22° AR RU EN TR
Arama Sonuçları

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta adresinizi ekleyin.

ACİL İLETİŞİM BİLGİLERİUÇUŞ BİLGİLERİÇEVRENİZDEKİLER

Tümü Konaklama Yeme-İçme Ulaşım Alışveriş Kültür-Sanat Sağlık

ETKİNLİK TAKVİMİ

< October >
PztSalÇar PerCumCts Paz
1
 • SAMKUŞ ULUSLARARASI KRİSTAL TURNA KISA FİLM YARIŞMASI

  İnsanla birlikte değişen doğa konulu SAMKUŞ Uluslararası Kristal Turna Kısa Film Yarışması katılımcılarını bekliyor!

  Dünya Sulakalanlar Günü çerçevesinde insanla birlikte değişen doğa konulu Kristal Turna Kısa Film yarışması 2 Şubat 2017’de Kızılırmak Deltası’nda (Samsun) düzenleneceği duyruldu!

  Delta korunması ve yönetimine dair uygulamalar ilgili resmi ve sivil kuruluşların da katılımlarıyla SAMKUŞ tarafından hayata geçirilecek ve Dünya Sulakalanlar Günü kutlamaları çerçevesinde Deltada Sanat etkinlikleri düzeneceği açıklandı. Her yıl farklı bir sanat dalında düzenlenecek olan Deltada Sanat 2017 yılını kısa film çalışmalarına ayırdı.

  Bu kapsamda Kızılırmak Deltası nda düzenlenecek Kristal Turna Kısa Film Yarışması doğaya özellikle de sulak alanlara yönelik merak, endişe ve heyecanı uyandırma amaçlı filmleri bekliyor!


  Detaylı bilgi için  http://www.samkus.com/   adresini ziyaret edebilirsiniz...

 • Samsun Devlet ve Opera Balesi nin yeni temsil sezonunu bir Kafkas hikayesinin anlatıldığı Nart Ateşi adlı sahne gösterisi ile 1 Ekim de açacağı belirtildi Bir Kafkasya Masalı…

  Gösterimizde, Nartların destanından Setenay Guaşe yi , Sowsırıko yu danslar ve şarkılar eşliğinde anlatıyoruz. Devamında sürgün yıllarının anlatıldığı 101 yıllık bir trajedi ve gözyaşı, ağıtlarla dolu geçen yıllar…

  Ve sürgün sonrası diosporoda yaşayan ve Nart ların torunları olan Çerkezlerin, kendilerine yepyeni bir gelecek kurma çabaları, hayalleri,gelenek ve görenekleri…

  Opera ve Bale nin yüksek sanat anlayışıyla, Çerkezlerin köklerinden gelen zengin kültür mirasını en güzel şekliyle masalsı bir hikâye olarak opera sahnesine taşıyoruz.

  152 yıllık bir Çerkez ye serüveni ve Çerkeşlerin ruhlarındaki diriliş hikâyesi…

  Samsun Devlet ve Opera Bale Müdürü ve Sanat Yönetmeni Mehmet Ortaç, geçen sezonu 105 temsil ve ortalama yüzde 78 doluluk oranı ile kapattıklarını belirterek, 1 Ekim de başlayacak yeni sezonda 129 temsil gerçekleştirileceğini söyledi. Ortaç, yeni temsil sezonunu 1 Ekim de sahnelenecek Nart Ateşi sahne gösterisi ile açacaklarını dile getirerek şöyle dedi: Yeni sezonu bir Kafkasyamasalı olan Nart Ateşi  ile açacağız. Kafkasya daki yaşamı masalsı bir dille danslarla şarkılarla operatik bir yorumla ve bale yorumuyla sahneye koyuyoruz. Büyükşehir Belediyesi Kafkas Dansları Topluluğu da konuk olarak projede yanımızda yer alacak. Ortak bir projemiz. Bölgemizde yaşayan Kafkasya dan gelmiş bir çok vatandaşımızın da kökleriyle bağlantısını hatırlamak açısından,Samsun Operası nın bir Karadeniz operası olarak misyonuna da çok uygun düşeceğinden böyle bir proje geliştirdik. Zaten kendimizi bir Karadeniz Operası olarak tanımladığımız için misyonumuza uygun çalışmaları da opera klasiklerinin yanında her sene yapıyoruz

  Samsun operası tam bir repertuar operası oldu

  Türkiye de en çok klasik operanın aynı anda sahne aldığı operanın kendileri olduğunu kaydeden Ortaç şunları söyledi: Samsun operası tam bir repertuar operası oldu. Çok seçenekli her zaman. Her temsil de değişik bir opera olması tekrarların çok az alması devamlı kendini yenileyen, yeniledikçe eldekileri de koruyan geniş repertuarlı bir operayız. Amacımız dünya klasikleri ile paralelde gidip aynı zamanda halkımızın yüksek sanat zevkini pekiştiren eserleri gündeme getirmek

  Karadeniz Bölgesi nde halkın sanata çok yatkın olduğunu belirten Ortaç sözlerini şöyle sürdürdü: Opera ve bale için sonsuz kaynaklar var. Karadeniz Bölgesi nin zengin kültürünü, folklorik olsun, ritimsel olsun bütün güzelliklerini sahneye koyup dünya sanatına Karadeniz rengini katmak en önemli görevimizdir. Halkımızın kültürüne, müzik zevkine, sanat estetiğine hayranız. Onu daha evrensel boyutlarda dünya ölçeğinde bütün dünyaya tanıtmak en önemli görevimizdir diye düşünüyorum. Yeni temsil sezonunun yine halkımızın desteği ile çok güzel bir şekilde geçeceğini temenni ediyoruz

  1 Ekim Cumartesi günü saat 20.00 da Samsun Atatürk Kültür Merkezi nde gerçekleşiyor. Biletler Samsun AKM gişelerinden temin edebilirsiniz.


 • Perde Nart Ateşi ile Açıldı…

  Samsun Devlet Opera ve Balesi, 2016-2017 sanat sezonunu 1 Ekim Cumartesi akşamı Nart Ateşi ile açıldı

  Samsun Devlet Opera ve Balesi koro sanatçısı Ayşe Ceylan ın yazıp yönettiği sahne gösterisi, Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Kafkas Halk Dansları Topluluğu, Samsun Çerkes Derneği Müzik Grubu Ceguago ve Mahalli Çerkes Dansçıları nın iştirakleriyle gerçekleşti.

  Nart Ateşi, Nartların destanından Setenay Guaşe ve Savsırıko yu, 1864 sürgün yıllarının trajedisini, sürgün sonrası diosporoda yaşayan Nart ların torunları Çerkeslerin kendilerine yepyeni bir gelecek kurma çabalarını, hayallerini, geleneklerini şarkılar, danslar ve şiirler eşliğinde anlattı.

  Çerkeslerin köklerinden gelen zengin kültür mirasının masalsı bir hikâye olarak opera sahnesine taşındığı eserde Ayşe Ceylan ile İstanbul Devlet Opera ve Balesi sanatçısı Berk Özbek anlatıcı ve solist olarak yer aldılar.

  1 perde olarak seyirci ile buluşacak olan gösterinin dekorları Filiz Dinç e, kostümleri Gülnur Çağlayan a, koreografisi ise David Khozashvili ye aitti. Orkestranın başındaki isim Nesren Kanşat. Işıkta ise Oğuz Murat Yılmaz ın ismi vardı.

  Samsun Devlet Opera ve Balesi dansçıları David Khozashvili, Ana Gorgiashvili, Nazmiye Khozashvi ve Buse Cengiz de (Zeynep Bengier in koreografisiyle) bu özel gecede solo dans ettiler.Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Kafkas Halk Dansları Topluluğu nu çalıştıran Fatih Baştuğ, Nart Ateşi ne solo dansıyla katılacak isimlerden.

  Nart Ateşi nde Çerkes kültürünün mitolojiden günümüze kadar uzanan farklı süreçler, Çerkes müziği ve şarkılarının hikâyeler ve danslarla harmanlanması ile sahneye koyuldu.

  1 Ekim Cumartesi ve 3 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00 de sahnelendi.


 • Nart Ateşi yeniden sahnelenecek

  2016-2017 sanat sezonunu 1 Ekim de Nart Ateşi ile açan Samsun Devlet Opera ve Balesi, eserin iki temsilinin de gördüğü yoğun ilgi üzerine 24 Ekim de Bir Kafkasya Masalı olan Nart Ateşi ni yeniden sahneleyecek.

  24 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00 de sahnelenecek eserin biletleri Samsun Devlet Opera ve Balesi gişesinden ve Biletiva dan alınabilir.


 • Filede fikstür belli oldu. İlk rakip TVF Spor Lisesi

  2017 – 2018 Voleybol Sezonu bayanlar 1 inci liginin fikstürü Ankara Volley Hotel Toplantı Salonu nda gerçekleşen kura çekimi sonucunda belli oldu. Kura çekimine; Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Genel Sekreteri AV. Nihal İşçi, TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış ve kulüp temsilcileri katıldı.Bayanlar 1. Lig A ve B Grubu nda 1. Devre Karşılaşmaları 01 Ekim - 24 Aralık 2017 tarihleri arasında, 2. Devre karşılaşmaları 06 Ocak - 03 Mart 2018 tarihleri arasında, yarı final mücadeleleri Mart 2018 de, final müsabakaları ise Mart – Nisan 2018’de oynanacak. Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, ligin ilk haftasında deplasmanda TVF Spor Lisesi ile karşı karşıya gelecek.

  1. hafta

  TVF Spor Lisesi – Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor

  2. hafta

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Karayolları

  3. hafta

  Numunespor - Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor

  4. hafta

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Sakaryaspor

  5. hafta

  Gümüşhane Gençlerbirliği - Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor

  6. hafta

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Anadolu Üniversitesi

  7. hafta

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Pursaklar Voleybol İhtisas

  8. hafta

  TED Kolejliler - Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor

  9. hafta

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Kahramankazan Belediyesi

  10. hafta

  Bartın Polisgücü - Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor

  11. hafta

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor – Bolu Belediyesi

  12. hafta

  İdman Ocağı - Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor

  13. hafta

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor - Bursaspor


 • Dinozorların Eğlenceli Dünyası Lovelet te

  Karadeniz in en büyük Outlet Alışveriş Merkezi olan Lovelet Outlet Minikler için eğlendirici olduğu kadar öğretici olan etkinliklerine ara vermeden devam ediyor

  7 den 70 e Herkesin ilgisini çekecek birbirinden keyifli etkinlik dizini oluşturdu. Lovelet Çağ atlayarak çocukların en çok merak ettiği Dinozorlar a ev sahipliği yapıyor. Nesli Tükenmiş Hayvanlar ve Hayvanlar Dünyasından Sonra Yeni bir dünyaya kapılarını açan Lovelet Outlet te çocuklar Dinozorlar Dünyasına konuk oluyor. Dinozorlar aleminin kralları T-rexler, Triceratops, Oviraptor, Maisaura, Dimetrodon, dinozor yumurtaları, T-rex kafası, T-rex fosili, binilebilen dinozor Lovelet Alışveriş Merkezinde ziyaretçileriyle buluşmaya devam ediyor. Etkinlik süresince sergilerin yanı sıra çocuk atölye çalışmalarında boyama etkinlikleri çocuklar ile buluşuyor. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik ve atölye çalışmaları Lovelet ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor.

