 Ocak 2020
  Yer  Mimarsinan, CityMall AVM, Atakum/Samsun, Türkiye

12
 • Fırat Tanış Gelin Tanış Olalım Samsun da

  Ülkemizin yaşadığı gerginlik ve kutuplaşmalara karşı en anlamlı çağrılardan birisi ünlü oyuncu Fırat Tanış’tan Gelin Tanış Olalım, 12 Ocak ta Samsun da izleyicisiyle buluşuyor.
  12 Ocak Cuma günü saat 20.00 da Samsun BB Atakum Kültür ve Sanat Merkezi nde gerçekleşecek olan Fırat Tanış Gelin Tanış Olalım etkinlik biletleri; Atakum Saray Köfte ve Balık Restaurant, Saren Otel, Düşevi Sanat Merkezi, Göçebe Kafe, Dem Kafe, Tria Seyahat Acentası ve Grand Ali n Otel’den temin edebilirsiniz.


 • Çocuklar için Penguen Etkinlikleri

  Bafra’da bulunan Çelikpark AVM çocukları eğlendirmek, eğlendirirken bir şeyler öğretmek için atölyeler düzenlemeye devam ediyor. 12 Ocak 2020 Pazar günü saat 16.00 da çocuklar için Penguen Etkinlikleri düzenleniyor. Etkinlik Çelikpark AVM nin 0. katında olacak.

  Çocuklarını Çelikpark AVM deki Penguen Etkinliği’ne getirmek isteyen anne ve babaların iletişim numarasını aramaları ve rezervasyon yapmaları gerekmektedir.

  Rezervasyon Numarası: 0362 544 05 44

  Takvim  12 Ocak 2020 - 12 Ocak 2020

  Yer  Emirefendi, Çelikpark AVM, Bafra/Samsun, Türkiye


 • Özge Ulusoy CityMall AVM de!

  Ekranların ve Podyumların Işıldayan Yıldızı Ünlü Model Özge ULUSOY, 12 Ocak Pazar Günü 18:00da Tarzın Buluşma Noktası CityMall AVMde!

  CITYMALL AVM;  Şehrin buluşma noktasında buluşuyoruz sloganıyla bütün Samsunluları açılışa davet ediyor.

   Takvim  12 Ocak 2020 - 12 Ocak 2020

  Yer   Mimarsinan, CityMall AVM, Atakum/Samsun, Türkiye

 • Buluşma Samsun Rap Partisi

  7 Nota Productions tarafından düzenlenen Buluşma Samsun isimli rap partisi, 12 Ocak 2020 tarihinde, 14.00da Fuar İçinde yer alan Derya Tesislerinde gerçekleşecek.

  Etkinlikte Türkçe Rapin güçlü isimlerinden Abluka Alarm ve Derin Darbe yer alırken, Sessiz G3 ve Larp da headlinelar arasında yer alıyor.

  Aynı zamanda Noyan, Sayk, Antares, Aganta Wag, Can Özcan, Noisy Boy, Alper Demir, Alz Barlas, Can G, Emo, Ramses Button, Tayk, Gada Girift, Yesiva, Kaide, Lante, Nadas, Pxleen, Redtripe, Remost, Sivrisinek ve Tekra da sahne alacak.

  Etkinliğin biletleri ModaRoma ve Gazi Caddesinde, Yeşilyurt AVMde yer alan Chokella Waffleda satılacak.

  Takvim  12 Ocak 2020 - 12 Ocak 2020
  Yer  Zafer, Derya Düğün Salonu, Fuar Alanı Kümesi, İlkadım/Samsun, Türkiye

 • Lovalet Yaratıcı Drama Okulu

  Karadenizin en büyük outleti olan Lovalet, sadece bir alışveriş merkezi değil! Çocuklar için her pazar atölyeler, kurslar düzenliyor.

  Yaratıcı Drama Okulu

  Lovalet, her pazar 7 ile 13 yaş arasındaki çocuklar için Yaratıcı Drama Okulu düzenliyor. Etkinlik saatleri öğlen 13.00 ile 15.00 arası olup, ücretsizdir.

  Yaratıcı Drama Okulana katılmak isteyenler 0 507 268 95 06 numarasını arayarak bilgi alabilirler.

  Takvim  12 Ocak 2020 - 12 Ocak 2020

  Yer  Toptepe, Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi, Hacı Mansur Sokak, Canik/Samsun, Türkiye

131415
 • Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Voleybol Turnuvası

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Voleybol takımı 15  Ocak 2017 Pazar  Ankara (Beştepe)  da  saat 12:00  da TVF Spor Lisesi taraftarlarıyla buluşuyor.  

 • Kurbağa Öyküleri çocuk müzikali Samsun da

  Samsun Devlet Opera ve Balesi tarafından sahnelenecek bir Brodway Çocuk Müzikali olan Kurbağa Öyküleri nin Türkiye prömiyeri için gün sayıyor. Derin bir dostlukla birbirine bağlı iki yakın arkadaşın öyküsünün anlatıldığı Kurbağa Öyküleri nin Türkiye Prömiyeri Şahan Gürkan rejisörlüğünde Samsun operasında küçük büyük tüm izleyicileri bekliyor.

  Müzik yönetmenliğini Çelik Kasapoğlu, rejisörlüğünü Şahan Gürkan ın üstlendiği 26 Aralık 2017 tarihinde, saat 13.00 da sahnelenecek olan Kurbağa Öyküleri müzikali; Amerikalı yazar ve illüstratör Arnord Lobel in ünlü Frog and Toad Stories adlı resimli çocuk kitabından derlenen öykülerden hareketle anlatılıyor. Biri iri kara, biri su kurbağası iki arkadaşın, başlarından geçen eğlenceli maceraların anlatıldığı hikâyeler, iki kahramanın dostluklarıyla yalnızlık, kıskançlık, iradesizlik, korku, sabırsızlık gibi korku ve dertlerinin üstesinden gelmelerini anlatıyor.

  Orijinal adı A Year With Frog and Toad olan müzikal, Robert ve Willie Reale kardeşlerin sahneye uyarladığı; dünyanın en prestijli tiyatro ödüllerinden Tony Ödülleri ne 3 kez aday olmuştur. Eser; yıllarca Broadway de kapalı gişe oynadıktan sonra Türkiye de ilk kez Samsun Devlet Opera ve Balesi tarafından sahnelenecek. Müzikalin dekorları Hakkı Kandır, kostüm tasarımı Aydan Çınar, ışık ise Oğuz Murat Yılmaz a ait.

  Şimdiden prömiyer biletleri tükenen müzikalin diğer temsilleri 15, 16, 17 Ocak 2018 tarihlerinde Samsun Devlet Opera ve Balesi Aydın Gün Salonu nda sahnelenecektir. • Çökme Tehlikesi Var- Ezilmiş Petunyalar Olayı Samsun da

  Çökme Tehlikesi Var-Ezilmiş Petunyalar Olayı, 15-16 Ocak tarihlerinde Samsun Atatürk Kültür Merkezinde Samsunlu sanatseverlerle buluşacak

  Devlet Tiyatroları nın, üniversitelerin tiyatro oyunculuğu bölümlerinde eğitim alan gençleri teşvik etmek amacıyla hayata geçirdiği proje kapsamında sahnelenen Çökme Tehlikesi Var-Ezilmiş Petunyalar Olayı, 15-16 Ocak tarihlerinde Samsun Atatürk Kültür Merkezi Büyük Salonda sanatseverlerle buluşacak

  Çökme Tehlikesi Var- Ezilmiş Petunyalar Olayı

  Tennessee Williams a ait olan ve Kurt’un rejisörlüğünde sahneye taşınan Çökme Tehlikesi Var- Ezilmiş Petunyalar Olayı nın dekor tasarımı Hakan Dündar a, kostüm tasarımı Funda Karasaç a, ışık tasarımı ise Memduh Yazar a ait.

  Çevirisi Adnan Berk, Tunç Yalman tarafından yapılan oyunda, Efe Çetinel, Özgür Deniz Kaya, Cemre Burcu Tosun, Damla Ece Dereli ve Cansunur Şimşek rol alıyor.


 • Kral Tiyatro Oyunu

  Serkan Üstünerin yönettiği Kral tiyatro oyunu, izleyicisiyle buluşuyor.
  Tiyatro Martı, absürd tiyatronun en güzel örneklerinden Eugene Ionesconun Kral Ölüyor adlı komedisini yeni bir dramaturji ve metin çalışmasıyla Kral adıyla sahneliyor. Bu oyun ebediyen yaşamak isteyen Kralın iktidar tutkusuyla alay ederken öte yandan insanın ölüm karşısında çaresizliğini, ölmemek için direnişini komik ve eleştirel bir şekilde sunuyor.
  Tarih  15 Ocak 2020
  Başlama Saati 17:00
   Bitiş Saati  19:00

  Denizevleri, SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SANAT MERKEZİ, Adnan Menderes Bulvarı, Atakum/Samsun, Türkiye

   

 • Kral Komedi

  Serkan Üstüner in yönettiği Kral tiyatro oyunu, izleyicisiyle buluşuyor.
  Tiyatro Martı, absürd tiyatronun en güzel örneklerinden Eugene Ionesco nun Kral Ölüyor adlı komedisini yeni bir dramaturji ve metin çalışmasıyla Kral adıyla sahneliyor. Bu oyun ebediyen yaşamak isteyen Kralın iktidar tutkusuyla alay ederken öte yandan insanın ölüm karşısında çaresizliğini, ölmemek için direnişini komik ve eleştirel bir şekilde sunuyor.

  Oyuncular
  Erdal Özyağcılar
  Güzin Özyağcılar
  Merve Engin
  Barış Kıralioğlu
  Gözde Çetiner
  Ferdi Alver
  Burak Tanay

  Çeviren: Lale Aslan
  Dramaturji ve Sahneleme Metni: Erdal Özyağcılar
  Yönetmen: Serkan Üstüner
  Yönetmen Yardımcısı: Zeynep Özyağcılar
  Reji Asistanı: Yasemin İçen
  Dekor Tasarım: Cihan Aşar
  Kostüm Tasarım: Candan Seda Balaban
  Müzik: Orhan Enes Kuzu
  Koreografi: Handan Ergiydiren
  Işık Tasarım: Mahmut Özdemir

  Bilet Satın Almak için: https://www.biletix.com/etkinlik/Z2905/TURKIYE/tr

  Takvim  15 Ocak 2020 - 15 Ocak 2020

  Yer  Denizevleri, SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SANAT MERKEZİ, Adnan Menderes Bulvarı, Atakum/Samsun, Türkiye


16
 • ARDA BOYLARI

  Arda Boyları adlı tek perdelik bale eseri 16 Ocak 2016 Cumartesi akşam 20.00 da Samsun Atatürk Kültür Merkezi büyük salonda sahneleniyor…

  Trakya yöresine ait çok sevilen türkülerden biri olan Arda Boylarının hikayesini ve müziğini modern dansla harmanlayan Arda Boyları, birbirlerine âşık iki genç olan Halime ve Recepin hikayesini anlatıyor.

  Yüksek Yüksek Tepelere Ev Kurmasınlar, Çalın Davulları, Dere Geliyor Dere gibi sevilen türkülerin çok sesli müzik ile halk müziği senteziyle yorumlandığı Arda Boylarında bağlama, darbuka, asma davul gibi yerel sazlar ve halk oyunu motifleri de bulunuyor.  Koreografi ve rejisi Özgür Adam İnanç a ait olan Arda Boylarının müzikleri İsmail Sezen ve Arda Erdem e ait. Librettosu Ayşegül Çelik tarafından yazılan eserin dekor tasarımını Hakkı Kandır, kostüm tasarımını Gülnur Çağlayan gerçekleştirdi. Işık tasarımında ise O.Murat Yılmaz ın adı var.

  Arda Boylarında Halime rolünde Ilgaz Erdağ, Recep rolünde Orçun Ünal Anne rolünde Anna GORGİASHVILI, İsmail rolünde Orkun Baydoğan, Fatma Kadın rolünde Arzu KAYA , Ağa rolünde David Khozashvili ,Zehra rolünde Damla Oktay, Cemil rolünde ise A.Cem Şenoğlu dans ediyorlar.

  16 Ocak 2016 Cumartesi saat 20.00’da gerçekleştirek olan Arda Boylarının biletleri, www.biletiva.com web adresinden ve Samsun AKM Opera gişesinden temin edilebilir.


 • Kadınca Komik Hikayeler ve Şarkılar

  Daha evvel Kadınca Öyküler ve Şarkılar ile büyük beğeni toplayan ve Samsunlular tarafından beğeni proje şimdi Kadınca Komik Hikayeler ve Şarkılar adıyla Samsunlu sanatseverlerin karşısına çıkıyor.

  Tiyatro oyuncusu, Show TV de Kuzey Yıldızı adlı dizinin sevilen Hanife Kadıoğlu karakteri Ferda Kaynarın anlattığı komik kadın öykülerine şarkıları ile Cansu Çebi, gitarı ile Sergen Kalanbak eşlik ettiği Kadınca Komik Hikayeler ve Şarkılar 16 Ocak Perşembe günü saat 20.00 de Düşevi Sanat Merkezinde!

  Not: Bilgi edinmek için 0362 233 3326 telefon numarasından ulaşarak öğrenebilirsiniz.

  • Düşevi Sanat Merkezi: Gazi Caddesi girişi Menekşe Çiçekçilik arasında yer almaktadır.

  Bilet Satın Almak için: https://www.biletiva.com/seats/DUS_EVI_OYUNCULARI/951392

  Takvim  16 Ocak 2020 - 16 Ocak 2020

  Yer  Karadeniz, Düşevi, İlkadım/Samsun, Türkiye


 • Düğün ya da Davul Tiyatrosu

  Düğün ya da Davul oyununda kırsal kesimde geçerliliğini koruyan evlenme gelenekleri çeşitli açılardan seyirciye sunularak eleştirilir. Göstermeci biçiminin egemen olduğu oyunda geleneksel Türk Tiyatrosu öğelerinden büyük ölçüde yararlanılmıştır. Karagöz, Ortaoyunu, Meddahlık ve Köy Seyirlik oyunlarından değişik örneklerin yer aldığı oyun, Meydancının oyunu kurması ile başlar. Her bölüm ayrı bir konuyu işler…

  Rezervasyon için:

  Cumhur Kocaoğlu
  0 542 290 26 03

  Takvim  16 Ocak 2020 - 16 Ocak 2020


17
 • Samsun BŞB Anakent SK-Karayolları SK

  Türkiye Voleybol Bayanlar 1.Lig B grubunda 2. Yarı yarın (11 Ocak Çarşamba) oynanacak Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor ve Karayolları maçı ile başlıyor

  13 maçta 10 galibiyet ile ilk yarıyı tamamlayan Anakentspor, Mustafa Dağıstanlı Spor salonunda Karayollarını konuk edecek.

  Devre arasında yapılan hataları analiz edip düzeltme imkanlarının olduğunu belirten takım kaptanı Deniz Hakyemez;

  İkinci devreye Karayolları maçıyla başlıyoruz. İyi bir başlangıç yapmak istediğimiz için maçın öneminin farkındayız. Devre arasında yaptığımız hataları analiz edip düzeltme fırsatımız oldu. Takım olarak yaptığımız toplantılar ve antrenmanlarla maça hazır durumdayız. Umarım güzel bir oyunla kazanan taraf biz oluruz. İfadelerini kullandı.

  Her maç olduğu gibi ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını belirten takımın orta oyuncusu Aybüke Özdemir ise;

  Karayolları maçı ikinci devrenin ilk maçı olduğundan bizim için önemli bir maç. Takım olarak hedefimiz bu maçla birlikte bir seri yakalamak. Takım olarak iyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Yeni transferlerimizle de uyum içerisindeyiz. Her maç olduğu gibi elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. şeklinde konuştu.

  Samsun BŞB Anakent SK-Karayolları SK
  Salon: Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
  Tarih: 11 Ocak Çarşamba
  Saat: 17.00


 • 20 Ocak Anma Haftası Piazza AVM de

  Bu Şehrin Çocukları Samsunsporludur projesi kapsamında 20 Ocak 1989 tarihinde deplasman maçına giderken geçirdikleri trafik kazası sonucu hayatlarını kaybeden Samsunsporlu teknik direktör ve futbolcular Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezinde törenle anılacak

  Türk futbol tarihine O kara gün diye geçen 20 Ocak 1989 daki trafik kazasının 30. yılı anma töreni, her yıl olduğu gibi bu yıl da Piazza AVM de gerçekleşecek.