  Gerçeğinden bir farkı olmayan devasa ve animatronik dinozorları incelerken büyülenecek, eğlenecek ve dinozorlar hakkında bilgi edinerek verimli zaman geçirebileceksiniz. Çocuklar kadar büyüklerinde ilgisini çeken World of Dino Dinozorlar Dünyasının sergisi 15 Ekim tarihlerine kadar Lovelet Outlet te!


 • Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarından yeni döneme merhaba

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı, 2018-2019 dönemi kültür ve sanat eğitimlerine start verdi.
  Konservatuvarda; Türk sanat müziği, Türk halk müziği, tiyatro, Türk halk oyunları, enstrüman ve resim bölümlerinden 700 öğrenci eğitim alıyor. Açılıştan önce bölüm şefleri yeni eğitim öğretim dönemi faaliyetlerinden bahsetti. Konservatuvar tanıtım filmi ile başlayan açılış, Türk sanat müziği ve Türk halk müziği konseriyle devam etti. Seslendirilen şarkılara eşlik eden sanatseverler, keyifli dakikalar yaşadı.

 • Değişimin Dramatik Öyküsü

  Değişimin Dramatik Öyküsü nde katılımcılar üçer saatlik 4 farklı atölye ile tanışacaklar.İki günlük bu süreçte Değişim in doğasını, bireye ve topluma etkilerini, nedeni ve nasılını tartışılacak.

2
 • Selçuk Balcı Samsun Konseri 2015

  Karadeniz müziğinin güçlü yorumcularından Selçuk Balcı konser için Samsuna geliyor. 2 Ekim Cuma akşamı Samsun Salon Necoda sahne alıyor.

  2 Ekim Cuma akşamı sahne alacak olan Selçuk Balcı Fuar içi Neco Plaza bulunan Neco Salonda saat 20.00da sahneye çıkıyor.

  Bilet Satış Noktaları

  Düşevi Sanat Merkezi

  Violet Cafe 56’lar

  Violet Cafe Atakum

  Biletix


 • Mercedes ler Atakum da buluşuyor

  Atakum Belediyesinin katkılarıyla, Samsun Mercedes Kulübü tarafından düzenlenen Mercedes Buluşması Atakum İlçesinde gerçekleştiriliyor. Mercedes tutkunları tarafından kurulan ve her yıl farklı aktiviteler eşliğinde gerçekleştirilen buluşmaya yoğun bir katılım sağlanması bekleniyor

  Mercedes marka otomobillerin farklı kategorilerde yarışacağı buluşmada 10 farklı branşta ödül verilecek. Bu yıl katılımın geçtiğimiz senelere oranla daha yüksek olmasını beklediklerini söyleyen Samsun Mercedes Kulübü Başkanı Ceyhun Ercan, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı nın destekleriyle bu yıl Atakum ilçesinde gerçekleştireceğimiz buluşmaya sadece Samsun dan değil çevre illerden de yoğun bir katılım bekliyoruz. Saat 15.00 da Büyükşehir Belediyesi Golf Sahası önünden konvoy ile hareket edip, saat 16.00 da Kurupelit Marina da buluşmamız ve yarışmalarımız başlayacak. Tüm Samsun luları bu özel buluşmaya davet ediyoruz. Verdiği katkılardan dolayı Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ya bir kez daha teşekkürlerimizi iletiyoruz dedi.


 • Wellness 1.Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu Samsun da

  2 Ekim – 10 Ekim tarihleri arasında Samsun da Wellness 1.Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu gerçekleşecek
  İl: Samsun
  Yapılacak Yer: Kesinleşmedi
  Kursun Tarihi: 02 – 13 Ekim 2017
  Son Başvuru Tarihi ve Saati: 29 Eylül – 17.00
  Kursumuz Teori dersleri ile başlayacak olup (6 Gün Teori-6 Gün Uygulama) 12 gün boyunca aralıksız devam edecektir.

  • En Az Lise Veya Dengi Okul Mezunu Olmak.
  • 18 Yaşını Doldurmuş Olmak,
  • Görevini Devamlı Yapmasına Engel Olabilecek Akıl Hastalığı İle Malul Olmamak,
  • Taksirli Suçlar Hariç Olmak Üzere, Altı Aydan Fazla Hapis Ya Da Affa Uğramış Olsalar Bile, Devletin Şahsiyetine Karşı İşlenen Suçlarla, Zimmet, İhtilas, İrtikap, Rüşvet, Hırsızlık, Dolandırıcılık, Sahtecilik, İnancı Kötüye Kullanma, Hileli İflas Gibi Yüz Kızartıcı Veya Şeref Ve Haysiyeti Kırıcı Suçtan Veya İstimal Ve İstihlak Kaçakçılığı Hariç Kaçakçılık, Resmi İhale Ve Alım Satımlara Fesat Karıştırmak, Devlet Sırlarını Açığa Vurmak Suçlarından Dolayı Tecil Edilmiş Olsa Dahi Ceza Almamış Olmak,
  • 7/1/1993 Tarihli Ve 21458 Sayılı Resmi Gazete’de Yayımlanan Gençlik Ve Spor Genel Müdürlüğü Amatör Spor Dalları Ceza Yönetmeliği Ve Hazırlanacak Federasyon Disiplin Talimatına Göre Son Üç Yıl İçinde Bir Defada Altı Aydan Fazla Ve/Veya Toplam Bir Yıldan Fazla Ceza Almamış Olmak.
  • 4 ADET VESİKALIK FOTOĞRAF(4,5×6 cm) – Orjinal
  • DİPLOMA VEYA MEZUNİYET BELGESİNİN TASDİKLİ SURETİ (ÇALIŞTIĞI RESMİ KURUM VEYA NOTER ONAYLI ) – Onaylı Sureti
  • (Öğrenci olanlar için en son mezun olduğu okuldan aldığı diplomanın onaylı sureti ve güncel tarihli öğrenci belgesi) E-Devlet üzerinden alınan öğrenci ve mezuniyet belgeleri kabul edilmektedir.
  • SAVCILIK İYİ HAL KAĞIDI (internet ortamında e-devlet’ ten alınmış belgeler kabul edilecektir.) – Belgenin aslı
  • SAĞLIK RAPORU (Aile Hekimliğinden ve/veya Hastanelerden) – Belgenin aslı
  • GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN SPORDA CEZA ALMADIĞINA DAİR YAZ (Kursiyerin Spor Geçmişi Olunmasa Dahi Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğünden Sporda Cezaları Olmadığına Dair Yazı Alınması Şarttır.) – Belgenin aslı
  • NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
  • ÜCRET: BESYO ÖĞRENCİSİ VE MEZUNLARI: 700 TL / DİĞER KATILIMCILAR: 1.400 TL
  BANKA: GARANTİ BANKASI ANAFARTALAR CADDESİ ŞUBESİ
  HESAP ADI: TÜRKİYE HERKES İÇİN SPOR FEDERASYONU
  IBAN: TR37 0006 2000 7110 0006 2977 17
  NOT:
  Dekontun Açıklama Bölümüne aşağıdaki bilgiler verilmelidir.
  Örneğin:  AD-SOYAD SAMSUN WELLNESS KURSU
  Not: Dekontta kursa katılacak kursiyerin ismi yazılmalıdır (Ücret başka bir kişinin hesabından yatırılıyor ise açıklamada kursiyerin ismi belirtilmelidir)
  TELEFON: 0(312) 311 62 17
  FAKS: 0(312) 309 29 97
  Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümlerinden mezun olanlar ile son 4 yılda (belge düzenleme tarihinden itibaren) 1. kademe ve daha üst kademe antrenör kursu tamamlayanlar temel eğitim(teorik) derslerinden muaf olacaktır(Antrenörlük Belgesi, ilgili Federasyondan ya da resmi kurum veya kuruluşlar tarafından onaylanmış sureti olacaktır.)
  ADRES: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Caddesi Ekşioğlu İş Merkezi No:16/5 Balgat-Çankaya/ANKARA

  Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından Samsun da 02-13 Ekim 2017 tarihleri arasında Wellness 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu açılacak. Kurs, teori dersleri ile başlayacak olup (6 Gün Teori-6 Gün Uygulama) 12 gün boyunca aralıksız devam edecek. Son başvuru tarihi 29 Eylül Cuma 17.00

  WELLNESS 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu Genel Bilgilendirme

  KURS İLE İLGİLİ DETAYLAR

  Not 1: Kursa katılım için istenilen evraklar ve kurs başvuru formunun imzalı hali federasyonumuzun açık adresine(Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Caddesi Ekşioğlu İş Merkezi No:16/5 Balgat-Çankaya/ANKARA) kargo/posta yoluyla iletilecektir. (kargo/posta ücretleri göndericiye aittir.) Eksik evrak veya postada yaşanan gecikmeden Federasyonumuz sorumlu değildir. Son başvuru tarihinden (26 EYLÜL 2017) sonraki kurs ücret iadesi talepleri hiçbir şekilde değerlendirilmeye alınmayacak olup, ücret iadesi yapılmayacaktır.

  ANTRENÖR EĞİTİM KURSUNA KATILACAKLARDA ARANILACAK KOŞULLAR

  İSTENİLEN BELGELER

  HESAP BİLGİLERİ

  MUAFİYET DURUMU İLE İLGİLİ BİLGİ

  TEL: (0312) 311 62 17 / FAKS : (312) 309 29 97


 • Hadi Samsun: Obeziteye Karşı Hep Birlikte

  Obezite günümüzün en önemli sağlık sorunlarından biri, Birlikte mücadele etmek ve daha sağlıklı bir toplum için Hadi Samsun diyoruz.02 Eki 2019 tarihinde Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi nde bekliyoruz..

3
 • İletişim-sizlik temalı resim sergisi açıldı

  Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Resim-İş Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Murat Ağçiçek in çalışmalarından oluşan resim sergisi, fakültenin sergi salonunda düzenlenen açılış töreniyle sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
  Akademisyen ve öğrencilerin, Öğr. Gör. Ağçiçek in çalışmalarını beğeni ve ilgiyle incelediği sergi, 16 Ekim tarihine kadar sanatseverlerin ziyaretine açık kalacak.

 • Piri Reis büyüleyecek

  Osmanlının yetiştirdiği önemli  değerlerden biri olan denizlerin piri Muhyiddin Piri Bey in hayatı SAMDOB sahnesinde sezonun ilk  bale temsilini Perşembe günü yapıyor.Türkiye ve uluslararası sahnelerde performanslarıyla izleyenleri büyüleyenyarın 3 Ekim 2019 Perşembe akşamı saat 20.00 da Aydın Gün Sahnesi nde gerçekleştirilecek. 


4
 • Samsun Büyükşehir Belediyesi Dünya Hayvanları Koruma Günü

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Dünya Hayvanları Koruma Günü Özel Konserine bütün halkımız davetlidir.

  Program, 4 Ekim Salı Saat: 19:00 ile 22:00 arasında, Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezi nde gerçekleşecek programda sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

  Etkinliğe girişler, otopark ve ikramlar ücretsizdir.

  PROGRAM

  18:00  KOKTEYL

  18:30  SİNEVİZYON VE LAZER IŞIK GÖSTERİSİ

  19:00  HALK OYUNLARI EKİBİ

  19:15  FİDANCE EKİBİ DANS GÖSTERİSİ

  19:45  BASRY BASRİ YILMAZ TSM VE THM KONSERİ

  20:45  PLAKET TAKDİMİ

  20:55  BASRY BASRİ YILMAZ POPÜLER MÜZİK KONSERİ

  21:40  FİNAL

  21:45  KAPANIŞ


 • Hayvanlar Günü İçin Anlamlı Etkinlik

  Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve Türkiye deki en modern barınak olarak gösterilen, 400 kedi ve köpeğin kaldığı Sahipsiz Sokak Hayvanları Doğal Yaşam Alanı 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü nde yine bir dizi etkinliğe sahne olacak.