  Malatyaspor deplasmanına giderken geçirilen trafik kazasında hayatını kaybeden Teknik Direktör Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Zoran Tomiç ve Mete Adanır ile otobüs şoförü Asım Özkan ın anılacağı tören; 17 Ocak Perşembe günü saat 16.00 da başlatacak.

  Bu şehrin çocukları Samsunsporludur sloganıyla gerçekleşecek anma programına katılacak okullar çeşitli etkinlikler gerçekleştirecekler.


 • 20 Ocak Anma Haftası Piazza AVM de

  Bu Şehrin Çocukları Samsunsporludur projesi kapsamında 20 Ocak 1989 tarihinde deplasman maçına giderken geçirdikleri trafik kazası sonucu hayatlarını kaybeden Samsunsporlu teknik direktör ve futbolcular Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezinde törenle anılacak

  Türk futbol tarihine O kara gün diye geçen 20 Ocak 1989 daki trafik kazasının 30. yılı anma töreni, her yıl olduğu gibi bu yıl da Piazza AVM de gerçekleşecek.

  Malatyaspor deplasmanına giderken geçirilen trafik kazasında hayatını kaybeden Teknik Direktör Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Zoran Tomiç ve Mete Adanır ile otobüs şoförü Asım Özkan ın anılacağı tören; 17 Ocak Perşembe günü saat 16.00 da başlatacak.

  Bu şehrin çocukları Samsunsporludur sloganıyla gerçekleşecek anma programına katılacak okullar çeşitli etkinlikler gerçekleştirecekler.


 • Kahvede Şenlik Var Oyunu

  Hayal Atölyesi Tiyatrosunun komedi oyunu.

  KAHVEDE ŞENLİK VAR

  Yönetmen: Eser AKAL
  2 perde/Komedi
  Süre: 100 dk.

  Konusu: Bir kadın ve bir erkek, bir arabulucu vasıtasıyla birbirlerini tanımak, konuşup, anlaşıp ve sonunda evlenmek üzere bir kahvede buluşurlar. Konuşmaları ve olayları yönlendiren bir de garson vardır. Kadınla erkeğin evliliğe bakış açıları, hayata dair pazarlıkları, ilişkiler çatışması müziğin dansın eşlik ettiği bir atmosferde komik bir uslûpla anlatılıyor.

 • Bekir Develi Söyleşisi

  Değerli konuğumuz Bekir Develi nin gerçekleştireceği Hikayelerle Anadolu irfanı konferansı 17 Ocak Cuma günü Saat 18:00de Canik Kültür Merkezinde…
  Tüm halkımız davetlidir.

 • Yeşilyurt AVMde Senin Hayalin Senin Oyuncağın

  Yeşilyurt AVM Sömestr Şenliği başlıyor!

  17-24 Ocakta ise çocukların hayal güçlerini geliştiren, birbirinden eğlenceli oyuncaklar yapmalarına olanak sağlayan Thinkertoys. 25-30 çocuğun katılabileceği 40-45 dakikalık seanslar biçiminde ya da belli saatler içinde seans sınırlaması olmadan gerçekleştirilebilen etkinlikte, belli bir konuya yönelik olarak oluşturulabildiği gibi Senin Hayalin Senin Oyuncağın konseptinde de gerçekleştirilmektedir. Özellikle bu zamanda bilgisayar başından kalkmayan çocukların keşfetmeye ve yaratıcılıklarını geliştirmeye fırsat veren oyun, aynı zamanda doyasıya eğlendiriyor.


18
 • Arda Boyları Samsun da yeniden sahneleniyor

  Trakya yöresine ait çok sevilen türkülerden biri olan Arda Boyları nın hikayesi ve müziğinin modern dansla harmanlanmasıyla oluşturulan bale, yeniden Samsun da sahneleniyor.
  18 Ocak Perşembe günü saat 20.00 da Samsun Devlet Opera ve Balesi Aydın Gün Salonu nda gerçekleşecek olan Arda Boyları balesinin biletleri satışa sunuldu. 15 TL – 30 TL arasında değişen biletler Samsun Atatürk Kültür Merkezi Gişesinden ve internet üzerinden resmi satış kanalı olan biletiva.com dan temin edebilirsiniz.


 • Bu Şehrin Çocukları Samsunsporludur

  Samsunspor un 20 Ocak 1989 tarihinde geçirdiği elim kazanın yıl dönümü sebebiyle Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi de 18 Ocak Perşembe günü saat 15.30 da anma töreni gerçekleşecek.

 • Ortaokul ve Lise Öğrencileri İçin Hızlı Okuma Kursu

  Samsun da Çocuk Olmak

  Türkiye Hızlı Okuma Şampiyonu Hocası tarafından verilen ANLAYARAK HIZLI OKUMA Kursun, 12. SINIFLARA ÖZEL SÖMESTR GRUBU çalışmalarına 18 Ocak Cumartesi günü saat 16.00 da başlayacaktır. Kurs her gün 2 saat olacak ve toplam 12 gün sürecektir.

  Kurs kontenjanı sınırlıdır.

  Kurs hakkında bilgi, kayıt ve İletişim için;

 • Patili Dostarımızı Konuşuyoruz Söyleşisi

  Yaşadığımız şu dünya sevgi ve merhametle dönüyor. Konuşmayan ama hisseden patili dostlarımızla ilgili bilgilerini bizimle paylaşacak olan UPA VAKFI Yönetim Kurulu Üyesi Efsun KARA konuşmacı olarak bizlere katılacaktır.
  Samsunda sokak hayvanı problemi, uygulanan kısırlaştırma politikaları,sokak hayvanı rehabilite problemleri,patili dostlarımız için yapabileceklerimizi konusacagımız bu söyleşimize CUMARTESİ KAMPÇILARI olarak tüm doğa ve hayvanseverleri bekliyoruz.
  YER: BİG YELLOW TAXİ BENZİN
  TARİH : 18.01.2020
  SAAT: 19:30
  İLETİŞİM:0542 546 60 23
  0544 327 42 14

 • Bulvar AVM de Sömestir ProgramıDolu Dolu Bir Sömestir Programı Bulvar AVMde Başlıyor..!
  Sömestir  Boyunca Gerçekleşecek Olan, Çocuklara Özel Birbirinden Keyifli Etkinlikler Bulvar AVMden Çocuklara Hediye.. Yüzlerce Çocuk Gibi Sen de Bi Bulvar Yap  Harika Eğlencelerde Yerini Kap.!
  Bu sömestirde de eğlence dünyasının kapıları Bulvar AVMde açılacak. Çocuklar, sömestir boyunca her hafta sonu yepyeni tiyatro oyunları ile bambaşka dünyaları keşfederken, interaktif olarak katılım da sağlayacaklar.
   Tiyatro Küçükeller ile Çocuk Tiyatroları
  Sömestir boyunca her hafta sonu Tiyatro Küçük Ellerin Cesur Kardeşler, Sevginin Gücü, ve Afacanlar Hayvan Dostu adlı müzikli tiyatro oyunları Bulvar AVM Kültür Salonunda ücretsiz olarak sahnelenecek.
  Konumu ne olursa olsun her çocuğun ve her bireyin değerli olduğunu eğlenceli bir dille anlatan Cesur Kardeşler ; hayatın ağırlığını ve acısını sevgi  kelimesinin unutturduğunu, sevgiyle bakanların herşeyi daha güzel göreceğini vurgulayan Sevginin Gücü; ve son olarak hayvanlara iyi davranılması gerektiğini sevimli hayvan diyalogları ile anlatan Afacanlar Hayvan Dostu tiyatro oyunları hem güldürecek hem de çocuklara faydalı mesajlar vererek onlara hayal dünyalarının kapılarını açacak.

  Oyunlar 14:00 ve 16:00 saatlerinde iki seans olarak sahnelenecek.

  Tiyatrolar Detaylı Programı
  18/19.01.2020   (Cumartesi-Pazar)     Cesur Kardeşler
  24/25/26.01.2020   (Cuma-Cumartesi-Pazar)    Sevginin Gücü
  31.01/01.02.2020   (Cuma-Cumartesi)    Afacanlar Hayvan Dostu

  Rezervasyon ve Detaylı Bilgi İçin: 0362 290 27 55

 • Yeşilyurt AVM den Karne Hediyesi

  Yeşilyurt AVM Sömestr Şenliği başlıyor!