  Hayvanlar Günü İçin Anlamlı Etkinlik
  Yaşam bizlerin olduğu kadar onlarında hakkıdır. Onlar için, onların yarınları için ve umut olmak için 4 Ekim 2017 de Kedi kasabasında buluşalım adı altında düzenlenecek etkinliğe özellikle hayvan severlerin ilgisinin büyük olması bekleniyor.

  Samsun Büyükşehir Belediyesi nden yapılan açıklamada 4 Ekim günü Hayvanat Bahçesinde saat 11.00 dan sonra saat başı ücretsiz ulaşım imkânı için araçların da kaldırılacağı etkinliğe tüm Samsun halkı davet edildi.


 • Türkiye nin lezzetleri bu pazarda buluşacak

  Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi (AVM), 4-13 Ekim tarihleri arasındaki Yöresel Ürünler Pazarı nda, 7 bölgeden yüzlerce doğal lezzeti ziyaretçileriyle buluşturacak.

  Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi (AVM), 4-13 Ekim tarihleri arasındaki Yöresel Ürünler Pazarı nda, 7 bölgeden yüzlerce doğal lezzeti ziyaretçileriyle buluşturacak.

  Piazza ziyaretçileri, 4 Ekim de başlayacak Yöresel Ürünler Pazarı nda, bulundukları kentlerin marka değeri olan lezzetleri tatmakla kalmayıp, satın alma imkanı da bulacak. Zengin mutfağıyla dünyaca ünlü Türkiye nin dört bir yanından gelecek yüzlerce çeşit ürün Samsun Piazza ziyaretçilerinin damak tadına hitap edecek.

  Trabzon, Kayseri, Afyon, Erzurum, Van, Malatya, Aydın, Kahramanmaraş, Adana ve daha birçok ilin meşhur lezzetlerinin yer alacağı Yöresel Ürünler Pazarı nda; Karadeniz, Marmara, İç Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu, Ege ve Akdeniz'in en ünlü lezzetleri yer alacak.

  Peynirden pastırmaya, baldan sucuğa, tereyağından bakliyata, pişmaniyeden tarhanaya kadar yüzlerce lezzetin adeta lezzet şöleni yaşatacağı Yöresel Ürünler Pazarı, 13 Ekim tarihine kadar ziyaretçilerini ağırlayacak5
 • Kalemin Bereketi, Hat ve Tezhip Sergisi

  Ünlü tezhip sanatçıları Nilüfer Kurfeyz ve Selim Sağlam ın da eserlerinin yer aldığı, Kalemin Bereketi, Hat ve Tezhip Sergisi nin yeni durağı Samsun Kalemin Bereketi, Hat ve Tezhip Sergisi Samsun Büyükşehir Belediyesi Kent Müzesinde 19 Ekim e kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

 • İyi Kötü Çirkin Tiyatrosu

  05 Eki 2019  tarihinde 20:30 - 23:00 saatleri arasında Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi nde  Ersin Korkut, Hakan Bulut, Erdem Baş ve Eray Yasin Işık; eğlence garantili “İyi Kötü Çirkin” oyununu sahneleyecekler.

 • Şeker Portakalı

  Dünya nın en iyi çocuk klasiklerinden biri olan ŞEKER PORTAKALI  tiyatro oyunu izleyici ile buluşuyor.

  Filiz Bozok un uyarlayıp, yönettiği Şeker Portakalı oyunu, tüm çocukların beğenisini kazanıyor. 05 Eki 2019  tarihinde Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi nde gerçekleşecek.


 • İyi Kötü Çirkin

  İyi Kötü Çirkin Tiyatro Oyunu 5 Ekimde Samsuna Geliyor!

  Tarih: 5 Ekim 2019 Cumartesi 20:30
  Yer: Samsun Büyükşehir Bel. Sanat Merkezi (Atakum)


 • Samsunspor umuz bugün evinde

  Yılport Samsunspor umuz bugün evinde ManisaFK yı ağırlıyor. 19.00 da başlayacak olan müsabaka, canli.samsunspor.org.tr üzerinden canlı olarak yayınlanacak.


 • KAHVEDE ŞENLİK VAR

  Hayal Atölyesi Tiyatrosu nun komedi oyunu
  KAHVEDE ŞENLİK VAR
  2 perde / Komedi
  Konusu: Bir kadın ve bir erkek, bir ara bulucu vasıtasıyla birbirlerini tanımak, konuşup, anlaşıp ve sonunda evlenmek üzere bir kahvede buluşurlar. Konuşmaları ve olayları yönlendiren bir de garson vardır. Kadınla erkeğin evliliğe bakış açıları, hayata dair pazarlıkları, ilişkiler çatışması müziğin dansın eşlik ettiği bir atmosferde komik bir uslûpla anlatılıyor.
   5 Ekim Cumartesi ⏰ 20:00

6
 • Il Signor Bruschino ilk kez Samsun da sahneleniyor

  Samsun Devlet Opera ve Balesi, Il Signor Bruschino adlı komik opera eseriyle sezonun ilk prömiyer eserini sahneye koyuyor

  Samsun Devlet Opera ve Balesi nin 2018-2019 sanat sezonun ilk prömiyer eseri Il Signor Bruschino 6 Ekim 2018 Cumartesi akşamı seyircisiyle buluşuyor. Komik opera türünün önemli temsilcilerinden G. Rossini nin bestelediği eser, aşkları için her şeyi göze alan Florville ve Sofia nın bol kahkahalı hikayesini anlatıyor.

  Eserin oyuncu kadrosu şu şekildedir:

  Gaudenzio: Hasan Çelik

  Sofia: Derya Belevi/Seren Şanal/Betül Uzunoğlu

  Brushino (Baba): Murat Göçken

  Brushino (Oğul): Metin Bayram/Özgün Şengül

  Florville: Özer Öndeş/Gürkan Sezgin

  Un delegato di polizia: Volkan Binerbay/Yunusemre Kemal Sönmez

  Filiberto: Umur Sevim/Ali İbrahim Tuluk

  Marianna: Didem ÇElik/Leyla Ceren Koç

  Il Signor Bruschino adlı opera Buffa eserinin prömiyeri 6 Ekim 2018 Cumartesi günü saat 20:00 da Aydın Gün Sahnesi nde gerçekleştirilecek olup, eserin biletleri biletiva.com adresinden ve SAMDOB gişesinde satışa sunulmuştur. SAMDOB gişe hafta içi 10:00-18:00 saatleri arasında, temsil günleri temsil başlama saatine kadar açıktır.


 • Kalemin Bereketi, Hat ve Tezhip Sergisi Samsun da

  Ünlü tezhip sanatçıları; Nilüfer Kurfeyz ve Selim Sağlam ın da eserlerinin yer aldığı, Kalemin Bereketi, Hat ve Tezhip Sergisinin yeni durağı Samsun oldu.

  Albaraka Türk ün kültür sanat etkinliklerinden biri olan Kalemin Bereketi, Hat ve Tezhip Sergisi, Samsun Büyükşehir Belediyesi Kent Müzesinde sanatseverlerle buluştu. Bolu, Amasya, Manisa, Bursa, Çorum ve Batman dan sonraki durağı Samsun olan sergi, 19 Ekim e kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.


 • Psikodrama Atölyesi

  Düşevi Oyuncuları tarafından düzenlenen Psikodrama Atölyesi, 6 Ekim Pazar günü, 4 oturum 8 saat olmak üzere düzenlenecek.

 • Sokak Hayvanlarının Kurtuluş Mücadelesi

  Sokak Hayvanlarının Kurtuluş Mücadelesi isimli etkinlik, farkındalık yaratmak için 6 Ekim Pazar günü 14.00 da Çobanlı İskelesi nde başlıyor.

789
 • Model Samsun Hayal Kahvesi Konseri

  Türk rock müziğinin önemli gruplarından Model, 9 Ekim’de Samsun Haya Kahvesi’nde sevenleriyle buluşuyor.

  9 Ekim Cuma 2015

  23.00

  Ücretli

  Hayal Kahvesi Samsun


 • Cem Adrian Samsun Konseri

  09 Ekim  saat 22:00 Big Yellow Taxi Benzin de ...


 • 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması Dört Mevsim Samsun

  Samsun un tabii güzelliklerinin ön plana çıkartılması suretiyle ve farkındalık yaratmak için Dört Mevsim Samsun  temalı 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması düzenleniyor

  Dört Mevsim Samsun  adlı Ulusal Fotoğraf Yarışmasının basın lansmanı Lovelet Sahnesi nde yapıldı.

  Samsun Turizmci ve İş Adamları Derneği (SAMTİAD) tarafından düzenenlenen ve ana sponsorluğu Lovelet Outlet AVM nin üstlendiği Dört Mevsim Samsun konulu fotoğraf yarışması başvuruları başladı. Dört Mevsim Samsun temalı 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması koşullar ve genel bilgiler şu şekilde yer almaktadır.

  4- YARIŞMA TAKVİMİ:
  Son Başvuru Tarihi : 09.10.2018
  Jüri Toplantı Tarihi : 12.11.2018
  Sonuç Bildirim Tarihi : 24.11.2018

  5- ÖDÜLLER:
  Birincilik Ödülü : 2500 TL Hediye Çeki
  İkincilik Ödülü : 1500 TL Hediye Çeki
  Üçüncülük Ödülü : 1000 TL Hediye Çeki
  Mansiyon : American Life1 Yıl Ücretsiz Dil Eğitimi
  Sergileme : En fazla 20 Eser

  6- DÜZENLEME KURULU:
  Mustafa Öztürk : SAMTİAD Yönetim Kurulu Başkanı
  Savaş Türkay : SAMTİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
  Mustafa Süzen : SAMTİAD Kurucu Başkan Yardımcısı
  Sedat Uygun : SAMTİAD Yönetim Kurulu Üyesi
  Av. Dr. Cengizhan Hatipoğlu : SAMTİAD Derneği Yönetim Kurulu Üyesi
  Cihat Ayeş : Karadeniz Guide Dergisi Genel Yayın Yönetmeni

  7- SEÇİCİ KURUL:
  Alper TÜRKAY : Görüntü Yönetmeni- Su Altı Fotoğraf Sanatçısı
  Arsel Özgürdal : Fotoğraf Sanatçısı
  Atanur SEVİM : OMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Görevlisi
  Nilgün KANIK : Eğitimci-Fotoğraf Sanatçısı
  Tarık TORUN : Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  Seçici kurul en az üç kişi ile toplanır.
  8- YARIŞMA ORGANİZASYON KOMİTESİ:
  SAMSUN TURİZMCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ (SAMTİAD)
  Adres: Cumhuriyet Cad. No:50 İlkadım / SAMSUN (Eski Adliye Karşısı)


 • Kampüste Şenlik Var 2. Açık Hava Sinema Festivali

  Atakum Belediyesi ile Ondokuz Mayıs Üniversitesinin ortaklaşa düzenlediği Kampüste Şenlik Var 2. Açık Hava Sinema Festivali gerçekleştirilecek

  Atakum Belediyesi ile Ondokuz Mayıs Üniversitesinin ortaklaşa düzenlediği Kampüste Şenlik Var 2. Açık Hava Sinema Festivalinin, onlarca etkinliğe ev sahipliği yapacağını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 19 öğrenci topluluğunun katılımıyla gerçekleşecek festivalimiz, bu yıl 9-10-11 Ekim tarihlerinde onlarca etkinliğe ev sahipliği yapacak. 3 gün boyunca sürecek gösteri ve etkinliklere tüm öğrencileri davet ediyorum dedi.

  FESTİVAL 3 GÜN SÜRECEK

  Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencilerini, 3 gün sürecek festivale davet eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 9 Ekim Salı günü ile 11 Ekim Perşembe günleri arasında, 19 öğrenci topluluğunun stant açacağı festival alanının, açık hava film gösterimlerinin yanı sıra horon gecesi, konserler, tiyatrolar, dans ve halk oyunları gösterileri, yöresel canlandırmalar ve onlarca gösteriye ev sahipliği yapacağını söyledi.


 • Ulusal Mantar Kongresi

  ilgilerimizi, fikirlerimizi ve deneyimlerimizi paylaşmak için 09-11 Ekim 2019 tarihleri arasında mantara gönül vermiş akademisyenleri, araştırmacıları, uzmanları, lisans ve lisansüstü öğrencilerini, özel sektör temsilcilerini ve uygulayıcıları ilk adım şehri Samsun’da görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

  Göstereceğiniz ilgi ve katkılarınız için şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.

  Saygılarımızla,

  Prof. Dr. Aysun PEKŞEN


 • Ivo Dimchev Samsun da

  Ivo Dimchev, 9 Ekim Perşembe gecesi Kınay Entertainment aracılığı ile Big Yellow Taxi Benzin Samsun da dinleyicisi ile buluşuyor.

  Bulgaristan da çalışmalarını yürüten Dimchev, bir koreograf ve şarkıcı. Deneysel doğaçlamaya dayalı opera diye tanımladığı performansıyla gerek Bulgaristanda gerekse yurt dışında izleyicilerle buluştu.

  – Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
  – Etkinlik düzeni ayaktadır.
  – Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
  – Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.


 • Ivo Dimchev

  Ivo Dimchev, 9 Ekim Perşembe gecesi Kınay Entertainment aracılığı ile Big Yellow Taxi Benzin Samsunda dinleyicisi ile buluşuyor.

10
 • Aşk İksiri Operası Samsun AKM de

  Geçtiğimiz sezonda izleyici ile buluşturan Samsun Devlet Opera ve Balesi,  Komik Opera tarzının en önemli örneklerinden biri olan Aşk İksiri adlı operası 10 Ekim Pazartesi günü sahneleniyor

   İlk kez 1832 yılında Milano da seyirci karşısına çıkan ve librettosu Felice Romani ye müziği ise opera tarihinin en önemli bestecilerinden Gaetano Donizetti ye ait olan Aşk İksiri Yekta Kara nın çağdaş yorumuyla seyirci karşısına çıkıyor.

  Tarih: 10 Ekim Pazartesi –  20.00

  Yer: Atatürk Kültür Merkezi Büyük Salon

  Ücret: I. Parter : 20 TL, II. Parter: 15 TL, III. Parter: 10 TL, Balkon: 10 TL

  Bilet nereden alınır: Samsun Atatürk Kültür Merkezi Gişe


 • Sihirli Dünya Çocuk Müzikali Samsun AKM de

  Çocuklara opera ve bale sanatını tanıtan Sihirli Dünya Çocuk müzikali 10-11 Ekim tarihlerinde Samsun Atatürk Kültür Merkezinde sahneleniyor

  Bir çocuğun rüyaya dalması ile başlayan eser, miniklere klasik müzik sanatını eğlenceli bir şekilde anlatıyor. Dünyadaki sihrin aslında müziğin içinde olduğunu vurgulayan eserde, opera sanatçıları tarafından sevilen aryalar Türkçe seslendirirken, bale sanatçıları bale sanatını dans eşliğinde tanıtıyor. Orkestra sanatçıları da eserde sahne üstüne çıkarak enstrümanlarını miniklere tanıtıyorlar.

  Gösterim Tarihleri:

  • 10 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 13.00 Aydın Gün Sahnesi
  • 11 Ekim 2018 Perşembe günü saat 10.30 Aydın Gün Sahnesi

  Bilet temini ve detaylı bilgi için 0362 431 50 02 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Öte yandan Samsun AKM gişesinden ya da biletiva.com internet sitesi üzerinden de bilet satın alabilirsiniz. Bilet fiyatı ise 6 TL dir.


 • Sihirli Dünya

  Gösterim Tarihleri:

  • 10 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 13.00 Aydın Gün Sahnesi
  • 11 Ekim 2018 Perşembe günü saat 10.30 Aydın Gün Sahnesi

  Bilet temini ve detaylı bilgi için 0362 431 50 02 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Öte yandan Samsun AKM gişesinden ya da biletiva.com internet sitesi üzerinden de bilet satın alabilirsiniz. Bilet fiyatı ise 6 TL dir.


 • Yeşilçam ın Şişko Nuri si Kent Müzesi nde Yaşatılacak

  SAMSUN Büyükşehir Belediyesi Huzurevi nde yaşamını sürdürürken geçen 18 Ağustos ta hayatını kaybeden Şişko Nuri lakaplı sinema sanatçısı Sıtkı Sezgin in (68) hatırası Kent Müzesi nde yaşatılacak.

  Müzede Sezgin in eşyaları, fotoğrafları ve plaketlerinin yer aldığı bir bölüm oluşturulacak.


 • Evgeny Grinko Samsun da

  Valse adlı şarkısı ile gönüllerde taht kuran genç piyanist Evgeny Grinko, 10 Ekim 2019 da Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezinde…

  – 6 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş ve üzeri bilete tabidir.
  – Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 • The Funtime of the Opera

  İzleyenlerin de orkestranın bir üyesi olduğu The Funtime of the Opera konseri, dünyaca ünlü Orkestra Şefi Musa Göçmen in yönetiminde Samsunda 10 Ekim akşamı sahneleniyor.

 • Evgeny Grinko

   'Valse' adlı şarkısı ile gönüllerde taht kuran genç piyanist Evgeny Grinko, 10 Ekim 2019 da saat 21:00 da Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde...

11
 • 3. Sokak Hayvanları Refahı Kongresi (11-13 Ekim 2018)

  3. Sokak Hayvanları Refahı Kongresi, Büyük şehirlerde kentleşme süreci ile birlikte yaşam alanları daralan sahipsiz sokak hayvanlarının refah ve sağlığı ile çevre sağlığı ve halk sağlığı sorunları giderek büyümektedir. Bu nedenlerle hayvan ve insanın uyumlu bir şekilde yaşayacağı ortamların yaratılması ve gerekli kanuni düzenlemelerin yapılması her zamankinden daha elzem olmuştur.

  Sahipsiz can dostlarımızın yaşadıkları sorunları tüm yönleriyle ele almak, kurumların sorumluluklarını netleştirmek, kurumlar arası işbirliği yaparak çözüme katkı sunmak amacıyla; İlgili kamu kuruluşları, meslek odaları, üniversiteler ve sivil toplum örgütlerinin de katılacağı  3. Sokak Hayvanları Kongresi  12-13 Ekim 2018 tarihinde Samsun Sheraton Otelde siz değerli katılımcılarımızın destekleri ile düzenlenecektir.

   3. Sokak Hayvanları Refahı Kongresi  kapsamında aşağıda yazılı bulunan kurum ve kuruluşların temsilcileri tarafından sunum yapılacaktır. Ayrıca Sözel ve Poster sunumlarında sunulacağı kongremizde, başvurular Kongre Bilimsel Kurulu tarafından değerlendirilerek kongre kitapçığında yayınlanacaktır. Kongreye katılacak olan kişilerin kayıt ve konaklama işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için kongreden bir ay öncesine kadar online kayıt işlemlerini web sitesi üzerinden tamamlamalarını rica ederiz.

  Bu kongre ile yıllardır çözüm bekleyen sokak hayvanlarının yaşadığı sorunların çözümüne katkı sağlanması hedeflenmektedir.

  3. Sokak Hayvanları Refahı Kongresine Davet Edilen Kuruluşlar

  • T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı
  • Samsun Valiliği
  • Samsun Büyükşehir Belediyesi İl ve İlçe Belediyeleri
  • Samsun Üniversitesi Rektörlüğü
  • Türk Veteriner Hekimleri Birliği
  • Türk Veteriner Hekimleri Derneği
  • Türk Veteriner Hekimleri Vakfı
  • 19 Mayıs Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanlığı
  • Samsun -Sinop Veteriner Hekimler Odası
  • Samsun Tabipler Odası
  • Samsun Barosu
  • Diyanet İşleri Başkanlığı
  • Ankara  Veteriner Hekimler Odası
  • İstanbul  Veteriner Hekimler Odası
  • İzmir  Veteriner Hekimler Odası
  • Bursa Veteriner Hekimler Odası
  • Sağlıklı Kentler Birliği
  • Hatay Büyükşehir Belediyesi
  3. Sokak Hayvanları Refahı Kongresi I. Oturum:
  1- Orman ve Su İşleri Bakanlığından Bir Konuşmacı
  2- Samsun Barosundan bir konuşmacı
  3- Vet. Hekim Ebru TONG
  3. Sokak Hayvanları Refahı Kongresi II. Oturum:

  Sahipsiz Sokak Hayvanları İle İlgili Mevzuat; Kişi ve Kurumların Sorumlulukları

  Oturum Başkanı: Doç. Dr. Oytun Okan ŞENEL – Ankara VHO Başkanı

  Konuşmacılar:

  Sahipsiz Sokak Hayvanlarının Refahı

  Oturum Başkanı: Prof. Dr. Murat FINDIK – OMÜ Vet. Fak.


 • Samsun Devlet Klasik Türk Müziği Korosu

  Samsun Devlet Klasik Türk Müziği Korosu

  Sazların Dansı
  Şef Nihat GÖNÜL- Proje Danışmanı Serkan ÖZBAYRAM
  11 Ekim 2019 Cuma 20:00
  Atatürk Kültür Merkezi Aydın GÜN Salonu (Büyük Salon)

 • Edis Konseri

  Edis, muhteşem sahne şovları, özel repertuvarı ve tüm enerjisi ile 11 Ekim de Hasan Doğan Spor Salonu nda izleyenlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

 • Samsun Devlet Klâsik Türk Müziği Korosu

  11 Ekim Cuma akşamı Samsun Devlet Klâsik Türk Müziği Korosu, Sazların Dansı ismi konseriyle AKM Büyük Salon da seyircisiyle buluşuyor.


 • Edis Konseri

  Edis, 11 Ekimde Hasan Doğan Spor Salonunda! Edis, muhteşem sahne şovları, özel repertuvarı ve tüm enerjisi ile izleyenlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

1213
1415
 • Hayvanat Bahçesi Müzikali, Samsun çocuk etkinlikleri kapsamında, Ekim ayında çocuklarla buluşacak

  Arkadaşlığın, dayanışmanın ve dürüstlüğün önemini vurgulayan Hayvanat Bahçesi Müzikali 15 Ekim Cumartesi günü Atakum da bulunan Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi nde çocukların karşısına çıkıyor. Aynı gün iki seans eklenmiştir. İlk seans 13.00 ikinci seans ise 15.00 belirtildi.