  Eğitim ve öğretim yılının yarısını geride bırakmaya hazırlanan çocuklar için aileleri ile birlikte keyifli anlar yaşamalarını hedefleyen Yeşilyurt AVM birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapacak. 18-19 Ocak tarihlerinde saat 14:00-15:00 arasında karneleriyle Miniclub oyun alanına gelen minikler birbirinden güzel emoji çim adamların sahibi oluyor.


19
20
 • Sevil Berberi Ocak ta yeniden sahneleniyor

  Samsun Devlet Opera ve Balesi (SAMDOB), Gioacchino Rossini nin Sevil Berberi adlı iki perdelik operası Ocak ayında Aydın Gün Salonu nda gerçekleştirecek.

  Büyüleyici ezgileri, ince ve eğlendirici müziği ile İtalyan komik operasının şaheserlerinden, biri olarak gösterilen Sevil Berberi operası Samsunlu sanatseverlerle buluşacak.

  Dünya komik opera türünün en mükemmel örneklerinden biri olarak kabul edilen Sevil Berberi adlı iki perdelik opera 20, 22, 29 Ocak tarihlerinde Samsun Atatürk Kültür Merkezi Aydın Gün Salonu nda sahnelenecek.

  Sevil Berberi, 20 Ocak Cumartesi günü saat 15.00 ardından, 22 Ocak Pazartesi, 29 Ocak Pazartesi saat 20.00’da Samsunlu operaseverlerin beğenisine sunulacak.

  Bilet fiyatları ise şöyle; I Parter 30 TL, II Parter 20 TL, Balkon 15 TL olarak belirtildi.

  Samsun Devlet Opera ve Balesi gişesi her gün saat 10.00 – 18.00 arası, temsil günlerinde ise temsil başlama saatine kadar açıktır.


 • 40. YIL Özel TSM Şefleri Konseri

  Serdar Dede nin Şefliğini üstlendiği Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı tarafından düzenlenen 40. YIL Özel TSM Şefleri Konseri 20 Ocak Pazartesi saat 19.30 da Atakum Sanat Merkezi nde!

  Emektar Şefler;

  • Cavit Ersoy
  • M. Muhterem Sezgin
  • M. Halis Korur
  • Yer: Atakum Sanat Merkezi
  • Tarih: 20.01.2020
  • Saat: 19.30

  Etkinlik ücretsizdir.

  Takvim  20 Ocak 2020 - 20 Ocak 2020

  Yer  Denizevleri, SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SANAT MERKEZİ, Adnan Menderes Bulvarı, Atakum/Samsun, Türkiye21
 • Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Basketbol Turnuvası

   Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Basketbol takımı 21.01.2017  tarihinde  Muğla Orman taraftarlarıyla buluşuyor.

 • SOBA Hayal Kahvesi Samsun da

  Dünyanın en büyük canlı performans yarışması EMERGENZA nın Türkiye oluşumunda, yaklaşık 100 e yakın grup arasından Türkiye 4. sü olmaya hak kazanan Samsunlu grup SOBA, Hayal Kahvesi Samsun sahnesinde…

  EMERGENZA nın Türkiye oluşumunda, yaklaşık 100 e yakın grup arasından Türkiye 4. sü olmaya hak kazanan Samsunlu grup SOBA,21 Ocak Cumartesi günü saat 22.00 da sahne alacak olan SOBA, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerinde bulunan Hayal Kahvesi Samsun şubesi nde Samsunlularla buluşuyor.

  21 Ocak Cumartesi günü saat 22.00 da sahne alacak SOBA nın konser bilet ücreti 20 TL olarak belirlenirken, biletler; Hayal Kahvesi Samsun ile Drum Clinic Studio dan temin edebilirsiniz.

  İlk kadrosunu 2012 yılının Ekim ayında oluşturan grup, kendi besteleri ve coverları üzerinde çalışıyor. Dünyanın en büyük canlı performans yarışması EMERGENZA nın Türkiye oluşumunda, SOBA yaklaşık 100 e yakın grup arasından Türkiye 4. sü oldu.

 • Kodlama, Robotik ve 3B Tasarım Eğitimi

  Sömestr tatilinde Teknopark Samsun’da Eğitmen Özge Sağlam tarafından Kodlama, Robotik ve 3B Tasarım Eğitimi verilecek. Eğitim 6-9 yaş ile 9-14 yaş grubunu kapsayıp, 2 farklı grup açılacak.

  • 6-9 Yaş Grubu: 21-22-23-24 Ocak 2020 günü saat 09.30 ile 17.00 arasında olacak. 9-14 yaş grubu için ücret 500 TL.
  • 9-14 Yaş Grubu: 27-28-29-30-31 Ocak 2020 günü saat 09.30 ile 17.00 arasında olacak. 9-14 yaş grubu için ücret 400 TL.

  Not: Kendi bilgisayarı ile gelmek isteyen öğrenciler dizüstü bilgisayarları ile katılım sağlayabilirler.

  Başvuru için formu eksiksiz doldurmanız ve kesin kayıt için ödeme yapmış olmanız gerekmektedir. Fiyata yemek ücreti dahildir.

  Detaylı bilgi edinmek için 0362 457 56 56 numarasını arayabilirsiniz.

  Takvim  21 Ocak 2020 - 31 Ocak 2020


 • İnsan Sesi OyunuTelefonun bir ucunda, terk edildiği için acı çeken, fakat bunu asla göstermeyen, ayrılığın son anında bile tutkusunu gizli bir bağlılıkla sürdüren bir kadın; diğer ucunda ise, veda ederken bile dürüst olmayı beceremeyen bir erkek var. Sıradan bir ayrılık öyküsü, ama her ne olursa olsun sevdiği adama inanmak isteyen kadının nereye kadar dayanacağı, ne zaman pes edeceği, tutunduğu dalı ne zaman bırakıp bırakmayacağıiçerisinde bir uyanış hikayesi.
  Yazan Jean Cocteau
  Çeviren Işık Noyan
  Yönetmen Duygu Urhan

  OYUNCULAR:
  Kadın Duygu Urhan
  Yönetmen Yardımcısı Saliha Karahasan
  Asistan Erkan Akçelik
  Dekor Büşra Eroğlu
  Kostüm Grup Çalışması
  Koreografi Galip Emre
  Işık Muharrem Boran
  Müzik Kaan Akartepe
  Sahne Amiri Ali Direkli
  Kondüvit Zafer Karaoğlu
  Işık Kumanda Sercan Kurt
  Sahne Makinistleri Mehmet Köse – A.Barış Çolak
  Aksesuar Sorumlusu Kader Sarı
  Sahne Terzisi Azime Usta
  Peruka Bahri Mutlu
  1 Perde – 50 dakika
  Bilet Satın Almak İçin: https://biletinial.com/tiyatro/koltuk_secimi

  SAMSUN DT SAHNESİ: 0 (362) 431 21 00

   Takvim   21 Ocak 2020 - 21 Ocak 2020
 • İnsan Sesi Oyunu

  Telefonun bir ucunda, terk edildiği için acı çeken, fakat bunu asla göstermeyen, ayrılığın son anında bile tutkusunu gizli bir bağlılıkla sürdüren bir kadın; diğer ucunda ise, veda ederken bile dürüst olmayı beceremeyen bir erkek var. Sıradan bir ayrılık öyküsü, ama her ne olursa olsun sevdiği adama inanmak isteyen kadının nereye kadar dayanacağı, ne zaman pes edeceği, tutunduğu dalı ne zaman bırakıp bırakmayacağı içerisinde bir uyanış hikayesi.

  Yazan Jean Cocteau
  Çeviren Işık Noyan

  Yönetmen Duygu Urhan

  Takvim  21 Ocak 2020 - 21 Ocak 2020

  Yer   Kale, Samsun Atatürk Kültür Merkezi, Atatürk Bulvarı, İlkadım/Samsun, Türkiye


22
 • Anakentspor – Kazan Belediyesi 15. Hafta

  Voleybol 1.Lig Bayanlar B Grubu temsilcimiz Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent SK, kendi saha ve seyircisi önünde Kazan Belediyesi ni konuk ediyor

  Türkiye Voleybol Bayanlar 1.Lig B grubunda 2. Yarı 15. Haftasında Samsun temsilcimiz Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü, 22 Ocak Pazar günü saat 14.00 da Ankara nın Kazan Belediyesi takımını Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu nda konuk ediyor.

  Geçen hafta Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu nda oynanan karşılaşmada Anakentspor konuk ettiği Karayollarıspor u 3-0 (25-22, 25-23, 25-16) mağlup etmişti.


 • Anakentspor Kazan Belediyespor u konuk ediyor

  Türkiye Voleybol Bayanlar 1.Lig B grubunda yer alan Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor yarın (22 Ocak Pazar) Kazan Belediye Spor u konuk edecek. Mustafa Dağıstanlı Spor salonunda oynanacak karşılaşma saat 14:00 da başlayacak

  Sadece başarı odaklı çalışmaya devam ettiklerini ve bu maçtan da kendilerine yakışır sonucu alıp, bu sonuçla hedeflerine bir adım daha yaklaşacaklarını ifade eden takımın orta oyuncusu Ayşe Gürel;

  Yorucu ve yoğun bir devre arası antrenman temposundan sonra devreye güzel bir galibiyetle başlangıç yaptık. Şuanda takımın fiziksel ve psikolojik olarak bu maça çok iyi hazırlandığını söyleyebilirim. Artık çalışmalarımızın meyvesini alacağımız bir dönemde olduğumuza inanıyorum. Sadece başarı odaklı devam ediyoruz. Bu maçtan da bize en yakışır sonucu alıp başarılı sonuçla hedefimize 1 adım daha yaklaşacağımızı hissediyorum takımımdan bu enerjiyi alıyorum ve takımıma inanıyorum. Bu maçta da oyun kalitemizin başarımızla birleşeceğine ve izleyenlere seyir zevki yaşatacağımızı düşünüyorum ifadelerini kullandı.

  Hedefleri doğrultusunda emeklerinin karşılığını alarak güzel sonuçlar elde edeceklerini ifade eden takımın pasör çaprazı Nazlı Alkan ise;

  2. Devre ilk maçımıza galibiyetle başladık bu bizim için pozitif bir başlangıç oldu, yoğun antrenman temposuyla bu maçada iyi giriş yapacağımızı ve iyi bir başlangıçla güzel bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum. Bu konsantrasyonla hedeflerimiz doğrultusunda emeğimizin karşılığını alarak güzel sonuçlar elde edeceğimizi umuyorum takıma bu konuda çok güveniyorum. Şeklinde konuştu.

  Samsun BŞB Anakent SK-Kazan Belediye Spor

  Salon: Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
  Tarih: 22 Ocak Pazar
  Saat: 14:00


 • Yeşilyurt AVM de Çocuk Tiyatro Festivali

  Yeşilyurt Alıveriş ve Yaşam Merkezi her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Sömestr tatili boyunca, tiyatro şenliğinin yanı sıra birbirinden eğlenceli oyunlar, yaratıcı aktiviteler ve sürprizlerle dolu karne hediyeleri ile muhteşem şölen başlıyor.

  Eğitim ve öğretim yılının yarısını geride bırakmaya hazırlanan çocuklar için aileleri ile birlikte keyifli anlar yaşamalarını hedefleyen Yeşilyurt AVM birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapacak. 21-22 Ocakta Miniclub oyun alanına karnesi ile gelen çocuklar, şamatalı, bol kahkahalı, oynaması da son derece kolay Jenga’ya sahip olmanın sanı sıra, aç kapıyı bezirgan başı, yakan top, dombili, beştaş gibi oyunlar ile Miniclub’ta eğlenceli dakikalar geçirme fırsatı bulacaklar.

  YEŞİLYURT AVM ÇOCUK TİYATRO FESTİVALİ PROGRAMI

  22 Ocak Pazartesi-Karagöz ile Trafik Kuralları – 1.seans; 14:00 2.seans; 16:00
  23 Ocak Salı- Delik Burunlular Kabilesi – 1.seans; 14:00 / 2.seans; 16:00
  24 Ocak Çarşamba- Küçük Doktor ve Mikrobi – 1.seans; 14:00 / 2.seans; 16:00
  25 Ocak Perşembe- Değerli Macera – 1.seans; 14:00 / 2.seans; 16:00
  26 Ocak Cuma – Kuyudaki Aslan – 1.seans; 14:00 / 2.seans; 16:00
  29 Ocak Pazartesi-Karagöz ile Trafik Kuralları – 1.seans 14:00 / 2.seans 16:00
  30 Ocak Salı- Delik Burunlular Kabilesi – 1.seans; 14:00 / 2.seans; 16:00
  31 Ocak Çarşamba- Küçük Doktor ve Mikrobi – 1.seans; 14:00 / 2.seans; 16:00
  1 Şubat Perşembe- Değerli Macera – 1.seans; 14:00 / 2.seans; 16:00
  2 Şubat Cuma – Kuyudaki Aslan – 1.seans; 14:00 / 2.seans; 16:00


 • Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası Samsun da

  William Shakespearein klasik oyunlarından Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası adlı komedi oyunu Samsun Atatürk Kültür Merkezinde tiyatroseverlerle buluşuyor.

  22 Ocak Salı günü saat 20.00 da ve 23 Ocak Çarşamba günü saat 20.00 da Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası  biletlerine Samsun AKM gişesinden ve biletiva internet etkinlik bilet satış portalından 3 TL – 7,5 TL arasında değişen fiyatlardan temin edebilirsiniz.

 • TCG Preveze Samsun a geliyor

  TCG Preveze (S-353) isimli askeri denizaltı, 22-23 Ocak 2019 tarihleri arasında Samsun halkının ziyaretine açılacak

  Karadeniz Keşif/Gözetleme ve Karakol programı kapsamında TCG Preveze (S-353) isimli askeri denizaltı, 22-23 Ocak 2019 tarihleri arasında Samsun da limanı ziyaret edecek.

  Askeri denizaltı, 22 Ocak 2019 Salı günü 14.00-17.00 ve 23 Ocak 2019 Çarşamba günü 10.00-17.00 saatleri arasında halkın ziyaretine açılacak.

  Gemi ziyareti için Samsunport Liman girişini kullanabilirsiniz.


 • Düş Gezgininden Korku Masalları

  Düşevi Sanat Merkezi den her ay farklı konseptlerde masal anlatıları yapan Düş Gezgini Dr. Canan Demirci, 22 Ocak Çarşamba günü saat 20.00’da müzik eşliğinde Korku Masalları anlatacak.

  Not: Bilgi edinmek için 0362 233 3326 telefon numarasından ulaşarak öğrenebilirsiniz.

  Düşevi Sanat Merkezi: Gazi Caddesi girişi Menekşe Çiçekçilik arasında yer almaktadır.

  Düşevi Sahnesi nin gişesinden bilet satın alabileceğiniz gibi Biletiva dan da bilet satın alabilirsiniz. Bilet satın alma linki yazının sonunda verilmiştir.

  Bilet Satın Almak için: https://www.biletiva.com/seats/DUS_EVI_OYUNCULARI/951393

  Takvim  22 Ocak 2020 - 22 Ocak 2020
  Yer  Karadeniz, Düşevi, İlkadım/Samsun, Türkiye


2324
 • Aktüerya Nitelikli Hesaplamalar Bilirkişilik Eğitim Semineri

  Bilirkişilik temel ve alt uzmanlık alanları ile bilirkişilerde aranacak niteliklerde yapılan güncellemeler ve değişiklikler doğrultusunda ilk kez bilirkişilik başvurusunda bulunacaklar için bilirkişilik temel eğitimi ile nitelikli hesaplamalar uzmanlık alanında başvuru şartı olarak getirilen hesaplama eğitimleri için…

  Katılımcılar Eğitim Süresince Nitelikli Eğitim Programını Ücretsiz Kullanabileceklerdir.

  Eğitimci: Avukat Bilirkişi Rıdvan YILMAZ İstanbul Barosu

  Koordinatör: Av. Arb. Harun UYANIKOĞLU

  Arabuluculuk Hukuk Derneği Başkanı

  • Eğitim Süresi 24 Saattir
  • Eğitim Ücreti 1000 TL + KDV’dir
  • Eğitim Materyalleri ve İkramlar Dahildir
  • Katılım 30 Kişi ile Sınırlıdır
  • Eğitim Samsun Arabuluculuk Merkezinde Yapılacaktır

  Eğitim Tarihleri:

  24.01.2020 / 14:00 – 22:oo

  25.01.2020 / 09:00 – 17:00

  26.01.2020 / 09:00 – 17:00

  Detaylı Bilgi İçin; Yaren Kuş 0505 570 29 90


 • Ilgaz Ormanlarında Kamp, Trekking ve Zirve Faaliyeti

  Explorer Dağcılık Kulübü nden Mesaj Var!