  Yüz Dönüm Ormanı nda işler her zaman ki gibi… Düşünceli fakat aklı kıt ayı Win, çok aç şekilde uyanıyor ve balsız kaldığını fark ediyor. Bu yüzden de sonunda arkadaşları Tiggy, Tavşan, Pigley, Eeyo, Aslan, Arı ve Kedi ile raydan çıkan bir yolculuğa başlıyor.

  En az onlar kadar önemli olan Eeyo ya yeni bir kuyruk bulma mücadelesi ise bu yolculuğun ilk etabını oluşturuyor. Öyle zorlu bir yolculuk başlar ki, oyun tam anlamıyla bir macera havasında ilerler. Üstelik Tembel Bozo, Win ve orman arkadaşlarının yolculuğunu engellemeye çalışır veonun ulaşacağı balın üzerine konmak ister.

  23 TL den satışı sunulan Hayvanat Bahçesi Müzikali biletleri biletix.com üzerinden satın alabilirsiniz.


 • Notre Dame Quasimodo müzikali yarışma kuralları

  Bu görseli beğen, paylaş ! 15 Ekim Cumartesi saat 20.00 da Samsun BB Sanat Merkezi sahnesinde oynayacak olan Notre Dame Quasimodo  müzikali oyununa bilet kazan yarışması içindir.

  KURALLAR

  Bu katılım koşulları https://www.facebook.com/samsunetkinlikcom adresli Facebook sayfası üzerinden Samsun Etkinlik tarafından yürütülen Beğen-Paylaş içindir.

  Facebook üzerinden Görseli beğenen ve paylaşan takipçilerimiz için, 02/10/2016 21.00 da başlayacak ve 05/10/2016 21.00 da sona erecektir.

  Sonuçlar yine https://www.facebook.com/samsunetkinlikcom adresinde açıklanacaktır.

  Katılımcılar yarışmaya yalnızca bir defa katılabilir ve bir defa ödül kazanabilirler.

  Facebook da sayfamızı beğenip yayınlamış olduğumuz kampanya fotoğrafımızı kendi hesabınızda HERKESE AÇIK olarak paylaşmanız ve bu paylaşımın kalıcı olması gerekmektedir.

  Katılım için hiçbir ticari koşul aranmamaktadır. Yarışmaya katılım ücretsizdir.

  Kampanya kapsamında toplamda 3 kişiye çift kişilik 210 TL olan (1 bilet bedeli 35 TL dir.) Notre Dame Quasimodo müzikali bileti verilecektir.

  Facebook da doğru şekilde beğenen ve paylaşanlar arasında çekiliş ile belirlenecektir.

  Katılımcıların paylaşımlarının gerçek kişiler tarafından yapılıp yapılmadığı Sosyal Medya Ajansı Social Mocial ekibi tarafından kontrol edilecektir.

  Samsun Etkinlik bu kampanya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları, internet erişimleri ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kesilmesi vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

  10/10/2016 18.00 a kadar iletişim bilgilerini, (Ad, Soyad, Telefon) ve e-posta adresini Facebook tan mesaj olarak göndermeyen kullanıcılar hakkını kaybedecektir.

  Katılımcıların ve kullanıcıların iletişim bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan Samsun Etkinlik sorumlu tutulamaz.

  Etkinlik bileti kazananlar kimlik bilgilerini bileti teslim alacağı gün, görevli olan kişilere göstermekle hükümlüdür.

  https://www.facebook.com/samsunetkinlikcom kayıtlarında bulunması için kişisel bilgilerini (adı, soyadı, cinsiyeti, telefon numarası ve e-posta adresini) eksiksiz vermelidir. Bu bilgilerin, yarışma esnasında güncel, doğru ve tam olması gerekmektedir. Ödül kazanabilmek için katılımcının iletişim bilgilerini facebook mesaj yolu ile göndermesi zorunludur. Katılımcı bilgileri eksik bulunan katılımcı, yarışmada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemeyecektir.

  Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

  Samsun Etkinlik, hile yapan katılımcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar. Bu tip durumların tespiti halinde ödüller, sıralamada yer alan bir sonraki kullanıcıya geçer.

  Bu promosyon hiçbir şekilde Facebook un sponsorluğunda yapılmamaktadır. Facebook tarafından desteklenmemekte ya da düzenlenmemektedir. Facebook ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.

  Yarışmalara katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.


 • Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Basketbol Turnuvası

             Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Basketbol takımı 15.10.2016  tarihinde Gelişim Koleji  taraftarlarıyla buluşuyor.                                                                                                                                                   

 • Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Voleybol Turnuvası

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Voleybol takımı 15 Ekim 2016 Cumartesi  Ankara (Beştepe)  da                        saat 14:00  da Karayolları taraftarlarıyla buluşuyor.  

 • Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Samsun da

  Samsun Çocuk Etkinlikleri kapsamında Ekim ayında Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, Canik Kültür Merkezi Necip Fazıl Kısakürek Konferans Salonu nda sahneleniyor…

  Çocukların en sevdiği masal kahramanı Pamuk Prenses ve 7 Cüceler, 15 Ekim de Canik Kültür Merkezi nde miniklerle buluşacak.

  Biletler; biletix.com üzerinden 23 TL olarak satılmaktadır. 2 seans olarak gerçekleşecek olan çocuk tiyatrosu oyunu ilk seans 13.00 ve ikinci seans ise 15.00 da gerçekleşecek.

  KONUSU: Pamuk Prenses in annesi ölünce babası (kral) yeniden evlenir ancak üvey anne (yeni kraliçe) Pamuk Prenses e kötü davranmaktadır. Kötü kraliçenin sihirli bir aynası vardır ve sık sık bu aynaya dünyadaki en güzel kişinin kim olduğunu sorar. Doğruyu söyleyen sihirli ayna her daim kraliçenin güzelliğini onaylar ta ki Pamuk Prenses büyüyüp genç ve güzel bir kız olana kadar.

  Pamuk Prenses in kendinden daha güzel olduğunu öğrenince kıskançlık krizine giren kraliçe avcılardan birine genç kızı öldürmesini emreder.Avcı Pamuk Prensese kıyamaz ve ormanda serbest bırakır. Pamuk Prenses ormandaki bir cüce ailesi ile birlikte yaşamaya başlar.

  Bir süre sonra genç kızın hayatta olduğunu öğrenen kötü kraliçe yaşlı bir kadın kılığında cücelerin evine giderek Pamuk Prensesi zehirli bir elma ile zehirler.Cüceler derin bir uykuya dalan genç kızı camdan bir tabutta muhafaza etmeye başlarlar. Yoldan geçen bir prens tabuttaki kıza aşık olur ve cüceleri ikna ederek tabutu yanında götürür.

  Uşaklar ormanda ilerlerken tabutu düşürürler. Pamuk Prenses in boğazındaki zehirli elma parçası düşmenin etkisiyle çıkar ve genç kız uyanır.Genç çift evlenmeye karar verirler ve yaşlı kral ile kötü kraliçeyi de düğünlerine davet ederler. Pamuk Prenses’in öldüğünü zanneden kraliçe aynasından genç kraliçenin kendisinden daha güzel olduğunu öğrenince düğüne gelmeye karar verir. Burada gerçekler ortaya çıkar ve kraliçe ceza olarak giydirilen kızgın demirden yapılmış ayakkabılar içerisinde dans ederek ölür.

  Çocuklar kadar büyüklerinde zevk alacağı etkileyici ve interaktif bir oyun.

  KARAKTERLER

  PAMUK PRENSES – KRALİÇE (CADI) – PRENS – AKILLI – MERAKLI – ÖFKELİ – NEŞELİ – UNUTKAN – UYKUCU – KORKAK – AYNA


 • Harikalar Anahtarı Ücretsiz Müzikli Çocuk Oyunu

  Tiyatro Küçükeller yapımı olan ve geçtiğimiz sezon yoğun ilgi gören, çocuklar tarafından çok sevilen Harikalar Anahtarı müzikli çocuk tiyatrosu SASAD ın katkılarıyla 15 Ekim Pazar günü saat 15.00 da gerçekleşiyor. Müzikli çocuk tiyatrosu biletleri ücretsizdir

  Büyük hayaller kurun… Hayaller bizim kim olduğumuzun aynasıdır; ya da kim olacağımızın…

  Tam da bu noktada başlıyor oyunumuz, kahramanımız Salça nın anne ve babası üzülmesin diye hayaller kurmaktan vazgeçmesi, bir çocuğun güzel düşüncelerinin tüm dünyayı etkilemesi. Kötülük ile beslenen Bogida’nın güzel olan her şeyi yok etmek istemesi…Harikalar dünyasına yapılan macera dolu bir yolculuk ,bir anahtarın ucunda hapsedilen tüm kötülükler ile Harikalar Anahtarı çocukların yaratı dünyasında kocaman bir pencere açıyor.

  Oyuncuların yüksek performansları, dekor, ses ve ışık tasarımıyla büyükten küçüğe herkesin keyifle izleyip, güzel hayaller ile ayrılacağı bir oyun Harikalar Anahtarı. Bizim için ise her oyun düşlediğimiz güzel bir hayal ve bizler her oyun sonrası yeni oyunlarımızın hayallerini kurmaya devam edeceğiz.

  Harikalar Anahtarı Türkiye genelinde 20 Profesyonel Çocuk Tiyatrosu ndan biri olan Tiyatro Küçükeller yapımıdır.

  15 Ekim Pazar günü saat 15.00 da Lovelet Sahnesi nde düzenlenecek olan çocuk tiyatrosu ücretsiz temin edebileceğiniz bilet için 0530 283 4933 nolu telefondan bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  Oyun : Harikalar Anahtarı

  Yer : Lovelet Sahnesi
  Seyirci Yaş Grubu : 4-10 yaş
  Süre : 45 dk
  Rezervasyon : 0530 283 4933


 • Çalıkuşu

  Reşat Nuri Güntekin in aynı isimdeki romanından esinlenerek hazırlanan 2 perdelik Çalıkuşu, 15 Ekim akşamı 20.00 da AKM de.

16
 • Cem Adrian Hayal Kahvesi Samsun Konseri


  16 Ekim Cuma aksam 21.30’da Hayal Kahvesi Samsun’da hayranlarıyla bulusuyor.

 • Rap müziğin sevilen ismi Sagopa Kajmer, Türkiye turnesi kapsamında 16 Ekim de Samsun da…

  Yaptığı başarılı işler ve özellikle yazdığı etkili sözlerle rap müziğinde büyük hayran kitlesi yaratan Kajmer, Samsunlu hayranlarıyla buluşacak. Sagopa Kajmer in geleneksel hale getirdiği Türkiye turnesi kapsamında Samsun da, 16 Ekim Pazar günü saat 17.00 da Canik Kültür Merkezi nde sahne alacak.


 • Samsun 3. Otoshow Fuarı

  Samsun Otoshow 2018 3.Otomobil, Ticari Araçlar, Bisiklet, Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı, 16 – 21 Ekim 2018 tarihlerinde 3. kez TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi nde gerçekleştirilecektir.

  İki yılda bir gerçekleşen Samsun OtoShow Fuarı, 2016 yılında ziyarete açık kaldığı süre boyunca yurtiçinden ve yurtdışından gelen 98.352 kişi tarafından ziyaret edildi.Sektördeki önemli markaların en son modellerinin sergileneceği, Samsun Otoshow 2018 Fuarı nda ilgililer sektördeki yenilik ve gelişmeleri topluca izleme fırsatı bulacaklardır. Otomotiv sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri üçüncü kez tek çatı altında sunmayı hedefleyen, konusunda bölgesinin en etkili ve profesyonel buluşması olan fuarımız, iki ayrı salonda, 10.000 m2 kapalı, 40.000 m2 açık alan olmak üzere toplam 50.000 m2  lik alanda düzenlenecektir.

  Ziyaret Saatleri:

  16-17-18-19-20 Ekim 10.00-20.00

  21 Ekim 10.00-19.00


 • XI. Uluslararası Dünya Dili Türkçe Sempozyumu

  2019 yılı en önemli dil yadigârlarımızdan biri olan Kutadgu Biligin yazılışının 950., Türkiye Cumhuriyetine giden yolda ilk adımın atılışının 100. yılı olması münasebetiyle özel bir zaman dilimidir. Türkün bir asır önceki bağımsızlık mücadelesinin başlangıcına tanıklık eden Samsunda, o kutlu zamanın adını taşıyan Ondokuz Mayıs Üniversitesinde XI. Uluslararası Dünya Dili Türkçe Sempozyumunun düzenlenecek olması etkinliği daha da anlamlı kılmaktadır. Bu bağlamda 16-18 Ekim 2019 tarihleri arasında üniversitemizin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan sempozyum siz değerli bilim insanlarının katılımıyla sesimizi dünyaya Türkçe duyurmamızı sağlayacaktır. XI. Uluslararası Dünya Dili Türkçe Sempozyumunda sizlerle buluşmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

17
 • 19 Mayıs Akşamları Azeri Ezgiler konseri

  Samsun Devlet Klasik Türk Müziği Korosu topluluğu tarafından hazırlanan Azeri Ezgiler müzik dinletisi Atatürk Kültür Merkezi Küçük Salonda gerçekleşiyor

  Samsun Devlet Klasik Türk Müziği Korosu tarafından organize edilen 19 Mayıs Akşamları Azeri Ezgiler programı 17 Ekim Çarşamba günü saat 20.00 da gerçekleşiyor

  Konuk Sanatçı Ferhat Budak, oyuncu ve hikaye anlatıcısı, Proje Danışmanı Sebahat Danışmaz ve Şef Nihat Gönül yönetiminde gerçekleşecek olan müzik dinletisine tüm Samsunlular davetlidir. Konser ücretsizdir.


 • Evli ve Zavallı

  Senaryosunu Yılmaz Okumuş un yazdığı, Seymen Aydın ve Buse Sinem İrenin, Temel ile Fadimeyi canlandırdığı Evli ve Zavallı Temel ile Fadime oyunu, kadın-erkek sorununu mizahi bir dille ele alıyor. Önce Taş Devrindeki homosapiens Temel ve homosapiens Fadimeyle tarihteki ilk kadın erkek çatışmasını görüp günümüzde ve 2300 yılındaki Temel ile Fadimeyle bu çatışmanın nasıl ve neye dönüştüğü anlatıyor.

  Oyun 17 Eki 2019 tarihinde saat 20:00 de Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi nde  sahnelenecektir.


 • Temel ile Fadime

  Senaryosunu Yılmaz Okumuş un yazdığı, Seymen Aydın ve Buse Sinem İren in, Evli ve Zavallı Temel ile Fadime oyunu 17 Ekim de 21.00 da SBB Sanat Merkezi nde!


 • Evli ve Zavallı - Temel ile Fadime oyunu, izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

  Evli ve Zavallı - Temel ile Fadime oyunu, izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. 17 Ekim 2019  saat 20:00 da Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezinde...18
 • 9. Geleneksel Samsun Tanıtım Günleri

  Samsun Tanıtım Günleri 18-24 Ekim tarihleri arasında İstanbul Maltepe Sahil Miting alanında gerçekleşecek

  Samsun Dernekler Federasyonu(SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş ın öncülüğünde 9 uncusu yapılacak Samsun Tanıtım Günleri nde, Samsunlu efsane isimlerden Yıldıray Çınar, Yaşar Doğu, Neyzen Tevfik ve Ali Fuat Başgil de anılacak.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, SADEF ve tüm ilçe belediyelerin katkılarıyla düzenlenecek Samsun Tanıtım Günleri, İstanbul Maltepe sahili miting alanında 18-24 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Bu yıl ilk kez 6 bin metrekare alan içerisinde birçok etkinliğin olacağı Samsun Tanıtım Günleri nde stantlar, sunumlar gerçekleştirilecek. Etkinlikte, tüm Türkiye ye mal olmuş; Samsunlu Türk halk müziğinin efsane sanatçısı Yıldıray Çınar, Samsunlu cihan pehlivanı Yaşar Doğu, Samsunlu Neyzen Tevfik, Samsunlu Türk hukukçusu ve siyasetçisi Ali Fuat Başgil için Samsun Değerlerini Anıyor isimli özel bir anma programı düzenlenecek. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri ve Samsun un önde gelen firmalarının katılımıyla gerçekleştirilecek etkinliğe sanat camiasından da birçok isim katılacak.

  Etkinlik kapsamında Samsun da bir dizi ziyarette bulunan SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, SADEF Samsun Başkanı Köksal Akman ile birlikte Samsun da bulunan Yıldıray Çınar Anı Evi ni ziyaret etti. Burada, Yıldıray Çınar ın yeğeni ve Samsunlu Müzisyenler ve Sanatçılar Derneği(SAMÜSAD) Başkanı Metin Erten le fikir alışverişinde bulunuldu.

  Çok farklı bir etkinlik olacak

  Adını Türk halk müziğinin efsane isminden alan SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, Sanat, müzik, iş ve siyaset alanından birçok isim bu etkinlikte bir araya gelecek. Birçok etkinliğimiz olacak. Bunlardan bazılarını söyleyebilirim. Türk halk müziğinin efsane ozanı Yıldıray Çınar, cihan pehlivanı Yaşar Doğu, Neyzen Tevfik, Türk hukukçusu ve siyasetçisi Ali Fuat Başgil için Samsun Değerlerini Anıyor isimli özel bir anma programı düzenleyeceğiz. Cuma ve cumartesi günü konserlerimiz olacak. Bu yıl düzenleyeceğimiz Samsun Tanıtım Günleri  ile hemşehrilerimize ve tüm vatandaşlarımıza çok farklı bir etkinlik yaşatacağız. Şimdiden bütün vatandaşlarımızı etkinliğimize davet ediyorum dedi.


 • İbiş in Rüyası Samsun AKM de

  Samsun Devlet Tiyatrosu, 2016-2017 tiyatro sezonunu Tarık Buğra nın yazdığı, rejisörlüğünü Sabri Özmener in yaptığı iki perdelik müzikli oyun olan İbiş in Rüyası yla sezonu açacak

  Dekor tasarımı Gizem Karasu, ışık tasarımı Namık Gürsoy, kostümü Ceren Karahan, müzikleri Gürkan Çakıcı nın imzasını taşıyan oyunda, Gökhan Tüzün, Demet Boci·, Sedat Mayadağ, Sali·h Bayraktar, Özlem Şendi·nç, Esra Şen, Okan Kağnıcı, Remzi· Kürşat Süren, Keri·m Güngör, Ömer Alper, İzci· Emel, Elevli· Okan Güler rol alıyor.

   İbiş in Rüyası  adlı iki perdelik oyunda geleneksel tiyatronun temsilcisi ve karakteri İbiş in gözünden bir yanda sanat sevgisi, bir yanda rüyalar ve aşk, bir yanda hayat ve bir yanda tiyatro anlatılıyor.

  Bilet Fiyatları

  (SALON) TAM 5 TL ÖĞRENCİ 3 TL

  (BALKON) TAM 4 TL ÖĞRENCİ 2 TL

  Şehit yakını, Gaziler ve Engelli vatandaşlar için ücretsizdir.

  Oyunun gösterimi, 18 – 19 Ekim Atatürk Kültür Merkezi nde saat 20.00 da başlayacak. Biletleri Samsun AKM gişelerinden temin edebilirsiniz.

 • 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimizi Anma Programı...

  15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimizi Anma Programı...
  9.Samsun Tanıtım Günleri 18-24 Ekim Maltepe Sahil Miting Alanı İstanbul...

 • Atakum Tubitak Bilim Şenliği

  Atakum İlçesi TÜBİTAK 4007 Atakum Bilim Şenliği etkinliği; 18 Ekim 2018 Perşembe günü saat 10:00 da Atakum Çobanlı İskelesi nde açılışı yapılacak olup; 18-19 Ekim 2018 tarihlerinde 10:00-18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

 • 25. Ulusal Ergonomi Kongresi

  Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü ve Türk Ergonomi Derneği tarafından 18-20 Ekim 2019 tarihleri arasında 25. Ulusal Ergonomi Kongresi gerçekleştirilecek. Ulusal mücadeleye başlamanın 100. yılını kutlayan Üniversitemizde ve Şehrimizdeki kongrede Ulusal
  Kalkınmada Sanayileşme ve Ergonomi teması işlenecek.

 • Ekin Uzunlar Samsun Sheraton Otel de

  Ekin Uzunlar, Türkiye turnesi kapsamında 18 Ekim tarihinde Samsunda Sheraton Otelde sahneye çıkıyor.

  18 Eki 2019 tarihinde Samsun Sheraton Grand Hotel de gerçekleşecektir.

 • Ekin Uzunlar Konseri

  Karadeniz müziğinin sevilen isimlerinden Ekin Uzunlar, Türkiye turnesi kapsamında 18 Ekim tarihinde Samsun da Sheraton Otel de sahneye çıkıyor.

19
 • Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Basketbol Turnuvası

     Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Basketbol takımı 19.10.2016 tarihinde Türk Telekom  Gelişim Koleji  taraftarlarıyla buluşuyor.  

 • Cem Adrian Samsun Konseri

  Farklı ses rengiyle dikkatleri üzerine çeken Cem Adrian, 19 Ekim de Samsun daki sevenleriyle buluşuyor…

  Geçtiğimiz ocak ayının sonlarında unutulmaz türküleri yorumladığı yeni albümü Seçkiler 2 yi çıkartan Cem Adrian; Türkiye nin dört bir yanında ve yurtdışında konserlerine de devam ediyor! Türkiye müzik endüstrisinin bilindik kuralları dışında, kendi çizdiği çizgilerde yürüyen sanatçı Cem Adrian; unutulmaz türkülerden oluşan 11 eserin bulunduğu  Seçkiler 2 albümünü geçtiğimiz ocak ayının sonlarında dinleyicileriyle buluşturdu.

  Cem Adrian; 10 yıldır, sadece çok renkli sesi değil, çok renkli müziği ile yorumcu, besteci ve söz yazarı olarak müziğin çok farklı dallarında çok farklı eserlere imza atıyor. Başarılı müzisyen aynı zamanda, bölge ayırt etmeksizin Türkiye’nin her şehrinde, en fazla konser veren canlı performans sanatçıları arasında ön sıralarda yer alıyor.

  Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım (2005), Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti  (2006),  Essentials / Seçkiler  (2008), Emir (2008), Kayıp Çocuk Masalları (2010), Siyah Bir Veda Öpücüğü (2012), Şeker Prens ve Tuz Kral (2013), Cam Havli (Umay Umay ile birlikte-2014), Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum (2014) ve Yalnızlık Senden Daha Çok Seviyor Beni (2015) albümlerini piyasaya çıkaran Adrian ın, kayıtları 2014 te tamamlanan Seçkiler 2  albümü de Ocak ayının sonlarında dinleyicilerle buluştu. Sanatçı, şimdilerde ise yeni albümlerin ve bir kitabın hazırlıklarını sürdürüyor.