  Yok ben hiç karda kamp yapmadım !!
  Ilgaz Dağlarında yürümedim !!
  Zirveye çıkmadım !! deme diye
  Eğitim de, çadır da, mat da bizden 

  İster sadece trekking yap,
  İstersen zirve yolculuğuna çık,
  İstersen sadece eğitim için gel.

  24 Ocak Cuma gece yarısından sonra yola çıkılıyor. 26 Ocak Pazar akşamı dönüş yapılıyor.

  Kontenjan sınırlı sayıdadır.

  Detaylar için İrtibat:

  • Turgay TOPDAL 0506 566 54 52
  • Mustafa YAYLA : 0542 341 33 56
  • Özgür SALCAN : 0532 467 05 46
  • Mehmet KUTLU :0545 350 29 79

 • Ilgaz Ormanlarında Kamp, Trekking ve Zirve Faaliyeti

  24 Ocak Cuma gece yarısından sonra yola çıkılıyor. 26 Ocak Pazar akşamı dönüş yapılıyor.

  Kontenjan sınırlı sayıdadır.

  Detaylar için İrtibat:

  • Turgay TOPDAL 0506 566 54 52
  • Mustafa YAYLA : 0542 341 33 56
  • Özgür SALCAN : 0532 467 05 46
  • Mehmet KUTLU :0545 350 29 79

 • Solo Türküler Konseri

  Türkü severleri bekliyorum konserimize.
  NOT : Konserimiz ücretsizdir.
  YER : Yeşilyurt avm nin yan tarafında Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi Saat : 19.30

25
 • Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Voleybol Turnuvası

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Voleybol takımı 25 Ocak 2017 Çarşamba   Ankara (Pursaklar)  da  saat 14:00  da Pursaklar Voleybol İhtisas  taraftarlarıyla buluşuyor.  

 • Türkiye Teknoloji Buluşmaları Samsun da

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türk Ekonomi Bankası iş ortaklığı ile Turkcell ana sporluğunda Türkiye nin çeşitli illerinde gerçekleştirilen, Türkiye Teknoloji Buluşmaları nın bu yıl ilk Samsun da gerçekleşecek.

  Türkiye Teknoloji Buluşmalarının bu yılki ana konusu Dijitalleşme. TOBB ve Türk Ekonomi Bankası iş ortaklığı ile Turkcell ana sponsorluğunda, Samsun Ticaret Odası ve Samsun Ticaret Borsası ev sahipliğinde, 25 Ocak 2018 Perşembe günü saat 09.30 da Samsun Sheraton Otel de gerçekleşecek.

  Program

  09:30 – 10:00 KAYIT VE İKRAMLAR
  10:00 – 10:15 AÇILIŞ KONUŞMALARI
  BUSE BİÇER – MODERATÖR
  SİNAN ÇAKIR – SAMSUN TİCARET BORSASI BAŞKANI
  SALİH ZEKİ MURZİOĞLU – SAMSUN TSO BAŞKANI
  10:15 – 10:35 KEREM ALKİN – BİDER VE MOBİLSİAD BAŞKANI
  10:35 – 10:55 ANA SPONSOR KONUŞMASI
  BARBAROS ÖZDEMİR – TURKCELL KURUMSAL SATIŞ DİREKTÖRÜ
  10:55 – 11:25 PANEL – ENDÜSTRİDE YENİ UFUKLAR
  SAMİ ALTINKAYA – MODERATÖR
  ONUR TURAN – TURKCELL, IOT VE M2M MÜDÜRÜ
  DERYA İREN – SİEMENS, DİJİTALLEŞME VE ENDÜSTRİ 4.0 PAZARLAMA MÜDÜRÜ
  MEHMET ULAŞ ÇAKIR – STM, BÜYÜK VERİ ARGE LİDERİ
  11:25 – 11:40 KAHVE ARASI VE İKRAMLAR
  11:40 – 12:00 ZİYA KIZILTAN – HEPSİBURADA, SATIŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ
  12:00 – 12:30 PANEL – DİJİTAL GÜVENLİK
  SAMİ ALTINKAYA – MODERATÖR
  HALİL CEM BURNAZ – TURKCELL, AKILLI EV VE KAMERA TEKNOLOJİLERİ MÜDÜRÜ
  CEM ASLAN – TURKCELL, KURUMSAL SABİT ERİŞİM VE GÜVENLİK ÜRÜNLERİ MÜDÜRÜ
  MUSTAFA ATALAY – ALERTA, SATIŞTAN SORUMLU GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
  12:30 – 13:00 ÖĞLE ARASI VE İKRAMLAR
  13:00 – 13:20 CENK ÇİĞDEMLİ – TİCİMAX, CEO
  13:20 – 13:40 M. ENGİN ŞATANA – DOPİGO, KURUCU ORTAK
  13:40 – 14:00 TOLGA DOKUZER – MİKRO YAZILIM, SATIŞ MÜDÜRÜ
  14:00 – 14:15 KAHVE ARASI VE İKRAMLAR
  14:15 – 14:35 BARIŞ KARADENİZLİ – KARİYER.NET, GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
  14:35 – 14:55 FATİH CANAN – TEB, GİRİŞİM BANKACILIĞI MÜDÜRÜ
  14:55 – 15:15 KAPANIŞ KONUŞMASI
  MEHMET METİN OKUR – SEFAMERVE, CEO
  15:15 – 15:30 TEŞEKKÜRLER VE KAPANIŞ


 • Metallica Özel Musa Göçmen ile Senfonik

  Musa Göçmenin senfonik  düzenlemeleriyle Metallicanın  şarkıları 25 Ocaktata Samsun  Atakum Sanat Merkezinde  Metal ve Rock severlerle bir araya geliyor.

  Dünya çapında büyük senfonik konserler yönetmiş ve kayıtlar yapmış sıra dışı besteci ve orkestra şefi Musa Göçmenin senfonik rock projesi olan SENFOROCK her şehirde bir rock müzik hareketi haline geldi.

  Efsane grupların efsane şarkılarının hiçbir yerde duyamayacağınız yepyeni senfonik düzenlemeleriyle SENFOROCK METALLİCA Türkiyede ve dünyada rock izleyicilerine harika bir müzik şöleni sunuyor.

  Kurallar:

  • Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
  • Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  • Pdf bilet uygulaması vardır. Biletlerinizi yazdırmayı unutmayınız.
  • 7 Yaş ve üzeri Herkes bilete tabidir.

 • Metallica Özel Musa Göçmen ile Senfonik

  Musa Göçmenin senfonik  düzenlemeleriyle Metallicanın  şarkıları 25 Ocaktata Samsun  Atakum Sanat Merkezinde  Metal ve Rock severlerle bir araya geliyor.

  Dünya çapında büyük senfonik konserler yönetmiş ve kayıtlar yapmış sıra dışı besteci ve orkestra şefi Musa Göçmen’in senfonik rock projesi olan SENFOROCK her şehirde bir rock müzik hareketi haline geldi.

  Efsane grupların efsane şarkılarının hiçbir yerde duyamayacağınız yepyeni senfonik düzenlemeleriyle SENFOROCK METALLİCA Türkiyede ve dünyada rock izleyicilerine harika bir müzik şöleni sunuyor.

  Kurallar:

  • Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
  • Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  • Pdf bilet uygulaması vardır. Biletlerinizi yazdırmayı unutmayınız.
  • 7 Yaş ve üzeri Herkes bilete tabidir.

  Bilet Satın Almak İçin:

  https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/senforock-metallica-musagocmen/874319

  Takvim  25 Ocak 2020 - 25 Ocak 2020
  Yer   Denizevleri, SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SANAT MERKEZİ, Adnan Menderes Bulvarı, Atakum/Samsun, Türkiye

26
 • Cahide Sonku Müzikali Samsun da

  İstanbul da büyük ilgi gören ve Türkiye turnesine çıkan Tiyatro Keyfi, Cahide Sonku Müzikali ile Ocak ayında Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Kültür ve Sanat Merkezi’nde…

  Yazan: Gökhan Erarslan

  Yöneten ve dramaturji: Kemal Başar

  Müzik: Orhan Enes Kuzu

  Çevre ve Işık Tasarımı: Yüksel Aymaz

  Kostüm Tasarımı: Canan Göknil

  Cahide Sonku: Nilüfer Açıkalın

   Tiyatro Keyfi bu yeni eserinde sanat ve özel yaşamı ile bir döneme damga vurmuş bir efsanenin, sinema ve tiyatro oyuncusu, Türkiye nin ilk kadın sinema yönetmeni Cahide Sonku nun olağanüstü ve dramatik yaşam öyküsünü çağdaş bir müzikal olarak sahneye taşıyor.