  Etkinlik Bilgisi

  Tarih: 19 Ekim Perşembe
  Saat: 20.30
  Mekan: Canik Kültür Merkezi (Samsun CKM)
  Bilet: Biletix.com – 45 TL, 56 TL


 • Neye Niyet Kime Kısmet

  Sezonun en yeni oyunu olan 2 perdelik Neye Niyet Kime Kısmet adlı komedi tiyatro oyunu Lovelet Sahnesi nde Samsunlu sanatseverlerle buluşuyor

  Oyunun yazar ve yönetmeni Cumhur Kocaoğlu nun üstlendiği SASAD Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelenen Neye Niyet Kime Kısmet adlı komedi tiyatro oyununda; Cihangir Dülger, Eray Özdal, Kadir Arslan, Ebru Müjde, Olgun Aydın, Sedat Sağlam, Şennur Şenyer, Esma Şubaş ve Salih Temiz kadroda yer alıyor. Oyun, 19 Ekim Perşembe günü saat 20.00 da Lovelet Outlet AVM içerisinde Lovelet Sahnesi nde sahneleniyor.

  SASAD Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelenen Neye Niyet Kime Kısmet 2 perde gülme garantili oyunda Çapkın işadamı Murat ın yanlışlıkla sevgilisini evine getirmesiyle başlayan oyun, eşinin eve gelmesiyle içinden çıkılmaz bir yalanlar hikâyesine dönüşür. Komik ve bitmeyen temposuyla bir solukta izlenen tiyatro oyunu 2 saat süreyle izleyenlerini tiyatroya ve kahkahaya doyuruyor. Başından sonuna kadar sürekli gelişen olaylar, sürprizler, şimdi ne olacak? Sorularıyla izleyiciyi ayakta tutan yapısı, oyun metninin argo ve küfürden uzak durmasıyla da dikkat çekiyor…

  2017-2018 sezon boyunca Neye Niyet Kime Kısmet adlı oyun her Perşembe günü Lovelet Sahnesi nde yer alacak.

  Rezervasyon ve Bilgi için: 0542 290 2603 no lu telefondan bilgi alabilirsiniz.


 • Zeynep Bastık Samsun da

  Zeynep Bastık, 19 Ekimde Samsun Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

  – 6 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş ve üzeri bilete tabidir.
  – Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.
  – Etkinlik mekanına yiyecek ve içecek sokmak yasaktır.
  – Organizatör firma programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.


 • Zeynep Bastık 19 Ekim de Samsunda

  Son dönemlerin en sevilen seslerinden Zeynep Bastık, 19 Ekim de Samsun Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu nda sevenleriyle buluşacak.

 • Hayal-i İkram Tiyatro

  Hayal Atölyesi Tiyatrosu 19 Ekim Cumartesi günü seyircilerin de sahnede olduğu Hayal-i İkram doğaçlama tiyatrosuyla seyircilerine eşsiz bir tecrübe yaşatmaya hazırlanıyor.

  Yazar: Doğaçlama!
  Yöneten: Seyirci!
  Oynayan: Tüm salon :) 

 • Zeynep Bastık, 19 Ekim de Samsun Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu nda sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

  Zeynep Bastık, 19 Ekim de Samsun Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu nda sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

20
2122
 • Samsun Gıda 2015

  Samsun Gıda 2015

  fuar  gıda

  YER:

  Tüyap Samsun

  ( Samsun, Türkiye ) TELEFON :SAAT :13:00

  Başlangıç: 22 Ekim 2015


 • Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Voleybol Turnuvası

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Voleybol takımı 22 Ekim 2016 Cumartesi  Samsun (Mustafa Dağıstanlı)   da        saat 14:00  da TVF Spor Lisesi taraftarlarıyla buluşuyor.  

 • Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Basketbol Turnuvası

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Basketbol takımı 22.10.2016 tarihinde  Bandırma Kırmızı  taraftarlarıyla buluşuyor. 

 • Senin Tohumun, Senin Dünyan etkinliği Bulvar AVM de

  Samsun AB Bilgi Merkezi İklim Eylem Haftası nda Senin Tohumun, Senin Dünyan etkinliği Bulvar AVM de ziyaretçileriyle buluşacak

  Türkiye genelinde 20 ilde uygulanmakta olan, Türkiye de AB Bilgi Merkezleri Ağı nın Desteklenmesi projesi kapsamında gerçekleşecek olan, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Samsun AB Bilgi Merkezi Senin Tohumun, Senin Dünyan etkinliği Bulvar AVM de ziyaretçileriyle buluşacak.

  İklim değişikliğine karşı mücadele yönünde farkındalığı arttırmayı amaçlayan etkinlik, 22 Ekim 2017 Pazar günü, 13.00 – 16.00 saatleri arasında, Samsun AB Bilgi Merkezi, Tema Vakfı Samsun İl Temsilciliği ve Bulvar AVM işbirliği ile Bulvar AVM meydan alanında gerçekleştirilecek.

  Etkinlikte; Sema Cengiz Büberci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından atık malzemelerden yapılmış kıyafetlerin sergilendiği bir defile yapılarak, geri dönüşümün iklim değişikliği ile mücadeledeki önemi vurgulanacaktır. Program; Katılımcılarla birlikte tohum ekme etkinliği gerçekleştirilerek devam edecek. Etkinlik süresince, öğrenciler tarafından geri dönüşüm hakkında bilgiler verilerek, origami eserlerinden oluşan sergi ziyaretçilere sunulacak.


 • Türkiye Voleybol Bayanlar 1. Ligi

  Sultanlarımız, Pazar günü  saat 15:00 da Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda Sakarya Spor u ağırlayacak. Maça giriş ücretsizdir. Tüm spor severler davetlidir.

 • Düş Yakamdan

  Düş Yakamdan, kalabalıkların arasında ıssızlaşan insanları ve aynı evde yaşarken yabancılaşan aileleri anlatılıyor. Oyun 22 Ekim ve 23 Ekim tarihlerinde 20.00 da AKM de.

2324
 • Arda Boyları Bale Gösterisi

  Arda boyları bale gösterisi  24 Ekim Pazartesi günü saat 20.00 da Samsun da sahneleniyor. Samsun Devlet Opera ve Balesi, Trakya yöresine ait türkülerden Arda boyları nın hikaye ve müziğini modern dansla birleştiren Arda boyları balesini Samsun da sanatseverlerle buluşturuyor.

  Arda Boyları balesi, 24 Ekim Pazartesi günü saat 20.00 da Atakum Kültür Merkezi nde (Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi) sahneleniyor. Biletler biletiva.com üzerinden satın alabilirsiniz. Bilet ücretleri ise şöyle; I PARTER : 20 TL, II PARTER : 15 TL, III PARTER : 10 TL


 • İkinci Bölüm adlı tiyatro oyunu Samsun da

  İstanbul Devlet Tiyatrosu, İkinci Bölüm adlı oyunu Samsun izleyicisiyle buluşturacak.
  Yazan: Neil Simon
  Yöneten: Hidayet Erdinç
  Oynayanlar: Ayşen İnci, Şahin Çelik, Lebib Gökhan, Veda Yurtsever İpek.

  İstanbul Devlet Tiyatrosu tarafından gösterime sunulacak olan Neil Simon un yazdığı, Hidayet Erdinç in yönettiği  İkinci Bölüm adlı tiyatro oyunu dekorunu Ethem İzzet Özbora, giysi tasarımını Nalan Alaylı, ışık tasarımını da Önder Arık üstleniyor.

  Ayşen İnci, Şahin Çelik, Lebib Gökhan, Veda Yurtsever İpek in rol aldığı iki perdelik oyun, karısını kaybetmenin acısını üzerinden atmaya çalışan bir erkek ve yeni boşanmış bir kadının, hayatlarının ikinci bölümünde hak ettikleri aşkı bulup bulamayacağı, yıllardır evli ama evliliğinden tatmin olmayan diğerlerinin durumunu anlatıyor.

  İkinci Bölüm oyunu, Samsun Atatürk Kültür Merkezi nde 24-25 Ekim de saat 20.00 de izleyiciyle buluşacak. Biletler Samsun AKM gişe ve biletivadan temin edebilirsiniz. Bilet fiyatları 6 TL, 7,5 TL olarak belirlendi.

  İstanbul Devlet Tiyatrosu


 • Bir Baba Hamlet

  Emrah Eren in yönettiği Bir Baba Hamlet oyunu,izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

  Yazan: Sebastian Seidel
  Çeviren: Yücel Erten
  Yöneten: Emrah Eren
  Oynayanlar: Şevket Çoruh, Murat Akkoyunlu

  İki perde, yaklaşık 120  sürer. 

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi

  Samsun / Atakum 
  Mimar Sinan Mahallesi Cağaloğlu Caddesi Altı 178. Sokak


 • Bülent Ortaçgil Konseri

  Türkçe müziğin en sevilen seslerinden Bülent Ortaçgil, 24 Ekim de Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi nde en sevilen şarkılarını seslendirecek.

2526
 • Kaç Baba Kaç oyunu Samsun da

  Haldun Dormen çevirisi, İrfan Kangı nın yönetmenliğinde Kaç Baba Kaç adlı komedi oyunu Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi Sahnesi nde…

  Komedi oyunlarının dahi yazarı Ray Cooney in ustalık eseri olan KAÇ BABA KAÇ  bu sezon yeniden yeni yorumuyla sahnelerde… Türkiye turnesi kapsamında 26 Ekim Perşembe günü saat 20.00 da Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Kültür ve Sanat Merkezi nde. Bilet fiyatları öğrenci 45 TL, tam 56 TL olarak belirlendi.

  Bir hastanenin doktorlar odasında geçen ve 2 saat boyunca düşmeyen temposu ile kahkahalar attıran kaç baba kaç, Rektörlüğe giden yolda çok önemli bir konuşma yapmaya çalışan Dr. David Morgan ın başına gelen olayları anlatıyor. Aynı hastanede 18 yıl önce gönül ilişkisi yaşadığı kadının senden çocuğum var diyerek hastaneye gelmesiyle karışan olaylar David in karısının gelmesiyle içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu şenliğin için hastanedeki doktorlar ve hemşireler ile birlikte bir rektör, bir polis, yaşlı bunak bir hasta ve 18 yaşında babasını arayan sinirli bir çocukta eklenince işte huzurlarınızda KAÇ BABA KAÇ

  Tür : Komedi

  Yazan : Ray Cooney
  Çeviren : Haldun Dormen
  Yönetmen : İrfan Kangı
  Oyuncular : Ceyhun Fersoy, Dost Elver, Ebru Karanfilci, Ferdi Akarnur, Hakan Bulut, İrfan Kangı, Merve Sevi, Meltem Parlak, Nihan Tarhan, Orçun Kaptan, Özgür Şenyer, Sibel Tomaç

  Haldun Dormen çevirisi, İrfan Kangı’nın yönetmenliğinde Epizot Görsel Sanatlar ve Tiyatro Sevi’nin 2017-2018 oyununda buluşmak üzere…


 • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Fotoğraf Sergisi

  Samsun da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları fotoğraf sergisi Samsun Kent Müzesi nde sergileniyor

  Samsun Kent Müzesi tarafından hazırlanan 1926 dan 1980 e Samsun da Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları konulu fotoğraf sergisi 26 Ekim Cuma günü saat 14.30 da düzenelenecek tören ile ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

  Sergi, ücretsiz olup tüm Samsunlular davetlidir.


 • Merhaba

  Dostlar Tiyatrosunun kuruluşunun 50. yılında, Genco Erkalın yeni oyunu Merhaba,  26 Eki 2019 tarihinde   Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

 • Yeniden Doğuş

  Yeniden Doğuş isimli opera, 26 ve 28 Ekim tarihlerinde 20.00 da AKM de sahnelenecek.

 • Merhaba Oyunu Sahneleniyor

  Dostlar Tiyatrosunun kuruluşunun 50. yılında, Genco Erkal ın yeni oyunu Merhaba, izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Oyun, 26 Ekim de SBB Sanat Merkezi nde sahnelenecek.

27
2829
 • Samsun Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Samsun Valiliği tarafından kurumlar arası Voleybol Turnuvası duzenleniyor.

 • Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Basketbol Turnuvası

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Basketbol takımı 29.10.2016 tarihinde  Afyon Belediye  taraftarlarıyla buluşuyor. 

 • Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Voleybol Turnuvası

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Voleybol takımı 29 Ekim 2016 Cumartesi  Ankara (Kazan)  da  saat 14:00  da Kazan Bld. taraftarlarıyla buluşuyor.  

 • Samsun Valisi Şahin den 29 Ekim kutlamalarına davet

  Samsun Valisi İbrahim Şahin, Cumhuriyet Bayramı 93. yıl dönümü kutlamalarına tüm vatandaşları davet etti

  Vali İbrahim Şahin, Cumhuriyet Bayramı 93. Yıl Dönümü Kutlama Programı hakkında bir açıklama yaptı. Şahin açıklamasında, Cumhuriyet Bayramı nın 93. yılını hep birlikte yaşayacak olmamızın sonsuz mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz. Bu sene 93.yıl dönümünü kutlayacağımız Cumhuriyet Bayramımız tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

  28 Ekim 2016 Cuma günü saat 13.30 da Atatürk Anıtı na çelenk sunulmasıyla başlayacak kutlamalar, saat 15.00 da 23 Nisan Ortaokulundan başlayıp, DSİ 7. Bölge Müdürlüğünde son bulacak Cumhuriyet Yürüyüşü ile devam edecek. Akşam 20.00’da ise Atatürk Kültür Merkezinde Devlet Klasik Türk Müziği Korosu tarafından sunulacak Cumhuriyet Konseri ile sona erecek.

  29 Ekim 2016 Cumartesi günü saat 10.00 da Valiliğimiz binasında bulunan Yaşayan Atatürk Salonu nda tebrikat töreni yapılacak olup, saat 10.30 da Batıpark İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları Stadında kutlama programı yapılacak.

  Yine 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında, 29 Ekim 2016 Cumartesi günü saat 11.00-12.00 saatleri arasında, Türk Hava Kurumu tarafından Batıpark ta gerçekleştirilen bir gösteri uçuşu yapılacak. Aynı gün akşamı 15 Temmuz Şehitler Parkı Şehit Ömer Halisdemir salonunda saat 18.30 da Valiliğimiz tarafından Cumhuriyet Resepsiyonu verilecek. Ayrıca yine aynı akşam saat 20.00 de Samsun Devlet Balesi Korosu ve Orkestrası tarafından Bu Vatan Bizim Konseri Atatürk Kültür Merkezinde Samsunlularla buluşacak.

  Cumhuriyet Bayramı nın 93. yılı kapsamında, ilimizde büyük bir coşku ile kutlayacağımız bayramımızı şimdiden kutlar, tüm Samsun halkımızı kutlama etkinliklerine davet ederek saygılarımı sunarım dedi.


 • Samsun da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  Samsun Valiliği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programını açıkladı

  Samsun Valiliği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programını açıkladı. 28 Ekim Cumartesi günü başlayacak kutlamalar heyecanla bekleniyor.

  28 Ekim Cumartesi günü 13.30 da Atatürk Anıtı önünde çelenk koyma töreni ile başlayacak olan tören daha sonra Cumhuriyet Meydanından başlayıp DSİ 7.Bölge Müdürlüğüne kadar sürecek Cumhuriyet Yürüyüşü devam edecek. Cumartesi günü son olarak AKM’de Samsun Devlet Opera ve Balesi Korosu ve Orkestrası tarafından ücretsiz olarak düzenlenecek olan Cumhuriyet Konser ile son bulacak.

  29 Ekim Pazar günü ise kutlamalar 10.00 da Tebrikat Töreni, akabinde 10.30 da Batı Park İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları Stadyumunda gerçekleşecek Bayram töreni ile devam edecek. Program 18.30 da Şehit Ömer Halisdemir Salonunda gerçekleştirilecek resepsiyon ve son olarak da 20.30 da Devlet Klasik Türk Müziği Korosu tarafından AKM de ücretsiz olarak gerçekleştirilecek Cumhuriyet Konseri ile son bulacak.


 • TCG Fatih fırkateyni Samsun da

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı nın 3. sınıf savaş gemisi TCG Fatih fırkateyni Samsun da ziyarete açılacak

  Türk Deniz Kuvvetleri nin modernizasyonu kapsamında Gölcük Tersanesi nde yapılan ve Türkiye de üretilen ilk gemi olma özelliğini taşıyan TCG Fatih (F-242) fırkateyni, 27-28 ve 29 Ekim tarihlerinde halkın ziyaretine açılacak. Samsun Valiliği nden yapılan açıklamada halk ziyaretlerinin sabah saat 10.00 ile 17.00 arasında gerçekleşebileceği bildirildi.

  Kuvvet Koruma ve Güvenlik Koordinasyon Toplantısı na da ev sahipliği yapacak savaş gemisi, ilk kez 1987 yılında denize indirilmişti. Testleri geçmesinin ardından 1988 yılında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı nın hizmetine giren TCG Fatih fırkateyninde 21 subay, 96 astsubay, 9 uzman erbaş ve 59 erbaş/er görev yapıyor.

  TCSG-87 Sahil Güvenlik Botu ise 29 Ekim Pazartesi günü saat 10.00 – 17.00 saatler arasında halkın ziyaretine açılacak.


 • Samsun da Fener Alayı

  Samsun da 29 Ekim Cumhuriyet bayramı etkinlikleri kapsamında Fener Alayı bu akşam gerçekleşiyor

  29 Ekim Cumhuriyet bayramı etkinlikleri kapsamında, Atatürkçü Düşünce Derneği Samsun şubesi tarafından 29 Ekim Pazartesi günü saat 19.00 da 56 lar DSİ önünden başlayacak Cumhuriyet Fener Alayı yürüyüşüne davetlisiniz.

  Bayrağını al sende gel, Cumhuriyet coşkusunu yaşayalım.

  Kurtuluş şehri Samsun dur, Samsun Cumhuriyet tir.


 • SAMDOB, Cumhuriyet Bayramı Konseri

  Samsun Devlet Opera ve Balesi (SAMDOB), Cumhuriyet Bayramı Konseri ile coşkulu bir kutlamaya hazırlanıyor

  Samsun Devlet Opera ve Balesi repertuvarına aldığı eserlerle birbirinden değerli sanatçıları sahnesinde ağırlamaya devam ediyor. Ünlü Keman Virtüözü Cihat Aşkın Cumhuriyet Bayramı Konserinde solist sanatçı olarak yer alacak. 29 Ekim 2018 Pazartesi akşamı geçekleşecek olan konserin Orkestra Şefi Augusto Arias olurken, başkemancı Gözde Özcan.

  12 yaşında ilk resitalini veren Cihat Aşkın, henüz 15 yaşındayken Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ile ilk konserini vererek müzik hayatına başarılarını eklemeye başladı. Royal College of Music ve The City Universityde öğretim görerek Master ve Doktora programlarını bitirdi. Dünya çapında onlarca konser veren ünlü Keman Virtüözü Aşkın, Cumhuriyet Bayramı Konserinde Oğuzhan Balcı nın Keman Konçertosu eserini yorumlayacak.

  Samsun Devlet Opera ve Balesi Orkestrası konserde G. Verdi, L. V. Beethoven, F. Körling, M. Bruch, Bujor Hoinic ve Artun Hoinic’in eserlerine yer verecek.

  Cumhuriyetimizin 95. Yılı kutlamalarına özel olarak gerçekleştirilecek konser ücretsiz olarak sahnelenecektir. Biletler SAMDOB gişe ve biletiva.com adresinde ücretsiz olarak temin edilebilir. (18/10/2018 tarihiyle birlikte biletler tükenmiş durumdadır.)

  Konser Programı
  1. G. Verdi – Nabucco Uvertür
  2. Artun Hoinic – Anadolu Uvertürü
  3. L. V. Beethoven – Egmont Uvertür
  4. Bujor Hoinic – Karadeniz Rapsodisi
  5. Bujor Hoinic – Atam İzindeyiz

  6. Oğuzhan Balcı – Keman Konçertosu – Cihat Aşkın


 • SAMDOB Cumhuriyet in 95. yılına özel konser verdi

  Samsun Devlet Opera ve Balesi (SAMDOB), 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Bayramı Konseri gerçekleştirdi.

   Samsun Devlet Opera ve Balesi (SAMDOB), 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Bayramı Konseri gerçekleştirdi.

  SAMDOB, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nı Atatürk Kültür Merkezi Aydın Gün Salonu'nda düzenlediği özel konserle kutladı.

  Şef Augusto Arias yönetiminde verilen konserde, ünlü keman virtüözü Cihat Aşkın aynı zamanda solist olarak yer aldı. Konserde başkemancı Gözde Özcan oldu.

  Dünya çapında onlarca konser veren ünlü keman virtüözü Aşkın, Cumhuriyet Bayramı Konseri nde Oğuzhan Balcı nın Keman Konçertosu eserini yorumladı.

  Orkestra, konserde Giuseppe Verdi-Nabucco Uvertür, Artun Hoinic-Anadolu Uvertürü, Egmont Uvertür, Bujor Hoinic-Karadeniz Rapsodisi, Bujor Hoinic-Atam İzindeyiz ve Keman Konçertosu eserlerine yer verdi.


   

 • Stefano Guarascio Konseri

  Samsun Devlet Opera ve Bale Müdürlüğünün katkıları ile İtalyan piyanist Stefano Guarascio tarafından 100. Yıl kapsamında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına özel resital verilecektir.

3031

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

29 October 2019
Stefano Guarascio Konseri
26 October 2019
Merhaba
24 October 2019
Bülent Ortaçgil Konseri
26 October 2019
Yeniden Doğuş
26 October 2019
Merhaba Oyunu Sahneleniyor

Tüm etkinlikler için tıklayın

ÜNLÜLER KÖŞESİ

Nazan Saatçi (Tokatçı Emine)

1958 yılında dünyaya gelen oyuncu Nazan Saatçi ekran severler tarafından özellikle rahmetli Kemal Sunal ın rol aldığı Tokatçı isimli sinema filminde canlandırdığı Emine karakteri ile tanınmaktadır.1958 yılında dünyaya gelen Nazan Saatçi aslen Samsunludur ve Samsun doğumludur.
Tüm ünlüleri öğrenmek için tıklayın