 • Barok Gecesi Samsun da

  Samsun Devlet Opera ve Balesi tarafından Samsun da Barok dönemi klasik eserlerin seslendirildiği Barok Gecesi adlı konser düzenleniyor.

  Mikhail Iskrov yönetiminde gerçekleşeçek konserde Samsun Devlet Opera ve Balesi sanatçıları Derya Belevi (Soprano),Leyla Ceren Koç (Alto) Bestenaz Bekar (Başkemancı) Barok dönemi klasik eserlerini seslendirecekler. Satışa açılan Barok Gecesi konserinin biletleri internet sitesinden ve Samsun AKM gişeden alınabilir. Samsun Devlet Opera ve Balesi gişesi her gün saat 10.00 – 18.00 arası, temsil günlerinde ise temsil başlama saatine kadar açıktır.

  Barok Gecesi, 26 Ocak Cuma günü saat 20.00 da Samsun Atatürk Kültür Merkezi nde gerçekleşecek. Konser biletlerine gişelerden ve biletiva.com internet sitesinden temin edebilirsiniz. Bilet fiyatı 10 TL den satışa sunuldu.

 • SAMDOB Çingene Baron u tekrar sahneleyecek

  2018 in Aralık ayında prömiyeri gerçekleştirilen Çingene Baron opereti Ocak ayında tekrar sahneleniyor.

  Johann Strauss IInin müzikleriyle sahneye taşınan Çingene Baron opereti, 26 Ocak Cumartesi günü Samsunlu sanat severlerle buluşuyor.26 Ocak 2019 Cumartesi günü saat 20:00 de Aydın Gün Sahnesinde sahnelenecek olan Çingene Baron operetinin biletleri, Samsun Devlet Opera ve Balesi gişesi ve biletiva.com adresinden temin edilebilir. SAMDOB gişesi hafta içi 10.00-18.00 saatleri arası ve temsil günleri saat 20:00 ye kadar açıktır.

 • Kızılırmak Deltası Karma Fotoğraf Sergisi Açıldı

  Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinden objektiflere yansıyan en güzel anlar düzenlenen sergide sanatseverlerin beğenisine sunuldu

  42 fotoğrafçının 64 fotoğrafından oluşan Kızılırmak Deltası Karma Fotoğraf Sergisi, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezinde (AVM) açıldı. Kızılırmak Deltasının yaban hayatı ve doğal güzelliklerini anlatan sergi büyük ilgi gördü.

  Sergiyle ilgili açıklamalarda bulunan sergi organizatörü Hasan Aktürk, Son zamanlarda deltada fotoğrafçılara getirilen bir takım kısıtlamalar; bugün sergilenen fotoğrafların birçoğunun çekilmesine engel teşkil etmektedir. Umarız ve dileriz ki deltayı seven fotoğrafçıların önündeki engeller en kısa sürede kalkar. Eğer bu engeller kalkarsa önümüzdeki yıllarda fotoğrafseverlere daha güzel fotoğraflar sunarız dedi.

  Fotoğrafçılar tarafından açılan sergi, 26-27 Ocak tarihlerinde ziyarete açık olacak.


 • Ödüllü Bowling Şampiyonası

  Toplam 2.500 TL Ödüllü Bowling Şampiyonası.

  – 25 Yaş ve Üzeri için Geçerlidir.
  – Oyunların oynanacağı gün ve saatler, destinasyon yetkilisi tarafından belirlendikten sonra instagram sayfamız  samsunbowlingkulubu den ve web sitemiz www.samsunbowling.com adresinden takip edilecektir.
  – Her takım 3 kişiden oluşmaktadır.
  – Takımlarda yer alan her oyuncu 3 oyun oynayarak turnuvayı tamamlar. Her takım toplamda 9 oyun oynamış olur.
  – Takımlarda oynayan her kadın oyuncuya, her oyun için +15 ekstra puan verilir.
  – Profesyonel ve Amatör Lisanslı Bowling oyuncuları Ödüllü Bowling Şampiyonasına katılamazlar.
  – Turnuvada sadece organizasyon yapılan salona ait standart toplar kullanılacaktır. Kişisel topların kullanılması yasaktır.
  – Turnuva 1.si takıma Para Ödülü ve Turnuvanın en iyi Bay ve Bayan Sporcusuna Para Ödülü.

  Takvim  26 Ocak 2020 - 26 Ocak 2020

  Yer  Baruthane, Atatürk Blv. No:11, 55100 İlkadım/Samsun


27
 • Erdal Beşikçioğlu nun yeni oyunu Tüy Kalemler Samsun da

  Edebiyatın en aykırı isimlerinden kabul edilen doğanın, ahlak kurallarının ve Sadeizm in kurucusu Marquis de Sade ın hayatının Charenton Akıl Hastanesi nde geçirdiği son dönemini sahneye taşıyan Tüy Kalemler Samsun Atatürk Kültür Merkezi nde

  İstanbul Tatbikat Sahnesi nin en iddialı oyunlarından biri olan Tüy Kalemler in oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Gökhan Soylu, Saygın Soysal, Melisa Şenolsun, Işık Erdoğan, Diren Yurtseven, Onur Eroluş, Buğra Orhan, Beril Öztarakçı, Sena Kelahmet, Metehan Aktaş, Ceren Aydın Alp Yazıcı Ozan Gökçe yer alıyor.

  Doug Wright ın yazıp Erdal Beşikçioğlu nun rejisi ile sahneye konulan, Binnaz Dorkip in kareografisini yaptığı oyunun müzik direktörlüğü Cem Deliormanlı ya ait.

  Tüy Kalemler – Quills tiyatro severleri tüy kalemlerin yazdığı, giyotinlerin susturamadığı hayatlara şahit olmaya çağırıyor ve gerçek sanatçının asıl zor zamanlarda var olabildiği bir kez daha kanıtlanıyor!

  Edebiyatın en aykırı isimlerinden kabul edilen doğanın, ahlak kurallarının ve Sadeizm in kurucusu Marquis de Sade ın hayatının Charenton Akıl Hastanesi nde geçirdiği son dönemini sahneye taşıyan Tüy Kalemler 27 ve 28 Şubat tarihlerinde 20.30 da Samsun Atatürk Kültür Merkezi nde sahneleniyor. Biletler biletix üzerinden satın alabilirsiniz. 3 Kategori üzerinden satışa sunulan biletler 55 TL – 77 TL ve 88 TL arasında değişmektedir.


 • Minikler hayal gücünü Piazza da geliştiriyor

  Samsun  Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi sömestre tatilinde, 4-12 yaş arası çocukları hayal gücünü geliştirmeye ve onları Play Doh oyun hamurlarının yaratıcı dünyasını keşfetmek için Play Doh Touch etkinliğine davet ediyor

  Her gün saat 12.00 ile 20.00 arasında gerçekleşen  eğlendirici ve öğretici etkinlik 27 Ocak pazar gününe kadar devam ediyor. Çocuklar klasik oyun hamurunun yanı sıra bu kez Artırılmış Gerçeklik tekniğiyle yaptıkları şekilli oyun hamurlarını, iPad lerde oyunun içinde canlandığını görerek, benzersiz bir deneyime dahil olacaklar. Ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinliklere katılmak isteyenlerin Piazza Club başvuru formunu doldurarak kayıt yaptırmaları yeterli olacak.

  Çocukların yaratıcılıklarını kullanarak birbirinden eğlenceli maket karakterler yaptıkları etkinlikliği, aileler de keyifle izliyor. Etkinlik alanında dolaşan dev Play Doh maskotları ile tanışan çocukların bu mutlu anlarını aileleri cep telefonlarını kameralarıyla çekerek, en mutlu anılarını ölümsüzleştiriyorlar.


 • Yeşilyurt AVMde Tiyatro Şenliği

  Yeşilyurt AVM Sömestr Şenliği başlıyor!

  Yeşilyurt Alıveriş ve Yaşam Merkezi her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Sömestr tatili boyunca, çocukların hayal güçlerini geliştiren ve birbirinden güzel oyuncaklar yapabilecekleri Thinkertoys, birbirinden eğlenceli oyunlar ve yarışmalar ile Tiyatro şenliği ve sürprizlerle dolu Karne Hediyesi ile muhteşem şölen başlıyor.

  Sömestr tatilinin son haftasında gerçekleşecek Tiyatro Festivalinde ise; Palyaço Joey Çocuk Oyunu, Nasrettin Hoca Çocuk Oyunu, Palyaço Tıkır Mıkır ile Yarışmalar ve Mutluluğun Hazinesi Çocuk Oyunu ile hafta içi her gün minik ziyaretçiler ile buluşacak.  Tiyatro oyunlarının aralarında gerçekleşecek birbirinden eğlenceli oyunlar ve kostümlü kahramanlar ile keyifli dakikalar geçirecek olan minikler, yapılacak yarışmalarda sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak. Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezinde geleneksel bir sölene dönüşen Sömestr etkinliklerine her yaştan ziyaretçilerimizi davet ediyor.


 • Mustafa Ceceli KonserMustafa Ceceli, Bayhan Prodüksiyon organizasyonuyla 27 Mart ta Sheraton Grand Samsun sahnesinde…

  Etkinlik Kuralları
  Organizasyon şirketinin bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  Bilet Satın Almak İçin: https://www.biletix.com/etkinlik/ZJBCJ/TURKIYE/tr

  Telefon: o 850 755 55 55


28
 • Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Basketbol Turnuvası

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Basketbol takımı 28.01.2017  tarihinde Gelişim Koleji  taraftarlarıyla buluşuyor.      

 • Carmen adlı 2 Perdelik Opera Samsun AKM de

  Türkiye nin altıncı, Karadeniz Bölgesi nin ilk opera ve bale kurumu olan Samsun Devlet Opera ve Balesi, dünyaca ünlü Carmen  operasını 28-30 Ocak tarihlerinde sanatseverlerle buluşturuyor

  2017 yılında sanatsal hedef çıtasını yükselten Samsun Devlet Opera ve Balesi, opera edebiyatının en önemli birkaç isminden biri olan, ünlü Fransız besteci Bizet nin yediden yetmişe herkesin gönlünde yer etmiş olan Carmen operası için provalara başladı. Eserlerinde dünyaca ünlü sanatçıları ağırlayan Samsun Devlet Opera ve Balesi, 2017 yılında yapacağı temsillerde de bu geleneğini devam ettirmeyi hedefliyor.

  KONUSU19. yüzyılın başlarında İspanya nın Sevilla bölgesinde yaşanan bir aşkı anlatan eserde, orduda görevli bir asker olan Don Jose nin fabrika işçisi olarak çalışan güzel Çingene kızı Carmen i sevmesi, nişanlısını ve ordudaki kariyerini Carmen uğruna terk ederek yine onun yüzünden kanun kaçağı durumuna düşmesi, Carmen in de ünlü matador Escamillo ya aşık olması üzerine Don Jose nin kıskançlık krizine girmesi ve gelişen konular işleniyor.

  Carmen, 28 Ocak Cumartesi ve 30 Ocak Pazartesi günü saat 20.00 da Samsun AKM büyük sahnede sanatseverlerle buluşacak.


 • SAMDOB dan Bir Başyapıt: Carmen

  2016 – 2017 sanat sezonuna hız kesmeden devam eden Samsun Devlet Opera ve Balesi, yeni yılın en büyük prodüksiyonlarından olan Carmen operasını seyircisiyle buluşturmaya hazırlanıyor. Opera edebiyatının en önemli bir kaç yapıtından biri olarak kabul edilen ve dünya genelinde en çok sahnelenen operaların başında gelen Carmen, Samsunlu sanatseverlerin beğenisine sunuluyor

  Bir tütün işçisi olan genç ve güzel Carmen e gönlünü kaptıran ve bir süre sonra kendisinden sıkılan Carmen tarafından kandırıldığı izlenimine kapılan onbaşı Don José nin trajik serüveninin betimlendiği yapıt, toplumsal arka plan üzerinde seyirciye bir aşk öyküsü anlatıyor gibi görünse de, insana ait gerçeklerin renkli bir panoramasını sunuyor. Konusunun yanı sıra, Fransız besteci George Bizet tarafından bestelenen büyüleyici müziği sayesinde de eser ölümsüzlüğe ulaşmıştır.

  28 Ocak, Cumartesi akşamı seyircisiyle buluşacak olan Carmen, Haldun Özörten in günlük göndermeler içeren rejisi ile sahneleniyor. Yapıtın yaratıcı kadrosu ise şu isimlerden oluşuyor:

  Orkestra Şefi: Tulio Gagliardo Varas

  Dekor Tasarım: M. Çağda Çitkaya
  Kostüm Tasarım: Sevtaç Demirer Ulaş
  Koreografi: Serhat Nüfusçu
  Işık tasarım: Oğuz Murat Yılmaz
  Carmen: Stare ÇELEBİ/ Sibel KIZILATEŞ
  Don José: Oğuz ÇİMEN/ Ari EDİRME/Özer ÖNDEŞ
  Escamillo: Tamer PEKER/ Umut KOSMAN/ Erhan TEKİNMİRZA
  Micaela: Eda BİNGÖL GÜRKAN / Elif DEMİR/A.İdil MİLLİOĞULLARI
  Frasquita: Sezgi ELHÜSEYNİ/Gamze BARHAN
  Mercedes: Seçil EYİLİKEDER/ Leyla Ceren KOÇ
  Il Remendata: Hakkı BALKAŞ/Dinçer GÖKÇE
  Il Doncario: Serkan KARAGÖZ/ Serkan KARAGÖZ
  Morales : Şahan GÜRKAN/ Ali İbrahim TULUK
  Zuniga: Sabri D. ÇAPANOĞLU/Cüneyt ERDOĞAN
  Saat: 20: 00
  Biletler, Biletiva internet sitesi ile gişeden temin edilebilir. Samsun Devlet Opera ve Balesi gişesi her gün 10.00 – 18.00 saatleri arasında, temsil günlerinde ise temsil başlama saatine kadar açıktır.

  Oyuncular;

  Temsil tarihleri 28 Ocak 2017 Cumartesi ve 30 Ocak 2017 Pazartesi


 • Tamer Baran Yazarlık Atölyesi Samsun Düşevi Sanat Merkezi nde

  Yazar Semrin Şahin ile Öykü Yazım Süreci adlı yazarlık atölyesi Düşevi Sanat Merkezi’nde gerçekleşiyor

  Düşevi Sanat Merkezi Tamer Baran Yazarlık Atölyesi Yazar Semrin Şahin Öykü Yazım Süreci 28 Ocak Pazar günü saat 17.00 – 20.30 saatleri arasında düzenleniyor.

  Atölye hakkında detaylı bilgi ve kayıt için 0532 694 9484 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

 • Ajda Pekkan KonseriAjda Pekkan, 28 Mart ta Bayhan Prodüksiyon organizasyonuyla Sheraton Grand Samsun sahnesinde.

  Etkinlik Kuralları
  Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  Bistro bilet fiyatlarına ikram dahil değildir.


293031

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

08 March 2020
Sagopa Kajmer 8 Martta Big Yellowda!
20 February 2020
Çingeneler Zamanı Müzikali
22 February 2020
Hadise Konseri
27 February 2020
Sunay Akın ile Görçek
29 February 2020
Niloya Sürpriz Yumurta Müzikali

Tüm etkinlikler için tıklayın

ÜNLÜLER KÖŞESİ

Sagopa Kajmer

Sagopa Kajmer gerçek ismi ile Yunus Özyavuz 1978 yılında Samsun da dünyaya gelmiştir. Yerel bir radyo da dj lik yapmış ve müzik hayatının başlangıcının adımlarını atmıştır. 2001 – 2002 yıllarında Sözlerim Silahım, İhtiyar Heyeti isimli 2 albüm ile müzik kariyerine adım atmış ardından Bir Pesimistin Gözyaşları, Romantizma albümlerini piyasaya sürmüştür.Babası Mehmet Özyavuz, annesi ise Serpil Özyavuz dur. Emre Özyavuz isminde bir erkek kardeşi var
Tüm ünlüleri öğrenmek için tıklayın